الهام از رمضان ؛ مشارکت لژیون هجدهم
یکشنبه 31 فروردین 1399 ساعت 01:00 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر شمسیان | ( نظرات )
در کنگره یاد گرفتم که شهر وجودی وجسم من به صورت یک امانت به من داده شده است و ماه رمضان از چیزهایی است که این امانت راسالم نگاه  می دارد. ما ۱۱ ماه خورده ایم وآشامیده ایم و در یک ماه می خواهیم بدن خود را ریکاوری کنیم تاجسم ما آرام گیرد.

بنام قدرت مطلق الله
سلام دوستان فهیمه هستم همسفر علی اصغر
آخرین آنتی ایکس مسافرم تریاک وقرصبه روش  دی اس تی باشربت اوتی ۵ماه و۲۵روزه سفر می کنیم باراهنمایی راهنمای گرانقدرم خانم حمیده وراهنمای مسافرم جناب آقای ایرج،مصرف فعلی۱/۲دهم.

الهام از رمضان
ماه رمضان ماه گذشت وخودشناسی است یعنی انسان از نیازهای غیر معقول خود می گذرد وباتمرکز روی خودبه خطاهایش پی می برد ودر صدد اصلاح آن برمی آید.
ماه رمضان ماه تزکیه وپالایش وجودمان است. تفکر دراین ماه بهتر صورت می گیرد درواقع آرامش وخلوت بیشتری داریم
 و ماهی است که به درخواستهای نفس (نه ) می گوییم  واین نه گفتن را، تمرین می کنیم
کسی که درماه رمضان روزه می گیرد باید بداند این ماه برپایه نظم استوار است این ماه برای شخص جناب مهندس ماه آموزش برای رهایی خود ودیگران از بند اعتیاد بود.
درکنگره۶۰ رمضان یک جشن محسوب می شود.
ایشان از نظم این ماه توانست الگو برداری کند تابتواند به مصرف مواد خود سروسامانی بدهد و با کاهش تدریجی آن توانست از شر اعتیاد که شکل دیگر شیطان است، رها شود
و بعد از آن نقطه تفکر  در ایشان بیدار می شود و می تواند اعتیاد را درمان کند.
روزه گرفتن برای جسم وروان مامفید است واستراحتی برای دستگاه گوارش  وکبد وتمام قسمتهای بدن محسوب می شود 
در کنگره یاد گرفتم که شهر وجودی وجسم من به صورت یک امانت به من داده شده است و ماه رمضان از چیزهایی است که این امانت راسالم نگاه  می دارد. ما ۱۱ ماه خورده ایم وآشامیده ایم و در یک ماه می خواهیم بدن خود را ریکاوری کنیم تاجسم ما آرام گیرد.
کنگره۶۰ اعتقاد دارد افراد تاهر مقداری که می توانند  روزه بگیرند؛ حتی برای ساعاتی محدود و مشخص درروز؛ چراکه اینگونه تمرینی است برای بالابردن نقطه تحمل وقدرت واراده وسرپیچی کردن از نفس اماره.
آقای مهندس  می‌فرمایند: آنهایی‌که سفراولی هستند وبرنامه دارند بارعایت برنامه می توانند روزه هم بگیرند یعنی شربت خودرا سرساعت بخورند  وحتی یک چای هم بنوشند و با گرفتن روزه کامل سفرخود راخراب نکنند. 
خوردن شربت اوتی هم می تواند خود تزکیه نفس باشد مسافران دراین امر دقت وسعی بیشتری کنند.
فرمان های خداوند فقط روزه گرفتن نیست، فاصله گرفتن از ضدارزشها چه در کلام چه در رفتار چه دراندیشه وافکار والاترین عبادت است.
روزه گرفتن ازنظر سلامتی  برای جسم ما بسیار مفید وموثر است وباعث تصفیه وپالایش در فیزیولوژی وجسم مامی باشد  وسیستم xماراترمیم می کند.
مقدار زیادی ازسموم راازبین می برد   و چربی و قند و اوره  را کنترل می کند، باعث تناسب اندام هم می شود.
روزه باعث می شود صبور شویم   اعتماد بنفس مارا بالا می برد  سلامت روح وروان وجهان بینی ما را تامین می کند و فرصتی است برای احیای دوباره صور آشکار وصور پنهان.
از نظر معنوی خیلی چیزها در این ماه نهفته است و اگرهدف این باشد که به نهفته ها دست یابیم، رمضان خوبی خواهیم داشت ودرانتها پاداش آن را می گیریم.
پیشاپیش فرارسیدن ماه رمضان به همه عزیزان تبریک می گویم و امیدوارم ماه خیر و پربرکتی برای همه ما باشد و الهامات زیادی از این ماه بگیریم 
 وباز امید دارم با ریشه کن شدن این بیماری دوباره در  کنگره جمع شویم و همه باهم در خدمت کردن و افطاری دادن و جشن ماه رمضان سهیم باشیم.

سلام دوستان منیر هستم یک همسفر
رمضان برای من یک بعد  روحانی دارد در کنگره. من در این ماه یک ذوق و شوق بسیاری دارم. روزشماری می‌کنم برای روزهایی که در کنگره باشم.

والان که یادم می‌آید. سال گذشته مسافرم کنگره نمی‌آمد. در لژیون نزدیک افطار لحظه قشنگی بود برایم چون مثل این بود که تمام آدم‌های توی کنگره آدم‌های خاص و بی‌گناهی هستند که دانسته و ندانسته از روی ناآگاهی به دام اعتیاد افتاده‌اند و همه سختی‌های زندگی‌شان را گذرانده‌اند و به اینجا رسیده‌اند.

وقتی تمام مسافران و هم‌سفران را می‌دیدم از ته دل برایشان دعا می‌کردم و خوشحال بودم که توی این مسیر هستند و این مسیر را طی می‌کنند.

و به خودم افتخار می‌کردم که توی چنین جمعی هستم و کنار این عزیزان هستم. وقتی نزدیک افطار می‌شد راهنمایم می‌گفت؛ برای مسافر منیر هم دعا کنید که دوباره به کنگره وصل بشود. من آنجا مسافرم را در جمع می‌دیدم مطمئن بودم که دوباره به کنگره وصل می‌شود. وقت برگشتن از کنگره خواهر لژیونیم می‌گفت؛ وقتی‌که نماز می‌خوانم وقتی‌که قرآن می‌خوانم فقط تو و مسافرت و دخترت
جلوی چشمم ظاهر می‌شوید؛ انگار دنیا را به من می‌دادند.

خدایا به خودم افتخار می‌کنم که بنده ناچیز تو هستم و دوستانی دارم که از ته دل برایم دعا می کنند و یا آن دوستم که می گفت؛  وقتی نماز و قرآن می‌خوانم شما در خاطر من هستید. و خدا را شکر دعای قشنگشان مستجاب شد و مسافرم 4 ماهی هست که در کنگره حضور دارد و من از خدای خودم سپاس گذارم که به این زحمات من که 2 سال بدون مسافرم آمدم کنگره جواب داد و از راهنمای خوب خودم خانم حمیده و همچنین خواهر لژیونی‌هایم که برای من دعا کردن در ماه رمضان سپاس گذارم.

 سلام دوستان مهسا هستم همسفر محمد
محمد با تخریب تریاک وارد کنگره شد به روش dst با داروی ot، راهنمای خودم خانم حمیده راهنمای مسافرم آقای نعیمی در حال حاضر هم 8%

ماه رمضان ماه شکوه، بندگی، عبادت و مهمانی خداوند است و دراین‌باره متنی که تهیه کردم را به اشتراک می‌گذارم.
با ورود به کنگره خیلی از غذاهایی ک برای ما در صدر جدول بود دیگر اهمیت چندانی ندارد علت آن‌هم تغییر احساس و جهان‌بینی ما هست.ما باید سعی کنیم از غذاهایی که ارزش غذایی بالا دارند استفاده کنیم مخصوصاً در سفر اول که اهمیت به سزایی دارد و حتی در کتاب شصت درجه هم به آن اشاره‌شده است و خرما را مثال زده که آدم‌های غمگین سراغ شیرینی‌ها می‌روند.در این ماه مبارک باید از غذاهایی که سریع حاضر می‌شوند پرهیز کرد.
شاید تهیه مواد به عهده ما نباشد اما سفارش و پخت آن به عهده ماست. نگه‌دارنده‌ها کار را خراب کردند و ما باید برنامه‌ریزی داشته باشیم و باید به خود بها دهیم پس تاکسی برای خود ارزش قائل نباشد برای دیگران هم هیچ ارزشی قائل نیست ‌. باید برای غذایی که می‌خوریم برنامه داشته باشیم و همیشه باید سعی کنیم از مواد غذایی تازه استفاده کنیم چون کاملاً با حس ما درگیر است‌ و دانایی در کنگره هم یعنی همین‌؛ یعنی یک‌قدم جلوتر بودن از چیزهایی که میگویند.

در تمام سی‌دی‌ها اشاره‌شده که از خود بگذرید تا به خود برسید و برای درست شدن سیستم x تغذیه و خوابتان را درست کنید و از فریزر کردن مواد غذایی پرهیز کنید.و سعی کنیم که از مواد غذایی محلی استفاده کنیم و اگر روستایی در اطراف ما وجود دارد به آنجا برویم و محصولات محلی ازجمله، نان تخم‌مرغ کره پنیر عسل خامه و... تهیه کنیم.

سیستم x به دو روش کار می‌کند بی‌سیم و باسیم.
بی‌سیم ‌: امواج که همان افکار آزاردهنده هستند.
باسیم: همان مواد هستند.
سعی کنید به کودکان هم آموزش دهید تا وقتی بزرگ می‌شوند با حس غذا درست کنند و از مواد نگه‌دارنده استفاده ننمایند. تغذیه در سیستم بدن اهمیت به سزایی دارد باید طوری آشپزی کنید که همه اعضای خانواده با اشتیاق آن را بخورند و وقتی غذا را با عشق درست کنیم این اتفاق می‌افتد

ویراستاری : همسفر فروغ
تهیه مطلب : همسفر فاطمه و همسفر مریم


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر سمانه ۱۷ جمعه 5 اردیبهشت 1399 03:19 ق.ظ
خدا قوت به همسفران گرامی لژیون ۱۸بسیار عالی بیان نمودید و استفاده کردم امیدوارم همیشه پایدار باشید با تشکر از وبلاگ نویسان محترم.
مریم نظری چهارشنبه 3 اردیبهشت 1399 04:44 ب.ظ
خدا قوت همسفرهای پر تلاش و موفق لژیون هجدهم.
ممنون و سپاسگزار از مشارکت‌های عالی شما عزیران
خدا قوت عزیزان گروه وبلاگ
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1399 01:20 ق.ظ
چهارشنبه 3 اردیبهشت 1399 01:20 ق.ظ
پوران همسفرعباس 1 دوشنبه 1 اردیبهشت 1399 08:05 ب.ظ
خداقوت به تک تک دوستان از لژیون هجدهم وکمک راهنمای موفق سرکار خانم حمیده ؛مشارکتها بسبار عالی ومفید بود .
خداقوت به گروه وبلاگ .
فاطمه همسفر ابوالفضل 18 دوشنبه 1 اردیبهشت 1399 03:59 ق.ظ
خداقوت به خواهرای گلم بسیار عالی بود لذت بردم امیدوارم شاهد رهایی شما سه عزیز باشم
خداقوت به وبلاگ نویسان
نسرین.اسیستنت یکشنبه 31 فروردین 1399 06:34 ب.ظ
همسفران خوب لژیون ۱۸ از مشارکتهای خوبتان عشق ساطع میشود از خانم فهیمه که در مورد روزه داری درصدی کنگره صحبت کردند از خانم منیر که از عشق خواهر لژیونی ها و ورود مسافرش به کنگره از خانم مهسا که از سوتاثیر مواد نگهدارنده بر سیستمx گفتند همگی نمایانگر حرکت رو به جلو شما در مسیر کنگره است همگی موفق و پیروز باشید.
با تشکر از گروه وبلاگ
لیلا طاهری یکشنبه 31 فروردین 1399 01:21 ب.ظ
بسیار عالی.لژیون خانم حمیده عزیز خدا قوت.براتون آرزوی موفقیت و سرافرازی دارم.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات