ناجی زندگی ام ؛ مشارکت مکتوب لژیون پانزدهم ( هفته راهنما )
یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 ساعت 08:00 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر فتانه | ( نظرات )
ای که چون باران به کویر خشک اندیشه‌ام باریدی، سپاست می‌گویم.
تو را به‌اندازه تمام مهربانی‌هایت سپاس. 

به نام خالق بی‌همتا 
سلام دوستان عزیزه هستم همسفر 
هیچ‌وقت اولین روز ورودم به لژیون یادم نمی‌رود که با دستان پر مهرتان دستانم را فشردند، گویی همه انرژی‌های خوب دنیا به سراغم آمد و مرا وابسته خود و کنگره کرد. چراغ راهی شد تا در مسیر تاریک، راه را پیدا کنم و بتوانم گره‌های وجود خود را کمی بشناسم و در راه درست قدم بردارم. 
ممنونم خانم صدیقه عزیزم بابت همه زحماتی که برای ما می‌کشید تا به آرامش برسیم. امیدوارم بتوانم رهجوی خوبی برای شما باشم.
 من در لحظه‌لحظه زندگی‌ام در افکار و اندیشه ام با شما گفتگو می‌کنم  و گویی حل مسائل گویی از طرف شما به من القا می‌شود. این هفته زیبا بر شما مبارک راهنمای عزیزم

سلام دوستان معصومه هستم همسفر
ناجی زندگی‌ام، آرام‌بخش قلبم، طنین صدایت تمام دلهره‌ها و نگرانی‌هایم را از بین می‌برد و از عشق تو گفتن شیرین است. این شما بودی که در جاده‌های پرپیچ‌وخم زندگی مرا دلگرم کردی تا با امیدواری بتوانم آن را طی کنم.
آب حیات همین درس‌هایی است که شما به من آموختی.
دست‌های گرمت را می‌فشارم که گرم‌ترین دستِ دوستی‌هاست.

سلام دوستان وحیده هستم همسفر
راهنما؛ یعنی عشق، محبت، گذشت، فداکاری و درس زندگی...
درواقع نشان دادن راهِ انسانی و معنوی، بدون هیچ چشم‌داشتی!
درواقع راهنما بهترین معلم و استاد و راهنمای زندگی ماست و ما در کنگره به قول آقای مهندس یا آموزش می‌گیریم یا آموزش می‌دهیم
و این یعنی آگاهی، رشد، اخذ ظرفیت بالا و خدا را شکر می‌کنم که با کنگره ۶۰ آشنا شدم و از محبت‌های خانم صدیقه راهنمای عزیزم استفاده کردم.
از راهنمای خودم خانم صدیقه ممنونم و سپاسگزاری می‌کنم بابت وقتی‌که برایم می‌گذارند و امیدوارم تمام برکات مادی و معنوی‌اش در زندگی‌شان جاری باشد.
 

سلام دوستان مریم هستم همسفر 
در مورد راهنما فقط و فقط می‌توانم بگوییم عشق است. واقعاً اگر عشق نباشد کسی راضی نمی‌شود که از وقتش، از زندگی‌اش، از مالش این‌گونه بگذرد. اگر عشق نباشد کسی نمی‌تواند آن‌قدر راحت و با جان‌ودل خدمت کند.
هر چه در مورد راهنما بگویم کم گفته‌ام و از خداوند بهترین‌ها را برایشان آرزومندم و دستشان را می‌بوسم و آرزو می‌کنم همیشه سالم و سلامت باشند و در جایگاه خدمتی بدرخشند. 


سلام دوستان ندا هستم همسفر 
ای که چون باران به کویر خشک اندیشه‌ام باریدی، سپاست می‌گویم.
تو را به‌اندازه تمام مهربانی‌هایت سپاس. 
ای نجات‌بخش آدمیان از جهل و نادانی، مهربانی تو، امید زندگی و غضبت مانع گمراهی است.
آموزش‌هایت ظلمت اندیشه را نور می‌بخشد.
چگونه سپاس گویم مهربانی و لطف تو را که سرشار از عشق و یقین است! 
ما درس چگونه زندگی کردن از تو می‌آموزیم، کوله‌بارمان آموخته‌های توست که توشه راه من و مسافرم شده است. 
هفته راهنما را به راهنمای خودم خانم صدیقه عزیز و مهربان تبریک عرض می‌کنم. 

سلام دوستان سکینه هستم همسفر
خداوند را شاکرم که هم‌صحبتی شما خوبان را نصیبم کرد و نیروهای خودش را آموزگار و راهنمایم قرار داد. وقتی‌که وارد لژیون شما شدم، به علت دلتنگی برای استاد اولم خانم سمیه و خواهر لژیونی‌ها، حس خیلی بدی داشتم و به همین خاطر جذب آموزش‌های لژیون نمی‌شد؛ اما خدا را شاکرم که با مهربانی و دلسوزی شما روزبه‌روز حالم بهتر شد. 
خانم صدیقه عزیزم خیلی دلتنگ صورت مهربان و خنده‌های دل‌نشینتان هستم. بسیار شما را دوست دارم و آرزو می‌کنم که هرچه زودتر شما را در آغوش بگیرم.
معلم خوبم، دوست دارم با بهترین‌ها زحماتتان را جبران کنم. از خداوند می‌خواهم کمکم کند تا بتوانم بهترین‌ها را تقدیم وجود نازنینتان کنم. الآن که این دلنوشته را می‌نویسم، حس گریه دارم و بازهم می‌گویم که دوستتان دارم.

سلام دوستان سولماز هستم همسفر
قلم به دست گرفتم برای تقدیر و تشکر از کسانی که به من علم زندگی کردن و محبت و دوست داشتن را یاد دادند. یاد دادند که از شکست‌هایم پلی بسازم برای پیروزی‌هایم و اما واقعاً چگونه می‌شود این‌همه محبت و این‌همه عشق و یا به عبارتی مادری کردن را پاسداشت؟!
زبان نمی‌چرخد و نمی‌دانم چگونه و چطور بیان کنم و بتوانم چیزی که لایق این عزیزان باشد تقدیم کنم؛ ولی خوب می‌دانم چه چیزی خستگی این مسئولیت شمارا از وجودتان دور می‌کند؛ خدمت کردن در کنگره و در تک‌تک جایگاه‌های خدمتی و قبولی در جایگاه راهنمایی که شما انتظار داری تا مقداری از دِینی که بر گردن ماست را ادا کنیم و ممنون بابت تمام زحمات بی‌اندازه و بی چشم‌داشتتان که به من چیزهایی هدیه دادید که با دنیایی از زر و سیم قابل‌مقایسه نیست.
خانم آزاده جان و خانم صدیقه جان، روز راهنما بر شما مبارک باد. شما می‌شوید جزء آن قسمت از مغز و قلبم که همیشه جاودانه می‌ماند و از خداوند برای شما بهترین‌ها را خواستارم؛ زیرا لایق بهترین‌ها هستید. سپاس سپاس سپاس
معلمان عزیرم؛ چگونه  می‌توانم تمام لحظه‌هایی که چون سرو در مقابلم ایستادید و با شور عشقتان سیرابم کردید را جبران کنم، جز اینکه بهترین درودها و دعاهای خیر را بدرقه راهتان کنم.

سلام دوستان فاطمه هستم همسفر
خدا را شاکرم که راهم به کنگره باز شد و وارد لژیون پانزدهم به راهنمایی راهنمای عزیز و دوست‌داشتنی خانم صدیقه شدم.
چه زیبا گفته‌اند که باید راهنما را با حس خود انتخاب کنی و من اولین باری که خانم صدیقه عزیز را دیدم با خود گفتم چه آرامشی در چهره‌شان وجود دارد و من تا آن روز این آرامش را جایی ندیده بودم و به خاطر انتخاب خوبم خداوند را هزاران مرتبه شاکرم و حس من نسبت به ایشان مانند حس فرزند به مادر است. امیدوارم که روزی بتوانم زحمات راهنمای بزرگوارم را جبران کنم. این هفته زیبا بر شما مبارک باد.

سلام دوستان فتانه هستم همسفر  
بار دیگر فرصتِ تشکر و قدردانی به بنده که شاگرد کوچکی در مقابل بزرگی و لطف و محبت راهنمای عزیزم هستم داده‌شده تا به‌پاس اینکه عاشقانه به رویشم کمربسته‌اند، مقامشان را ارج نهم و هفته راهنما را به راهنمای بزرگوارم خانم صدیقه که سرچشمه زلال دانایی و محبت هستند تبریک بگویم. خانم صدیقه عزیز همیشه از محضرتان انرژی گرفته‌ام و کلامتان پر از حس خوب و سرشار از انرژی مثبت است. بدانید که وجودتان برایم بسیار ارزشمند و همیشه قابل‌احترام است و خواهد بود ‌.

ویراستاری : همسفر الهام 
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
دیبـا (لژیون بیست) خانوم مینـا دوشنبه 22 اردیبهشت 1399 10:40 ق.ظ
خواهر قشنگم، عزیزم، خوشحالم که وقت و انرژی ای که صرف میکنی در این راه چندین هزار برابرش بهت برمیگرده. روزت باز هم مبارکــ باشه مهربونم
فاطمه همسفر ابوالفضل 18 دوشنبه 22 اردیبهشت 1399 09:00 ق.ظ
خداقوت به رهجوهای لژیون پانزدهم بسیار عالی بود.خانم صدیقه عزیز روزتون مبارک
خداقوت به وبلاگ نویسان
مریم کرمی یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 09:18 ب.ظ
کمک راهنمای عزیز و مهربان ، خانم صدیقه عزیز، هفته راهنما را خدمت شما تبریک و شادباش عرض می کنم، برای شما آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون دارم.
خداقوت به اعضای خوب و قدردان لژیون پانزدهم، در پناه خداوند باشید.
صدیقه یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 07:25 ب.ظ
شکرشکرشکر وهزاران بارشکربخاطر بودن درکنارشماعزیزانم واموزش گرفتن درکنارشما,اشک امان نمیدهد تابنویسم عاشقانه دوستتان دارم ودروجود نازنین تک تک شما خداوند رامیبینم,نمیدانم کدامین خوبی مرالایق بودن درشما عزیزان کرده است بهشت من درکنارشمابودن است,ازخدا میخواهم تااجرایی کردن اموزشها وخدمت به مخلوقات خداوند روزی تک تک شما بشود وخداوند به لطف دعای خیرشما مراهم لایق خدمت شماگرداند
همسفر معصومه عبدی یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 02:51 ب.ظ
خانم صدیقه مهربان و دوست داشتنی روزت مبارک .
احسنت به شما که رهجوهای قدرشناسی رو پرورش دادید.
وبلاگ نویسان عزیز خدمتتان پر برکت.
همسفر سمانه ۱۷ یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 02:41 ب.ظ
خدا قوت به همسفران گرامی لژیون ۱۵بسیار عالی بود از مشارکت شما عزیزان لذت بردم امیدوارم همیشه پایدار باشید با تشکر از وبلاگ نویسان محترم.این هفته پرشکوه را خدمت کمک راهنمای محترم خانم صدیقه عزیز تبریک میگم و امیدوارم همیشه پایدار باشند.
مریم نظری یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 01:49 ب.ظ
هفته راهنما خدمت خانم صدیقه عزیز و مهربانم تبریک می گویم.
همسفران پرتلاش و موفق لژیون پانزدهم، احسنت بر شما که از راهنمای خودتان به نحو احسن سپاسگزاری کردید. موفق و پیروز باشید.
خدا قوت خانم الهام عزیز و خانم فتانه عزیز
همسفر نسیم یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 10:48 ق.ظ
تبریک خدمت خانم صدیقه عزیز و شکر برای لژیون قدرشناس شان
برقرار و موفق باشید
نسرین.اسیستنت یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 09:54 ق.ظ
شاگردان خوب و قدردان لژیدن پانزدهم از قدرشناسی شما نسبت به راهنمای خود بسیار لذت بردم قطعا در ادامه راه با حرکت درست و موفق در کنکره زحمات راهنمای خود را به ثمر خواهید نشاند.
خداقوت به گروه وبلاگ
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات