راهنمایان از دیده بانی می گویند
یکشنبه 2 تیر 1398 ساعت 10:28 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر سمیرا | ( نظرات )
دیده‌بانان برای من همیشه نقشِ شوالیه‌ها را در جنگ دارند و ازآنجاکه همگی ما هم، در جنگ با نیروهای تاریکی هستیم، جلوداران و فرماندهان که خط‌مشی و نقشه‌های جنگ را می‌کشند، همانند دیده‌بانان محترم کنگره هستند که حضورشان پر اثر و نقششان پررنگ می‌باشد! 
سلام دوستان معصومه هستم یک همسفر
گاهی فراموش می‌کنم از چه تاریکی‌هایی به سرزمین امن کنگره آمدم و چه روزهای سختی را تجربه کرده‌ام؛ ولی حال به این ایمان‌دارم تمام آرامشم را مدیون انسان‌هایی از جنس نور هستم.
دیده‌بان‌های عزیز، امیدوارم خداوند به وسعت قلب مهربانتان به شما خیروخوبی عطا کند. دیده‌بان محترم، جناب آقای سبزه‌ای بابت تمام زحماتتان در شعبه شادآباد بسیار سپاسگزارم.

سلام دوستان سمیه هستم یک همسفر
به فرموده جناب آقای مهندس، دیده‌بانان ستون‌های کنگره 60 هستند و قطعاً در هر بنای آبادی، بر ستون‌های قوی و محکم و استوار قرار داده‌شده است و اگر امروز بنای کنگره 60، یک بنای آباد و مستحکم است و قوی و نیرومند عمل می‌کند، وابسته به خدمتگزاران قوی و تیزبین و عقاب‌های کنگره 60 که همان دیده‌بانان کنگره هستند، می‌باشد.
 این هفته را به آقای مهندس که اولین دیده‌بان کنگره هستند تبریک گفته و همین‌طور به‌تمامی دیده‌بانان محترم و بزرگوار تبریک می‌گویم و به‌خصوص به دیده‌بان همسفران سرکار خانم آنی و دیده‌بان ورزشِ همسفران سرکار خانم آنی کماندار که به‌راستی همیشه پشتیبان و تکیه‌گاه ما همسفران بوده‌اند صمیمانه تبریک می‌گویم و همین‌طور به دیده‌بان محترم آقای سبزه‌ای که ایجنت شعبه ما هستند و زحمات زیادی برای شعبه شادآباد می‌کشند تبریک گفته و بابت تمامی زحمات و خدمات این عزیزان از تک‌تک آنها سپاسگزارم و از خداوند منان برای همه این عزیزان سلامتی و موفقیت روزافزون را خواستارم.


سلام دوستان آزاده هستم یک همسفر
دیده‌بانان برای من همیشه نقشِ شوالیه‌ها را در جنگ دارند و ازآنجاکه همگی ما هم، در جنگ با نیروهای تاریکی هستیم، جلوداران و فرماندهان که خط‌مشی و نقشه‌های جنگ را می‌کشند، همانند دیده‌بانان محترم کنگره هستند که حضورشان پر اثر و نقششان پررنگ می‌باشد! خداوند به همگی‌شان خیروبرکت عطا کند.
من از طرف خودم و لژیون هفتم همسفران، به جناب آقای سبزه‌ای دیده‌بان شعبه‌مان تبریک می‌گویم. ایشان بسیار متواضع، مهربان هستند.
سلام دوستان مریم هستم یک همسفر
 افزایش درجات انسان‌ها، در سایه تلاش آنها در خدمت به دیگران است و دیده‌بانان کنگره، دل در گرو یاری‌رساندن به انسان‌های دردمند نهاده‌اند و سرزمین وجودشان با باران رحمت و عشق آبیاری می‌شود. درود خداوند بر ایشان و همت والایشان.
 هفته پرشگون دیده‌بان بر ستون‌های کنگره 60 مبارک و خجسته باد.
این هفته فرخنده، بر دیده‌بان گران‌قدر جناب آقای سبزه‌ای، ایجنت محترم شعبه شادآباد مبارک باد. خدا را شکر برای حضور پر خیروبرکت ایشان.
سلام دوستان فاطمه هستم یک همسفر
دیده‌بان کسی است که از همه جلوتر می‌باشد و نگاه می‌کند و کسی او را نمی‌بیند؛ مانند جبهه که در آن، کسی دیده‌بانان را نمی‌شناسد؛ اما تمام عملیات توسط دیده‌بانان رصد می‌شود. به فرموده آقای مهندس دیده‌بانان، ستون‌های کنگره 60 هستند و ستون‌های کنگره درواقع روی شانه‌های این بزرگواران می‌باشد و ما اعضای این خانواده بزرگ باید این عزیزان را حمایت کرده و به بهترین شکل ممکن از آنها قدردانی کنیم و بدانیم که اگر در شعبات در آسایش و آرامش نشسته‌ایم و سقفی بالای سرمان هست، همه اینها نتیجه تلاش و کوشش دیده‌بان‌ها، مرزبان‌ها و ایجنت است و من این هفته زیبا را به بنیان کنگره 60 و تمامی اعضای کنگره 60 و مخصوصاً دیده‌بان کنگره 60 تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و یک تشکر ویژه هم خدمت آقای سبزه‌ای، ایجنت محترم شعبه شادآباد دارم و به خاطر تمام زحماتی که برای شعبه ما می‌کشند سپاسگزارم و ان‌شاءالله خداوند به وجودشان سلامتی و برکت بدهد و امیدوارم که بتوانیم قدردان زحمات این بزرگوار باشیم.


سلام دوستان لیلا هستم یک همسفر
همان‌طور که می دانیم دیده‌بانان ستون‌های کنگره 60 هستند و بنای کنگره بر شانه‌های آنها استوار خواهد بود؛ بنابراین همه ما به آنها احترام می‌گذاریم. این هفته را به‌تمامی اعضا، بنیان کنگره 60 و تک‌تک دیده‌بانان محترم تبریک و خدا قوت عرض می‌کنم و از تمام زحماتشان تشکر و قدردانی می‌کنم. تبریک ویژه به آقای سعید سبزه‌ای دارم و باعث افتخارمان است که یک دیده‌بان، ایجنت شعبه‌مان هستند. برای همه این عزیزان طول عمر، سلامتی و موفقیت آرزو دارم و امیدوارم نگاه خداوند همیشه همراهشان باشد.

سلام دوستان نسیم هستم یک همسفر
به یمن هفته بزرگداشت مقام دیده‌بانان عزیز، ستون‌های پرقدرت کنگره، به قلب و زبان سپاسگزار کلیهٔ خدمات بی‌دریغ این مهربانان هستم و برای وجود پربرکتشان خداوند را شاکرم. بی‌شک کوله باری عظیم برای ادامهٔ مسیرشان بسته‌اند و خوشا به سعادتشان .
امیدوارم بتوانیم به شایستگی دنباله‌رو این بزرگواران باشیم و در پیشبرد اهداف کنگره و جناب مهندس، همچون این عزیزان، پرقدرت عمل کنیم. پاینده و برقرار باشید.
همچنین خدمت جناب سبزه‌ای، ایجنت محترم شعبه شادآباد تبریک، خدا قوت و سپاس ویژه عرض می‌کنم و برای تمام دلسوزی‌ها و زحماتشان ممنونم و امیدوارم بتوانیم به شایستگی قدردانشان باشیم.
سلام دوستان نوشین هستم یک همسفر
هفته دیده‌بان، بعد از هفته چگونه در کنگره قدردانی کنیم آمده و همین امر نشان‌دهنده اهمیت قدردانی از این عزیزان می‌باشد. من وظیفه خودم دانستم که جمعه به پارک بروم تا جناب خدامی و جناب زرکش و جناب نمکی را ملاقات کنم و هم لسانی و هم قلبی و هم به‌وسیله پاکت از این عزیزان قدردانی کردم که البته گوشه‌ای از زحمات و تلاش این عزیزان جبران نمی‌شود و حالا نیز به‌صورت مکتوب این هفته را به ۱۴ دیده‌بان محترم کنگره ۶۰ تبریک می‌گویم و برایشان بهترین‌ها را از خدا خواهانم و امیدوارم برکات خداوند متعال در زندگی این عزیزان ساری و جاری باشد و خداوند همیشه محافظشان باشد.
جناب آقای سبزه‌ای ایجنت خوش‌قلب و خوش‌روی شعبه شادآباد، این هفته را به شما تبریک می‌گویم. شما یکی از خدمتگزاران صدیق کنگره هستید و از اینکه در شعبه شادآباد؛ که شما به‌خوبی آرامش را در آن برقرار نموده و مکانِ امنی را زیر سایه قوانین برای ما فراهم نموده‌اید، هستم خدا را شاکرم و از صمیم قلب ازشما سپاسگزارم.  شما سندی بی‌نقص هستید، که استوار بودن برای همه آنانی که خواستار تزکیه هستند، عین سند می‌باشد.
سلام دوستان لیلا مراد زاده هستم همسفر
خوشا به حال آن‌کس که می‌دهد و دنبال باز پس گرفتن نیست، بی‌دریغ همچنین قدرت مطلق.
خدمت، زاده آگاهی و انسان بودن است . دیده‌بانان ساده و سبک؛ مانند باران می‌بارند و در وجودشان آواز سبز زندگی جاری است، آوایی که با عشق و انوار وجودشان به ما جان زندگی می‌بخشد. هفته دیده‌بان بر تمامی دیده‌بانان کنگره ۶۰ مبارک، با آرزوی پیروزی و سربلندی برای همه این عزیزان خدمت‌گزار کنگره ۶۰.
جناب آقای سبزه‌ای از تمام خدمات شما در شعبه شادآباد، کمال قدردانی و تشکر را دارم و امیدوارم خیروبرکت این خدمت در زندگی‌تان جاری باشد.
سلام دوستان فاطمه هستم یک همسفر
خدای را شکر و سپاس که مرا در مسیری قرار داد تا به خویشتنِ خویش نزدیک شوم و قدر خود و نعمت‌ها و رحمت‌های الهی را بدانم.
زمانی را به یاد می‌آورم که تنها یکی از دستانم از باتلاق نادانی بیرون مانده بود و در صحرای سوزان اعتیاد، جز خاکستری بر بیابان گمگشتگی از من و زندگی‌ام باقی نمانده بود و آن را نیز وزشِ بادِ داغِ سرگردانی به هر سوی پراکنده کرده بود.
دستم را، نجات‌بخشی از نورِ درمان و زندگی که فقط شاید سرانگشتان ناتوانم از آن نمایان بود و در باتلاقی سخت فرومی‌رفت، قدرتمندانه گرفت و به سمت نور بالا آورد. دستان مهربان کنگره، بنیان کنگره و خانوادهٔ محترمشان، دستان پرتوانی که ستون‌های برافراشتهٔ قصرِ زندگی و خوشبختی را محکم و استوار برپا کرده بودند، شفابخش وجود من و مصرف‌کننده‌ام شدند و ما مسافر و همسفر نامیده شدیم تا با یاری عدهٔ زیادی یاری‌رسان مهربان که خود را خدمتگزار نامیدند، درمان و رها شویم و طعم زندگی را چون آب حیات بر لب‌های خشکیده مان حس کنیم.
اعتیاد درمان شد، سلامتی بازگشت، جسم و روان رو به تعادل نهاد و با تغییر دیدگاه‌های کهنه به‌سوی جهان‌بینی عشقِ الهی هجرت نمودیم. ساختار احیای ما، محکم بر شانه‌های ستون‌های کنگره بود و ما توانستیم سقفِ آرامش و آسایش را سایبان زندگی‌مان نماییم. خدایا شکر بر ما منتی عظیم نهادی.
هفتهٔ دیده‌بان بر بنیان کنگره که اولین عقاب تیزبین دیده‌بانی، بر فرازِ ساختارهای عظیم عشق بودند مبارک و پرشگون باد. خدمت خانوادهٔ محترم ایشان علی‌الخصوص سه دیده‌بان؛ خانم آنی بزرگ الگوی مهر، صفا و زندگی‌بخش ما همسفران، استاد بزرگ جهان‌بینی آقای امین و الگوی عشق و مهربانی خانم آنی کماندار هزاران هزار تبریک و شادباش؛ که با دیدارشان در پارک طالقانی قلب‌هایمان شاد و روحمان تازه می‌شود. ممنون که زندگی را بر ما به فضل الهی بخشیدید تا ما به نور محبت و عقل و ایمان احیا شویم.
خدمت تمامی دیده‌بانان، این هفته را تبریک می‌گویم و امیدوارم قدردان زحمات و تلاش‌های خالصانه و عاشقانهٔ آنها درراه اهداف جمعیت احیای انسانی کنگره 60 باشم.
خدمت دیده‌بان محترم، ایجنت بزرگوار، آقای سبزه‌ای عرض خدا قوت و تبریک دارم. در دوران خدمت مرزبانی در محضر ایشان بسیار درس آموختم. ایشان الگوی ادب و احترام به همسفران و ما خدمتگزاران گروه همسفر هستند. همواره آرامش و آسایش گروه خانواده در شعبه، مدنظر ایشان است و بر این موضوع در گروه مرزبانی تأکید داشتند. بسیار کاردان، مدیر و مدبر می‌باشند و نمونهٔ بارز یک دیده‌بان و ستون استوار در کنگره هستند.
از تمامی خدمات و تلاش‌های این بزرگوار سپاسگزارم و امیدوارم قدردان تمامی این بزرگواران خستگی‌ناپذیر و بخشندگان بزرگ و ایثارگران در جهت اهداف والا و الهی کنگره باشم.
برای وجود پر خیروبرکت دیده‌بانان کنگره شکر شکر شکر
سلام دوستان حمیده هستم یک همسفر
 از صدای مسافران و همسفران این دیار به گوش میرسد، ریشه این کلمات به تفکری می‌رسند که در مکتب کنگره ۶۰، آموزشِ بیان دیده‌اند و سرمنشأ این آموزش‌ها و ستون‌های این جمعیت احیای انسانی بزرگ که هدفش جز سلامت نیست، دیدبانان هستند.
 دیده‌بانان همتی عظیم دارند و بی‌صدا در رگ‌های کنگره جریان دارند. گام‌هایی بلند در جهتِ حقِ قلم و قدرتِ کلامِ حق، قوانینی برای رسیدن به بهشت وضع می‌کنند، برای مسافران و همسفرانی که از سرما و تاریکی 60 درجه زیر صفر به حرکت آمده و به سمت نور حرکت می‌کنند تا هرلحظه که در گِل شُل گیر کردند به این قوانین چنگ اندازند و خود را از منجلاب برهانند و عشق و معرفت روحشان را تازه کند و به تعادل برسند.
زبان اَلکَنم قاصر از بیانِ احساسِ شکرگزاری و قدرانی ام شده است . نجات خانواده‌ها، نجات بنیانِ انسانیت، کاری است که در کنگره شکل می‌گیرد.
خانم آنی بزرگوار، خانم آنی کماندار، استاد امین، آقای تراب خانی، آقای حکیمی، آقای خدامی، آقای اشکذری، آقای مجدیان، آقای صداقت، آقای نمکی، آقای زرکش، آقای شریفیان، آقای سلامی و به‌خصوص آقای زرکش بزرگوار، عزیزانی که خالصانه خدمت می‌کنید، هفته گرانقدرِ جشن دیده‌بان را به شما عزیزان تبریک عرض می‌نماییم.
سلام دوستان فاطمه هستم یک همسفر
دیده‌بان گرامی و ایجنت محترم شعبه شادآباد جناب آقای سعید سبزه‌ای، با سلام و خدا قوت
 تلاش صادقانه و خالصانه شما آیینه وظیفه‌شناسی و دانایی و تعهد است، و نتیجه تلاش و کوشش شما، درختِ امیدی است که به بار می‌نشیند و نویدبخش آینده‌ای روشن و زیباست. درود بر همت بلندتان 
توفیقات روزافزون شمارا از درگاه ایزد منان خواستارم.
ویراستار :همسفر الهام 
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
خدیجه باقری پنجشنبه 6 تیر 1398 12:28 ب.ظ
سلام وخدا قوت به شما عزیزان که در این مسیر خدمت می کنید برای همه شماعزیزان آرزوی سلامتی وموفقیت دارم
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic