وادی هشتم و تاثیر آن روی من ؛ مشارکت لژیون چهاردهم
سه شنبه 26 فروردین 1399 ساعت 08:00 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر مریم | ( نظرات )
در این وادی من آموزش گرفتم که همه‌چیز از روز الست اتفاق افتاده است. من باخدا عهد و پیمان بسته‌ام و بعد به روی زمین آمده‌ام.خداوند دو راه را در پیش پای من قرار دادیکی خوبی‌هاست و دیگری بدی هاا ست و خودم اختیاردارم که این راه‌ها را انتخاب کنم من باید اول حرکت کنم و با حرکت من راه‌ها برای من باز می‌شود و امیدوارم که راه‌های خوبی برای من باز شود و در صراط مستقیم قدم بگذارم.

« با نام و یاد خدا»

 سلام دوستان فروغ کرمی هستم یک همسفر
آخرین آنتی ایکس مسافرم شیره تریاک یازده ماه و بیست‌وسه روز سفر کردیم با شربت ot به روش dst باراهنمای مسافرم آقای نعیمی راهنمای خودم خانم الهام رشته ورزشی مسافرم فوتسال رشته ورزشی خودم بدمینتون در حال حاضر دو سال و سه ماه است آزاد و رها هستیم

با حرکت راه نمایان می‌شود
در این وادی من آموزش گرفتم که همه‌چیز از روز الست اتفاق افتاده است. من باخدا عهد و پیمان بسته‌ام و بعد به روی زمین آمده‌ام.خداوند دو راه را در پیش پای من قرار دادیکی خوبی‌هاست و دیگری بدی هاا ست و خودم اختیاردارم که این راه‌ها را انتخاب کنم من باید اول حرکت کنم و با حرکت من راه‌ها برای من باز می‌شود و امیدوارم که راه‌های خوبی برای من باز شود و در صراط مستقیم قدم بگذارم.

در این وادی من این را یاد گرفتم که هر اتفاقی می‌افتد خودم باعث آن هستم و اول به خودم ،دوم به خانواده و سوم به جامعه بدهکار هستم و برای رهایی باید جبران خسارت کنم.

شیرین‌ترین قسمت این وادی پیمان بستن است که بسیار عالی است و با انجام آن انسان احساس سبکی می‌کند امیدوارم راه مستقیم که بهترین راه است برای تمامی ما انسان‌ها باز شود و به خداوند نزدیک‌تر شویم

سلام دوستان فروغ افشارهستم همسفر امیر
 آخرین آنتی ایکس مصرفی تریاک ب روش dst با داروی otرشته ورزش والیبال ب راهنمایی آقای ورمزیار و آنت الهام مدت 3 سال و 3ماه آزاد هستم

این وادی بسیار زیبا مرا به گذشته می‌برد؛ زمانی که مسافرم مصرف‌کننده بود، انگار همه درها به رویمان بسته‌شده بود و به آخر خط رسیده بودیم. همیشه فکر می‌کردم، چرا مسافرم نمی‌خواهد در این گرفتاری که افتاده بیرون بیاید و خلاص شود و ما را هم نجات دهد؟  تا اینکه به لطف خداوند با ورود ما به کنگره راه را پیدا کردیم و قدم‌به‌قدم حرکت خود را آغاز کردیم.

در وادی هشتم موضوعی که بسیار مهم و ضروری است این هست که: هدف ما باید مشخص باشد و بعد در جهت آن خواسته حرکت کنیم.

برای رسیدن به برخی از خواسته‌ها شاید زمان زیادی ببرد ولی با صبر، تلاش و کوشش به هدف خود می‌رسیم و حتی گاهی در مسیر زندگی ممکن هست که راه‌هایی پیش بیاید تا ما را از مسیر اصلی دور کند، اما باید دانایی خود را بالا ببریم تا بتوانیم به هدف خود برسیم.

برای شروع حرکت باید یکسری اطلاعات اصلی را فراهم کنیم که با در نظر گرفتن زمان و تصمیم‌گیری  درست و حرکت حتماً راه نمایان می‌شود  .حال در مسیر حرکت ممکن هست که به چندین راه برخورد کنیم، که به دو راه ارزشی و ضد ارزشی یا الهی و یا شیطانی تقسیم می‌شود.

درحرکت همیشه دو راه وجود دارد و این ما هستیم که باید از مسیر  اصلی خارج نشویم،  زیرا شیطان به زیباترین شکل وارد افکار و اندیشه‌ی ما می‌شود و ما با استفاده از اختیار حرکت می‌کنیم. و قوانین دیگری هم برای حرکت وجود دارد که اگر خواسته یا حرکت ما در جهت صراط مستقیم باشد، یعنی در جهت: صلاح، آسایش، عشق، محبت، باشد باید علاوه بر دوری از ضد ارزش‌ها، حساب‌های منفی خودمان را هم تسویه کنیم.

یعنی: همان بازپرداخت بدهی از خودمان، جامعه، خانواده که ابتدا اگر خساراتی به جسم و روان خود به‌عناوین‌مختلف وارد کرده‌ایم، خود را ببخشیم و آن تخریب‌ها را جبران کنیم.اگر من در جایگاه مادر به مسافر و فرزند خود در خانواده خساراتی وارد کرده‌ام، باید آن را جبران کنم.

خسارت به جامعه: همان‌طور که ما از جامعه خود انتظار داریم، جامعه هم از ما انتظاراتی دارد، ما باید وظایف تحصیل، شغلی و در جامعه بودن را به‌خوبی انجام دهیم، زیرا: جامعه برای ما هزینه کرده و نیز سالم نگه‌داشتن محیط‌زیست جامعه و استفاده درست از طبیعت و... وظیفه انسانی من است.

و این را باید بدانم نباید به هیچ طریقی به جامعه خود خسارت وارد کنم. اینجاست که می‌بینیم با حرکت راه نمایان می‌شود و ما به هدف خود که رسیدن به درجه والای انسانی هست قدم‌به‌قدم با آموزش و بالا بردن دانایی خود می‌رسیم.

 سلام دوستان زینت هستم یک همسفر
من از وادی هشتم آموختم؛  ما انسان‌ها باید در طول زندگی همیشه تکرار و تمرین داشته باشیم، داشتم فکر می‌کردم که همه ما به‌نوعی در طی زندگی‌مان خواسته یا ناخواسته همدیگر را انتخاب کرده‌ایم که در کنار هم دیگر این آموزش‌ها را دریافت کنیم و این مسیر را انتخاب کرده‌ایم. یاد گرفتم که در وادی هشتم چه‌کارهایی را حداقل نباید انجام بدهم و چه‌کارهایی را باید به انجام برسانم، تمام وادی‌ها مانند چراغ راه هستند، هرکدام به شکلی زیبا و کاربردی می باشند.

درست است خداوند به ما بندگانش اختیار داده است که خودمختار هستیم که در مسیر زندگی راه تقوا، ارزش‌ها، عشق و محبت را در پیش بگیریم یا راهِ فسق، فجور، قتل، جنایت، ضد ارزش‌ها را ولی شاعر چه زیبا می‌فرماید:

جایی نرسد کس به توانایی خویش             ا‌‌‌‌‌ِلاتو چراغ هدایتت داری پیش
اگر خداوند نخواهد و اراده او نباشد ما هرچقدر تلاش کنیم به نتیجه نمی‌رسیم اصلاً ما هر چه داریم از اوست

لاحول ولا قوت الا بالله همه‌چیز به حول و قوه او هست ،اگر فکر ما کار کند، سلامتی، تن سالم و عقل و روان و هرچه داریم از اوست
بنده خودم در این مسیر کارهای زیادی انجام دادم ولی از اینکه با این وادی آشنا بشوم باید بگویم خیلی کوتاهی کردم به خودم به فکرم روانم جسمم چون آگاهی نداشتم.
شاید به قول آقای مهندس یکجا بیش‌ازاندازه به خانواده‌ام محبت کردم و از عده‌ی دیگر غافل شدم و باید جبران خسارت کنم

امیدوارم که بتوانم در این مسیر سربلند بیرون بیایم و بتوانم آن پیمانی که از روز الست  باقدرت مطلق بسته‌ایم را دوباره تجدید کنم و به خاطر بیاورم که روزی ما در پیشگاه خداوند پیمان بسته‌ایم و بله گفته‌ایم و این بار هم بتوانم در مسیر حق و حقیقت قرار بگیرم.

تهیه مطلب و ویراستاری : همسفر فروغ کرمی


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر سمانه ۱۷ چهارشنبه 27 فروردین 1399 01:55 ب.ظ
خدا قوت به همسفران گرامی لژیون ۱۴بسیار عالی بیان نمودید و استفاده کردم امیدوارم همیشه پایدار باشید و برکات این خدمات ارزشمند شما در زندگیتان جاری باشد با تشکر از وبلاگ نویسان محترم.
پوران همسفرعباس 1 چهارشنبه 27 فروردین 1399 12:47 ب.ظ
خداقوت به تک تک دوستان از لژیون چهاردهم وکمک راهنمای پرتلاش سرکارخانم الهام عزیز ؛مشارکتهای همه عزیزان بسیار عالی بود .
خداقوت به گروه ویلاگ .
همسفر شمسیان چهارشنبه 27 فروردین 1399 12:25 ب.ظ
از خانم الهام و رهجویانشان صمیمانه سپاسگزارم که پا به پای گروه وبلاگ خدمت می کنند برایشان آرامش آرزو می کنم.
در هر کدام از مشارکت ها نکات مهمی را یادآور شدید که باید و حتما ملکه ذهن هر شخص باشد و این یادآوری ها در این زمینه به ما یاری می رساند.
خدا قوت به عزیزان گروه وبلاگ
همسفرسکینه24 چهارشنبه 27 فروردین 1399 01:14 ق.ظ
همسفران لژیون چهاردهم.مشارکتتان عالی بود.ممنون که تجربیات و دانایی خود را در اختیار مان گذاشتید.
وبلاگ نویسان عزیز و مهربان خدا قوت
لیلا طاهری سه شنبه 26 فروردین 1399 11:15 ب.ظ
همسفران خوب لژیون چهاردهم خدا قوت.انشالله در ادامه موفق وپیروز باشید.
عزیزه 15 سه شنبه 26 فروردین 1399 01:56 ب.ظ
خداقوت خدمت همه ی همسفران لژیون چهارده ممنون تز مشترکتهای مفیدتان استفاده کردم سپاس تز وبلاگ نویسان
نسرین.اسیستنت سه شنبه 26 فروردین 1399 10:12 ق.ظ
همسفران لژیون چهاردهم مشارکتهای خوب شما که از فهم عمیقتان از آموزشهاست برای هر خواننده ای بار آموزشی مثبتی در پی خواهد داشت از شما برای تبادل اطلاعات آموزشیتان سپاسگزارم.
گروه وبلاگ خداقوت
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic