مشارکت مکتوب لژیون دوازدهم ؛ وادی هشتم و تاثیر آن روی من
دوشنبه 25 فروردین 1399 ساعت 10:00 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر معصومه | ( نظرات )
گاهی باید بی‌پروا و بدون ترس در مسیر حرکت کرد. تا زمانی که تصمیم به حرکت نگیریم مسیر برای ما نمایان نمی‌شود. اینکه ما در چه مسیری حرکت می‌کنیم به خودمان برمی‌گردد که آیا مسیر الهی و ارزشی باشد یا ضد ارزشی و شیطانی. ما باید حتماً با تفکر و دانایی مؤثر، مسیر درست را انتخاب کنیم؛ زیرا همین انتخاب می‌تواند شرایط زندگی ما را تغییر دهد.

به نام خدای زیباییها و مهربانیها

مشارکت مکتوب لژیون دوازدهم ؛ دستور جلسه وادی هشتم و تاثیر آن روی من

سلام دوستان الهه هستم یک همسفر
آخرین آنتی ایکس مصرفی مسافرم شیشه مدت ۱۰ ماه و دو روز سفر کردیم به روش Dst وبا داروی شفابخشot با راهنمایی‌های راهنمای بزرگوارم خانم منیره عزیز و راهنمای مسافرم آقای مجتبی ایرانپور گرانقدر. ورزش مسافرم در کنگره بدمینتون و ورزش خودم دارت. به لطف خداوند منان و با دستان پر مهر آقای مهندس ۱ماه و ۲۰ روز است که آزاد و رها هستیم.
وادی هشتم به من آموخت با تفکر کردن و امید داشتن تنها، انسان نتیجه‌ای حاصل نمی‌کند و انسان باید در مسیری که برای هدف خود در نظر گرفته (صراط مستقیم) از نیرو و اراده خود کمک بگیرد تا نتیجه مطلوب حاصل گردد و تا حرکتی صورت نگیرد راه نمایان نمی‌شود و باید در نظر داشت که در مسیر با دشواری‌هایی مواجه خواهیم شد؛ ولی شیرینی رسیدن به هدف وصف‌ناپذیر است. بهشت را به بها دهند نه به بهانه.
با تشکر از راهنمای گرانقدرم خانم منیره عزیز.

سلام دوستان زهراروزدار هستم همسفر
  اخرین انتی ایکس مصرفی شیره، شیشه روش درمان dst با شربت ot مدت سفر ۱۲ ماه و۲۲ روزبا راهنمایی راهنمای خوبم خانم منیره عزیز راهنمای مسافرم اقای محمد داد گر ورزش در کنگره فوتسال رهایی ۳ سال وسه ماه و۲۰ روز در ضمن سفر سیگار داشتن آنتی ایکس سیگار روش درمانdat با آدامس نیکو تین دار ۱۰ ماه سفر کردیم  با راهنما یی اقای محمد داد گر 
وادی هشتم به ما می‌گوید با حرکت راه نمایان می‌شود، اکنون باید حرکت کنی، چگونه؟ از وقتی‌که به کنگره آمدیم، از وادی اول تا وادی هفتم خیلی چیزها یاد گرفتیم و به فرمان راهنمای عزیزمان گوش کردیم و حرمت‌ها را نگه داشتیم و با آموزش‌های ناب کنگره و آموزش‌هایی که از راهنما و دوستانی که مشارکت کردند و جزوه‌ها و سی‌دی‌ها گرفتیم. حالا به وادی هشتم رسیدیم؛ پس کلی اطلاعات کافی و آموزش‌های کنگره در خورجین ما هست؛ پس باید حرکت کرد؛ چون از سکون ماندن به نتیجه نمی‌رسیم و تا زمانی که حرکت نکنیم راه نمایان نمی‌شود. باید تفکر کنیم و تزکیه و پالایش و حرکت کنیم و آن چیزی را که یا گرفتیم عملی کنیم تا برسیم به آنجا که باید برسیم و سربلند و پیروز شویم.

سلام دوستان مونا هستم یک همسفر 
آنتی ایکس مصرفی تریاک و متادون
روش درمان dat داروی درمان شربت ot با راهنمای خوب آقای حیدری و سرکار خانم منیره عزیز  رشته ورزشی مسافرم فوتبال  و رشته ورزشی خودم والیبال و دارت در حال حاضر چهار سال و بیست و دو روز هست که درمان شدند.
در ضمن سفر سیگار داشتند با راهنمایی آقای حیدری که در آن سفر هم سه سال و هفت ماه‌ هست که درمان شدند.
امروز داشتم به‌عنوان وادی هشتم فکر می‌کردم و بیماری کرونا که تا الآن توانسته با تمام مشکلاتی که ایجاد کرده درس‌هایی هم بدهد، اگر ما انسان‌ها بتوانیم به آنها نگاه کنیم. یکی اینکه نظافت و تمیزی بیشتر را به ما یاد داد و اینکه به خودمان بیشتر توجه کنیم. به جسم خود و به سیستم دفاعی بدن خود و اینکه هر چیزی را نخوریم. بیشتر به فکر هم باشیم و بیشتر یکدیگر را دوست داشته باشیم.
با حرکت راه نمایان می‌شود. اگر تا حالا در ضد ارزش‌ها بودیم و به خودمان و دیگران و بیشتر از همه به هستی آسیب رساندیم دیگر به سمت ارزش‌ها برویم، اینکه با حرکت درست در صراط مستقیم بیشتر بر روی افکار و اندیشه خود، کار کنیم و تا حرکت درست همراه با فکر درست نداشته باشیم به‌جایی نمی‌رسیم. امیدوارم در این روزها بتوانیم برای آرامش خودمان هم که شده حرکت درست داشته باشیم و این آرامش را به اطرافیان خود هم بدهیم.

سلام دوستان مریم هستم یک همسفر.
مسافرمن با تخریب تریاک وارد کنگره شد ،یازده ماه وبیست ویک روز سفر کردیم به راهنمایی راهنمای خوب مسافرم جناب آقای نوری راهنمای بزرگوار خودم سرکار خانم منیره به روش  dst شربت otالان هم یازده ماه وپانزده روز هست که آزاد ورهایییم.
ما زمانی به وادی هشتم رسیدیم که به قول مهندس هفت وادی را در خورجین خود داریم.
این قانون طلایی به ما یاد داد تنها در یک جا نشستن و تفکر کردن کافی نیست بلکه برای حل مسائل و مشکلات خود باید حرکت کنیم که در این صورت است که راه نمایان می‌شود؛ بنابراین زمانی که وارد عمل شدیم و با توجه به پشتوانهٔ آن هفت وادی علی‌الخصوص اندیشه و تفکر، حتماً بسیاری از چراغ‌ها در طول مسیر برایمان روشن خواهد شد و بعد از برداشتن قدم اول قدم‌های دیگر را نیز برمی‌داریم.
من با رسیدن به این وادی به خودباوری بیشتری رسیدم و چه بسیار افکار و اندیشه‌ای که فقط با پرداختن به آنها انرژی خود را بیهوده صرف می‌کردم؛ ولی توان لازم برای اجرای آنها نداشتم. حالا کم‌کم برای بارور کردن افکار و اندیشهٔ خودم با درس گرفتن از این قانون طلایی حرکت می‌کنم تا با حرکت راه برایم نمایان شود و با تکیه به الطاف و مدد الهی وهمت خودم بتوانم مسائل را به بهترین شکل ممکن حل کنم.

سلام دوستان محدثه هستم یک همسفر 
انتی ایکس مصرفی تریاک.مدت سفر۳ماه به روش DST باشربت Ot به راهنمایی آقای محمدعلی هاشمی و راهنمای خودم خانم منیره عزیز،  ورزش درکنگره ایروبیک وپیاده روی 
درحال حاضرTds سه سی سی 
وادی هشتم پر از رمز و راز و آموزش است. واقعاً صحبت کردن در مورد آن در چند خط نمی‌گنجد؛ اما به‌صورت چکیده برداشت خودم را عرض می‌کنم.
گاهی باید بی‌پروا و بدون ترس در مسیر حرکت کرد. تا زمانی که تصمیم به حرکت نگیریم مسیر برای ما نمایان نمی‌شود. اینکه ما در چه مسیری حرکت می‌کنیم به خودمان برمی‌گردد که آیا مسیر الهی و ارزشی باشد یا ضد ارزشی و شیطانی. ما باید حتماً با تفکر و دانایی مؤثر، مسیر درست را انتخاب کنیم؛ زیرا همین انتخاب می‌تواند شرایط زندگی ما را تغییر دهد.
تأثیر این وادی: ما تا زمانی که دست روی دست بگذاریم و حرکت نکنیم هیچ تغییری برای ما به وجود نمی‌آید. همیشه باید تصمیم ما با عمل کردن و کاربردی کردن همراه باشد وگرنه روزی هزارتا فکر و خیال از ذهن ما می‌گذرد. باید آگاهانه راه درست را در تمامی مراحل زندگی انتخاب کنیم تا بتوانیم در صراط مستقیم قرار بگیریم و موفق شویم و این را باید همیشه به خاطر داشته باشیم که اگر می‌خواهیم به آرامش برسیم اول‌ازهمه باید جبران خسارت کنیم؛ یعنی بهای کارهای اشتباه خودمان را بدهیم تا به صلح و آرامش برگردیم.

 سلام دوستان زهرا بیگدلی هستم یک همسفر
آنتی ایکس مصرفی شیره و تریاک. روش درمان، dstداروی درمان شربت ot مدت سفر اول 14 ماه طول کشید. راهنمای مسافرم جناب آقای سلیمانی و راهنمای گرانقدر خودم سرکار خانم منیره. رهایی از بند اعتیاد، به لطف خداوند، شش سال و حدودا یک ماه. رهایی از بند سیگار حدودا پنج سال.
تأثیری که وادی هشتم روی من گذاشت این بود که منتظر نباشم تا کسی بیاید و مشکلات من را حل کند و فهمیدم هیچ‌کسی به‌اندازه خود من به فکر من نیست؛ پس باید حرکت کنم؛ اما حرکتی که با تفکر و برنامه‌ریزی باشد تا یک حرکت بیهوده نباشد و من را به مقصد و هدفم نزدیک‌تر کند؛ اما قبل از اینکه به کنگره بیایم هر قدمی که می‌خواستم بردارم فقط از روی احساس بود و هیچ تفکری صحیحی برای هدف‌هایم در زندگی نداشتم و درس دیگری که از وادی هشتم گرفتم این است که هر وقت از دیگران توقعی داشتم این سؤال را از خودم بپرسم که آیا من برای آن شخص یا جامعه و... چه‌کاری کرده‌ام؟ و در این صورت از کسی ناراحت نمی‌شوم و اگر برای کسی کاری انجام بدهم در مقابل توقعی هم از او نخواهم داشت که برای من کاری انجام بدهد و اینکه وقتی انسان نیت خیر داشته باشد نیروهای الهی هم او را یاری خواهند نمود تا به مقصد راستین برسد. امیدوارم که همه ما انسان‌ها همیشه مورد حمایت نیروهای الهی باشیم.

سلام دوستان نسترن هستم یک همسفر
با عرض تبریک سال نو به همه دوستان و آرزوی سلامتی برای همه عزیزان.
 وادی هشت می‌گوید با حرکت راه نمایان می‌شود، اگر دقیق نگاه کنیم می‌بینیم که همه هستی درحرکت کردن است و زمین و خورشید و کائنات با حرکت به هستی زندگی بخشیده‌اند و اگر یک‌لحظه از حرکت بایستند همه‌چیز از بین خواهد رفت. ما انسان‌ها هم که از طبیعت الگو می‌گیریم و باید به این نکته خیلی توجه کنیم که اگر یک‌لحظه ساکن بایستیم و هیچ کاری نکنیم در مشکلات زندگی از بین خواهیم رفت.
 این وادی درس بزرگی به انسان می‌دهد که با دست روی دست گذاشتن هیچ‌چیز درست نمی‌شود؛ ولی اگر حرکت کنیم خود راه به ما می‌گوید که چطور ادامه مسیر دهیم؛ البته با کمک خداوند و نیروهای غیبی. در آخر امیدوارم که همه در مسیر صراط مستقیم قرار بگیرند.

سلام دوستان صغری هستم یک همسفر 
به مدت دوماه هست سفر می کنیم به روش dst وبا داروی شفا بخش ot با راهنمایی راهنمای خوب خودم خانم منیره عزیزم وراهنمای مسافرم‌ آقای علی رضوانی tds سه ونیم سی سی وورزش مسافرم پیاده روی.
آقای مهندس وادی هشتم را مثل وادی‌های دیگر و سی‌دی‌های دیگر خوب صحبت کردند و خوب نوشتند.
تأثیری که وادی هشتم بر روی من گذاشته این است که ما باید راه خودمان را خودمان انتخاب کنیم. خداوند ما انسان‌ها را با اختیار کامل خلق کرده؛ یعنی ما خودمان می‌توانیم راه خودمان را خودمان انتخاب کنیم و حرکت کنیم . ما می‌توانیم هم راه  تقوا، ارزش‌ها، عشق، محبت، دوستی و صداقت را طی بنماییم وهم می‌توانیم مسیر فسق، فجور، قتل، جنایت، حسادت، کینه و نفرت را طی نماییم.
با سپاس از خانم معصومهٔ عزیز.

ویراستاری ؛ همسفر الهام
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
پوران همسفرعباس 1 سه شنبه 26 فروردین 1399 09:26 ب.ظ
خداقوت به تک تک دوستان از لژیون دوازدهم وکمک راهنمای پرتلاش وفعال سرکار خانم منیره عزیز ؛مشارکتها بسیار عالی بود موفق باشید .
خداقوت به گروه وبلاگ .
صغری همسفریوسف لژ یون یازدهم سه شنبه 26 فروردین 1399 05:26 ب.ظ
عزیزان لزیون 12 خداقوت از مشارکتتان انرزی گرفتم از خداوند برایتان بهترین ها راخواستارم خانم ممنره عزیز کمک راهنمایی مهربون خداقوت موفق باشید
همسفر سکینه24 سه شنبه 26 فروردین 1399 04:17 ب.ظ
با سپاس فراوان از مشارکت لژیون دوازدهم.مشارکت تک تک عزیزان عالی بود.همواره موفق و پیروز باشید.
با تشکر از الهام عزیز.
همسفر مهدیه از لژیون ۴ سه شنبه 26 فروردین 1399 01:25 ب.ظ
سلام وخداقوت به لژیون ۱۲ ممنون بابت مشارکت خوبتون
همسفر سکینه24 سه شنبه 26 فروردین 1399 02:07 ق.ظ
با سپاس فراوان از مشارکت لژیون دوازدهم.مشارکت تک تک عزیزان عالی بود.همواره موفق و پیروز باشید.
با تشکر از الهام عزیز.
عزیزه 15 دوشنبه 25 فروردین 1399 08:21 ب.ظ
خدا قوت به همه ی همسفران لژیون ۱۲ برداشتهایتان عالی وجامع بود ممنونم استفاده کردم سپاس از خانم منیره بابت چنین رهجوهایی وممنون تز وبلاگ نویسان
دوشنبه 25 فروردین 1399 08:11 ب.ظ
با سلام خدمت همه دوستان عزیز امیدوارم در این روزها همگی به حال خوش برسید و همیشه پر توان باشید
همسفر سمانه ۱۷ دوشنبه 25 فروردین 1399 03:00 ب.ظ
خدا قوت به همسفران گرامی لژیون ۱۲بسیار عالی بیان نمودید و استفاده کردم خداوند به قلمتان برکت دهد و امیدوارم همیشه پایدار باشید با تشکر از وبلاگ نویسان محترم.
نسرین.اسیستنت دوشنبه 25 فروردین 1399 02:47 ب.ظ
همسفران لژیون ۱۲ خدا قوت به همه شما عزیزان.
تشکر فراوان برای به اشتراک گذاشتن برداشتهایتان که هر کدام آموزشی را حامل بود از شما عزیزان دارم.وتشکر برای همکاری خوبتان با گروه وبلاگ.
گروه وبلاگ خداقوت
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic