تغذیه مناسب در ماه رمضان
سه شنبه 2 اردیبهشت 1399 ساعت 02:00 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر مریم | ( نظرات )
در آموزشهای کنگره ۶۰ به جسم انسان بسیار اهمیت داده شده و تغذیه مناسب یکی از این آموزشهاست .
در رابطه با تغذیه در ماه رمضان توصیه های بسیاری شده است که در ساعات افطار و سحر چه غذاها و نوشیدنیهایی استفاده کنیم و ...اما نکته ای که همیشه آقای مهندس عنوان می‌کنند این است که از غذاهای ارگانیک و سالم استفاده کنیم پس بهتر است در این ماه حتی الامکان از غذاهای فاقد مواد نگهدارنده استفاده کنیم که بهانه ای شود برای داشتن سبد غذایی سالمتر در ماهها و سالهای بعد چرا که تغذیه در سیستم ایکس نقش مکمل را دارد و بسیار مهم است ، اینقدر نقش تغذیه مهم می‌باشد که آقای مهندس در چندین سی دی روی این موضوع تاکید کرده اند.

بنام خدای رحمان 
ماه رمضان برای اعضای کنگره ۶۰ بسیار حائز اهمیت می‌باشد چرا که الهام از این ماه مبارک راهگشای درمان اعتیاد شد و هزاران خانواده سرگردان دور هم جمع شدند و زندگی خوب و شاد را آغار کردند .
در ماه مبارک رمضان آقای مهندس روش دی اس تی را کشف کردند، در روش دی اس تی به راههای بزرگی برای درمان قطعی اعتیاد دست یافتند و بعد از درمان لطفشان شامل حال ما هم شد و کنگره ۶۰ تشکیل شد و با زحمات آقای مهندس و یاران صدیق شان امروز ما می‌توانیم با خیال راحت در این مکان گرد هم بیاییم و آموزش بگیریم.
در کنگره ۶۰ ما سیستم ایکس را شناختیم و متوجه شدیم سیستمی در بدن ما وجود داردکه موادی مانند اندروفین ، دینورفین ، دوپامین و.... که مخدرهای درونی بدن هستند را تولید می‌کند که برای جسم و حالات روحی و روانی ما بسیار مهم است حال ،فرد مصرف کننده با استفاده از مواد مخدر بیرونی ، تولیدات مخدرهای درونی را کم و حتی صفر می‌کند بنابراین اگر شخص مصرف کننده مواد استفاده نکند از درون هم تولیدی ندارد و بدنش این نیاز را کاملا حس میکند، در روش دی اس تی کشف شد که تریاک تنها دارویی ست که تمامی این مواد( دینورفین ، دوپامین و...) را داراست و می‌تواند برای بازسازی سیستم ایکس مسمر ثمر واقع شود به این صورت که مسافران در سه وعده مشخص شده به میزان مناسب از دارو استفاده می‌کنند و بعد از ۲۱ روز ضریب ۸ دهم از میزان دارو کم می‌شود و به بدن اجازه داده می‌شود خودش این مقدار را بسازد و این کار تا ۱۱ ماه ادامه دارد تا در نهایت مخدرهای طبیعی بدن دوباره راه اندازی شود حتی بهتر از روز اول .
در این زمان مسافران حال بسیار خوبی را تجربه می‌کنند ، نظم را یاد گرفته اند ، نه گفتن به داروی اضافه را آموخته اند ، با مشارکت و حضور به موقع در جلسات اعتماد به نفس شان نیز افزایش یافته است ، فردی که جسم سالمی دارد و در کنار این موضوع جهانبینی اش را هم ارتقا میغدهد به خلق و خوی خوشی می رسد، می‌تواند فرد بسیار مفیدی برای خودش و خانواده و جامعه اش باشد و این است درمان قطعی اعتیاد ...
در ماه رمضان هم ما با روزه گرفتن این فرصت را به جسممان می‌دهیم که خودش را بازسازی کند و زمانی که احساس گرسنگی می‌کنیم و چیزی نمی‌خوریم دقیقا همان زمان جسممان در حال بازسازی خودش می باشد، ما در رمضان یاد می‌گیریم به خوردن و آشامیدن نه بگوییم و در عوض سیستم ایکس سالمی را بعنوان پاداش می‌گیریم که با هیچ چیز در دنیا عوض نمی‌کنیم .
در آموزشهای کنگره ۶۰ به جسم انسان بسیار اهمیت داده شده و تغذیه مناسب یکی از این آموزشهاست.
در رابطه با تغذیه در ماه رمضان توصیه های بسیاری شده است که در ساعات افطار و سحر چه غذاها و نوشیدنیهایی استفاده کنیم و ...اما نکته ای که همیشه آقای مهندس عنوان می‌کنند این است که از غذاهای ارگانیک و سالم استفاده کنیم پس بهتر است در این ماه حتی الامکان از غذاهای فاقد مواد نگهدارنده استفاده کنیم که بهانه ای شود برای داشتن سبد غذایی سالمتر در ماهها و سالهای بعد چرا که تغذیه در سیستم ایکس نقش مکمل را دارد و بسیار مهم است ، اینقدر نقش تغذیه مهم می‌باشد که آقای مهندس در چندین سی دی روی این موضوع تاکید کرده اند .
نکته ای هم بسیار جالب و قابل حس می‌باشد این است که در هنگام پخت غذا یادمان باشد حس خوب داشته باشیم آقای امین می‌فرمایند ما با حس خوب از نظر موجی روی غذا تاثیر می‌گذاریم و حس بد ما هنگام پخت غذا مانند یک سم نامرئی به درون غذا منتقل می‌شود و غذای ما بسیار بدمزه می شود، پس بهتر است از این ماه تمرین کنیم علاوه بر تهیه مواد غذای سالم با حس و حال بهتری هم غذا بپزیم و هنگام سحر و افطار میل کنیم چرا که غذای خوب در خلق وخو ، داشتن وزن ایده آل و همچنین چهره انسان اثر می‌گذارد .
انشالله که با داشتن خلقی خوش و تغذیه مناسب و ... ماه رمضان را برای خودمان و خانواده مان مبارک کنیم.

نگارنده : همسفر مرجان وبلاگ نویس
ویراستاری : همسفر الهام


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
ناهیدلژیون یکم شنبه 6 اردیبهشت 1399 03:15 ق.ظ
خواهردوست داشتنیم ممنونم بابت مطالب مفیدت امیدوارم درماه مهمانی خداوضیافت الهی بهترین برداشت راداشته باشی خداقوت به عزیزان وبلاگ
همسفر سمانه ۱۷ شنبه 6 اردیبهشت 1399 01:02 ق.ظ
خدا قوت خانم مرجان عزیز بسیار عالی بیان نمودید و استفاده کردم و بسیار سپاسگزار زحمات شما در وبلاگ هستم امیدوارم همیشه پایدار باشید و برکات این خدمات ارزشمند شما در زندگیتان جاری باشد با تشکر از وبلاگ نویسان محترم.
همسفر نرگس لژیون چهارم پنجشنبه 4 اردیبهشت 1399 09:38 ب.ظ
خانم مرجان عزیز خداقوت و ممنون از نوشتهای زیباتون
لیلا طاهری پنجشنبه 4 اردیبهشت 1399 12:22 ق.ظ
خانم مرجان عزیزم.بسیار عالی و قابل فهم.ممنونم. مخصوصا از اشاره خوب شما در مورد پختن غذا با حس خوب را خیلی پسندیدم.واقعا هم خیلی انرژیهای مثبتی از طریق خوردن جذب میشود.سپاس از گروه همیشه پر کار وبلاگ.
مریم نظری چهارشنبه 3 اردیبهشت 1399 04:13 ب.ظ
خدا قوت خانم مرجان عزیز و مهربونم، مقاله شما عالی بود استفاده کردم.
خداوند به قلمتان خیر و برکت ببخشد.
با آرزوی لژیون پربار برای شما عزیز
سمیه( لژیون شانزدهم) چهارشنبه 3 اردیبهشت 1399 02:20 ب.ظ
خداقوت خانم مرجان عزیز
عزیزه 15 چهارشنبه 3 اردیبهشت 1399 12:24 ب.ظ
خانم مرجان عزیزممنونم ازمطالب آموزنده ای که بیان نمودید امیدوارم بتوانم کاربردی کنم موفق باشید سپاس از گروه وبلاگ
همسفر رعنا چهارشنبه 3 اردیبهشت 1399 07:49 ق.ظ
خانم مرجان عزیز ممنون از مطلب آموزنده تان.خصوصا تاکید جناب مهندس به سلامت جسم و تغذیه سالم درنتیجه در ماه مبارک رمضان پرخوری جایز نسیت.موفق و موید باشید.
عزیزان گروه وبلاگ از تلاشهای بی دریغ تان سپاسگزارم.استوار باشید.
پوران همسفرعباس 1 چهارشنبه 3 اردیبهشت 1399 07:45 ق.ظ
خداقوت خانم مرجان عزیز ؛مطالبی که بیان کردید بسیار عالی ومفید بود .ممنون استفاده کردم .
امیدوارم هرچه زودتر شاهد لژیون پربارکمک راهنماهای موفق همچون شما باشبم .
ان شالا با درست حرکت کردن درسهای خوبی از ماه رمۻان امسال بگیریم .
خداقوت به گروه وبلاگ ..
همسفر شمسیان سه شنبه 2 اردیبهشت 1399 11:34 ب.ظ
خانم مرجان عزیز، سپاسگزارم بابت مقاله تان.
امیدوارم همواره موفق و پیروز باشید.
جمله ای از استاد امین بیان نمودید که برایم خیلی درس داشت. امیدوارم بتوانم بیشتر از قبل این آموزش را کاربردی نمایم.
خدا قوت خدمت عزیزان وبلاگ.
نسرین.اسیستنت سه شنبه 2 اردیبهشت 1399 10:22 ب.ظ
خانم مرجان عزیز در مقاله ارزشمندتان از شباهتهای سفر ایکس و روزه داری نوشته اید و اینکه امواج عشق چگونه میتواند بیش از مواد اولیه گران قیمت در غذای مورد استفاده خانواده نیاز روح و جسم را برآورده کند از شما بسیار سپاسگزارم.
گروه وبلاگ همواره موفق باشید
سیده زهرالژیون 2 سه شنبه 2 اردیبهشت 1399 07:29 ب.ظ
خانم مرجان همسفر پرتلاش گروه وبلاگ از زحمات شما دراین عرصه خدمت درکنگره ممنونم سپاسگذارهستم.ازخداوندبهترینهارا برایتان آرزومندم.
سخن استادامین برایم یادآوری بزرگی بود .روزهایی که باحال خراب وتنفر غذامیپختم واقعا سم وزهر وارد بدن خود ومسافرم کردم.و اکثر مواقع آن غذابه ثمر نمیرسید ومیسوخت.حال خوش وحس خوب بهترین نعمت دراین دنیاس.خداقوت
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات