مشارکت لژیون یکم ؛ جهان‌بینی ۱و۲
یکشنبه 7 اردیبهشت 1399 ساعت 12:00 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر الهام | ( نظرات )
زمانی که در زندگی مسائلی داریم و این مسائل دائماً به ما فشار می‌آورند و تبدیل به زخم‌هایی در زندگی ما شده‌اند، نشانه این است که ما نیاز به تغییراتی داریم که قطعاً این تغییرات باید در جهان‌بینی ما صورت گیرد و ما را به سمت زندگی متعادل‌تری سوق دهد.

به نام قدرت مطلق الله

مشارکت مکتوب :


سلام دوستان الهام هستم همسفر محمود
همه انسان‌ها دارای جهان‌بینی هستند، حال ممکن است جهان‌بینی آنها درست و الهی و یا غلط باشد و یا حتی شیطانی باشد. اگر بخواهیم جهان‌بینی خود را تغییر دهیم در ابتدا باید هر چیزی و هر جایگاهی که داریم در بیرون از کنگره بگذاریم و بعد وارد کنگره شویم و قبول کنیم که چیزهایی که تابه‌حال می‌دانستیم نتوانسته‌اند مسائل ما را حل کنند؛ وگرنه در نقطه امروز قرار نداشتیم. زمانی که نادانی خود را پذیرفتیم، سکوی پرتابی است به سمت دانایی و تغییر جهان‌بینی ما.
زمانی که در زندگی مسائلی داریم و این مسائل دائماً به ما فشار می‌آورند و تبدیل به زخم‌هایی در زندگی ما شده‌اند، نشانه این است که ما نیاز به تغییراتی داریم که قطعاً این تغییرات باید در جهان‌بینی ما صورت گیرد و ما را به سمت زندگی متعادل‌تری سوق دهد. از مشکلات و رنج‌ها، باید گنج بسازیم و باید ببینیم پیام این مسائل و حکمت آنها چیست؟ اعتیاد و گرفتاری در زندگی چه پیامی برای ما دارد؟ اگر حکمتش را نیابیم، قطعاً نقمت (سختی) آن نصیب ما می‌شود.
سختی‌هایی که می‌کشیم، ریشه‌های ما را قوی‌تر می‌کند و محکم‌تر می‌شویم. هرچقدر در مسائل روزمره خشم، منیت، قیاس، کینه و نفرت، قضاوت، غیبت، ترس و ناامیدی و... در ما بیشتر باشند، نشان‌دهنده این است که نمودار زندگی ما حالت سینوس‌هایی را پیداکرده که بیشترین قله‌ها و ماکزیمم‌های آن نادانی ما را تشکیل می‌دهد و کفه ترازوی زندگی‌مان به سمت جهالت سنگینی می‌کند.
ما با انجام ضد ارزش‌ها در وجود خود و صور پنهانمان تخریب ایجاد کردیم؛ اما زمانی که به این نقطه از زندگی می‌رسیم، نباید ترس به خود راه دهیم، فقط کافی است یک تابلوی ایست و ورود ممنوع به خودمان نشان دهیم و دست از جهالت‌های کورکورانه خود برداریم و با تمام وجود نادانی خود را بپذیریم؛ چون نادان بودن هم گناه است. به‌محض پذیرش این موضوع، دژ مستحکمی که به دور خود ساختیم فرومی‌ریزد.
تمام سی‌دی‌ها و وادی‌ها و کتب کنگره ۶۰ جهان‌بینی‌هایی هستند که ما می‌توانیم به این ریسمان الهی که برگرفته از متون قرآنی است چنگ بزنیم.
عذابی که ما از جهان‌بینی‌های نادرستی که در طول عمر خود داشتیم کشیدیم، درواقع موتور حرکتی خواهد بود به سمت مثلث تکامل؛ یعنی در ابتدا پذیرش نادانی در ما صورت می‌گیرد و تغییر، سپس تبدیل و در مرحله آخر ترخیص اتفاق می‌افتد.
با تغییر جهان‌بینی، آرامش را در تمامی مسائل روزمره زندگی احساس می‌کنیم. زمانی که در بحران‌های زندگی، راه‌های بهتری را انتخاب می‌کنیم و از وادی عشق و استاد سردار یاری می‌طلبیم، به‌عنوان‌مثال به‌جای بحث و مشاجره، می‌بخشیم و رد می‌شویم، با این کار درواقع خودمان بزرگ می‌شویم و خود را لایق بخشش و خوشبختی می‌دانیم و یا سکوت را انتخاب می‌کنیم، در این صورت درب‌های دیگری از فهم به روی ما باز خواهد شد و تصمیمات ما به فرمان عقل نزدیک‌تر خواهد بود. در این زمان کاملاً می‌توانیم بازخورد بین نتیجه‌های به‌دست‌آمده از این تغییر رفتار خود را با زمانی که واکنش دیگری قبل از تغییرات در رفتارمان داشتیم را مقایسه کنیم و حس خوبی که از این جهان‌بینی خود دریافت کرده‌ایم.
 باید اول حال خودمان خوب باشد و بعد رابطه ما با دیگران خوب می‌شود. هرچقدر تاریکی‌های وجود ما بیشتر باشد، نیروی جاذبه‌ای که بین ذرات منفی موجود است، قوی‌تر و نیرومندتر خواهد بود و وقتی تصمیم به تغییر می‌گیریم، ترسی که به سراغ ما می‌آید، قدرت تغییر را از ما می‌رباید؛ اما کوچک‌ترین حرکت ما به سمت روشنایی، به تغییر و شکستن تاریکی‌های درونی ما کمک می‌کند.
درون تک‌تک انسان‌ها، هم خوبی وجود دارد و هم بدی. قدرت تشخیص خیلی مهم است، گاهی خواستهٔ ما چیزی است که ممکن است به ضرر ما باشد. به قول استاد سردار، خواسته ما آن چیزی نیست که می‌بینیم و می‌خواهیم، بلکه خواسته ما آن چیزی است که نمی‌بینیم و نمی‌خواهیم.
اگر سعی کنیم ذرات نفس را تربیت کنیم و بیشتر به خواسته‌های معقول خود پاسخ دهیم، آن‌وقت است که تغییر خواهیم کرد و تبدیل به انسانی خواهیم شد که به‌مرورزمان از نادانی خود کاسته و به سمت دانایی و روشنایی سفر می‌کند.
بیشترین تغییرات زمانی اتفاق می‌افتد که ما کارها را بدون توقع جبران از کسی انجام دهیم و فقط عمل سالم را برای خودِ عمل اجرا کنیم. سعی کنیم به دنبال تأیید دیگران نباشیم؛ زیرا درصورتی‌که این تأیید را دریافت نکنیم، حال ما خراب می‌شود.
آقای امین بسیار زیبا مطرح کردند که وقتی قوانین جهان‌بینی را آموختید، دیگر به دنبال مقصر بیرونی نباشید و اگر این‌طور باشد، نیروهای منفی انرژی شمارا می‌دزدند و به جاده خاکی می‌روید؛ یعنی تمامی مسائلی که در زندگی پیش روی ما قرار می‌گیرند، درواقع باید یک سرِ موضوع را در درون خود جستجو کنیم و به دنبال دزدی بگردیم که درون خود ماست و انرژی‌های ما را به تاراج می‌برد و نگهبانان قلعه دانایی را با گریم خاصی که انجام داده، اغفال نموده است.
اگر رضای خدا در کارها را سرلوحه زندگی خود قرار دهیم، قطعاً شاهد تحولات بی‌نظیری در زندگی خواهیم بود و جایگاه ما در هستی ارتقا پیدا می‌کند. به قول راهنمای عزیزم کارهایتان را برای خداوند انجام دهید، وقتی برای خدا انجام می‌دهید، به خداوند بگویید: «این را هدیه می‌کنم به تو، خودت مواظب باش» و در این صورت دیگر به دنبال تأیید دیگران نخواهیم بود و از اینکه نادیده گرفته شویم، حال ما خراب نخواهد شد.
امیدوارم همه ما تحت القای نیروهای الهی باشیم و تمامی انسان‌های این کره خاکی، در این روزها آرامش درونی اعضای کنگره را داشته باشند.
خدایا به ما کمک کن، نگاهمان چنان از جادوی عشق پر شود که جز خیروبرکت را نبینیم. آمینسلام دوستان ربابه هستم همسفر ناصر
برای درمان کامل اعتیاد و برای رسیدن به تعادل و درمان، سه مؤلفه جسم، روان و جهان‌بینی بایستی از تعادل برخوردار باشند.
جهان‌بینی، موضوع و مقوله‌ای بسیار گسترده است که تمام ابعاد زندگی ما را در بر می‌گیرد.
در هر مرتبه، جایگاه و وضعیتی که باشیم، موضوع جهان‌بینی همواره اهمیت خاص و منحصر به فرد خود را داراست.
جسم و روان، خوراک و مصالح لازم را برای ساختن جهان‌بینی سالم و به دور از افکار منفی فراهم می‌کند و به تدریج در اختیار ما می‌گذارد تا ما نیز بتوانیم به تدریج و به آرامی آنها را دریافت کنیم، یاد بگیریم، به کار گیریم و عمل کنیم و از تاریکی و ظلمت خارج شویم.
جهان‌بینی کمک می‌کند که ما خانواده‌ها به صلح و آرامش برسیم.
به قول استاد امین فرمودند: جهان‌بینی نمک زندگی است و اگر توانستید زندگی‌تان را طعم دار و خوش مزه بکنید؛ یعنی جهان‌بینی در زندگی‌تان وارد شده است؛وگرنه جهان‌بینی را خوب فرا نگرفته‌ایم.
انشاءالله همه ما بتوانیم جهان‌بینی مان را تغییر بدهیم و به جهان‌بینی الهی برسیم و همانطوری باشیم که خداوند از ما انتظار دارد.سلام دوستان الهام هستم همسفر جواد 
کنگره ۶۰ به عنوان انجیو برتر در درمان اعتیاد، اساس کار خود را بر تعادل سه ضلع جسم، روان و جهان بینی قرار داده است. 
طبق تعریفی که کنگره از جهان بینی ارائه می دهد، جهان بینی مجموعه ای از افکار و اندیشه و اعتقادات فرد نسبت به خود و و دنیای پیرامونش و جهان هستی است. وقتی انسان به شناخت صحیحی از خود و دنیای پیرامونش برسد، قطعاً نگاهش به بسیاری از مسائل تغییر خواهد یافت و این تغییر سرآغاز موفقیت های بیشماری خواهد بود که در نهایت صلح و آرامش را برای فرد به ارمغان خواهد آورد.
شاید گفته شود که فرد برای درمان اعتیاد چه نیازی به آموزش جهان بینی دارد . در پاسخ باید گفت ضلع جهان بینی با تغییرات خود می‌تواند عملکرد فرد را در رویارویی با موضوعات به بهترین وجه ممکن تغییر دهد. به عبارتی تغییر دیدگاه و نگرش فرد به موضوعات است که در ادامه واکنش ها و رفتارهای مناسب تری را رقم می زند.
جهان بینی تاثیر مستقیم بر روی دو ضلع جسم و روان دارد و این موضوع به کرات در سی دی های جناب مهندس مطرح شده است که افکار و اندیشه منفی و نادرست یک فرد می تواند مستقیماً روی جسم و روان اثر بگذارد و باعث بروز بیماری های روان تنی شود. در واقع انسان از دو طریق دچار آسیب می شود ؛ با سیم و بی سیم . با سیم در واقع همان آسیب های جسمی است که در اثر تغذیه نادرست، نداشتن خواب درست و کافی، عدم تحرک و ... ایجاد می شود و بی سیم هم تفکرات و اندیشه ها یا همان جهان بینی نادرست است که روی جسم و روان تاثیر منفی گذاشته و فرد را از تعادل خارج می کند .
بنابراین جهان‌بینی به عنوان ابزاری برای یادگیری قوانین هستی، در تمام سطوح زندگی نقش‌آفرینی می‌کند و این مهم با دریافت آموزش و کسب دانایی حاصل می گردد؛ اما آنچه در این بین مهم تر است، به اجرا درآوردن آموزش هاست و درواقع همان دانایی موثر  امیدوارم با آموزش پذیری و کاربردی کردن آنچه آموختیم، در جهت تغییر جهان بینی خود به سمت جهان بینی الهی  قدم برداشته و به صلح و آرامش دست یابیم .
  


سلام دوستان ناهید هستم همسفر ناصر 
 بنیان کنگره ۶۰ در تشریح آسیب‌های بیماری اعتیاد، در شهر وجودی انسان و در قسمت جهان‌بینی معتقد است که مصرف‌کننده مواد مخدر براثر مصرف مکرر آنتی ایکس، جهانی مملو از ترس، اضطراب، نگرانی  و حقارت پیرامون خود به وجود می‌آورد و زندگی خود و اطرافیان را آشفته می‌سازد. در پروسه درمان اعتیاد، علاوه بر جسم و روان باید جهان‌بینی فرد مصرف‌کننده از حالت افیونی خارج شود و به تعادل برسد. 
جهان‌بینی شامل دو قسمت است؛ جهان درون که مربوط به خودِ انسان است و جهان بیرون که شامل هستی و آنچه ما برداشت احساس و درک می‌کنیم می باشد.
جهان‌بینی سالم بر اساس دانایی و تفکرات راستین، به‌جای جهان‌بینی افیونیِ نشات گرفته از تفکرات غلط و پوچِ زمانِ اعتیاد است. ما در پرتو آموزش‌های جهان‌بینی به دانایی می‌رسیم و مسائل جدیدی را فرامی‌گیریم و دیدگاه ما نسبت به همه‌چیز تغییر پیدا می‌کند. وقتی دیدگاه ما بر اساس منفی و یا جهان‌بینی افیونی نباشد، همه‌چیز رنگ و بوی بهتری خواهد داشت.
برای رسیدن به درمان کامل و قطعی مواد مخدر باید هر سه ضلع جسم، روان و جهان بینی به ‌سلامت و تعادل برسند، درغیر این صورت ممکن است شخص به قطع مصرف مواد مخدر برسد یا ترک کند؛ ولی  به درمان و تعادل نخواهد رسید.
 اگر درون ما به‌هم‌ریخته باشد، برون ما هم به‌هم‌ریخته خواهد شد؛ چون برون ما آینه درون ماست. درون و تغییرات آن نقطه آغازی است که درنهایت نتیجه آن را در بیرون می‌بینیم.
امیدوارم با به تعادل رسیدن هر سه ضلع جسم، روان و جهان بینی به تعادل و آرامش و آسایش برسیم و از تاریکی‌های درونمان به فضل خداوند و تلاش و کوششمان، به نور و روشنایی‌ها برسیم. ممنونم از راهنمای گرانقدر خانم صبا که چراغ راهی شد برای روشن شدن مسیرم.سلام دوستان خدیجه هستم همسفر محمود
بنام یزدان پاک و انسان‌های پاک‌سرشت
در کتب کنگره 60 که برگرفته از مطالب قرآن است و بسیار مفهوم ساده و شیرینی دارند، نام زیبای جزوه جهان‌بینی به چشم می‌خورد که مختص همه افراد و بسیار کاربردی است. این جزوه، نوع دیدگاه انسان‌ها را به زندگی می‌نمایاند و قوانینی دارد که حافظ زندگی و جایگاه و نفس ماست و حاصل تجربیات استاد امین می‌باشد.
 جهان‌بینی به ما ابعاد دانایی را می‌گوید؛ از تفکر، تجربه و آموزش و موانع آن، از ابعاد جهالت و دلایل آن. ترس‌هایی بازدارنده که از مجهولات است. از ناامیدی‌ها و امید. از منیت هایی که مانع آموزش ماست. از انرژی و کیفیت و کمیت و بالا و پایین شدنش که باعث ایجاد لذت و یا سرخوردگی می‌شود و از راهکارها و عملکردها می‌گوید. از جاذبه و دافعه؛ مانند اینکه آب می‌گردد و گودال را پیدا می‌کند که هر ذره‌ای از نفس و خواسته‌هایمان می‌گردند و مشابه خود را می‌یابند و ساختاری پدید می‌آورند که این ساختار یا ذره چه مثبت و چه منفی می‌خواهد خود را حفظ کند تا رشد داشته باشد، اگر نفسمان گرسنه باشد و خواسته نامعقول داشته باشد ساختار منفی تشکیل می‌دهد. از ذخایر انرژی می‌گوید که باز می‌تواند سازنده یا مخرب باشد؛ مثل طمع‌کاری که اندوخته می‌کند که با حرص مالش می‌خواهد قدرت‌طلبی کند و این حسی منفی است.
 جهان‌بینی می‌آموزد هرقدر دانایی ما بیشتر باشد ظرفیت ما بالا می‌رود و اگر حس، طبق فرمان بسته شود دیگر دریافت نداریم و اگر بیداری حس در تکامل ما نقش مخربی داشته باشد بسته می‌شود و برای تزکیه حس باید ذره‌ذره پالایش شویم و آن را کنترل کنیم.
جهان‌بینی به ما می‌آموزد مراکز انرژی بدن چاکراست و در هفت بخش بدن قرار دارند و باید از آنها مراقبت کنیم تا میدان انرژی اطراف بدنمان که همان هاله تابان است آسیب نبیند. مصرف مواد، قرص، کابوس، توهم و ضد ارزشی‌ها باعث تخریب در چاکراها می‌شود. چاکراها عبارت‌اند از تحتانی، جنسی، خورشیدی، قلب، گلو، چشم سوم و تاج. چاکرا انرژی را از کائنات می‌گیرد و به بدن منتقل می‌کند. گره‌های درونی، بیماری روانی و حس‌های بد باعث اختلال شعور و درک پایین می‌شود و هاله تابان را مختل می‌کند. رنگ‌پریدگی، به‌هم‌ریختگی و تخلیه انرژی در این هاله اثر منفی گذاشته و درنهایت باعث مرگ می‌شود.
جهان‌بینی از روان و جسم در سفر می‌گوید، سفری از مبدأ مشخص به مقصد معلوم. از شناخت انسان، از رسیدن به خود تا رسیدن به قدرت مطلق می‌گوید که زمان آن مشخص نیست که چه زمانی بتوانیم دیدگاهمان را تغییر بدهیم، تغییری به سمت سازندگی و حرکت از درون تا برون. از انسان و صور آشکار و پنهانش، ازآنچه قابل حس است و آنچه نیست و یک دید وسیع به ما می‌دهد. از جسم ما یا همان صور آشکار می‌گوید که مانند ماشین است و این ماشین احتیاج به سوخت دارد که از طریق تغذیه صحیح، ورزش ... مواد اولیه‌اش باید تأمین شود تا با تعادل جسم، روان هم به تعادل برسد.
جهان‌بینی از مدل‌هایی می‌گوید برای عقل که برای درک صور پنهان به آنها نیاز داریم. از نفس و خواسته‌هایش می‌گوید که گاه معقول و گاه نامعقول است. از انواع نفس می‌گوید؛ اینکه در مرحله نفس اماره (امر کننده) انسان دست به اعمالی میزند که نمی‌داند درست است یا نادرست و فکر نمی‌کند و فقط انجام می‌دهد. از نفس لوامه (سرزنش کننده) می‌گوید که انسان در این مرحله با وجدان سروکار دارد و اگر کاری انجام دهد پشیمان می‌شود و درنهایت از نفس مطمئنه (اطمینان) سخن می‌راند که انسان در این مرحله هر کاری انجام می‌دهد درست است و خواسته‌ها در این مرحله معقول است.
جهان‌بینی از قدرت مطلق و فرق عقل و نفس می‌گوید. از قدرت تشخیص و ماهیت خواسته‌ها در هر لباس و شکلی می‌گوید که خواسته‌ها با ترفند چگونه فرد را گول می‌زنند تا شخص به سمت فسق و فجور می‌رود. از دانایی و مراتب آن که علم‌الیقین (اطلاعات عمومی دارد؛ یعنی می‌داند که اعتیاد خانمان‌سوز است) عین‌الیقین (فردی که با یک مصرف‌کننده زندگی می‌کند و سختی‌های اعتیاد را تجربه می‌کند ) و حق الیقین (خودِ فرد مصرف‌کننده است که تمام حالات و سختی‌های اعتیاد را با گوشت و پوست درک کرده ) است می‌گوید.
جهان‌بینی این را می‌گوید که از مجهولات می‌توان به معلومات رسید. اینکه می‌توان از تجربیات دیگران استفاده کرد و آنها را هدیه باارزشی می‌داند و در پایان از قوی شدن حس می‌گوید که اگر ظرفیت آن را نداشته باشیم باعث تخریب در ما می‌شود. باید درون و برون خود را به مساوات پالایش کنیم تا روانی آرام داشته باشیم و همه ما به این آرامش و به این جهان‌بینی‌ها نیاز داریم. به امید تغییر نگرش مثبت و پالایش حسِ همه مسافران و همسفران و آرامش کل هستی.می توانید دیدگاه خود را بنویسید
الهه لژیون ۱۲ چهارشنبه 10 اردیبهشت 1399 05:37 ق.ظ
خداقوت خدمت همه ی همسفران عزیز و دوست داشتنی
ممنون از مشارکتهای خوب شما دوستان گلم
فاطمه همسفر ابوالفضل 18 سه شنبه 9 اردیبهشت 1399 09:06 ق.ظ
خداقوت به خواهرهای لژیون یکم موفق باشید همچنین خداقوت به کمک راهنمای محترم خانم صبا
خداقوت به وبلاگ نویسان
پوران همسفرعباس 1 دوشنبه 8 اردیبهشت 1399 05:39 ب.ظ
خداقوت به تک تک دوستان لژیون یکم بسیار عالی یود
خداقوت به گروه وبلاگ
سمیه9 دوشنبه 8 اردیبهشت 1399 06:18 ق.ظ
خسته نباشید وخداقوت به همسفران فعال لژیون یکم.بسیارعالی.ممنون از مشارکتهای آموزنده وخوبتان.امیدوارم در ادامه مسیر موفق وپیروز باشید.
خسته نباشید مخصوص به گروه وبلاگ.
مریم نظری دوشنبه 8 اردیبهشت 1399 06:06 ق.ظ
خدا قوت عزیزان لژیون یکم، از مشارکت تک تک شما عزیزان انرژی و آموزش گرفتم، موفق و سربلند باشید.
خدا قوت خانم الهام عزیز
معصومه کمک راهنمای حسنانی یکشنبه 7 اردیبهشت 1399 11:48 ب.ظ
سلام و خدا قوت به همسفران لژیون اول انرژی گرفتم از مشارکت شما.
همسفرنسیم لژیون بیستم یکشنبه 7 اردیبهشت 1399 11:32 ب.ظ
موفق باشید همسفران خوب وکوشای لژیون یکم.خانم صبای عزیزسلامت باشید.
عزیزه۱۵ یکشنبه 7 اردیبهشت 1399 08:50 ب.ظ
خداقوت همسفران لژیون یکم خیلی عالی جهان بینی را شکافتید سپاس گزارم ممنونم از گروه وبلاگ
همسفر سمانه ۱۷ یکشنبه 7 اردیبهشت 1399 02:25 ب.ظ
خدا قوت به همسفران گرامی لژیون ۱ بسیار عالی بیان نمودید از مشارکتهای خوبتون لذت بردم و استفاده کردم امیدوارم همیشه پایدار باشید با تشکر از وبلاگ نویسان محترم.
لیلا طاهری یکشنبه 7 اردیبهشت 1399 02:20 ب.ظ
سلام.همسفران خوب لژیون یکم ممنون از مشارکتهاتون.به امید سلامتی وموفقیت روز افزون برای شما.سپاس فراوان از گروه وبلاگ.
فاطمه الیاسی ۱۹ یکشنبه 7 اردیبهشت 1399 02:15 ب.ظ
همسفران لژیون یکم خدا قوت،مشارکتهایتان عالی بود .
سیده زهرالژیون دوم یکشنبه 7 اردیبهشت 1399 12:54 ب.ظ
همسفران عزیز لژیون خانم صبای مهربان
ازمشارکتهایتان ممنونم و سپاسگذار ازخدمتتان
بسیارثابت قدم و استوارباشیدو درمسیرموفق ‌
خداقوت عزیزان جان
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic