راهنما یعنی عشق و محبت؛ مشارکت مکتوب لژِیون شانزدهم (هفته راهنما)
یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 ساعت 12:00 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر لیلا | ( نظرات )
راهنما معنی عشق و محبت است وقتی‌که در کنارش هستم احساس آرامش می‌کنم و زندگی برایم راحت می‌شود وقتی‌که به‌صورت مهربان او نگاه می‌کنم آرامش می‌گیرم تو را دوست دارم و با تمام وجود برایت بهترین‌ها را می‌خواهم امیدوارم که همیشه سلامت باشی.

به نام قدرت مطلق

سلام دوستان سمیه هستم یک همسفر

راهنمای عزیزم هرگز آن روزی که وارد لژیون شما شدم را از یادم نخواهم برد. شما تنها روی صندلی نشسته بودید و من به دنبال فرشته نجاتم بودم تا چهره شما و نگاهتان جذبم کرد و نزدیک شما شدم و شما به من خوش‌آمد گفتید و من در کنار شما نشستم و نشستم و نشستم تا الآن که ۲ سال و ۶ ماه هست و من همچنان در کنار شما آموزش می‌گیرم.

خانم سمیه عزیزم وقتی هفته راهنما می‌رسد همیشه به خودم میگویم چطور می‌شود محبت شما را جبران کنم و هرچه فکر می‌کنم می‌بینم با هیچ کاری و با هیچ حرفی نمی‌شود این عشق و محبت را جبران کرد شما معنی ازخودگذشتگی را به من آموختید. هرگز یادم نخواهد رفت که بااینکه فرزندتان آلرژی داشتند و نباید بیرون می‌آمدید؛ اما شما همیشه حضور داشتید و هرگز هم گلایه نکردید و همیشه شما را تحسین کردم و همیشه از خدا خواستم تا بتوانم روزی مثل شما این جایگاه را تجربه کنم.

راهنمای عزیزم تمام کلمات هم اگر جمع بشوند هرگز نمی‌توانند جبران زحماتتان بشوند، شما برایم همیشه نماد انسان مقاوم و باصلابت و درعین‌حال خیلی مهربان و محترم بودید، از خداوند می‌خواهم همیشه سلامت باشید همیشه در زندگی‌تان موفق باشید و در کنار خانواده عزیزتان به تمام آرزوهای قشنگتان برسید.

 

سلام خدمت همه دوستان من نسرین هستم همسفر محسن

سفر اولی که به امید خدا روز ۲۲ /۲ رهایی مسافرم را می‌گیریم، از وقتی خانم آزاده عزیزم لژیون را تحویل دادند خیلی ناراحت شدم ولی وقتی آمدم لژیون خانم سمیه جان اصلاً فکر نمی‌کردم بتوانم راهنمای خوبی مثل خانم سمیه را داشته باشم. من از ایشان خیلی چیزها یاد گرفتم و خیلی از کارهایی که تا الآن انجام می‌دادم و نمی‌دانستم همهٔ آن‌ها اشتباه هستند. خانم سمیه عزیزم با صبر و شکیبایی و حوصله فراوان آن‌ها را به من توضیح  دادند. من از همین‌جا از ایشان کمال  تشکر و قدر دادن هستم که راهنمایی به‌خوبی خانم سمیه جان دارم با سپاس فراوان.

 

سلام دوستان نسرین همسفر یک همسفر

 با سلام خدمت استاد عزیز خانم سمیه عزیز هفته راهنما را به شما راهنمای گران‌قدر و بزرگوار تبریک عرض می‌کنم .

راهنما معنی عشق و محبت است وقتی‌که در کنارش هستم احساس آرامش می‌کنم و زندگی برایم راحت می‌شود وقتی‌که به‌صورت مهربان او نگاه می‌کنم آرامش می‌گیرم تو را دوست دارم و با تمام وجود برایت بهترین‌ها را می‌خواهم امیدوارم که همیشه سلامت باشی.

 

سلام دوستان مریم هستم یک همسفر

با عرض سلام و ادب خدمت استاد بزرگوار خانم سمیه باقری نمی‌دانم با چه زبانی از شما قدردانی کنم از چه الفاظی استفاده کنم که جبران زحمات شما باشد که شما به من جان دیگر دادید تا بتوانم از لذت زندگی بهتری بهره‌مند شوم، شما چهره خدا را برای من نمایان کردید. هنگامی‌که مسافرم را می‌بینم که دیگر اشک در چشمانش نیست، بغض در گلو ندارد، چشمانی که فریاد می‌زد کمکم کنید دیگر نمایان نیست و به‌جای آن صدای خنده‌هایی که از ته دل می‌آید چه آهنگ زیبایی در خانه می‌پیچد این‌ها از لطف شما بزرگواران و راهنمایان عزیز می‌دانم.

 خدا را شکر می‌گویم که شما را برای من فرستاد؛ و چه زیبا می‌گوید کلام‌الله: ما بر بنده خود منت گذاشتیم از جنس خودشان راهنما فرستادیم تا با کلام حق آشنا شوند.

خدا را شکر می‌کنم که این توفیق را به من عطا نمود تا در سایه‌سار درختی پربار سرشار از عشق و محبت کنار راهنمای عزیزم خانم سمیه باقری درس زندگی و آرامش را دریافت کنم و باراهنمایی‌های پرمحبت و بی‌نقص ایشان راه را پیدا کنم. از خداوند می‌خواهم کمکم کند تا در راستای آموزش به‌خوبی حرکت کنم تا بتوانم اندکی از زحمات راهنمای خوبم را جبران کنم. راهنمایی عزیزم یادت و نام تو در دلم حک‌شده است، همیشه پاینده باشید. امیدوارم هرچه خیر، شادی و نعمت‌های دنیوی و آخرتی هست خدا نصیبتان کند دوستت دارم مهربانم،

 

سلام دوستان زهرا هستم یک همسفر

ای کشتی نجات روح ما    ای به طوفان جهالت نوح ما

خدمت راهنمای عزیزتر از جانم خانم سمیه عزیز؛ روز راهنما را خدمت شما تبریک عرض می‌کنم

ارزش و مقام شما ای استاد عزیز برای همه ما نمایان است تلاش بی‌وقفه و بدون منت شما قابل‌ستایش است شما با توانمندی بالایی که دارید راه درست زندگی را به من بسیار آموختید 

و شما مظهر کامل عشق و ایثار هستید و من از شما سپاسگزارم .

باکمال احترام روز راهنما را به آقای مهندس دژاکام و خانواده محترمشان و به راهنمای گران‌قدرم و تمامی کمک راهنمایان کنگره ۶۰ تبریک عرض می‌کنم.


سلام دوستان سمیه هستم یک همسفر 

ماه رمضان ماه مهمانی خدا بر  شما مبارک باشد و امیدوارم به فضل خداوند و به کمک کنگره 60 و خدمت‌هایی که انجام می‌دهید وجودتان مبارک باشد.

این هفته عزیز و بزرگ؛ هفته راهنما را به تمام راهنمایان کنگره 60 به‌خصوص راهنمای بزرگوار خودم خانم سمیه عزیز تبریک عرض می‌کنم.

بعضی از انسان‌ها در تاریکی هستند و به دنبال راه چاره‌ای هستند و من از این بابت از خدا تشکر می‌کنم که کنگره را روزی‌ام کرد و از خانم سمیه بابت تک‌تک آموزش‌های خوبشان و هر آن چیزی که به من یاد داد تشکر می‌کنم.

من از وجودشان و صدایشان انرژی می‌گیرم  و امیدوارم بازتاب این انرژی چندین برابر به خودشان و زندگی‌شان  برگردد. ممنون از شما

امیدوارم به فضل خداوند و به کمک کنگره 60 و خدمت‌های که انجام می‌دهید بر وجودتان و زندگی‌تان اثرگذاری بیشتر و مبارک‌تر باشد.

 

تهیه مطلب: همسفر سمیه لژیون 16

ویراستاری: همسفر لیلا

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
فاطمه همسفر ابوالفضل 18 دوشنبه 22 اردیبهشت 1399 09:07 ق.ظ
خداقوت به شما عزیزان عالی بود.خانم سمیه عزیز هفته راهنما مبارک
خداقوت به وبلاگ نویسان
پوران همسفرعباس 1 یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 11:44 ب.ظ
خداقوت به تک تک دوستان از لژیون شانزدهم ؛مشارکتها بسیار عالی بود وخانم سمیه عزیز لایق بهترینها است چون همیشه یک رهجوی فرمانبردار بود که امروز تبدیل به یک فرمانده توانمند شده است وهمیشه الگوی خوبی برایم هستید و.
خداقوت به گروه وبلاگ .
مریم کرمی یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 09:26 ب.ظ
اعضای خوب و قدرشناس لژیون شانزدهم ، چقدر خوب از راهنمای عزیزتان قدردانی کردید.موفق و موید باشید.
خانم سمیه عزیز، کمک راهنمای توانا و مهربان، این هفته زیبا بر شما مبارک و پرشگون باد.سلامت و شاد باشید.
لیلا طاهری یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 07:33 ب.ظ
سلام به همسفران خوب وقدر شناس لژیون شانزدهم.ممنون از مشارکتهای خوبتان.عرض تبریک خدمت راهنمای خوب و با مرام شما خانم سمیه عزیز.انشالله همگی موفق وسلامت باشید.گروه وبلاگ سپاس.
همسفر معصومه عبدی یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 02:55 ب.ظ
خانم سمیه عزیز دوست مهربان و خوش قلبم روزت مبارک.
خداقوت به لژیون خوب و فعالت.
خدمتگزاران عزیز خداقوت.
همسفر سمانه ۱۷ یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 02:26 ب.ظ
خدا قوت به همسفران گرامی لژیون ۱۶ بسیار عالی بود خداوند به قلمتان برکت دهد و پایدار باشید.با تشکر از وبلاگ نویسان محترم.این هفته پرشکوه را خدمت کمک راهنمای محترم خانم سمیه عزیز تبریک میگم و امیدوارم همیشه پایدار باشند.
مریم نظری یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 02:13 ب.ظ
هفته راهنما را خدمت خانم سمیه عزیز تبریک می گویم.
خدا قوت و سپاس فروان از همسفران قدرشناس لژیون شانزدهم، ممنون از مشارکت پر از عشق و احساس شما که حق شاگردی را به نحو احسن به جا آوردید.
خدا قوت خانم سمیه عزیز و خانم لیلا عزیز
نسرین.اسیستنت یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 01:37 ب.ظ
شاگردان قدردان خانم سمیه به آموزش راسنین شما وبه روح شکرگزارتان آفرین میگویم وبرای شما نیز جایگاه کمک راهنمایی آرزو دارم.
گروه وباگ خدا قوت
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic