دانای عشق جانم؛ مشارکت مکتوب لژیون دوازدهم (هفته راهنما)
شنبه 20 اردیبهشت 1399 ساعت 10:00 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر معصومه | ( نظرات )
خانم منیره عزیز و مهربان، صفات نابت و روح آرامت، آرامش‌دهنده وجودم است. شما برایم معلمی بودید و من افتخار آن را داشتم در مکتبتان دانش هستی و علم انسانیت و درست زندگی زندگی کردن را بیاموزم
                     
   
به نام خدای باران 

سلام دوستان زهرا بیگدلی هستم یک همسفر
خدای اطلسی‌ها با تو باشد
پناه بی‌کسی‌ها با تو باشد
تمام لحظه‌های خوب یک‌عمر
به‌جز دلواپسی‌ها با تو باشد
راهنمای عزیزم خانم منیره عزیز و دوست‌داشتنی، شما با تمام عشقی که داشتید به من آموختید تا در ناملایمات زندگی قوی باشم. به من آموختید که مشکلات را رحمت خداوند بدانم. به من درس درست زندگی کردن و درست اندیشیدن آموختید.
همیشه برایم بهترین بودید. از شما نظم، محبت، عشق، دوست داشتن و ازخودگذشتگی آموختم و...
من اگر قدردان محبت‌های شما نباشم هیچ‌وقت نخواهم توانست قدردان خدای خود باشم؛ پس ای تمام عشق، ای وجودت همه مهر تا روزی که نفس در سینه دارم سپاسگزارتان هستم و تا ابد دوستتان دارم. سرافراز و پایدار باشید.
هفته راهنما مبارک.

سلام دوستان زهرا زارعی هستم یک همسفر 
راهنمای عزیز و دوست‌داشتنی‌ام خانم منیره عشق و جان، زمانی که وارد کنگره شدم گفتند بعد از جلسات تازه واردین باید استاد خودتان را انتخاب کنید و چشمانم گشت و دل و روح و جانم به سمت شما اشاره شد.
زمانی که وارد لژیون شما شدم پر از غم و نگرانی بودم و ناامیدی سراسر وجودم را فراگرفته بود؛ اما با گذشت زمان و در کنار استادی شما و شاگردی بنده حقیر، امروز خدا را شاکرم که از شما آموختم مفهوم واقعی زندگی و عشق و امید را. من مدیون ثانیه به ثانیه وقت گذاشتن شما هستم.
هفته راهنما را به دانای عشقم و آقای مهندس و خانواده بزرگ بنیان عشق تبریک می‌گویم.

سلام دوستان محدثه هستم یک همسفر 
عرض خدا قوت خدمت راهنمای عزیز و گرانقدرم خانم منیره عزیزم. واقعاً نمی‌دانم در وصف ایشان چه بگویم که بتوانم حس قلبی خودم را بیان کنم؛ اما می‌توانم بگویم که واقعاً از ته اعماق قلبم دوستشان دارم. ایشان واقعاً منبع صبر و آرامش و آموزش هستند.
امسال که در شرایط بدی مسافرم برگشت خورد، واقعاً حالم خیلی بد بود و ایشان با تمام وجودشان برای من، خوب شدن حالم و آموزش دادن به من یاری رساندند. واقعاً کلمات هم قاصر هستند که ویژگی‌های مثبت ایشان را به قلم وصف بکشانند.
حتی برجک زدن‌ها، حتی کم‌محلی‌های ایشان هم در آخر همگی به نفع من و آموزشی برای من هستند. ایشان الگوی بسیار بسیار باارزش و مثال الماسی در زندگی‌ام هستند. عاشقانه دوستشان دارم و فقط می‌توانم با کمک راهنما شدن گوشه‌ای از زحماتشان را جبران کنم.
امیدوارم تمام این آرامش‌ها، آموزش‌ها که در قالب خدمت بلاعوض به تمام رهجوها می‌دهند به‌صورت حال خوب، حس عالی و ثروت به زندگی‌شان برگردد و هرروز قوی‌تر و پرتوان‌تر حضور پررنگ ایشان را در کنارمان ببینیم و لذت ببریم. امیدوارم بتوانم رهجوی خوب و فرمان‌برداری باشم و زحمات ایشان را جبران کنم.
خانم منیره عزیزم بهترین‌ها را برایتان خواستارم و از ته دلم عاشقانه می‌خواهمتان.

سلام دوستان ثریا هستم یک همسفر
خانم منیره عزیزم هفته راهنما را به شما تبریک عرض می‌کنم.
شما نمونه‌ای از نیروی‌های راستین کنگره هستید. نظم، انضباط، رعایت قوانین، محبت، گذشت، تزکیه و پالایش در جسم و جان شما نمایان است.
خدای بزرگ و مهربان را برای وجود چنین استادی هزاران بار ستایش می‌کنم و شکرگزارم. از خدای متعال برای شما فرشته زمینی برکت عمر، علم، دانایی، عشق و مال را خواستارم.

سلام دوستان نسرین هستم یک همسفر
به نام خدایی که اولین راهنمای ما انسان‌هاست.
راهنمای عزیزم، استاد بزرگوار، تو را به چه مانند کنم که دل دریایی‌ات لبریز از آرامش است. همچون کوه استوار از حوادث روزگار ایستاده‌ای و همچون بارانِ پرشکوه معرفت، بر چمن‌های دشت دانش‌آموختگی فرومی‌ریزی.
خورشید نگاهت گرمابخش وجود ما و حرارت کلبه سرد یاس و ناامیدی و ارمغان شور و شعف است. غنچه تبسمی که از تو می‌روید، طراوت لحظه‌های ابهام و زیبایی بخش خانه وجود ماست.
خانم منیره عزیز و مهربان، صفات نابت و روح آرامت، آرامش‌دهنده وجودم است. شما برایم معلمی بودید و من افتخار آن را داشتم در مکتبتان دانش هستی و علم انسانیت و درست زندگی کردن را بیاموزم.
هر انسانی در این بُعد خاکی نیازمند یک راهنما و یک استاد می‌باشد که بتواند شناخت درون را به شاگرد بیاموزد. شما اندوخته دانش خود را از معلم فداکار و مهربان و صبور آموختید و این دانش ناب را با آهنگ دلنواز صبر و استقامت به رهجویانتان انتقال داده‌اید.
شما معنای واقعی استادی هستید که عشق، محبت، انسانیت، معرفت، صبوری، آرامش، فداکاری و از همه مهم‌تر نگاه درست به فرامین الهی و قدم گذاشتن در مسیر ارزش‌ها را به ما آموختید. شما آدرس درونمان را مستقیماً به ما نشان دادید و ما را با موج‌ها و فرکانس‌های مثبت و منفی آشنا کردید. یاد دادید که چگونه خودمان را دوست بداریم و خودمان را باور کنیم.
شما نمونه بارز از یک معلم عاشق در مسیر انسانیت می‌باشید. خوشحالم که شمارا به‌عنوان راهنما انتخاب کردم، روزتان مبارک.

سلام دوستان الهه هستم یک همسفر
استاد عزیزم خانم منیره، هفته راهنما را به شما راهنمای گرانقدر و بزرگوارم تبریک می‌گویم و از شما به خاطر تمام زحماتی که برای آرامش و آسایش من کشیدید قدردانی می‌کنم.
شما راه روشنایی و صراط مستقیم را به من نشان دادید و در این راه عظیم، چراغ راه من بودید که با نور خودتان راه را برایم هموار کردید.
سپاس می‌گویم شمارا که به من شکرگزاری، صبر، آرامش، بخشش و اینکه خودم را دوست داشته باشم را آموختید.
شما سرشار از عشق و محبت هستید. خدا را هزاران بار شکر می‌کنم به خاطر وجود پربرکتتان. امیدوارم که قادر به درک زیبایی‌های وجودتان باشم. برایتان بهترین‌ها را از خداوند منان خواستارم. روزت مبارک راهنمای عزیزم.

سلام دوستان نسترن هستم یک همسفر
امیدوارم حال همه دوستان خوب باشد و در سلامتی کامل به سر ببرند. اول سخنم را با شکرگزاری خداوند آغاز می‌کنم که راهنمای عزیزی را سر راه من قرار داد و هفته راهنما را خدمت همه کمک راهنمایان عزیز و علی‌الخصوص راهنمای گرانقدر خودم خانم منیره عزیز تبریک عرض می‌کنم. امیدوارم در هر کجای دنیا و در هر زمانی خوش و خرم باشند. 
می‌دانم که هیچ‌گاه نخواهم توانست که کمک‌های ایشان را ارج بنهم؛ ولی بی‌نهایت از ایشان سپاسگزارم که یک دنیا عشق و محبت را به من هدیه دادند و من را از تاریکی و ظلمت به سمت روشنایی و دوستی هدایت کردند. ایشان با آرامش تمام، صبوری را به من یاد داد و آرامش امروزم را مدیون ایشان هستم. ایشان مثل خورشیدی هستند که به زندگی سرد و بی‌روح من روشنایی و نور و گرما دادند و امیدوارم به همه خواسته‌های قلبی‌شان برسند؛ گرچه نمی‌توان با هیچ‌چیزی از ایشان قدردانی کرد. 
بازهم هفته راهنما را به همه کمک راهنماهای عزیز تبریک می‌گویم و فقط از خداوند می‌خواهم که من هم روزی بتوانم چراغ راه دیگری باشم، آمین.

سلام دوستان زهرا روزدار هستم یک همسفر
تقدیم به راهنمای عزیزم؛
هفته راهنما را به تمام راهنمایان کنگره ۶۰ تبریک و تهنیت می‌گویم و به بنیان‌گذار کنگره ۶۰ آقای مهندس و خانواده محترمشان تبریک و تهنیت می‌گویم و آرزوی سلامتی برای این خانواده دارم و اما راهنمای بسیار بسیار خوب و عزیزم خانم منیره مهربان، این هفته باشکوه و زیبا و قشنگ را به خانم منیره و خانواده محترمشان تبریک می‌گویم .
از استاد عزیزم بی‌نهایت کمال تشکر دارم که ما را از درون تاریکی‌ها به مسیر روشنایی‌ها و نور هدایت کردند و آموزش‌های نابشان را بدون هیچ چشم‌داشتی در اختیار ما گذاشتند و امیدوارم بتوانم یاد بگیرم راهی که ایشان می‌رود را ادامه بدهم و به هم دردهای خودم کمک کنم.
خانم منیره عزیز شما از بهترین‌ها هستید و خیلی دوستتان دارم و از زحمات شما بی‌نهایت سپاسگزارم.

سلام دوستان صغری هستم همسفر
هفته راهنما را به همه راهنمایان کنگره ۶۰ و راهنمای گرانقدرم خانم منیره عزیزم تبریک می‌گویم، انشا الله در زندگی‌شان سالم و سلامت و موفق باشند.
حس من در مورد راهنمایم این است که دوستش دارم. واقعاً صبوری خوب، سخن خوبش را به ما یاد می‌دهد و به ما درس‌ها و انرژی زیادی دادند. نمی‌دانم چگونه جبران کنم و واقعاً خانم منیره توصیف نشدنی است.

سلام دوستان مونا هستم یک همسفر
کمک راهنمای عزیزم سرکار خانم منیره عزیز، هفته کمک راهنما را به شما کمک راهنمای عزیزم تبریک عرض می‌کنم. شمارا سپاس می‌گویم که با تمام مهربانی خود، مرا از ظلمت و تاریکی که در آن بودم بیرون کشیدید. شمارا سپاس می‌گویم که با صبر و محبت خود، ریشه عشق و محبت را در وجود ما به وجود آوردید. با تمام وجود دوستتان دارم.

ویراستاری ؛ همسفر الهام
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
زهرا بیگدلی لژیون 12 یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 11:48 ب.ظ
سلام دوستان زهرا هستم یک همسفر
خدا قوت خدمت تک تک دوستان عزیزم. امیدوارم همیشه در مسیر زندگی موفق و سر افراز باشید و امیدوارم به زودی جایگاه مقدس کمک راهنمایی را تجربه کنید.
یک تشکر ویژه از خانم منیره عزیزم دارم. اجرتان آرامش.
صدیقه یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 07:41 ب.ظ
عرض تبریک به خانم منیره عزیزم همیشه ازشماانرژی گرفتم ودرسهای زیادی را اموختم,ازخدا برایتان سلامتی وحال خوب را خواهانم دوستتون دارم موفق باشید.
تبریک به رهجوهای قدرشناس وبامحبت لژیون دوازدهم درمسیر اموزش بودن ارزویم برای شما عزیزان است.
مریم همسفر محمد ل۱۲شادآباد یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 04:48 ب.ظ
درودوخداوقوت به دوستان عزیزم.
خدا قوت به بیان حس زیبای شما وروحیه ی سپاسگزارتان.
درود برشما که درس عشق را فراگرفتید.
به امید خدا در ادامه ی راه همه ی شما عزیزان را در جایگاههای خدمت ببینم.
درود و خدا قوت به کمک راهنمای عزیزم .
بهترینها نصیبتان.
راه همگیتان پرستاره.
درود وخدا قوت سرکار خانم معصومه بهزادی عزیز.
همسفر نسیم یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 10:58 ق.ظ
خانم منیره عزیز تبریک، اعضا پر انرژی لژیون دوازده احسنت
گروه وبلاگ بی نهایت سپاس
همسفر سمانه ۱۷ یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 10:30 ق.ظ
خدا قوت به همسفران گرامی لژیون ۱۲بسیار عالی بود خداوند به قلمتان برکت دهد و پایدار باشید.با تشکر از وبلاگ نویسان محترم.این هفته پرشکوه را خدمت کمک راهنمای محترم خانم منیره عزیز تبریک میگم و امیدوارم همیشه پایدار باشند.
فاطمه همسفر ابوالفضل 18 یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 08:56 ق.ظ
خداقوت به رهجوهای لژیون دوازدهم موفق باشید.خانم منیره عزیز هفته راهنما مبارک
خدلپاقوت به وبلاگ نویسان
همسفر معصومه عبدی یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 03:54 ق.ظ
تبریک عرض میکنم روز راهنما رو به خانم منیره عزیز
خداقوت میگم به اعضای لژیون دوازدهم و وبلاگ نویسان عزیز.
انشالله در مسیر خدمت موفق و موئد باشید
ثریا یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 03:44 ق.ظ
عرض خداقوت دارم به همه دوستان عزیزم .انشاالله روزی باشد که درجشن کمک راهنما به تک تک شما مهربانان تبریک عرض کنم . ممنون که حس های زیبا و پر عشقتان را به اشتراک گذاشتید .
منیره یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 02:16 ق.ظ
سلام وخداقوت خدمت تمام عزیزان
ازگروه وبلاگ که بسیار زحمت میکشند سپاسگزارم
ازتمام عزیزانم که انقدر زییا نوشتند وبیان کردند ممنونم خیلی خوشحالم که انقدر حستان زیباست خیلی خوشحالم که به صلح وآرامش رسیدیدخداوند رو هزاران بار شکر کنید راهنما فقط انگشت اشاره است وآدرس خودتان رو میدهد خدارو هزاران بار شکر برای این همه تغییرات زیبا عزیزانم به تلاشتان ادامه دهید والهی همیشه مسیرتان سبز والهی باشد ازتبریکهای زیباتون سپاسگزارم
سیده زهرالژیون دوم یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 02:14 ق.ظ
ممنون از مشارکتها وتقدیرهای عزیزان لژیون دوازده.
تبریک ویژه خدمت خانم منیره عزیز
خداقوت به همه خدمتگزاران کنگره ۶۰
مریم نظری شنبه 20 اردیبهشت 1399 10:29 ب.ظ
با سلام و درود فراوان و تبریک هفته راهنما خدمت خانم منیره عزیزم
خدا قوت همسفران پرتلاش لژیون دوازدهم، عالی بودید
خدا قوت عزیزان گروه وبلاگ
مریم کرمی شنبه 20 اردیبهشت 1399 08:08 ب.ظ
کمک راهنمای گرانقدر، خانم منیره عزیز، هفته راهنما را خدمت شما تبریک و شادباش عرض می کنم. بهترین ها را برایتان آرزومندم.
خدا قوت به اعضای قدرشناس لژیون دوازدهم، درود بر شما.
نسرین.اسیستنت شنبه 20 اردیبهشت 1399 05:45 ب.ظ
همسفران خوب لژیون ۱۲ احسنت به این همه حس خوب و مشارکت پراحساس شما واحسنت به قدردانی بی مثال شما.
گروه وبلاگ خدا قوت
همسفر رعنا شنبه 20 اردیبهشت 1399 01:44 ب.ظ
همسفران عزیز لژیون دوازدهم بسیار عالی و سرشار از احساس با واژگان زیبا قدرانی تان را بیان نمودید. خانم منیره راهنمای بزرگوار و عاشق تبریک صمیمانه مرا نیز پذیرا باشید.در پناه حق استوار باشید.
وبلاگ نویسان عزیز خدا قوت.
لیلا طاهری شنبه 20 اردیبهشت 1399 11:55 ق.ظ
سلام وخدا قوت خدمت همسفران لژیون دوازدهم.خیلی عالی در قلم سپاسگزار وقدر دان زحمات مربی خود بودید.انشالله همه ما بدانیم آرامش امروزمان را از لطف وآموزشهای راهنماهای خوبمون داریم.و این خیلی خوب است که رهجو بداند حتی برجک زدنهای معلم چیزی جز عشق و دلسوزی نیست.در همینجا هفته راهنما را خدمت خانم منیره عزیز تبریک عرض میکنم.من نیز همچون شما مدتی را افتخار شاگردی این عزیز را داشتم ودرسها از ایشان آموختم.سپاس فراوان از گروه وبلاگ.
پوران همسفرعباس 1 شنبه 20 اردیبهشت 1399 10:16 ق.ظ
خداقوت به تک تک دوستان از لژیون دوازدهم ؛مشارکتها بسیارعالی وپرمعنا بود وهم درس واموزش گرفتم .
خداقوت وتبریک خدمت کمک راهنما ی موفق ؛پرتلاش؛صبوروبا محبت سرکارخانم منیره عزیز ؛رفتار وگفتار ومشارکتهای شما نکته به نکته برایم درس واموزش است والگوی خوبی برایم هستید .
درمناه حق سلامت باشید .

خداقوت به گروه وبلاگ .
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic