راهنمایان؛ فرشتگان زمینی
چهارشنبه 17 اردیبهشت 1399 ساعت 12:00 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر الهام | ( نظرات )
راهنما؛ یعنی در اوج ناامیدی دستی به سویت دراز می‌شود که می‌گوید غم و اندوه ات را به من بسپار و دلت را به دل من گره بزن و قدم‌به‌قدم با تو راه می‌آید، با تو غصه‌دار می‌شود، با تو می‌خندد، با تو گریه می‌کند و همدم دل‌شکسته‌ات می‌شود.


به نام قدرت مطلق الله 


سلام دوستان بهناز هستم همسفر
تنها پیوند محبت انسان‌ها را به هم متصل نگاه داشته است و انسان‌های فاقد محبت، بسان ظرف‌هایی هستند تهی و یا ظرف‌هایی که پر از خالی هستند.
این سخن را اگر امروز باور نکنید، بالاخره یک روز متوجه می‌شوید؛ حتی اگر پس از مرگ هم باشد؛ چون همین پیوند محبت ما را به استادانمان وصل نموده و وصل می‌نماید. (بخشی از کتاب ۶۰ درجه)
خدا را شکر می‌کنم بابت تمام روزهایی که در زندگی‌ام برایم رقم‌ زد تا من را برساند به مکانی مقدس به نام کنگره ۶۰. حتماً در این هم حکمتی نهفته است، باشد که من شکرگزارتر شوم.
باید بگویم؛ واژه راهنما در کنگره ۶۰ معنای دیگری دارد. گذشته از معنای هدایتگر به معنای پناه انسان‌های ناامید و از همه‌جا رانده‌شده است. به معنای دستگیر انسان‌های در راه مانده و ازپاافتاده که به هر راهی قدم گذاشته‌اند و هر مسیری را طی کرده‌اند تا گشایشی در گره شان پیدا شود؛ اما همه درب‌ها به رویشان بسته شده و همه مسیرها به بن‌بست خورده و آنها را زمین‌گیر کرده است.
راهنما؛ یعنی در اوج ناامیدی دستی به سویت دراز می‌شود که می‌گوید غم و اندوه ات را به من بسپار و دلت را به دل من گره بزن و قدم‌به‌قدم با تو راه می‌آید، با تو غصه‌دار می‌شود، با تو می‌خندد، با تو گریه می‌کند و همدم دل‌شکسته‌ات می‌شود.
راهنما کسی است که خود قبل از تو این راه و مسیر را پیموده، شکست‌ها را تجربه کرده، سختی‌ها را تحمل کرده و اکنون خود دستگیر دل‌شکسته‌ها و ناامیدان است. چه روح بزرگی دارند راهنمایان کنگره ۶۰ و چه آغوش گرمی و چه آرامشی را در مسیر راه به تو نشان می‌دهند.
راهنمای عزیزم؛ از اینکه در کنارم هستی، از اینکه با دیدنت تمام غم و غصه‌هایم فراموش می‌شود، از اینکه وقتی صحبت می‌کنی و با صحبت‌هایت آرامش می‌گیرم و از هر جایی هر دردی، هر غمی و هر غصه‌ای در دلم هست با صحبت‌های زیبای شما محو می شود خوشحالم. 
حس می‌کنم حتی اگر مسائلم را به شما نگویم؛ اما شما راهکار دردم را، راهکار غصه‌ام را جلوی پایم می‌گذارید. راهنمای عزیزم همیشه خدا را شکر می‌کنم که هستی. همیشه خدا را شکر می‌کنم که در این بُعد از زندگی‌ام شمارا در مسیر  من قرار داد، راهنمایی که با تمام وجودش و عاشقانه برای رهجوهایش وقت می‌گذارد. راهنمایی که عاشقانه رهجوهایش را دوست دارد، عاشقانه محبت می‌کند و با صحبت‌هایش دلگرممان می‌کند.
راهنمای عزیزم از خداوند همیشه برایتان سربلندی، سعادت، سلامتی و رسیدن به آرزوهای قشنگت را آرزو دارم. راهنما واژه‌ای است به نام محبت، به نام عشق.
راهنما فرشته‌ای است زمینی. راهنما کسی است که دست من را می‌گیرد و من را با خودش به آرامش و به سرسبزترین جای دنیا می‌برد. وقتی در کنارت هستم انگار در کنار باغ گلی نشسته‌ام، انگار در کنار چمنزاری هستم، انگار در کنار رودخانه زیبا و زلالی هستم، انگار آسمان آنجا آبی آبی است، انگار زمینش سبز سبز است، انگار پرنده‌هایش جور دیگری می‌خوانند...
خدا را شکر می‌کنم که من را در این باغ راه داد و فرشته‌ای زمینی در آن برای من قرار داد تا بتوانم از الفاظ زیبایش، از صحبت‌هایش لذت ببرم و در زندگی‌ام جاری کنم.
 راهنمای عزیزم؛ عاشقانه دوستت دارم و دستان پرمهرت را می‌بوسم. تویی که باعث شدی غم‌هایم را فراموش کنم. با وجود شما بود که توانستم رهایی فرزندم را ببینم و با آرامشی که شما در وجودم قرار دادی توانستم خودم و مسافرم به رهایی برسیم. این رهایی را مدیون کنگره ۶۰ و مدیون آقای مهندس بنیان کنگره ۶۰ و معلم بزرگ عشق و خانواده گرامی‌شان و مدیون راهنمایانی هستم که از عشقی که دارند در وجود رهجوهایشان جاری می‌کنند.
همواره عشقتان جاودانه باشد و همواره در پناه خداوند باشید و همواره آسمانتان آبی و زمینتان سبز باشد. بهترین‌ها را برایتان آرزو دارم.
هفته راهنما را به جناب مهندس و خانواده گرامی‌شان و همه راهنمایان صبور و عاشق ، علی الخصوص خانم صبای عزیزم تبریک عرض می‌کنم.می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر سمانه ۱۷ یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 02:17 ق.ظ
خدا قوت خانم بهناز عزیز بسیار عالی احساستان را به رشته تحریر در آوردید خداوند به قلمتان برکت دهد و پایدار باشید من هم این هفته را خدمت خانم صبای عزیز تبریک میگم.امیدوارم پایدار باشند و با تشکر از وبلاگ نویسان محترم.
همسفر حوریه پنجشنبه 18 اردیبهشت 1399 05:04 ب.ظ
خواهر خوبم خانم بهناز عزیزم ،ممنون از دلنوشته خوب و مفیدتان. این، در پناه خداوند مهربان باشید.
مریم کرمی پنجشنبه 18 اردیبهشت 1399 01:54 ب.ظ
خانم بهناز عزیز، نوشته اتان زیبا و پر از احساس بود..درود بر شما. پیروز و سربلند باشید.
مریم نظری پنجشنبه 18 اردیبهشت 1399 10:39 ق.ظ
خدا قوت خانم بهناز عزیز
مممون از دلنوشته پر از عشق و احساس پاکستان
انشاءالله جایگاه کمک راهنمایی روزی شما شود.
خدا قوت خانم الهام عزیز
فاطمه همسفر ابوالفضل 18 پنجشنبه 18 اردیبهشت 1399 09:14 ق.ظ
خانم بهناز عزیز بسیار عالی احساستان را بیان کردید خدا قوت
خداقوت به وباگ نویسان
عزیزه۱۵ پنجشنبه 18 اردیبهشت 1399 07:01 ق.ظ
خداقوت خانم بهناز عزیز ممنونم ار ومطالب خوبتان بسیارعالی بود خداراشکر بابت کمک راهنمایان وکنگره که اگرنبودن ماسردرگم بودیم ومستاصل شکر که اذن ورودبه کنگره برایمان باز شدتاراه نمایان شود ودلمان شاد سپاس از گروه وبلاگ نویسان
نسرین.اسیستانت پنجشنبه 18 اردیبهشت 1399 01:35 ق.ظ
خانم بهناز عزیز احساس و عشقی که بر قلمتان جاری کردید ستودنی ست آرزو میکنم روزی این حس زیبارا به رهجویان خود انتقال دهید پاینده باشید.
گروه وبلاگ خداوند عشق را به قلبتان همواره جاری کند
همسفر زهرا از لژیون یکم چهارشنبه 17 اردیبهشت 1399 06:14 ب.ظ
خانم بهناز عزیز
ممنون از دلنوشته زیبا و پر احساستان ،موفق و پیروز باشید
ممنون از وبلاگ نویسان
معصومه همسفر مسعود چهارشنبه 17 اردیبهشت 1399 01:44 ب.ظ
خواهر عزیزم دل نوشته زیبا و پر از حس پاکت را خواندم و لذت بردم .از اینکه به این زیبایی در کنگره همانند رود خروشان در حال حرکت در مسیر هستی و برداشتهای عالی داری و آن هم در زندگیت و در وجود خودت نمایان است خدا را شکر میکنم و برایت آرزوی بهترینها را از خداوند منان دارم .هفته راهنما مبارک .
خدا قوت به خانم الهام عزیزم
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات