کمک راهنمایی عشق است
دوشنبه 22 اردیبهشت 1399 ساعت 10:37 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر شمسیان | ( نظرات )
کمک راهنمایی همانند معلمی شغل نیست بلکه عشق است و شغل شما ادامه حرکت انبیاست. کاری است دشوار و هر کس توان پذیرش این مسئولیت را ندارد؛ چون عشق و احساس می‌طلبد.
تو همانی که آزاده بودن را توشه راهم کردی و وجودم را آکنده از مهر نمودی و به من گفتی همیشه به یاد خدا باشم تا دنیایم را لبریز از شادی ببینم. درس‌هایی به من آموختی که چگونه دردهایم را بدون قضاوت لمس کنم و امیدوار بمانم و اینکه آگاهی و رشد تمامی نداری و گاهی به دست نیاوردن آنچه در طلبش هستید می‌تواند برایتان بهترین چیز باشد. آموختی زندگی پر از لحظات شاد و لذت بخشی است که خود، آفریننده آن هستیم و ... 

سلام دوستان لیلا هستم همسفر
معلمی شغل نیست بلکه عشق و محبت است. خدا را شکر می‌کنم که زندگی‌ام را این‌گونه رقم زد تا من را برساند به مکان مقدسی به نام کنگره ۶۰ تا با معلمان مهربانی آشنا شوم که ناامیدی و ناخالصی‌هایم را به من یادآوری کنند و من را به محبت و صبر و عشق دعوت کنند تا بتوانم در راه صراط مستقیم حرکت کنم.
از راهنمای عزیزم خانم فاطمه خیلی سپاسگزارم که این عشق و محبت را با صحبت‌هایش به من انتقال می‌دهد و من باید بتوانم فرمان‌بردار خوبی باشم شاید قدری از محبت ایشان را جبران کنم.
هفته راهنما را به همه کمک راهنمایان و راهنمای عزیزم تبریک می‌گویم، انشا الله همیشه مستدام و پایدار باشند.

سلام دوستان عشرت هستم همسفر
هفته راهنما را به همه اعضای کنگره 60 تبریک می‌گویم و تبریک ویژه خدمت بزرگ‌ترین راهنما آقای مهندس دژاکام. وقتی از راهنما صحبت می‌کنیم، از کسانی حرف می‌زنیم که دوای دردِ جسم و جان می‌باشند. گاهی اوقات در زندگی با کوله باری پر از درد و مشکلات روبرو می‌شویم که هیچ جا نمی‌توانیم آن را سبک کنیم و اینجا راهنمای دلسوز است که با صحبت‌هایش مرهمی می‌شود برای زخم‌های ما. 
راهنما مانند یک تکیه‌گاهی است که به آن تکیه می‌کنیم تا بتوانیم قامت خم‌شده خود را صاف کنیم و راهنمایان تنها کسانی هستند که ما را خوب درک می‌کنند و دقیقاً از نگاه ما، حال‌وروز ما را می‌فهمند و بدون هیچ چشم‌داشتی راه را به ما نشان می‌دهند و امیدوارم که بتوانم در کنارشان تواضع و مهربانی و متانت را بیاموزم. انشا الله همیشه مستدام و پیروز باشند.

سلام دوستان صغری هستم همسفر
معلمی شغل نیست بلکه عشق است و شغل شما ادامه حرکت انبیاست. کاری است دشوار و هر کس توان پذیرش این مسئولیت را ندارد؛ چون عشق و احساس می‌طلبد.
تو همانی که آزاده بودن را توشه راهم کردی و وجودم را آکنده از مهر نمودی و به من گفتی همیشه به یاد خدا باشم تا دنیایم را لبریز از شادی ببینم. درس‌هایی به من آموختی که چگونه دردهایم را بدون قضاوت لمس کنم و امیدوار بمانم و اینکه آگاهی و رشد تمامی نداری و گاهی به دست نیاوردن آنچه در طلبش هستید می‌تواند برایتان بهترین چیز باشد. آموختی زندگی پر از لحظات شاد و لذت بخشی است که خود، آفریننده آن هستیم و ... 
نمی‌دانم با چه زبانی از زحمات بی‌دریغ شما قدردانی کنم، فقط می‌توانم شمارا دعا کنم و از خداوند متعال طلب سلامتی و طول عمر باعزت برای شما و خانواده‌تان داشته باشم.
خانم فاطمه عزیز روز راهنما را به شما و راهنمایان زحمتکش تبریک می‌گویم.


سلام دوستان نرگس هستم همسفر
معلمی شغل انبیاست. خداوند برای هدایت انسان‌ها، پیامبران را فرستاد تا انسان‌ها ارزش‌ها را بشناسند و از ضدارزش‌ها دور شوند و درست را از غلط تشخیص دهند؛ اما هر پیامبری موافقان و مخالفان خود را داشت. هر کس توانست جان دل بسپارد رستگار شد و کسانی که چشم و گوش بر سخنان پیامبران بستند به بیراهه رفتند و خود را به دست نیروهای اهریمنی سپردند.
امروز، روز تجلیل از عزیزانی است که عاشقانه و صادقانه پا جای پای پیامبران نهاده و راهنمایی عده‌ای را به عهده گرفته‌اند که با تمام وجود خواستار ارزش‌ها شدند. زندگی پر از پستی‌وبلندی است که راهنمایان عزیز راه را برای ما هموار کرده و ما راحت‌تر می‌توانیم، به راه ادامه بدهیم. راهنمایان عزیزانی هستند که بدون هیچ چشم‌داشتی، از دل‌وجان خدمت می‌کنند و در این راه پایدار هستند و هرلحظه که ما احساس نیاز کنیم پاسخگوی نیاز ما در جهت بهبودی و رسیدن ما به حال خوب هستند و ما باید قدرشناس این عزیزان باشیم و همواره در مسیری که راهنمایان به ما نشان می‌دهند قدم برداریم تا به نتیجهٔ مطلوبمان برسیم و اگر ما بتوانیم بدان گونه که آنها از ما می‌خواهند انجام‌وظیفه کنیم، بدون هیچ سختی این راه را تا سر منزل مقصود پیش رفته و به هدفمان که همانا حال خوب خودمان و رهایی مسافرمان است خواهیم رسید.
روز راهنما را به همه راهنمایان، به‌ویژه راهنمای خوب و عزیزم خانم فاطمه تبریک می‌گویم.

سلام دوستان فاطمه هستم همسفر
قبل از اینکه من با کنگره آشنا شوم هیچ امیدی به زندگی نداشتم؛ چون دو بار مسافرم را به کمپ برده بودیم؛ ولی هر دو بار به نتیجه‌ای نرسیدیم. 
روزی که مسافرم به من زنگ زد و گفت امروز باید به کنگره بروی، من هیچ انگیزه‌ای برای آمدن به کنگره نداشتم؛ ولی به خاطر اینکه مسافرم دلگرم شود به کنگره آمدم و وقتی وارد کنگره شدم فضای کنگره طوری بود که انگار امیدی در دل من زنده شد.
وقتی خانم مرزبان عزیز به من گفتند راهنما را باید خودت انتخاب کنی، وقتی خانم فاطمه راهنمای عزیزم را دیدم در چهره ایشان یک صبر امانتی بود
که من را دوباره به زندگی امیدوار کرد. او مثل یک خواهر دلسوز من را راهنمایی کرد و الآن شش ماه است که از سفر مسافرم می‌گذرد و با خواست خودش و دستان پرمهر جناب مهندس و راهنمایی راهنمای خوبم خانم فاطمهٔ عزیز، زندگی من و مسافرم روزبه‌روز بهتر شده است.
سلام دوستان پریسا هستم همسفر
من نه دلنوشته بلدم و نه مشارکت آن‌چنانی. فقط تنها چیزی که بلد بودم این هدیه کوچک؛ ولی خیلی ارزشمند است که از طرف خودم و دوستانم به راهنمای عزیزم برای تشکر و قدردانی تقدیم می‌کنم؛
خانم فاطمه عزیز خیلی دوستتان دارم، ممنون از اینکه وقتتان را برایمان می‌گذارید‌. انشالله قرآن، نگهدار خودتان و خانواده تان باشد و پاداشتان را از خداوند بگیرید بابت کاری که بدون توقع انجام می‌دهید. ممنون بابت همه‌چیز و روزتان را تبریک می‌گویم، انشالله موفق باشید.
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
پوران همسفرعباس 1 سه شنبه 23 اردیبهشت 1399 09:20 ق.ظ
خداقوت به تک تک دوستان از لژیون نوزدهم ؛مشارکتها درباب قدردانی وشکرگزاری از راهنمای خود بسیارعالی ولذت بخش بود استفاده کردم .
خداقوت وتبریک خدمت کمک راهنمای موفق ؛صبورسرکارخانم فاطمه عزیز دوست عزیزم ‌؛امیدوارم همواره درمسیر خدمت سلامت باشید .
خداقوت به گروه وبلاگ .
فاطمه همسفر ابوالفضل 18 سه شنبه 23 اردیبهشت 1399 08:41 ق.ظ
بسیار عالی بود و لذت بردم خدا قوت.خانم فاطمه عزیز هفته راهنما مبارک
خداقوت به وبلاگ نویسان
همسفر سمانه ۱۷ دوشنبه 22 اردیبهشت 1399 08:14 ب.ظ
خدا قوت به همسفران گرامی لژیون ۱۹بسیار عالی بود خداوند به قلمتان برکت دهد و پایدار باشید.با تشکر از وبلاگ نویسان محترم.این هفته پرشکوه را خدمت کمک راهنمای محترم خانم فاطمه عزیز تبریک میگم و امیدوارم همیشه پایدار باشند.
فاطمه الیاسی ۱۹ دوشنبه 22 اردیبهشت 1399 05:39 ب.ظ
ممنون از عزیزانم انشاالله که روزی شما مهربونها به این جایگاه برسید ،دوستتون دارم و با تشکر از زحمتکشان وبلاگ.
نسرین.اسیستنت دوشنبه 22 اردیبهشت 1399 05:10 ب.ظ
شاگردان خوب خانم فاطمه عزیز از مشارکتهای خوبتان پیداست که مسیر را به درستی یافته و به درستی قدم برمیدارید چراکه اولین آموزش در کنگره شکرگزاری از هر آنچه خداوند روزیمان کرده است زیرا خداوند بهترینها را برای بندگان خود مقدر میکند آفرین بر قدرشناسیتان و تبریک به خانم فاطمه عزیز برای راهنمایی به حقی که به شما عزیزان داده اند.پیروز باشید.
گروه وبلاگ بی نهایت سپاسگزارم
مریم کرمی دوشنبه 22 اردیبهشت 1399 04:38 ب.ظ
کمک راهنمای عزیز خانم فاطمه جان ، هفته راهنما را خدمت شما دوست نازنینم تبریک عرض میکنم ، برای شما آرزوی موفقیت و سلامتی دارم.
درود بر اعضای قدرشناس لژیون نوزده .در پناه خداوند باشید.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات