امید و صبر؛ مشارکت مکتوب لژیون سوم (هفته راهنما)
چهارشنبه 17 اردیبهشت 1399 ساعت 09:00 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر لیلا | ( نظرات )
راهنمای عزیزم از اینکه درس زندگی را به من آموختی و راه درست زندگی کردن را به من نشان دادی از تو سپاسگزارم و از اینکه بهترین راه را برای ساختن امروزم به من نشان دادی تو را سپاس می‌گویم.

به نام قدرت مطلق

سلام دوستان فاطمه هستم همسفر

در ابتدا هفته راهنما را به آموزگار بزرگمان جناب آقای مهندس دژاکام و همه راهنمایان، کمک راهنمایان و اعضای خانواده کنگره 60 تبریک می‌گویم و خداوند را شاکر هستم که در این جمع خانواده بزرگ هستم. راهنما کسی است که راه را به ما نشان می‌دهد او این راه را بلد است. در مقابل کاری که انجام می‌دهد هزینه‌ای، دریافت نمی‌کند و این را با عشقی که به رهجوهای خود دارد، انجام می‌دهد.

راهنما باجان و دل به رهجوهایش آموزش می‌دهد و منِ رهجو زمانی می‌توانم باعث افتخار راهنمایم شوم که فرمان‌بردار خوبی باشم و همیشه اطاعت امر کنم.

راهنمای عزیزم خانم لیلا از اینکه درس زندگی را به من آموختی و راه درست زندگی کردن را به من نشان دادی از تو سپاسگزارم و از اینکه بهترین راه را برای ساختن امروزم به من نشان دادی تو را سپاس می‌گویم. اگر تو نبودی چه کسی دستگیر من در این طوفان زندگانی بود و من را به‌سوی کشتی پربار معرفت راهنمایی می‌کرد؟ تو چراغ راهم شدی و راه را برایم روشن کردی. هیچ‌گاه، هیچ‌گاه دستان پرمهر، محبت و سرشار از امید شما را فراموش نمی‌کنم.

روزت مبارک

 

سلام دوستان مژگان هستم همسفر مسعود

خانم لیلای عزیزم من قشنگ‌ترین و ناب‌ترین حس دنیا را در کنار شما تجربه کردم، من خصوصی‌ترین حرف زندگی‌ام را با شما ذر میان گذاشتم، من تمام ناامیدی‌ها، شکست‌ها و خوشحالی‌ها را به شما گفتم و چقدر صبورانه همراهم بودی عین یک خواهر و شاید هم بهتر از خواهر.

یکی از ستون‌های کنگره راهنماها هستند و به قول آقای امین مانند درختانی هستند که باعث زیباتر شدن باغ کنگره می‌شوند. راهنماها انسان‌های شریفی هستند که برای کسی که نمی‌شناسند مادری می‌کنند، خواهری می‌کنند و گاهی پدری.

خانم لیلا از آن دسته از راهنماهاست که کلی هوایت را دارد، کلی باحال خوب تو حالش خوب می‌شود، اگر تو حالت خوب نباشد کلی تلاش می‌کند برای لبخند روی لب تو.

خانم لیلای ما می‌خواهد امید را در دلت زنده کند و انصافاً هم این کارکرده است. خانم لیلای کنگرهٔ ما می‌خواهد بگوید که تا خدا هست غصه چیزی را خوردن یک کار احمقانه است و این را گفته و به هر طریقی هم که شده به ما یاد داده و ما الآن به این باور رسیدیم که خدا هست.

بله عزیزم؛ خدا هست که شمائی که اصلاً نمی‌شناختمت؛ برای خوب شدن حال من کلی زحمت می‌کشی، بله خدا هست که مسافرم انگار که از فرش رسیده به عرش، بله خدا هست که الآن در خانهٔ ما با تمام مشکلاتی که هست آرامش داریم و می‌خندیم.

این‌ها همه را مدیون راهنماهایی هستیم که برای ما مادری می‌کنند.

راهنماهای عزیز، خانم لیلای عزیزم هفته راهنما کلی مبارکتان باشد.

 

سلام دوستان افسانه هستم همسفر

هفته راهنما را به آقای مهندس و تمام راهنمایان و کمک راهنمایان کنگره 60 تبریک میگویم.

راهنما به معنی کسی است که راه را بلد است و راهنما در کنگره 60 یعنی عاشق بودن؛ عاشق خدمت بودن؛ عاشق کمک به همنوع؛ عاشق رها شدن یک مصرف‌کننده مواد مخدر از دام اعتیاد است.

یک راهنما در کنگره 60 با تمام وجود تلاش می‌کند تا طعم شیرین رهایی و آزادی را که خودش چشیده به دیگران نیز بدهد.

در کنگره جایگاه راهنما؛ جایگاه معلم و استاد است و بر همه ما واجب و ضروری است که جایگاه راهنمای خود را محترم شماریم. (حضرت علی می‌فرمایند: هر کس به من کلمه‌ای بیاموزد، مرا بنده خودکرده است.) و از این سخن متوجه می‌شویم که شکرگزاری چقدر مسئله مهمی است که ما باید حتماً به آن توجه کنیم؛ و خوش به سعادت انسان‌هایی که شکرگزاری را یاد گرفتند و شکرگزاری در زندگی‌شان جایگاه خاصی دارد. ما باید تشکر کردن از انسان‌ها را بلد باشیم تشکر از پدر؛ مادر؛ همسر؛ فرزند؛ برادر؛ خواهر؛ معلم؛ راهنما و یا هر کس دیگری که برای ما زحمت کشیدند و به ما خدمت کردند.

" و بالاتر از همه این‌ها تشکر از خداوند."

معلم و استاد در دانشگاه و مدرسه برای خدمت کردن ماهیانه مبلغی پول دریافت می‌کنند ولی در کنگره 60 یک راهنما و کمک راهنما در قبال خدمتی که ارائه می‌دهند هیچ پولی دریافت نمی‌کنند و این خدمت را با عشق و به‌طور رایگان انجام می‌دهند و ما باید در قبال این‌همه عشق و خدمت، قدردانی و شکرگزاری کنیم؛ و روز راهنما هم برای این است که ما از راهنمایمان تشکر و قدردانی کنیم. این قدردانی می‌تواند زبانی یا مادی باشد، به‌هرحال فرقی نمی‌کند؛ مهم نیت و هدف این کار است و ما نباید هیچ‌وقت یادمان برود در چه وضعیتی بودیم؛ و الآن در چه موقعیت و آرامشی هستیم." همیشه سپاسگزار باشیم."

در آخر از راهنمای خوب خودم خانم لیلا تشکر و قدردانی می‌کنم.

ایشالا در پناه خداوند همیشه سلامت و عاقبت‌به‌خیر باشند و به تمام آرزوهای قشنگشان برسند. (الهی آمین)

" ممنونم از همگی "

 

سلام دوستان مژگان هستم همسفر حسین

خانم لیلا عزیز شما بهترین و تأثیرگذارترین، مهرهٔ زندگی من در سختی‌ها و ناامیدی‌های زندگی‌ام بودید،

همان‌طور که معلم در کودکی به من الفبای خواندن و نوشتن را آموخت، شما خانم لیلا عزیز و مهربان، به من الفبای زندگی کردن را آموختی که الآن در کنار سختی‌های زندگی، از آموزش‌های شما کمک می‌گیرم و من بابت این‌همه لطف اول از خدای خودم و جناب مهندس و شما خانم لیلا عزیز کمال تشکر را دارم.

 

سلام دوستان زهرا هستم همسفر

خانم لیلا عزیزم هفته راهنما را بهتون تبریک میگم.

خانم لیلا از این‌که خدا شما را در مسیر زندگی من قرار داد خیلی سپاسگزارم.

وقتی‌که در تاریکی سردرگم شده بودم هیچ روشنایی در آن تاریکی نبود. خانم لیلا شما نوری در تاریکی‌ها شدید. سعی و تلاش بی‌وقفه شما آن اتاق تاریک را تبدیل به روشنایی کرد.

باراهنمایی که می‌کنید، انرژی مثبتی که انتقال می‌دهید و لبخندی که همیشه روی لب‌هایتان هست، آرامش خاصی به من منتقل می‌شودخیلی خیلی دلم برایتان تنگ‌شده است از خدا بهترین‌ها را برای شما می‌خواهم چون لایق بهترین‌ها هستید.

راهنمای مهربان من، از خدا می‌خواهم همیشه تن سالم و لبی خندان داشته باشید. خیلی دوستون دارم و همیشه جاتون در قلب من هست.


سلام دوستان سمیه هستم همسفر

باسلام خدمت راهنمای عزیزم خانم لیلای عزیز تقدیر و تشکر میکنم بابت زحمتهایی که برای من کشیدند و خیلی کمکم کردند.

 اگر کمک و راهنمایی های خوب ایشان نبود خدا میدانست چه اتفاقی میافتاد. بخاطر مشکلاتی که داشتم خیلی کمکم کردند. از ایشان سپاسگزارم. انشالله همیشه سالم و سلامت باشند و خدا عمر باعزت به ایشان بدهد.


سلام دوستان پروین هستم همسفر

یادم می‌آید روز اول که آمدم جلسه همه دور یک نفر جمع شده بودند و او مثل یک شمع در تاریکی با نور زیاد چشم همه  را نوازش و روحشان را آرامش می‌داد و برای من راهنما مثل چراغی در بیابان کبیر تاریک است.

 بدون راهنمایم هرگز نمی‌توانم جلو بروم. راهنمایم یک فرشته از جانب خداوند هست. او برگزیده و خاص می‌باشد. من یک همسفر راه‌گم‌کرده و در تاریکی درونم که جهل و نادانی است دستم  را گرفته مرا به‌سوی روشنایی و آگاهی می‌برد.

 بدون راهنما هرگز به نتیجه مطلوب و درست نخواهیم رسید من از راهنمای عزیزم سپاسگزارم.


سلام دوستان ناز بس هستم همسفر

خانم لیلای عزیز هفته راهنما را به شما تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم که در زندگی‌ات موفق باشی و سالیان سال در کنار خانواده محترمتان زندگی خوب و شیرینی را سپری کنی و از اینکه برای ما زحمت می‌کشی بسیار ممنون و متشکریم. امیدوارم که هرچه که لیاقت شما هست خدا بهتان عنایت بفرماید. انشالله

 

تهیه مطلب: همسفر مریم لژیون سوم


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر سمانه ۱۷ یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 02:01 ق.ظ
خدا قوت به همسفران گرامی لژیون ۳بسیار عالی بود و لذت بردم امیدوارم همیشه پایدار باشید با تشکر از وبلاگ نویسان محترم.من هم به خانم لیلا عزیز این هفته را تبریک میگم و امیدوارم همیشه پایدار باشند.
پوران همسفرعباس 1 جمعه 19 اردیبهشت 1399 01:21 ق.ظ
خداقوت به تک تک دوستان از لژیون سوم ؛مشارکتها دروصف کمک راهنمای موفق وکوشا سرکار خانم لیلا ی عزیز ؛بسیار عابی بود .موفق باشید .
خداقوت به گروه وبلاگ
همسفر مهدیه از لژیون ۴ پنجشنبه 18 اردیبهشت 1399 04:32 ب.ظ
سلام وخداقوت به همسفران لژیون سوم ممنون بابت مشارکتهای
خوبتون
مریم کرمی پنجشنبه 18 اردیبهشت 1399 01:38 ب.ظ
خانم لیلای عزیز و مهربان، این هفته زیبا را خدمت شما تبریک عرض می کنم ، بهترین روزی های خداوند را برای شما دوست خوبم خواستارم.
خداقوت به اعضای خوب لژیون سوم که به زیبایی از راهنمایشان تشکر می کنند.در پناه حق باشید.
نسرین.اسیستانت پنجشنبه 18 اردیبهشت 1399 11:46 ق.ظ
به همه شما رهجویان قدرشناس لژیون سوم آفرین باد که با قلم ساده،روان و بی ریای خود سپاسگزار راهنمایتان هستید به خانم لیلای عزیز خدمتگزار صدیق شعبه تبریک فراوان برای پرورش شاگردان خوب دارم و هفته راهنمارا به حضورشان تهنیت دارم.
خداقوت به گروه وبلاگ
فاطمه همسفر ابوالفضل 18 پنجشنبه 18 اردیبهشت 1399 09:04 ق.ظ
خداقوت به رهجوهای لژیون سوم همچنین خانم لیلا عزیز هفته راهنما بر شما مبارک
خداقوت به وبلاگ نویسان
عزیزه۱۵ پنجشنبه 18 اردیبهشت 1399 04:59 ق.ظ
خداقوت خدمت همسفران لژیون سوم ممنومم ازمشارکتهای خوبتان وسپاس از راهنمای گرانقدرتان ممنونم از گروه وبلاگ
مریم نظری چهارشنبه 17 اردیبهشت 1399 11:22 ب.ظ
خانم لیلای عزیزم هفته راهنما را خدمت شما راهنمای موفق و مهربان و صبور تبریک میگم.
خدا قوت همسفران پرتلاش و موفق لژیون سوم، انشاءالله شال کمک راهنمایی نصیب تک تک شما عزیزان شود.
خدا قوت خانم مریم و خانم لیلا
سیده زهرالژیون دوم چهارشنبه 17 اردیبهشت 1399 10:11 ب.ظ
همسفران عزیز لژیون سوم خداقوت به همه
تبریک ویژه خدمت خانم لیلای عزیز کمک راهنمای باوقار و متین و مهربان که رهجوهای خوبی دارند.
خداوند نور این خدمت را در زندگی همه شما جاری کند.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic