راهنما ؛ پاسدار روح حقیقت ( مشارکت لژیون یکم)
چهارشنبه 17 اردیبهشت 1399 ساعت 10:00 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر الهام | ( نظرات )
راهنمای عزیزم، ای پروردگار جهان قلبم که خداوند بزرگ، معلمت نامید، روزت مبارک. 

راهنمای عزیزم، صبای مهرها و مهربانی‌ها، ای آیینه تمام نمای عشق و محبت و ایثار هر روزت مبارک باد.

تو آمده ای که جهان را به مکان بهتری بدل کنی ، تو آمده‌ای تا روح حقیقت را پاسداری کنی و چه رسالت زیبایی ...


یا هادی
سلام دوستان فریده هستم همسفر آرش 
راهنمای مهربان‌تر از من به خودم، هرچه بیشتر از آشنایی‌ام با شما می‌گذرد کمتر می‌توانم توصیفتان کنم و سخت‌تر می‌شود برایم که با کلام از شما قدردانی کنم!
هرسال نامه‌هایم به شما کوتاه و کوتاه‌تر می‌شود؛ اما محبتتان در قلب و جانم وسیع‌تر و جاودانه‌تر!
هر کجا به ته خط رسیدم و همه‌چیز برایم سیاه و تاریک شد و از خدا نور طلب کردم تا گمراه و سرگردان نشوم، شما مأمور رساندن آن نور به من بودید و این مسئله ایمان مرا قوی‌تر می‌کند به اینکه تنها شما راهنما و راهبر من در گذرگاه زندگی‌ام و مسیر رشدم هستید و خدا را شکر می‌کنم که در کنارتان قدم برمی‌دارم.
نیتتان خالص و عملتان سالم است؛ ممنونم که بهای رسیدن به این جایگاه را پرداخت کردید و می‌کنید تا من و ما گم نشویم!
خانم صبای مهربان هر روزتان مبارک و اثرگذار
خداوند حافظ و دوستدارتان باشد.


سلام دوستان الهام هستم همسفر جواد
راهنمای عزیزم، ای پروردگار جهان قلبم که خداوند بزرگ، معلمت نامید، روزت مبارک. 
راهنمای عزیزم، صبای مهرها و مهربانی‌ها، ای آیینه تمام نمای عشق و محبت و ایثار هر روزت مبارک باد.
تو آمده ای که جهان را به مکان بهتری بدل کنی ، تو آمده‌ای تا روح حقیقت را پاسداری کنی و چه رسالت زیبایی ...
من در کلاس شکوه تو،  دیگر بار متولدشده‌ام؛ از همان روز که درسِ مهربانی‌ات چراغ زندگی‌ام شد تا کوره‌راه‌های جهل و تاریکی را در پرتو پرفروغش، به‌سلامت پشت سر گذارم.
نگاهم که می‌کنی، تاروپود جانم لبخند می‌زند. کلام روح‌بخش و دلنشین تو موسیقی دلنوازی است که بر گوش جان می‌نشیند و آهنگ زندگی را به شور درمی‌آورد. وقتی‌که مثل همیشه آرام‌آرام شروع می‌کنی به صحبت کردن، انگار قناری‌های مست، دارند بهار را آواز می‌کنند.
هرچه بیشتر تو را سرمشق خود قرار دادم، راه برایم روشن‌تر شد و خورشید علم و دانش، زندگی‌ام را حرارت بیشتری بخشید.
دست در دست تو نهادم تا راه پرپیچ‌وخم زندگی را با تو گام بردارم. دل به دلم سپردی و گرمای وجودت را در سرمای تمام فرازها و نشیب‌ها همراهم کردی تا در یخ‌بندان‌های جهالت، در جا نزنم و همیشه دلگرمم کردی تا جاده‌های پرپیچ‌وخم زندگی را با امیدواری طی کنم و خودم را به خدا و حکمت‌های خیرش بسپارم.
چراغ دانشی که در دست من است، روشنایی از تو دارد، چراغی که سایه غول‌های نادانی را از کوچه‌های جانم می‌تاراند.
راهنمای عزیزم، در مکتب عشق تو عاشقی را آموختم و الفبای مهر و محبت را با تو زمزمه کردم تا فرا بگیرم درس چگونه زیستن را . من هر آنچه دارم، از تو دارم و قدردان وجود پرمهر و ایثارگرت هستم. بر دستان زحمتکش ات بوسه می‌زنم و دعای هرلحظه و هر روزم صحت و سلامتی و آرامش است برایت.
سپاس برای بودنت و سپاس که مرا به شاگردی‌ات پذیرفتی. بی‌نهایت دوستت دارم و همیشه در قلبم هستی و خواهی بود.
خدایا شکر که مرا لایق داشتن راهنما دانستی و شکر بابت این موهبت عظیمی که روزی‌ام قرار دادی، مرا همواره و همیشه قدردان راهنمایان زندگی‌ام قرار ده.


سلام دوستان خدیجه هستم همسفر  محمود
راهنمای مهربانم تبریک خالصانه و دست‌خالی مرا با سخاوت بی‌حدت پذیرا باش. روزهایت مبارک و پرشگون، ببخش اگر گاهی تو را ندیدم؛ چون در دایره افراد نامناسب قرار گرفته بودم، شکسته باد آن دایره. تو برایم متفاوتی همین‌که دلم را قرص می‌کنی و آرامش روحم و زندگی‌ام می‌شوی تو را سپاس.
برای زنده ماندن دو خورشید لازم است؛ یکی در آسمان و دیگری در قلب. ای آنکه در قلبم، نام و یاد و تصویرت می‌درخشد تو را سپاس.
تو تلخی زندگی را برایم شیرین می‌کنی؛ پس بدان که زندگی می‌کنی و زیستن لایق توست، تو را سپاس.
همین‌که دنیا را برایم مکان بهتری کرده‌ای، با رأفتِ قلبت، با کلامت و با انتقال حس مثبتت و برای خوبی‌های موجود در تاروپودت تو را سپاس.
همین‌که یادت می‌کنم روحم جانی تازه می‌گیرد. برای لبخندت، تصویرت، صدایت و حرف‌هایت تو را سپاس.
تو گوشه‌ای از بهشتی در زمین برای منِ خسته جهنمی. با تو گذر زمان را نمی‌فهمم، تو را سپاس.
هرچه وجود انسان باارزش‌تر باشد به همان اندازه فروتن می‌شود، برای وجود باارزشت تو را سپاس.
تشکر و تبریک کمترین کاری است که من حقیر می‌توانم انجام دهم، باشد که با عمل به حرف‌ها و آموزش‌هایت فرمان‌بردار باشم و درست عمل کنم تا شاید در درونم احساس جبران محبت‌هایت را کنم.
روزت مبارک، مرسی که هستی و به قلبم امیدی.


سلام دوستان حوریه هستم همسفر محمد
سلام و درود خداوند بر مردان و زنان خوب روزگار
با عرض سلام و خدا قوت به تمام راهنماهای کنگره ۶۰ و راهنمای خوب خودم خانم صبای عزیز.
از اینکه خداوند شمارا در مسیر زندگی من قرار داده و با تمام مشکلاتِ من همراه و همدل هستید و راه را برای من نمایان می‌کنید و با نگاه مهربانتان دلگرمم می‌کنید، ممنونم و شاکر خداوند هستم.
وقتی با تمام مشکلاتم به کنگره می‌آیم روی ماه شمارا می‌بینم، کلی انرژی می‌گیرم و تمام مشکلاتم از یادم می‌رود و با انرژی به خانه برمی‌گردم.
خانم صبای عزیزم، شما برای من مثل یک مادر مهربان هستی که در کنارم قرار گرفتید تا قوانین خوب زندگی کردن را یادم دهید. من هم با آموزش‌هایی که شما می‌دهید از سکون درآمده و در حال حرکت هستم تا بتوانم درست زندگی کنم و با تمام وجودم از شما سپاسگزارم و دستان پرمهر شمارا می‌بوسم. از اینکه در هفته دو روز از زندگی خود را برای من می‌گذارید تا من آموزش ببینم ممنونم. از خداوند مهربان بهترین‌ها را آرزو می‌کنم، ان‌شاءالله عمر طولانی و باعزت داشته باشید و امیدوارم بتوانم با حرکت درست و خدمت در کنگره هم حال خودم را بهتر کنم و هم خداوند و شمارا خشنود کنم.
بی‌نهایت دوستتان دارم.


سلام دوستان خدیجه هستم همسفر ماشاء الله
سلام به راهنمای عزیزم که همانند خورشیدی می‌درخشد و به همه انرژی می‌دهد. شما برای من و دیگر خواهرانم همان خورشیدی هستید که با نور خود به هستی جان دوباره می‌دهد. اگر امروز من جانی دارم آن را مدیون وجود شما هستم.
صبر، گذشت و بخشش شما و همین‌طور دانش شما، چراغی بود که راه را برایم هموار کرد تا بتوانم با سختی‌های زندگی کنار بیایم و برای ادامه مسیر و رسیدن به هدف از هرکدام از آنها درسی بگیرم.
زمانی که به کنگره آمدم مانند کوری بودم که قادر به راه رفتن نبود؛ ولی گرمای وجود شما بود که دستان مرا گرفت و تمام آنچه لازم بود را به من داد تا من به خودم آمدم.
گاهی فکر می‌کنم اگر کنگره نبود، اگر شما در مسیر زندگی من قرار نمی‌گرفتید، من چه باید می‌کردم؟!
حتی فکرش هم آزارم می‌دهد؛ پس خدا را بابت وجود شما شکر می‌کنم و این هفته را به شما فرشته آسمانی تبریک می‌گویم و از صمیم قلبم برای تک‌تک شما فرشته‌های آسمانی آرزوی بهترین‌ها را دارم.
خانم صبای عزیز؛ شما تا ابد در قلب من جا دارید، امیدوارم لایق این باشم.


سلام دوستان اکرم هستم همسفر محسن
خدایا از من که رو به‌سوی تو آورده‌ام رو مگردان و با میلی که به‌سوی تو آورده‌ام مرا را محروم مگردان، آمین.
برای اینکه بتوانم از راهنمای عزیز و مهربانم تقدیر و تشکر کنم باید به گذشته و به زمانی برگردم که وارد کنگره 60 شدم و می‌دیدم که افرادی در موقع مشارکت خدا را شاکر بودند که در وادی اعتیاد قرار گرفتند و از بنیان کنگره 60 و راهنمای خود برای آموزش‌ها سپاسگزاری می‌کردند را اصلاً درک نمی‌کردم و احساس می‌کردم تظاهر می‌کنند؛ اما به‌مرورزمان و با آموزش‌های ناب راهنمای عزیزم که با محبت، عشق، صبوری، گذشت و فداکاری، مرا با تاریکی‌ها و صور پنهانم که گویی نقاب به آنها زده بودم، آشنا کردند. به‌مرورزمان و یاری الله و آموزش‌های ایشان به داشتن و پذیرفتن ضد ارزش‌هایم آشنا شدم تا بتوانم با تزکیه و پالایش به خودم نزدیک شوم.
از خانم صبا راهنمای مهربانم بسیار تشکر می‌کنم و امیدوارم همیشه در کنار خانواده‌شان شاد و سلامت باشند و ان‌شاءالله در تمام مراحل زندگی موفق و مؤید باشند.
برای مکان مقدس کنگره 60 شکر شکر شکر


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر سمانه ۱۷ یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 02:37 ق.ظ
خدا قوت به همسفران گرامی لژیون ۱ بسیار عالی قدردانی خود را به رشته تحریر در آوردید خداوند به قلمتان برکت دهد و پایدار باشید با تشکر از وبلاگ نویسان محترم.و این هفته را خدمت خانم صبای عزیز تبریک میگم و امیدوارم همیشه پایدار باشند.
هانیه یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 12:30 ق.ظ
من عاشقی از خیال تو آموزم
بیت و غزل از جمال تو آموزم
در پرده‌ی دل خیال تو رقص کند
من رقص خوش از خیال تو آموزم
راهنما و الگوی پایداری در برابر عشق ، هفته راهنما رو هزاران بار تبریک میگم بهتون ، خداقوت به رهجوهای پر مهر امیدوارم به جایگاه خدمت در کنگره و راهنمایی نائل باشین که سزاوار هستین
مریم نظری پنجشنبه 18 اردیبهشت 1399 10:36 ق.ظ
سلام و درود فراوان و تبریک خدمت راهنمای بزرگوار خانم صبای عزیز
خدا قوت عزیزان لژیون یکم
فاطمه همسفر ابوالفضل 18 پنجشنبه 18 اردیبهشت 1399 09:17 ق.ظ
خداقوت به رهجوهای لژیون یکم عالی بود و همچنین عرض خداقوت به خانم صبا عزیز کمک راهنما مهربان و صبور شعبه هفته راهنما خدمت شما تبریک میگم پایدار باشید
خدا قوت به وبلاگ نویسان
نسرین.اسیستانت پنجشنبه 18 اردیبهشت 1399 01:28 ق.ظ
همسفران خوب و سرشار از عشق لژیون یکم اگر غیر از این بودید به حقیقت عشق شک میشد چرا که تنها وسیله و قیترین نیروی آموزش برای کمک راهنما عشق است و ثمره عشقی که خانم صبای عزیز به کنگره و شاگردانش داد شاگردان عاشقش هستند آفرین بر خانم صبا و آفرین بر شما رهجویان قدرشناس.
گروه وبلاگ همیشه عاشق بمانید که عشق حق شماست
همسفر زهرا از لژیون یکم چهارشنبه 17 اردیبهشت 1399 06:45 ب.ظ
ممنون از مشارکت های خواهران خوبم
این هفته را به خانم صبای عزیزو مهربان تبریک عرض میکنم و بابت وجود پر مهرشان در زندگی ام از خداوند سپاسگزارم
خانم صبای مهربانم بابت تمام زحماتتان ممنونم ،هر بار که نا امید از مشکلاتم بودم با صحبتهای پر مهرتان باعث آرامش جانم شدید
الهی همیشه سلامت و برقرار باشید
پوران همسفرعباس 1 چهارشنبه 17 اردیبهشت 1399 06:12 ب.ظ
خداراهزاران بارشاکرم که دراین بعد از حیاتم مرا درمسیری هدایت کرد ومعلم وراهنمای صبور ؛دانا ؛باایمان ،بخشنده ؛با محبت وبا گذشت درمسیر قرار داد تا راه درست زیستن ودرزندگی کردن را به من اموخت ؛راهنمای عزیزم بسیار از شما سپاسگزارم که دراین مسیر عاشقی وعشق ورزیدن را اموختی راهنمای عزیزم تا لحظه ای که خداوند اجازه حیات بدهد گوش بفرمان شما هستم واز شما کمک همفکری میخواهم .
بی انصافیست که تورا شمع تشبیه کنم ؛زیرا شمع را می سازند تا بسوزد ؛اماتومی سوزی تا بسازی ؛با سپاس وعرۻ تبریک فراوان .
این هفته را به همه ی راهنما های عزیز وهمچتین تبریک خدمت خانم نسرین عزیز که برای پیشرفت رهجوها تلاش می کنند تبریک عرۻ می کنم .
خداقوت به گروه وبلاگ
فاطمه الیاسی ۱۹ چهارشنبه 17 اردیبهشت 1399 04:09 ب.ظ
خدا قوت به همه خواهران عزیزم .خانم صبای عزیزم روزت مبارک بهترینم .همیشه از شما درس گرفتم و می گیرم روزای سختمو یادم نرفته از شما یاد گرفتم اون روزا برام پلی بشه بسمت نور و روشنایی.یکی از بهترین آموزشهایی که از شما بزرگوار گرفتم این بود که شرایط سخت شاید تو زندگیمون پایدار باشه تا مدت‌های زیادی ولی در اون شرایط هم بتوانم هم حال خودم را خوب کنم و هم حال دیگران را و ارامش داشته باشم و عشق و محبت واقعی را شما به من یاد دادید خیلی خیلی دوستتون دارم، همیشه و همه جا به یادتون هستم شکر خداوند بخاطر وجود پر برکتتان ممنون که هستید .
مریم کرمی چهارشنبه 17 اردیبهشت 1399 03:44 ب.ظ
عرض سلام خدمت راهنمای نازنینم ، خانم صبای مهربان،هفته راهنما را خدمت شما تبریک عرض می کنم ، خدا را شکر می کنم که شما را در مسیر من قرار داد تا عشق و محبت را بیاموزم، عشق به خدمت را شما در من پرورش دادید، میل به خوب بودن را در من کاشتید، شما مرا به خدایم نزدیک تر کردید، برای همه خوبی هایتان سپاسگزارم و امیدوارم با خدمت های عاشقانه و خالصانه در کنگره، قدردان زحمات شما باشم. بسیار دوستتان دارم و بهترین های خداوند را برایتان خواستارم.
خدا قوت به اعضای قدرشناس لژیون یکم، ممنون از مشارکتهای زیبایتان.در پناه حق باشید.
عزیزه۱۵ چهارشنبه 17 اردیبهشت 1399 10:20 ق.ظ
خداقوت به همسفران لژیون یکم چه عالی توصیف وقدردانی کردید از راهنمای گرانقدرتان برایم خیلی اموزنده بود من هم به شخصه تز راهنمای عزیز ومهربان خانم صبا بابت وجودشان ومشارکتهای پند اموزشان بی نهایت سپاس گزارم درودوسپاس برگروه وبلاگ نویسان
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic