مشارکت مکتوب لژیون هفدهم
شنبه 30 فروردین 1399 ساعت 12:00 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر الهام | ( نظرات )
باید چشم و گوش و زبان و قلب و ذهنمان هم روزه باشند و باید حواسمان باشد تا ضدارزش‌ها را انجام ندهیم وگرنه گرسنگی را می‌شود چند ساعت تحمل کرد؛ چون در ساعتی مشخص می‌دانیم که رفع گرسنگی می‌شود و روزه اصلی را باید با دیگر اعضای بدن انجام دهیم تا نفسمان را هم پاک‌سازی کنیم تا ارتباط واقعی را با قدرت مطلق بتوانیم درک کنیم و از برکات این ماه مبارک رمضان بهره ببریم.

به نام قدرت مطلق الله سلام دوستان ناهید همسفر میلاد
ماه رمضان فرصت ارزشمندی است برای روح و روان انسان. در این ماه انسان روزه‌دار مهمان پروردگار مهربان است که سفره‌ای از رحمت به روی انسان گشوده است . روزه قلب انسان را از وسواس دور می‌کند و در ماه رمضان خیروبرکت دوچندان می‌شود و این ماه فرصتی است برایِ نزدیکی به خداوند و آرامش گرفتن و با نازل شدن قران کریم برایِ مسلمانان عیدی هم است.


سلام دوستان ملیحه هستم همسفر
ماه رمضان؛ ماه مهربانی، ماه خیروبرکت، ماه عشق به خدا و نزدیک‌تر شدن به قدرت مطلق است . ماه روزه گرفتن، افطاری دادن، دعای ماه رمضان خواندن، با عشق کنار سفره نشستن و در آخر عید فطر را جشن گرفتن است. خوشحالم که این ماه مبارک به خانه‌های تک‌تک ما می‌آید؛ ولی حیف که این بیماری تمام کشور را گرفته و ما از کنگره دور هستیم. زمانی که همه دورهم می‌نشستیم و صدای اذان را گوش می‌دادیم و باهم افطار می‌کردیم؛ اما امسال از این افطاری‌های پربرکت کنگره بی‌بهره هستیم و دیگر در کنار هم نیستیم، به امید روزهای خوب. دعا می‌کنم این بیماری هرچه  زودتر تمام شود تا دوباره بتوانیم باهم باشیم.


سلام دوستان سمانه هستم همسفر حمید
ابتدا خدا را شاکرم که در کنگره حضور دارم و از آموزش‌های ناب کنگره استفاده می‌کنم. پیشاپیش حلول ماه مبارک رمضان را به بنیان کنگره ۶۰ و تمامی اعضای کنگره به‌خصوص شعبه شادآباد تبریک می گویم. امیدوارم به برکت این ماه، این بیماری هم از بین برود تا دوباره بتوانیم در کنار هم باشیم.
ماه رمضان را از بچگی دوست داشتم و کمابیش روزه کله‌گنجشکی می‌گرفتم و اصلاً معنی روزه نگرفتن را نمی‌فهمیدم؛ چون همه اطرافیانم روزه می‌گرفتند تا اینکه بزرگ‌تر که شدم فهمیدم یکسری افراد به خاطر بیماری یا هر دلیل دیگر روزه نمی‌گیرند. همیشه با خودم می‌گفتم : خدایا من روزه گرفتن را خیلی دوست دارم، نکند یک‌وقت نتوانم روزه‌بگیرم که به لطف خدا تا الآن به‌جز سال‌هایی که بچه‌هایم کوچک بودند روزه‌هایم را گرفتم.
اوایل ازدواج همیشه با مسافرم سر روزه نگرفتنش بحث می‌کردم و خیلی این موضوع آزارم می‌داد تا اینکه متوجه مصرفش که شدم دیگر زیاد بحث نمی‌کردم. وقتی با کنگره آشنا شدم و کتاب ۶۰ درجه زیر صفر را که خواندم و متوجه شدم آقای مهندس عزیز در ماه مبارک رمضان این روش را پیدا کردند، خیلی خوشحال شدم و وقتی دیدم در کنگره به ماه رمضان آن‌قدر ارزش قائل هستند واقعاً برایم خوب بود؛ چون در سال‌های اخیر یک وسوسه‌هایی کم مانده بود که مرا هم جزء کسانی بکند که می‌گویند ماه رمضان و روزه یعنی چه و برای چه باید روزه بگیریم؟ اما خدا را شاکرم که در راه ماه رمضان هستم و از برکات این ماه بهره می‌برم.
همان‌طور که آقای مهندس فرمودند کسانی که روزه می‌گیرند ازنظر جسمی سالم هستند و زیاد عمر می‌کنند. با روزه گرفتن بدن انسان پاک‌سازی می‌شود و مثل یک ماشین که سالی یکبار باید سرویس شود بدن ما هم نیاز دارد تا سالی یکبار به دستگاه گوارش استراحتی بدهد تا تمام سموم و چربی‌های اضافه از بدن ما خارج شود. فقط هم گرسنگی خالی به درد نمی‌خورد باید چشم و گوش و زبان و قلب و ذهنمان هم روزه باشند و باید حواسمان باشد تا ضدارزش‌ها را انجام ندهیم وگرنه گرسنگی را می‌شود چند ساعت تحمل کرد؛ چون در ساعتی مشخص می‌دانیم که رفع گرسنگی می‌شود و روزه اصلی را باید با دیگر اعضای بدن انجام دهیم تا نفسمان را هم پاک‌سازی کنیم تا ارتباط واقعی را با قدرت مطلق بتوانیم درک کنیم و از برکات این ماه مبارک رمضان بهره ببریم. امیدوارم همه بتوانیم روزه‌هایمان را بگیریم و از القائات مثبت این ماه بهره ببریم.


سلام دوستان لیلا هستم همسفر
زمانی که به همزمانی این دستور جلسه با خدمت لژیون فکر می‌کردم و ذهنم درگیر یافتن این همزمانی بود، به نقاط بسیار ارزشمندی رسیدم که امیدوارم در این ماه رمضان هم بتوانم آن را اجرا کنم و این دستور جلسه به من یادآوری کرد که فرصت را از دست ندهم.
همان‌طور که همه اطلاع دارید پایه و اساس کار کنگره ۶۰ و متد DST برگرفته از ماه رمضان و الهام گرفته از ماه رمضان است که توسط جناب آقای مهندس دژاکام کشف شد که راه صددرصد علمی و تضمینی است و نتایج و دستاوردهای بسیار ارزشمندی در پی داشته است و افراد بسیاری در کنگره ۶۰ به درمان اعتیاد و سیگار و الکل رسیده‌اند و خانواده‌های بسیاری ازجمله خانواده خودِ من از طلاق و فروپاشی بنیان خانواده در امان مانده‌اند و بعد از درمان در کنگره پیشرفت‌های قابل‌توجهی در زندگی داشته‌اند.
خدا را هزاران بار سپاس می‌گویم که ما هم به‌عنوان عضو کوچک این سیستم می‌توانیم از این روش در تمام ابعاد زندگی بهره ببریم و از آرامش به‌دست‌آمده در زندگی لذت ببریم. کنگره علاوه بر درمان اعتیاد، آرامش و اعتقاد وایمان را به خانواده ما پس داد. در کنگره درس دین و مذهب نمی‌دهند؛ ولی آموزش جهان‌بینی ناب و ارزشمندی که دارد تمام اصول زندگی و قوانین هستی را به ما می‌آموزد که در هیچ دانشگاهی چنین آموزشی داده نمی‌شود و باوجود این آموزش‌هاست که بازی زندگی لذت‌بخش می‌شود و حس خوبی داری و به‌جایی می‌رسی که از بابت همسرِ مصرف‌کننده بودن خداوند را شاکر و سپاسگزار می‌شوی که سبب آشنایی با بهشت کنگره برایت می‌شود. با روشی آشنا می‌شوی که می‌توانی به تزکیه خود بپردازی و از نق زدن‌های بی‌فایده رهایی یابی، خداوندا برای این عمل عظیم شکر شکر شکر
امیدوارم که بتوانیم بازهم در کنگره در کنار هم از لحظات ناب افطار لذت ببریم.

تهیه و تایپ : همسفر سمانه

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
آرزو همسفر حامد یکشنبه 31 فروردین 1399 03:21 ق.ظ
خداقوت به هم لژیون های عزیزم و راهنمای گرانقدرم. مطلب عالی بود. این دستور جلسه رمضان برامن خیلی خوب بود . خیلی سپاسگذارم از خواهر لژیون های مهربانم
سمانه جان خداقوت به شما و وبلاگ نویسان
فاطمه همسفرازلژیون 4 شنبه 30 فروردین 1399 02:16 ب.ظ
سلام وخداقوت خدمت عزیزان لژیون17وممنون ازمشارکت های پرمعناوپرباری که داشتیدوبرایتان ماه رمضان پر ازبرکت ورحمت الهی آرزومندم وامیدوارم هرچه زودتردر کنارهم دیگرجمع بشویم ومتشکرم ازگروه وبلاگ نویسان عزیز
همسفر سمانه ۱۷ شنبه 30 فروردین 1399 01:42 ب.ظ
خدا قوت به خواهران گرامی و راهنمای عزیز خودم بسیار از مشارکتهای خوبتون لذت بردم امیدوارم در این ماه پربرکت بهترینها برای شما رقم بخوره و در عید فطر بهترین عیدی را از خداوند دریافت کنید.همیشه پایدار باشید با تشکر از وبلاگ نویسان محترم.
لیلا طاهری شنبه 30 فروردین 1399 01:00 ب.ظ
دوستان خوب لژیون هفدهم.بسیار عالی.خدا قوت.انشالله که در این ماه مبارک بتوانیم بیشتر به پالایش خود برسیم.ممنون گروه وبلاگ.
نسرین.اسیستنت شنبه 30 فروردین 1399 12:39 ب.ظ
همسفران خوب لژیون ۱۷ از مشارکتهای پربار شما که گویای آموزش راستین شماست بسیار لذت بردم روزه در ماه رمضان نشان بندگی بی چون و چرای انسان در پیشگاه حق است پیشاپیش این ماه را به شما و راهنمای خوب شما تبریک میگویم.
گروه وبلاگ خداوند عوض خیر عطایتان فرماید
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic