هنر بهتر زندگی کردن ؛ مشارکت لژیون هفدهم ( هفته راهنما)
یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 ساعت 01:00 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر مریم | ( نظرات )
خانم لیلا عزیز هیچ‌وقت نتوانستم واژه‌ای درخور قدردانی شما پیدا کنم و زحماتتان را ارج بنهم. واقعاً آرامش و حال خوش امروزم را مدیون شما هستم. شما به من آموزش دادید چگونه درراه مستقیم باشم و در زندگی صبر داشته باشم و محبت بی‌دریغ را به من آموختید و من تمام این صفات را در حرکات و حرف‌های شما دیدم و از آن‌ها درس گرفتم.

سلام دوستان سمانه هستم همسفر داود
راهنمای عزیزم سلام؛
 خیلی دوستتان دارم و از اینکه کنگره و شمارا دارم خدا را خیلی شاکرم و اگر خیلی وقت‌ها حال خرابی‌هایم را برایتان آوردم و شاگرد خوبی نبودم من را حلال کنید. ممنون که هستید و درس انسانیت و هنر بهتر زندگی کردن را به من می‌آموزید و من را با خودم آشتی می‌دهید.
اولین بار بعد از رفتن خانم پریناز که شمارا دیدم، گفتم خانم لیلا توانسته موفق باشد پس من هم خواهم توانست. ممنون که الگوی خوبی هستید ولی من کجا و شما کجا! بابت تمام زحمت‌هایی که با بچه کوچک برای لژیون می‌کشید از شما خیلی سپاسگزارم ‌و امیدوارم به همه آرزوهایتان برسید و روزبه‌روز شاهد پیشرفت خودتان و خانواده‌تان باشیم.

سلام دوستان آرزو هستم همسفر حامد
راهنمایان در کنگره حکم آفتابی رادارند که با نورهای طلایی و گرمایی لذت‌بخش بر جسم‌های ناتوان، سرد و یخ‌زده‌ی ما در تابش هستند.
زمانی که وارد کنگره شدم با کوله باری از غم و اندوه و ناامیدی از خودم وزندگی‌ام بودم. دیگر هیچ‌چیز و هیچ‌کس حالم را خوب نمی‌کرد.هیچ‌وقت فکر این را نمی‌کردم که یکی باشد بدون هیچ خواسته و درخواستی، بی‌ریا بتواند حالم را خوب کند و به من آرامش بدهد و از آموخته‌های خودش به من بیاموزد.
راهنمای عزیزم شما برای من همچون ابری هستی که جان تشنه و کویری مرا از باران دانش سیراب کردی.
شما به من چیزهایی را آموختید که شاید تا به الآن نمی‌دانستم و نیاموخته بودم.
شما درس چگونه زیستن و چگونه زندگی کردن را به من آموخته‌اید.
شما به من محبت کردن، گذشت و صبر کردن در زندگی را یاد دادید. وقتی‌که با من صحبت می‌کنید یا نگاهم می‌کنید جان دوباره به من می‌دهید و از شما کلی انرژی و آرامش می‌گیرم.
خدا را هزاران بار شکر که شمارا جلوی راه من قرارداد تابه آرامش رسیدم. نمی‌دانم چگونه از زحماتتان و مهربانی‌هایتان تشکر کنم. راهنمای عزیزم هفته راهنما را به شما و بنیان‌گذار کنگره ۶۰ تبریک می‌گویم.

سلام دوستان ناهید هستم همسفر
راهنمای همسفر با توجه به آموزش‌ها و راهنمایی‌هایی که در کنگره داشته، توانسته شناخت، آگاهی و تجربه کافی و مناسب را کسب کند و با گذراندن دوره‌های لازم توانایی کمک به دیگر همسفران را به دست آورد.
راهنمای همسفر مانند راهنمای مسافر در جایگاه عاشقی قرار دارند و بدون اینکه توقعی داشته باشند تمام عشق خود را نثار همسفران دیگر می‌کنند.


سلام دوستان سمانه هستم همسفر حمید
ابتدا هفته پربرکت راهنما را به جناب آقای مهندس دژاکام و خانواده محترمشان و تمامی راهنماهای کنگره ۶۰ تبریک میگویم و تبریک ویژه را به راهنمای عزیزم خانم لیلا مهربان میگویم.
هرسال وقتی روز راهنما می‌شود یاد اولین روزی که در لژیون قرار گرفتم می‌افتم یاد نگاه مهربان و پر از عاطفه‌ای که من را جذب کنگره کرد و از حال بد من را به‌طرف حال خوش رهنمود کرد.
خانم لیلا عزیز هیچ‌وقت نتوانستم واژه‌ای درخور قدردانی شما پیدا کنم و زحماتتان را ارج بنهم. واقعاً آرامش و حال خوش امروزم را مدیون شما هستم. شما به من آموزش دادید چگونه درراه مستقیم باشم و در زندگی صبر داشته باشم و محبت بی‌دریغ را به من آموختید و من تمام این صفات را در حرکات و حرف‌های شما دیدم و از آن‌ها درس گرفتم.
امیدوارم با قبولی در آزمون کمک راهنمایی بتوانم تنها گوشه‌ای از زحمات بی‌دریغ شمارا جبران کنم. همیشه برایم سنگ صبور هستید. ممنون که حال بد من را باجان و دل گوش می‌کنید و حال خوب خودتان را با نگاه مهربانتان و با آغوش گرمتان به من ارزانی می‌دارید.
 دوستتان دارم برای همیشه...
"رهجوی کوچک شما"

سلام دوستان ملیحه هستم همسفر امید
سلام به همه راهنماها و کمک راهنماهای کنگره ۶۰.
خدایا شکرت که انسان‌های خوب را سر راه ما قراردادی که راهنمای ما باشند؛ راهنمایانی که ما را در زندگی راهنمایی کنند و ما را همچون انبیایی که معلم و راهنمای ما انسان‌ها بودند هدایت کنند.
من از راهنمای خودم خانم لیلا عزیز کمال تشکر رادارم که در این مسیر مرا راهنمایی کرده است و مرا بااینکه رهجوی زیاد خوبی نبودم تحمل و راهنمایی کرده است. خداوندا از تو می‌خواهم که در زندگی همیشه موفق باشد باکمال تشکر از همه راهنماهای محترم.

تهیه مطلب : همسفر سمانه صالحی
ویراستاری : همسفر مرضیه


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نسرین.اسیستنت سه شنبه 23 اردیبهشت 1399 12:50 ق.ظ
شاگردان قدردان خانم لیلای عزیز از سپاسگزاریتان به خوبی پیداست که در مسیر سبز کنگره بهترین و بالاترین بهره را برده اید مرحبا به این همه قدرشناسی شما و تبریک به خانم لیلا برای این آموزش خوب و به حق.
خداقوت به گروه وبلاگ افتخارآفرین
فاطمه همسفر ابوالفضل 18 دوشنبه 22 اردیبهشت 1399 08:08 ق.ظ
خدا قوت به شما عزیزان موفق باشید.خانم لیلا عزیز روزتون مبارک
خداقوت به وبلاگ نویسان
مریم نظری دوشنبه 22 اردیبهشت 1399 01:07 ق.ظ
خانم لیلای عزیزم هفته راهنما خدمت شما تبریک می گویم.
خدا قوت عزیزان لژیون هفدهم
از مشارکت تک تک همسفران پرتلاش و شکرگزار استفاده کردم و برای وجودتان به خانم لیلای عزیز تبریک می‌گویم.
بالاترین جایگاه‌ها را برایتان آرزومندم.
خدا قوت خانم سمانه عزیز و خانم مرضیه عزیز
مریم کرمی یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 11:27 ب.ظ
خانم لیلای عزیزم، کمک راهنمای توانا و مهربان ، این هفته را خدمت شما تبریک عرض میکنم و برای شما توفیق روز افزون آرزومندم.
درود براعضای قدرشناس لژیون هفدهم. موفق،و موید باشید.
پوران همسفرعباس 1 یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 10:40 ب.ظ
خداقوت به تک تک دوستان از لژیون هفدهم ؛مشارکتها وقدردانی از کمک راهنمای عزیز سرکارخانم لیلا ی عزیز بسیار عالی بود ؛لذت بردم ودرس گرفتم .
خداقوت به گروه وبلاگ
مریم همسفر محمد لژیون دوازدهم یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 10:39 ب.ظ
درود وخدا قوت رهجویان قدرشناس ومهربان لژیون هفده.
درود وعرض تبریک هفته ی راهنما به کمک راهنمای محترم سرکار خانم لیلا.
همگی پیروز وسربلند باشید.
لیلا طاهری یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 06:41 ب.ظ
سلام همسفران خوب وقدر شناس لژیون هفدهم.از نظرات و تبریکهای زیبای شما لذت بردم.خواسته یک راهنما حرکت درست رهجوست و رسیدن به آرامش همسفران و این بهترین هدیه به راهنماست.موفق وپیروز باشید.خانم لیلای عزیزم تبریک عرض میکنم هفته راهنما رو خدمت شما.با تشکر از گروه وبلاگ.
همسفر اکرم یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 04:03 ب.ظ
خدا قوت به همسفران عزیز که شکرگزاری را چقدر زیبا از راهنمای خود آموختند.
خانم لیلا ،کمک راهنمای عزیز ، هفته راهنما را به شما خیلی تبریک می گویم و امیدوارم همیشه پایدار باشید.
وبلاگ نویسان محترم خدا قوت.
همسفر مهدیه از لژیون ۴ یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 03:15 ب.ظ
خداقوت به همسفران لژیون ۱۷ممنون بابت مشارکت خوبتون واین هفته زیبا را به کمک راهنمای محترم خانم لیلای عزیز تبریک میگویم
همسفر سمانه ۱۷ یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 01:12 ب.ظ
خدا قوت به خواهرهای عزیزم بسیار لذت بردم امیدوارم همیشه پایدار باشید با تشکر از وبلاگ نویسان محترم.وباز این هفته پرشکوه را خدمت کمک راهنمای عزیزم خانم لیلا مهربان و باگذشت تبریک میگم.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات