راهنما یعنی عشق ؛ مشارکت مکتوب لژیون ششم
پنجشنبه 18 اردیبهشت 1399 ساعت 06:00 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر عاطفه | ( نظرات )

هفته راهنما مبارک
سال‌ها بود به دنبال کسی می‌گشتم تا به بیقراری های دلم پایان ببخشد. در جستجوی کسی بودم تا صمیمانه پای درددل‌هایم بنشیند و درکم کند. استادم، شاید خودتان هم ندانید یا باور نکنید که تا چه اندازه برای افرادی مانند من مفید هستید یا امثال من چقدر به شما نیاز دارند.
استادم، خیلی خوشحالم که با شما آشنا شدم و نمی‌دانم چگونه باید احساساتم را بیان کنم؟! شاید بهتر باشد سکوت کنم؛ اما خیلی دوستتان دارم و همیشه سر سجاده ام برایتان آرزوی خیر و برکت دارم.

یا علیم
سلام دوستان لیلا هستم همسفر
قلم برمی‌دارم، می‌نویسم از همه خوبی‌ها، زندگی، عشق و
‌هرآنچه بر روی زمین زیباست  و من از او آموختم نگاه دیگر داشتن به جهان واطراف. می‌نویسم، زندگی با همه تلخی هایش زیباست.
تنها فردی که لایق عشق است 
کسی است که معنی حرف‌های نزده‌ام را بهتر از خودم می‌فهمد. کسی که عشق ورزیدن، صبر داشتن، قضاوت و فضولی و غیبت نکردن، خودداری، قناعت، توکل و تسلیم رضای خدا بود را آموخت و او کسی نبود جز خانم عاطفه عزیز که هرچه بگویم کم گفته‌ام که چون مادری را دستم گرفته و چراغ راهم شده به سوی صراط مستقیم .
هفته راهنما را به تمام راهنمایان صدیق کنگره و در راس به آقای مهندس و خانواده محترمشان و ‌راهنمای خوب خودم سرکار خانم عاطفه عزیز تبریک می‌گویم و بهترین ها را برایشان آرزو دارم.

سلام دوستان لیلا هستم  همسفر 
هفته راهنما را به آقای مهندس و به خانواده دژاکام تبریک می‌گویم و امیدوارم که همیشه سلامت و تندرست باشند. 
این هفته عزیز را به خانم عاطفه راهنمای خوبم تبریک می‌گویم. خانم عاطفه ممنونم که هستی و همیشه حال خرابم را تحمل کردی و با راهنمایی خوبت به من انرژی دادی. قطعاً اگه شما نبودید من الان آرامش زندگی‌ام را نداشتم.
جایی بودم که هرلحظه برایم تحملش سخت بود؛ ولی از وقتی که وارد کنگره شدم و شما را به‌عنوان راهنما انتخاب کردم تغییر کردم و همه اینها را مدیون لطف شما هستم و امیدوارم که خداوند بهترین ها را برای شما رقم بزند.

سلام دوستان پروین هستم یک همسفر
هفته راهنما مبارک
سال‌ها بود به دنبال کسی می‌گشتم تا به بیقراری های دلم پایان ببخشد. در جستجوی کسی بودم تا صمیمانه پای درددل‌هایم بنشیند و درکم کند. استادم، شاید خودتان هم ندانید یا باور نکنید که تا چه اندازه برای افرادی مانند من مفید هستید یا امثال من چقدر به شما نیاز دارند.
استادم، خیلی خوشحالم که با شما آشنا شدم و نمی‌دانم چگونه باید احساساتم را بیان کنم؟! شاید بهتر باشد سکوت کنم؛ اما خیلی دوستتان دارم و همیشه سر سجاده ام برایتان آرزوی خیر و برکت دارم.


سلام دوستان اکرم هستم همسفر 
خداوندا تو گواهی که راهنما نور امیدی به دنیای من بود، او به بال‌های من قوت و به پاهای من نیرو داد. به جانم شعله‌ای از عشق زد و پرتوی از نور به ایمانم، بی طلب و خواهش و منت.
قاصرم از این همه خوبی و نیکی و بزرگواری؛ پس تو ای خداوند، عزت و عمرش بده، او که شده ناجی فردای من.
راهنمای عزیزم سرکار خانم عاطفه روزت مبارک. 

سلام دوستان کبری هستم همسفر
سلام و خداقوت به راهنمای خوبم خانم عاطفه عزیز. هفته راهنما را به شما تبریک می‌گویم و خدا را شاکر هستم که به کنگره آمدم و فکر می‌کنم اگر کنگره و شما نبودید چه بلایی به سرم می‌آمد؟!
هردفعه به مشکلی برمی‌خوردم، شما من را به صبر و شکیبایی دعوت می‌کردید و از خدا بهترین ها را برایتان آرزو می‌کنم. امیدوارم همیشه در زندگی موفق و شاد باشید.

سلام دوستان الهه هستم یک همسفر
‌سلام و عرض ادب به راهنمای عزیزم خانم عاطفه، هفته راهنما را به شما تبریک می‌گویم و قدردان زحماتتان هستم.
از شما بابت تمام زحمت‌هایی که برایم می‌کشید و بی منت و با دل و جان وقت و انرژی‌تان را  در خدمت ما می گذارید تشکر می‌کنم.
دیدن چهره و صدای شما به من آرامش می‌دهد و ممنونم از اینکه راه درست زندگی کردن را به من یاد دادید. من از شما صبوری را یاد گرفتم.
با آموزش‌هایی که در اختیار ما می‌گذارید توانستم راه درست زندگی کردن را پیدا کنم و در خودم تغییراتی ایجاد کنم و بتوانم درست رفتار کنم و با مشکلات و مسائل روبرو شوم و افکار منفی و ضدارزش‌ها را از خودم دور کنم تا بتوانم در مسیر صراط مستقیم درست حرکت کنم. دوستتان دارم .

ویراستاری : همسفر الهام


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
هانیه یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 12:18 ق.ظ
درود به رهجوهای پر محبت لژیون ۶ ، خانم عاطفه عزیز و مهربان هفته راهنما رو بهتون تبریک میگم
مریم نظری جمعه 19 اردیبهشت 1399 11:47 ب.ظ
درود فراوان و تبریک هفته راهنما خدمت خانم عاطفه عزیزم
سپاس فراوان از مشارکت همسفران لژیون ششم چقدر عالی از خانم عاطفه قدردانی کردید.
خدا قوت عزیزان گروه وبلاگ
همسفر مهدیه از لژیون ۴ جمعه 19 اردیبهشت 1399 04:51 ب.ظ
سلام وخداقوت خدمت لژیون ششم ممنون بابت مشارکت خوبتون واین هفته زیبا را خدمت کمک راهنمای محترم خانم عاطفه تبریک عرض میکنم
عاطفه جمعه 19 اردیبهشت 1399 05:35 ق.ظ
ممنون از همه اعضا لژیون ششم ، که همیشه من را مورد محبت و عشقشان قرار میدهند.
سپاس خدای بزرگ را که لیاقت خدمت به عاشقانه ترین بنده هایش را نصیبم کرده است و در این دوره از حیات، غوطه ور شدن در امواج عشق کنگره ۶۰ و لیاقت آشنایی با زیباترین و بهترین بنده هایش را روزیم کرده است.
شکر شکر شکر
این هفته زیبا را به بزرگ راهنمای کنگره ۶۰، جناب مهندس دژاکام، سرکار خانم آنی، اسیستنت شعبه خانم نسرین و کمک راهنماهای دوست داشتنی تبریک عرض می کنم .
مریم کرمی جمعه 19 اردیبهشت 1399 05:20 ق.ظ
کمک راهنمای گرامی، خانم عاطفه عزیز، این هفته را خدمت شما تبریک و شادباش عرض میکنم .اعضای محترم لژیون ششم خدا قوت ،درود بر شما که به خوبی قدردان راهنمایتان هستید.
نسرین.اسیستانت جمعه 19 اردیبهشت 1399 12:34 ق.ظ
شاگردان قدرشناس لژیون ۶ شکرگزاری از بندگان خداوند عین شکرگزاری از باریتعالی هست این هفته را به خانم عاطفه عزیز تبریک میگویم. وآفرین فراوان برشما شاگردان حق شناس دارم.
گروه وبلاگ همواره در پناه حق سلامت باشید
پوران همسفرعباس 1 جمعه 19 اردیبهشت 1399 12:30 ق.ظ
خداقوت به تک تک دوستان از لژیون ششم ؛ممنونم از مشارکتها یی که دروصف راهنمای پرالاش وموفق سرکار خانم عاطفه بیان کردید بسیار عالی بود ومن هم به نوبه خودم این هفته را به همه ی کمک راهنما های عزیز وزجنت کش تبریک می گویم .امیدوارم خدمت دراین جایگاه بهترینها نصیبتان شود .
خداقوت به گروه وبلاگ .

همسفر سمانه ۱۷ پنجشنبه 18 اردیبهشت 1399 11:57 ب.ظ
خدا قوت به همسفران گرامی لژیون ۶بسیار عالی بود خانم عاطفه عزیز این هفته را به شما تبریک میگم امیدوارم همیشه پایدار باشید با تشکر از وبلاگ نویسان محترم.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات