رمز موفقیت در کنگره ؛ عشق و محبت
دوشنبه 22 اردیبهشت 1399 ساعت 02:00 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر شمسیان | ( نظرات )
ازنظر شما رمز موفقیت و ماندگار شدن در کنگره چیست؟
به نظر من، رمز موفقیت و ماندگاری در کنگره سراسر عشق و محبت است و همین‌طور تغییر جایگاه، با آموزش‌های ناب کنگره. زمانی که تغییر جایگاه با چاشنی عشق و محبت عجین می‌شود کسب انرژی می‌کنی که باعث ماندگاری در کنگره می‌شود و البته یاد می‌گیریم درگیر گره قدرت نشویم.

 به نام قدرت مطلق الله

با عرض سلام خدمت شما عزیزان و بزرگواران که یار و یاور ما هستید و با نظرهایتان ما را بر آن می‌دارید که برای رضایت شما با انگیزه بیشتر و بهتر قدم برداریم.
در هفته راهنما قرار داریم، در ابتدا این هفته را به راهنمای اول کنگره 60 جناب مهندس دژاکام و خانم آنی بزرگوار صمیمانه تبریک عرض می‌نماییم و برایشان عمر پربرکت و سلامتی آرزو می‌کنیم.
تبریک می‌گوییم به تمامی کمک‌راهنمایان کنگره 60، به ویژه کمک‌راهنمایان شعبه شادآباد.
در خدمت دو تن از کمک‌راهنمایانی هستیم که بعد از تجلیل همچنان در حال خدمت هستند. 


از کمک‌راهنمای محترم خانم ترانه بابت قبول زحمت تشکر می‌کنیم ،از ایشان می‌خواهیم  که به رسم کنگره خودشان را معرفی نمایند.
 سلام دوستان ترانه هستم با افتخار همسفر مهدی

 نقش کنگره در زندگی شما تا چه اندازه بوده و خواست و تلاش خودتان چقدر تأثیرگذار بوده است؟
نقش کنگره مانند نقشه و دار قالی است. کنگره نقشه راه و مسیر را در اختیار ما قرار می‌دهد و این سعی و تلاش ماست که باعث بر جای گذاشتن یک اثر خوب یا بد می‌شود.
 من ابتدا فکر می‌کردم برای همسرم باید به این کلاس‌ها بیایم و به خاطر دوری راه و فرزندانم بسیار ناراحت بودم؛ ولی بعد از مدتی کنگره به من یاد داد من باید به خاطر خودم  بیایم و آموزش بگیرم. یاد گرفتم قبل از هر چیزی، درمان همسرم را هدف قرار بدهم و برای اینکه بتوانم به هدفم برسم، از کارها و دیدوبازدیدهای غیرضروری گذشتم. بعد یاد گرفتم برای رسیدن به هدفم باید تلاش کنم، آموزش ببینم و خدمتگزار باشم. یاد گرفتم فقط تماشاچی نباشم بلکه باید حرکت می‌کردم. من در کنگره یاد گرفتم باید زندگی خودم را مدیریت کنم تا بتوانم هم به کنگره و هم به زندگی و خانواده‌ام برسم و یاد گرفتم برنامه‌ریزی کنم. یاد گرفتم در آموزش دیدن کوتاهی نکنم و سعی کردم همیشه اول وقت، قبل از شروع جلسه در شعبه باشم و بالاتر از همه یاد گرفتم همه آن چیزی که من در کنگره آموزش دیدم و در قالب یک راهنما به من منتقل شد، حالا وظیفه‌دارم به دیگران منتقل کنم. آموزش گرفتم عشق و محبت بالاتر از هر چیزی است وتوسط عشق است که همه ما به هم متصل هستیم. یاد گرفتم همیشه قدردان کنگره و استاد راهنمای بزرگمان آقای مهندس دژاکام، راهنمایان خوب و دلسوزمان سرکار خانم ربیعی و آقای رضا نادری و راهنمایی‌های خوب آقای خان باشم.

ازنظر شما رمز موفقیت و ماندگار شدن در کنگره چیست؟
به نظر من، رمز موفقیت و ماندگاری در کنگره سراسر عشق و محبت است و همین‌طور تغییر جایگاه، با آموزش‌های ناب کنگره. زمانی که تغییر جایگاه با چاشنی عشق و محبت عجین می‌شود کسب انرژی می‌کنی که باعث ماندگاری در کنگره می‌شود و البته یاد می‌گیریم درگیر گره قدرت نشویم.

چه چیزی سبب شد تا پس از تحویل لژیون بازهم عشق به خدمت داشته باشید و همچنان خالصانه به خدمت بپردازید؟
ابتدا، مطمئناً اذن خداوند بوده و بعد عشق من به آموزش‌های ناب کنگره بسیار تأثیر داشت؛ البته همسرم هم به خاطر خدمت در کلینیک مهرنام و نیاز کلینیک به حضور همسفرانِ مسافران و لزوم آموزش آنها، باعث شد که زمانی که از من خواستند برای خدمت کردن به آنجا بروم، با عشق قبول کنم و بسیار خوشحالم که می‌توانم ابتدا به خودم و سپس به دیگران خدمت کنم. همان‌طور که می‌دانید ما در هر جایگاهی هم که باشیم بازهم نیاز به آموزش دیدن و خدمت کردن داریم و من هم با قبول این خدمت، ابتدا خودم آموزش می‌بینم و بعد آموزش می‌دهم.

 یک توصیه برای کمک راهنمایانی که به‌تازگی می‌خواهند تشکیل لژیون بدهند بفرمایید.
تک‌تک شما عزیزان برای رسیدن به این جایگاه واقعاً تلاش کردید، از آزمون‌های خیلی سخت عبور کردید و پرورش یافتید.
توصیه من به این عزیزان این است که قدر این جایگاه را بدونید و سعی کنید شما هم آموزش‌هایی که فراگرفتید به دیگران آموزش بدهید. با عشق و محبت در کنگره خدمت کنید و درگیر حاشیه‌ها نشوید و سعی کنید همیشه رهجوهای خوب پرورش بدهید. یادتان نرود هر همسفری که در لژیون شما قرار می‌گیرد و شما را به‌عنوان راهنما انتخاب می‌کند مثل خود شما ترکش‌های اعتیاد بال و پرش را زخمی کرده و به کنگره آمده که با کلام شیرین شما آرام شود. به کنگره آمده تا در زمان مناسب و به اذن خداوند و تلاش خودش و کمک شما، به رهایی برسد؛ پس دستشان را بگیرید و خالصانه کمکشان کنید.

 به نظر شما چه عاملی می‌تواند سبب کسب انرژی مداوم و همیشگی برای یک کمک راهنما باشد؟
به نظر من ابتدا لطف و عنایت خداوند باعث تداوم این انرژی است و بعد عشق رهجوها به راهنمای خودشان و خدمت کردن اعضای لژیون در جایگاه‌های مختلف کنگره، می‌تواند باعث کسب انرژی و لذتی وصف‌ناپذیر برای راهنما باشد.

و کلام آخر؛
همسفران عزیز، ورودتان به کنگره روزی شما بوده؛ پس از فرصت به‌دست‌آمده نهایت استفاده را ببرید. از این آموزش‌های ناب استفاده کنید و قدردان آقای مهندس و آقای امین و خانواده محترمشان و راهنمای خودتان باشید و سعی کنید همیشه در آموزش گرفتن و خدمت کردن بهترین باشید و بدرخشید. شاید در ابتدا تک‌تک ما همسفران به خاطر مسافرانمان وارد کنگره شده باشیم؛ ولی یادمان نرود که خود ما نیاز به آموزش‌ها داشتیم و داریم؛ بنابراین دست از تحقیر کردن مسافران بردارید و مطمئن باشید اگر امروز در کنگره هستید روزی شما بوده است و قسمت هرکسی نمی‌شود وارد این مسیر روشنایی و نور شود. من افتخار می‌کنم همسفرِ مسافرم بودم که از بین تمام ضد ارزش‌ها اعتیاد را انتخاب کرد تا من به‌واسطه او وارد کنگره شوم و آموزش بگیرم، از همسرم سپاسگزارم.
حیات در همه موارد ادامه دارد، چه زیباست که ما با کشیدن زیباترین تصویر از حیات خویش، آن را در دفتر طبیعت به امانت نگه‌داریم.
در آخر هفته راهنما را ابتدا به استاد راهنمای بزرگمان آقای مهندس دژاکام و خانواده محترمشان و همه کمک راهنماهای کنگره 60، ایجنت محترم شعبه شادآباد و اسیستانت محترم خانم نسرین اسدی تبریک عرض می‌کنم و از گروه وبلاگ تشکر و قدردانی می‌کنم.
از خانم ترانه تشکر می‌کنیم و امیدواریم که در همه مراحل زندگی‌شان موفق، پیروز و سربلند باشند. در ادامه مصاحبه‌مان خدمت خانم آزاده عزیز می‌رسیم و از ایشان خواهش می‌کنیم لحظاتی با ما همراه باشند و از تجربیاتشان برایمان بگویند.
 سلام دوستان آزاده هستم یک همسفر

 نقش کنگره در زندگی شما تا چه اندازه بوده و خواست و تلاش خودتان چقدر تأثیرگذار بوده است؟
بدون اغراق می‌گویم مهم‌ترین دستاورد شخصی‌ام در کنگره، بیشتر شدن محبتم به آدم‌هاست. رسیدن به صلح و آرامش نسبی درونی از مهم‌ترین هدایایی است که کنگره به من داده است. همه مسائل و مشکلات ما از عدم آگاهی ماست، زمانی که حتی تنها یک قدم در راه آموزش و کسب معرفت برمی‌داریم، در مسائلمان گشایش می‌شود و نور با خودش محبت و عشق و صلح به همراه می‌آورد. 

ازنظر شما رمز موفقیت و ماندگار شدن در کنگره چیست؟
من به تازگی تجلیل شده‌ام و بعد، این مسائلِ بیماری و کرونا پیش آمد؛ ولی تمام خواسته من ماندگار بودن در کنگره است و در حال حاضر عضو و دبیر لژیون سردار هستم. به امید خدا و خواسته و میل باطنی‌ام سعی می‌کنم در خدمت کنگره و در رکاب بزرگان کنگره و جناب آقای مهندس بمانم. 

چه چیزی سبب شد تا پس از تحویل لژیون باز هم عشق به خدمت داشته باشید و همچنان خالصانه به خدمت بپردازید؟ 
کنگره برای من هدف نبوده و نیست و به قول اساتید کنگره وسیله‌ای برای تزکیه و داشتن زندگی بهتر و انجام ماموریت انسانی‌ام! 
کنگره برای من معنای زندگی‌ام است. روح و روانم را صیقل می‌دهد. ابتدا به خاطر حال خودم و در درجه بعدی برای اینکه بتوانم این حس خوب را به دیگران و آیندگان هدیه دهم، از خداوند می‌خواهم که اجازه خدمت در اینجا را داشته باشم. 

یک توصیه برای کمک‌راهنمایانی که به تازگی می‌خواهند تشکیل لژیون بدهند بفرمائید. 
شما عزیزان سعی کنید همیشه و در همه حال بهترین خودتان باشید، هم برای خودتان هم برای بچه‌های لژیونتان. از اینکه کم باشید نترسید، خداوند و نیروهایش در کنگرهِ فضایی و ماورایی همواره شما را یاری خواهند داد و همیشه سعی کنید دانش خودتان را به روز کنید و گوش به فرمان آقای مهندس جان باشید و هرگز گرفتار حاشیه‌ها نشوید و فراموش نکنید که رسالتتان چیست!

به نظر شما چه عاملی می‌تواند سبب کسب انرژی مداوم و همیشگی برای یک کمک‌راهنما باشد؟
در مسیر کنگره و صراط مستقیم بودن! 
وقتی نگاهتان به خداوند است دیگر هیچ راهزنی نمی‌تواند شما را از مسیر خارج و دور سازد. سرباز آقای مهندس بودن و نگاه به هدف داشتن! 

و کلام آخر؛ 
در آخردلم برای جمع کنگره و اعضا به خصوص فرزندان کنگره‌ای تنگ شده، همگی تان را بسیار دوست دارم.
 از خانم آزاده بی‌نهایت سپاسگزاریم که در این مصاحبه با ما همراه شدند و تجربیاتشان را در اختیار ما گذاشتند، برایشان حال خوش آرزو می‌کنیم.

تهیه و تنظیم : همسفر سولماز و همسفر شمسیان
ویراستاری : همسفر الهام

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر معصومه عبدی پنجشنبه 25 اردیبهشت 1399 09:56 ق.ظ
از دو راهنمای بزرگوار سپاسگزارم که تجربیات خودشون رو در اختیار ما گذاشتند .
انشالله که نتیجه خدماتی که در کنگره داشتند و دارند چند برابر به خودشون و ایندگانشون برگرده.
عزیزان وبلاگ نویس ایده جالبی بود .استفاده کردم.
خداقوت
چهارشنبه 24 اردیبهشت 1399 04:34 ق.ظ
سلام خدمت راهنمای عزیزم خانم حیدری خواستم بگم از شما چیزهای زیادی یاد گرفتم بابت همه آموزش های بسیار عالی ازتون ممنونم و آرزوی سعادت و سربلندی برای شما و خانواده محترمتان دارم و این هفته راهنما را بهتون تبریک میگم
همسفرنسیم لژیون بیستم چهارشنبه 24 اردیبهشت 1399 01:51 ق.ظ
راهنمایان عزیزخیلی صحبتهاتون آموزنده ودلنشین بود.مرسی وموفق باشید
مریم کرمی سه شنبه 23 اردیبهشت 1399 04:29 ب.ظ
کمک راهنمایان گرامی سرکار خانم ترانه و خانم آزاده عزیز، هفته راهنما بر شما مبارک باد، برای شما بزرگواران که نامتان در کنگره به نیکی ماندگار شده ، بهترین های خداوند را خواستارم.
نوشین سه شنبه 23 اردیبهشت 1399 12:00 ب.ظ
سلام و درود
خانم آزاده عزیز این هفته را به شما که همیشه الگویی بودید برای بنده تبریک عرض می کنم
و جای شما همیشه در بین اعضا سبز سبزهو وجودتان را همیشه حس می کنم و
از شما همچنان آموختم اینکه کنگره هدف نیست و اینکه همیشه خودمان باشیم نکات مهمی بود برای من .
روزتان مبارک
سبز باشید و برقرار
همسفر رعنا سه شنبه 23 اردیبهشت 1399 09:01 ق.ظ
عرض تبریک به خانم ترانه و خانم آزاده بزرگوارانی که در مسیر اهداف کنگره حرکت کردند و بسیار نیک درخشیدند چرا که نور و گرمای وجودشان همچنان باقی و ماندگار است.همواره در سراسر زندگیتان موفق و سربلند باشید.
وبلاگ نویسان گرامی خدمتتان پرخیر و برکت.
فاطمه همسفر ابوالفضل 18 سه شنبه 23 اردیبهشت 1399 08:49 ق.ظ
درود و سپاس خدمت شما دو عزیز بسیار عالی بود و لذت بردم.براستی که وقتی نگاهمان به خداوند باشد هیچ راهزنی مارو از مسیر نمیتواند دور کند.هفته راهنما بر شما عزیزان مبارک
خداقوت به وبلاگ نویسان
همسفر نسیم سه شنبه 23 اردیبهشت 1399 08:20 ق.ظ
راهنمای عزیزم بازهم هزاران تبریک و افتخار میکنم که در برهه ای از زندگی ام در کنار شما بودم، آموزش گرفتم و الگوی زیبایی برام از عشق به خدمت بودید و هستید، مانا باشید و سلامت درپناه الطاف خدا
خانم آزاده عزیز جای تان در قلبمان همیشگی است هر جاهستید موفق و سربلند باشید
گروه وبلاگ بسیار سپاس
مریم حسینی سه شنبه 23 اردیبهشت 1399 07:53 ق.ظ
خدا قوت به وبلاک نویسانن عزیز
خانم ترانه عزیزهفته راهنما را به شما تبریک میگویم شما به من خیلی چیزها یاد دادید که من هیچ جا نمی توانستم یاد بگیریم به خودم افتخار می کنم که شاگردی شما را میکنم برایتان بهترینها را از خداوند خواستارم .
خانم آزاده عزیز به شما هم این هفته را تبریک میگویم و برایتان موفقیت بالاتر و خدمت ها بالاتر را ارزومندم موفق باشید
سیده زهرالژیون دوم سه شنبه 23 اردیبهشت 1399 01:53 ق.ظ
راهنمای عزیزم خانم ترانه مثل همیشه از شنیدن کلامتان لذت بردم و خواندم وآموختم‌.افتخار کنم به همسفربودنم به مسافرانم.به بودنم در کنگره.من سالهای زیادی آمدنم را مخفی میکردم چون حس حقارت داشتم اما چندصباحی است با عشق به خدمت می آیم واموزشهارابهتر میگیرم.دنیایم عوض شده.امیدوارم رهجویی خوبی برایتان باشم در ادامه مسیرم.
خانم آزاده عزیز بسیار آموزش گرفتم که همیشه سرباز جبهه کنگره باشم و برای درمان اعتیاد سرباز نیاز به تزکیه و پالایش خود و دیدن دوره های آموزشی است که برای ماهیچگاه تمام نمیشود‌.
خدایا شکر که من ده سال از عمرم را با بهترینهای کنگره بودم و شاگردی کردم هرچند کم.
صغری همسفریوسف لژ یون یازدهم دوشنبه 22 اردیبهشت 1399 10:21 ب.ظ
باعرص خداقوت خدمت خانم ترانه عزیزوخا نم آزاده عزیز که همیشه از دیدن روی ماهیان و لبخند پرمهرتان همیشه انرژی گرفتم با هیچ چیز نمی شود زحمات شما دو عزیز را جبران کنیم فقط از خداوندبرایتان بهترین وزیباترن لحظات را در زندگی خواهانم موفق و سلامت باشید
همسفر سمانه ۱۷ دوشنبه 22 اردیبهشت 1399 09:58 ب.ظ
عرض خدا قوت و تبریک دارم خدمت شما دو بزرگوار کمک راهنماهای موفق کنگره ۶۰ این هفته پربرکت راهنما بر شما مبارک باد امیدوارم همیشه پایدار باشید و در رکاب کنگره بمانید و حال خوشتان و انرژی که می گیرید را همیشه داشته باشید و به همنوعان خود منتقل کنید بسیار سپاسگزار از زحمات بی دریغ شما امیدوارم همیشه پایدار باشید و برکات این خدمات ارزشمند شما در زندگیتان جاری باشد با تشکر از وبلاگ نویسان محترم.
پوران همسفرعباس 1 دوشنبه 22 اردیبهشت 1399 09:33 ب.ظ
خداقوت وعرۻ تبریک خدمت کمک راهنما های موفق ؛صبور؛پرتلاش؛بخشنده ؛باگذشت؛فعال؛خدمتگزار؛دروصف این دو کمک راهنمای عزیز ؛کلمه کم می اورم وبه دنبال کلمه می گردم که این عزیزان را با چه کلماتی وصف کنم که درخور جایگاه وخدمت این عزیزان باشد .سرکارخانم ترانه عزیز که درموقعی که درشعبه حۻور داشتید همیشه مشازکتها وخدمتها وحتی حۻور ونگاهتان برایم درس بود وهمچنان از شما درس واموزش می گیرم .
سرکارخانم ازاده عزیز ؛یک انسان چقدرمی تواند عاشق باشد که به این زیبایی اموزش بگیرد وبه خوبی اموزش بدهد وررچایگاههای مختلف خدمت کند ؛خانم ازاده عزیز همیشه برای الگوی موفق برایم هستید وهمیشه از مشارکتها وحۻور سبزتان درس واموزش می گیرم .
خداقوت به گروه وبلاگ .سپاس از شماعزیزان بابت این مصاحبه بسیار عالی که سراسر درس واموزش بود .
مسافربهروزغلامی ک مهرنام دوشنبه 22 اردیبهشت 1399 09:30 ب.ظ
درودوخداقوت خدمت سرکارخانم حیدری
هفته راهنمامبارک وجودبامحبتتان
انشالله همیشه درحال پیشرفت وترقی باشین وسالم وتندرست
وهمین مسیرراباعشق ومحبت بی نهایت طی بکنیدوبه قله های روز افزون موفقیت برسید
مریم همسفر محمد لژیون دوازدهم دوشنبه 22 اردیبهشت 1399 07:23 ب.ظ
درود وخدا قوت به دوخدمتگزار عاشق سر کار خانم آزاده وسرکار خانم ترانه.
شما عزیزان به گونه ای خدمت کردید که یاد وخاطرتان در ذهن وجان دیگر اعضا حک شده این مهم میسر نمی شود مگر با عشق خدمت کردن.
خانم ترانه ی عزیز من شما را هیچ زمان ندیده ام ولی ذکر خیر شما را از دوستان شنیده ام.
خانم آزاده ی عزیز شما چهره ی ماندگار ذهن من هستید چرا که اولین روز ورودم به شعبه ی شادآباد شما نگهبان جلسه بودید بردل نشستید ودر دل باقی می مانید.
برای دوبزرگوار از قدرت مطلق هرآنچه خیر است وبهترین خواستارم.
پیروز وسربلند باشید.
لیلا طاهری دوشنبه 22 اردیبهشت 1399 05:50 ب.ظ
هزاران سلام و درود بر کمک راهنمایان خوب و زحمتکش خانم ترانه عزیز و خانم آزاده عزیزم.هفته کمک راهنما بر شما مبارک.عزیزانی که هنوز هم به کنگره وصل هستند ودر خدمت.واقعا نمونه همسفر عاشق و معلم فداکاری هستید که همیشه به هر طریقی عشق خود را مانند نور به همنوع خود میفرستید.امواج نور و عشق شما همیشه میرسد و جوانه ها را رشد میدهد.بابت تمام زحماتتان ممنونم.همیشه در قلب ما جای دارید و همیشه دعا گویتان هستیم.از مصاحبه خوبتان استفاده کردم و لذت بردم.منهم بسیار دلتنگ شما مهربانان هستم.و از دور دست بوستان هستم.باتشکر از گروه وبلاگ بابت این مصاحبه زیباو دلچسب.
ثریا ۱۲ دوشنبه 22 اردیبهشت 1399 05:49 ب.ظ
سلام و خداقوت به کمک راهنمایان محترم سرکار خانم ترانه و سرکار خانم ازاده.
در ابتدا هفته راهنما را به شما دو بزرگوار محترم تبریک عرض میکنم . براستی کمک راهنمایان کنگره جز بندگان خاص هستند که خداوند اذن خدمتشان را امضا کرده و همچنین جز نیروهای راستین کنگره .
بسیار از مطالب پر انرژیتان لذت بردم و پراز نکته های مهم بود .بسیار سپاسگزارم .
از خداوند متعال برای تک تک شما عزیزان ارامش را خواستارم بهترینهای خداوند نصیبتان .
باتشکر از گروه وبلاگ.
افسانه لژیون3 دوشنبه 22 اردیبهشت 1399 05:44 ب.ظ
سلام و درود خدمت خانم ترانه و خانم آزاده عزیز
خانم آزاده عزیزم
دیدن چهره تان لبخند بر لبم آورد و خواندن مطالبتان مرا به فکر فرو برد مثل همیشه از شما بزرگوار آموزش گرفتم.ممنونم همیشه سلامت باشید

نسرین.اسیستنت دوشنبه 22 اردیبهشت 1399 05:39 ب.ظ
پیشکسوتان دوست داشتنی و همواره خدمتگزار کنگره از دیدن صورت زیبا و مهربانتان سرشار از شادی و انرژی شدم
عزیزان از کنگره آموختیم پیوند عشق و محبت حقیقی بسته و وابسته به حضور فیزیکی نیست شاید روزهای متمادی هست که زیارت صورت زیبای شما روزیمان نشده ولی عشق و محبت شما همچنان در دل اعضای کنگره جاری و حس میشود بر خود ببالید که دلهای بسیاری در تسخیر محبت شماست و این کمیاب ترین دستاورد انسان در مسیر زندگیش است.
مشتاقانه در انتظار دیدن روی ماهتان در شعبه هستیم.
از طرف مجموعه شعبه شادآباد این هفته بزرگ را خدمت شما تبریک میگویم و تداوم خدمت پربارتان در کنگره را برایتان از خداوند مسئلت دارم.
گروه وبلاگ از زحمات شما بسیار سپاسگزارم
سلمازمرادیان لژیون۱۵ شادآباد دوشنبه 22 اردیبهشت 1399 05:02 ب.ظ
سلام ودرود خدمت کمک راهنمای عزیزم خانم آزاده یک بار دیکرپای صحبتهای شما نسشتم خط به خط انها برایم درس بود و همچنین هفته راهنما رو به شما وخانم ترانه که جز پیشکسوتان کنکره هستید تبریک عرض میکنم بابت تک تک آموزش های که به من دادی از شما سپاس گذارم .امید وارم برکت این خدمت ها به زندگی تان برگردد.
همسفر سمیه چمانه دوشنبه 22 اردیبهشت 1399 03:15 ب.ظ
درود و سپاس فراوان خدمت کمک راهنمایان عزیز و پیشکسوت خانم آزاده و خانم ترانه بزرگوار
مثل همیشه از دیدن چهره شما عزیزان انرژی گرفتم و برایتان آرزو میکنم همواره در مسیر سبز و الهی خدمت در کنگره جز ماندگاران باشید.

 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic