برداشت از سی دی جابجایی مهره ها
جمعه 5 اردیبهشت 1399 ساعت 10:00 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر شمسیان | ( نظرات )

نکته دیگر هم در سی دی بیان شد این بود که  ما باید درحرکت خودمان و راه  صراط مستقیم اراده و عمل قوی داشته باشیم با تفکر مهره‌ها را جابه‌جا کنیم تا به پیروزی برسیم یعنی در هر حرکتی با تفکر بالا مسیر زندگی‌مان را در دوراهی‌ها درست انتخاب کنیم تا بتوانیم در زندگی موفق باشیم.


به نام قدرت مطلق

سلام دوستان آمنه هستم همسفر

برداشت من از سی دی جابجایی مهره‌ها این است؛ برای اینکه بتوانیم بهتر به حیات خود ادامه دهیم باید راه و صراط مستقیم را انتخاب نماییم چون بهترین راه صراط مستقیم است امروزه ویروس کرونا تمام جهان را درگیر خودش کرده و در مقابل سلامتی بشریت قرارگرفته است. برای مقابله با آن باید سیستم ایمنی بدن را تقویت کنیم، ورزش کردن تغذیه درست و مناسب سیستم ایمنی جسم را تقویت می‌کند و برعکس سیگار کشیدن، خوردن الکل، اضافه‌وزن و دیر خوابیدن باعث تخریب سیستم ایمنی بدن می‌شود.

رسالت تمام انبیا برای این بوده که ما راه درست زندگی کردن را یاد بگیریم پیام اصلی همه آن‌ها همین بود سرپیچی از قوانین الهی ضررش گریبان گیر خودمان می‌شود ما داریم کره زمین را نابود می‌کنیم آلوده کردن طبیعت تخریب جنگل‌ها، ناهنجاری فساد، بی‌بندوباری، ستمگری و کلاه‌برداری همه این‌ها یعنی نابودی کره زمین است.

ما باید بدانیم زمین صاحب دارد و مالک آن خداوند است و نه کس دیگری هست. دیگر ویروس کرونا از 4 تا فروتیین به هم چسبیده تشکیل‌شده پس چرا نمی‌توانیم درمانش کنیم چون دانش را نداریم چیزی بلد نیستم اما می‌گوییم خداوند مرده است. کرونا مثل صاعقه است که روی کره زمین فرود آمده و کره زمین را به 2 قسمت قبل از کرونا بعد از کرونا تقسیم می‌کند. باید همه‌چیز سر جای خودش قرار بگیرد و این ویروس یک خیر داد به‌جای خود به تمام بشریت خواهد داد چون خیلی گستاخ شدیم، باید بدانیم یک حساب‌کتابی برای کره زمین است، آنان که ابلیسان را جانشین خدا می‌دانند باید بدانند شیطان جای خداوند دوام نمی‌آورد.  یادمان باشد همیشه در روی زمین نیروهای الهی می‌سازند اما نیروهای اهریمنی دنبال ایجاد تخریب نابودی هستند بنابراین بهتر است از این اوضاع پیش روی که هست درس بگیریم و به هستی احترام بگذاریم و خدمتگزار باشیم.

 

سلام دوستان جمیله هستم همسفر

سی دی جابجایی مهره‌ها اشاره به صراط مستقیم کرد که تنها راهی هست ک انسان را بدون گرفتاری به مقصد می‌رساند و خارج شدن از صراط مستقیم به‌جز خود شخص به هیچ‌کس آسیب نمی‌رساند و این سی دی بیان می‌کند که  تمام  هستی را از بین بردیم و به خیال اینکه این هستی بی‌صاحب است درصورتی‌که صاحبش خداوند است. 

زمانی که هر فساد، بی‌بندوباری، گناه، ریا و ضد ارزش‌ها زیاد شود و از حد بگذرد و به وضعیت ناجوری برسد خداوند حکم صادر می‌کند تا خیلی چیزهایی که جابه‌جاشده‌اند سرجای خودش قرار بگیرد این بیماری کرونا هم برخلاف بدی که دارد به ما ثابت می‌کند آن‌قدر که عرض‌اندام و ادعای خدایی می‌کنیم در مقابل خداوند و امر او چیزی نیستیم بهترین دانشگاه‌های دنیا بهترین دانشمندان در درمان این بیماری هنوز نتوانسته‌اند درمانی پیدا کنند ما در مقابل خدا چیزی نیستیم چیزی نمی‌دانیم خیلی از بیماری‌ها را درمانش را بلد نیستیم میگوییم درمان ندارد ولی نمی‌گوییم بلد نیستیم این دنیا حساب‌کتاب دارد. 

نکته دیگر این بود که  خیلی از کارهایی که ضد ارزشی است را لباس تقوا می‌کنیم و وارونه جلوه می‌دهیم و هر کس هر کار و جنایتی می‌کند آن را به بهترین قالب ارائه می‌دهد. 

نکته دیگر هم در سی دی بیان شد این بود که  ما باید درحرکت خودمان و راه  صراط مستقیم اراده و عمل قوی داشته باشیم با تفکر مهره‌ها را جابه‌جا کنیم تا به پیروزی برسیم یعنی در هر حرکتی با تفکر بالا مسیر زندگی‌مان را در دوراهی‌ها درست انتخاب کنیم تا بتوانیم در زندگی موفق باشیم.

 

نگارنده: همسفران لژیون نهم

تهیه مطلب: همسفر سمیه از لژیون نهم

ویراستاری: همسفر لیلا

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
فاطمه الیاسی ۱۹ چهارشنبه 10 اردیبهشت 1399 06:01 ق.ظ
خدا قوت عالی بود.2
پوران همسفرعباس 1 دوشنبه 8 اردیبهشت 1399 04:17 ب.ظ
خداقوت به تک تک عزیزان از لژیون نهم ؛مشارکتها بسیار عالی ومفید بود درس واموزش گرفتم .
خداقوت به گروه وبلاگ .
همسفرنسیم لژیون بیستم یکشنبه 7 اردیبهشت 1399 01:37 ق.ظ
همسفران محترم لژیون نهم.عالی بیان کردید.خداوندبهتان سلامتی خیرعطاکند.
مریم نظری شنبه 6 اردیبهشت 1399 11:35 ب.ظ
خدا قوت خانم جمیله وخانم آمنه، ممنون از برداشت های شما از سیدی جابه جایی مهره ها، آموزش گرفتم.
خدا قوت عزیزان گروه وبلاگ
همسفر رعنا شنبه 6 اردیبهشت 1399 11:50 ق.ظ
همسفران عزیز لژیون نهم ممنون از برداشت آموزنده ای که ارائه دادید چاره رهایی از هر گرفتاری قرار گرفتن در مسیر صراط مستقیم است.موفق و موید باشید.
وبلاگ نویسان محترم از خدمات عاشقانه شما سپاسگزارم پاینده باشید.
عزیزه 15 شنبه 6 اردیبهشت 1399 07:45 ق.ظ
خداقوت خدمت همسفران لژیون نهم ممنون از برداشت خوبتان استفاده کردم موفق باشیددرمسیرکنگره سپاس از گروه وبلاگ نویسان
همسفر نرگس لژیون چهارم شنبه 6 اردیبهشت 1399 05:03 ق.ظ
همسفران لژیون نهم ممنون از برداشت خوبتون امیدوارم هممون بتوانیم همیشه در صراط مستقیم قرار بگیریم
همسفر سمانه ۱۷ شنبه 6 اردیبهشت 1399 01:32 ق.ظ
خدا قوت به شما همسفران گرامی بسیار عالی برداشت خودتان را بیان نمودید استفاده کردم امیدوارم همیشه پایدار باشید با تشکر از وبلاگ نویسان محترم.
نسرین.اسیستنت جمعه 5 اردیبهشت 1399 04:30 ب.ظ
همسفران خوب و فعال لژیون نهم بسیار از مشارکت و بیان مطالب مهم سی دی جابجایی مهره ها استفاده بردم همانگونه که عنوان نمودید تنها راه نجات زمین و انسان از تکانه کرونا قرار گرفتن در صراط مستقیم و اجرای فرامین الهی ست امیدوارم همگی ما از رهروان این مسیر پاک و مقدس باشیم از شما و راهنمای خوبتان برای انجام این تکلیف بجا بسیار سپاسگزارم.
از گروه وبلاگ و از خانم سمیه بی نهایت سپاس دارم
لیلا طاهری جمعه 5 اردیبهشت 1399 01:36 ب.ظ
از همسفران لژیون نهم بسیار ممنون.به نکات خوبی اشاره کردید.امیدوارم همه انسانها در صراط مستقیم حرکت کنند و همه چیز به روال عادی خود ادامه دهد.سپاس از گروه وبلاگ.
سیده زهرالژیون 2 جمعه 5 اردیبهشت 1399 11:46 ق.ظ
همسفران لژیون نهم ممنون ازخدمتتان.عالی بود.نکات خوبی رو یادآوری کردین.خداقوت
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic