مشارکت مکتوب لژیون یازدهم در باب وادی هشتم
یکشنبه 24 فروردین 1399 ساعت 10:54 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر لیلا | ( نظرات )
همان‌طور که در این وادی مطرح‌شده "با حرکت راه نمایان می‌شود." می‌توان این‌گونه برداشت نمود که انسانی که دچار یاس و ناامیدی شده و در یک مرحله سکون کرده باید حرکت کند و با حرکتی که انجام می‌دهد راه برایش نمایان و آشکار می‌گردد...

به نام قدرت مطلق

مشارکت در باب وادی هشتم و تأثیر آن روی من

سلام دوستان سمیه هستم همسفر

آنتی ایکس مصرفی هروئین مدت سفر پنج ماه و چند روز به روش دی اس تی و داروی اوتی، مصرف فعلی هر وعده ۲ سی‌سی باراهنمایی راهنمای خوب خودم خانم نسیم و راهنمای مسافرم آقای مظلومی

دستور جلسه وادی هشتم و تأثیر آن روی من:

با حرکت راه نمایان می‌شود

آن چیزی که من از این وادی آموختم این بود که وادی با پیمان شروع می‌شود و با پیمان به پایان می‌رسد مثل دانش‌آموزی که مدرسه می‌رود، آن پیمانی که بین خود و مدرسه و معلم خود می‌بندد.

بسیاری از اوقات در ساحل امن تفکر و برنامه‌ریزی توقف می‌کنم و می‌ترسم که حرکت کنم زمانی که می‌ایستم و می‌اندیشم محاسبات به‌گونه‌ای دیگری است بنابراین این حرکت است که کار را از یک نقطه به نقاط دیگر می‌رساند.

با امید به این‌که بتوانم با کمک کنگره و با پیمان بستن به آن به آرامش برسیم.

 

سلام دوستان سمیه هستم همسفر داوود

 با تخریب ۸ سال وارد کنگره شدیم. آنتی ایکس هروئین، مدت سفر ۹ ماه با روش دی اس تی و شربت اوتی، مصرف فعلی یک سی‌سی، باراهنمایی خانم نسیم و آقا مجتبی

اول‌ازهمه خدا را شکر می‌کنم که در مسیر کنگره قرار گرفتم.

تأثیری که وادی هشتم روی من داشت این بود که برای خواسته‌ام تلاش کنم، قدم بردارم تا راه و مسیر برایم نمایان شود، قدم اول را یاد گرفتم که در رهایی مسافرم سهمی کوچک داشته باشم تا او هم بتواند راهش را پیدا کند و در مسیر درست قدم بردارد.

حرکت کردن مثل آب روان است که همیشه پاک و زلال می‌ماند و اگر ساکن باشد به مرداب تبدیل می‌شود، پس آموختم با حرکت کردن راه مشکلاتم باز می‌شود و به بن‌بست نمی‌خورم.

به امید روزی که همهٔ ما در زندگی خود بتوانیم از وادی هشتم تبعیت کنیم و با حرکت کردن مشکلاتمان را پشت سر بگذاریم و کاربردی کنیم و به نتیجه برسیم.

 

سلام دوستان معصومه هستم همسفر محمدتقی

 آخرین آنتی ایکس هروئین، روش درمان دی اس تی با شربت اوتی، مدت سفر اول ۱۲ ماه و ۲۰ روز، به راهنمایی آقای صادقی و راهنمای خودم خانم نسیم رهایی چهار سال

برداشت من از وادی هشتم:

بدن ما یک امانت است از جانب خدا و باید در حفظ آن کوشا باشیم و امانت‌داری کنیم.

همچنین در کنگره موفقیت ما به نظم ما بستگی دارد، هر چه نظم ما بیشتر باشد موفقیت بیشتری خواهیم داشت و مثل آب که اگر ساکن باشد خراب می‌شود ما هم باید همیشه در حال حرکت باشیم.

من هم در طول مدت حضورم در کنگره سعی کردم در جریان و حرکت باشم، ادامه تحصیل دادم شروع به نوشتن سی‌دی‌ها کردم، البته هنوز مسیر پیشرفت برایم طولانی است اما من در مسیر قرار دارم و موفق خواهم شد و از تمام کسانی که در این مسیر همراهم بودند سپاسگزارم.

 

سلام دوستان معصومه هستم همسفر محمد

  آنتی ایکس مصرفی شیشه و تریاک سفر اول دوازده ماه و هفده روز، داروی درمان شربت اوتی راهنمای مسافرم آقای خدامی راهنمای خودم سرکار خانم نسیم رهایی از اعتیاد پنج سال و چهار ماه

من می‌خواهم از تجربه خود برای شما از وادی هشت بگویم... وقتی برای اولین بار سر تیتر وادی هشت را خواندم دائم به این نکته فکر می‌کردم چگونه با حرکت راه نمایان می‌شود؟ قبلاً در وادی یک خوانده بودم با تفکر ساختارها آغاز می‌شود و تا حدودی خوب آن را درک کرده بودم ولی خوب درک اینکه با حرکت راه نمایان می‌شود برایم مشکل بود اینکه چه حرکتی بکنم؟ چگونه حرکت بکنم؟ و... برایم ناآشنا بود وقتی این وادی را خواندم واقعاً درک کردم چه زمان‌هایی را هدر دادم به خاطر اینکه حرکت نکردم فقط به این دلیل که می‌ترسیدم، فکر می‌کردم تمام جوانب را نسنجیده‌ام، یا من در حد و اندازه‌ای نیستم که بتوانم این حرکت را انجام بدهم یا نیرویی منفی را در وجودم من را از حرکت بازمی‌داشت و مدام به من می‌گفت نمی‌توانی و نمی‌شود... شاید در آن لحظه آن بالاسری یعنی خدایم را فراموش کردم یا کمک‌های او را درک نکرده‌ام اما پس از خواندن وادی پس‌ازآن وقتی فکر کردم و راه را انتخاب کردم و حرکت کردم دیدم که چقدر مسیرم هموار بوده و من چقدر اشتباه می‌کردم که حرکت نمی‌کردم. مثلاً قبل از پیدا کردن شغل همه به من می‌گفتند نمی‌شود و تو را در این شغل نمی‌پذیرند اما من رفتم و در امتحان ورودی شغلم شرکت کردم و پذیرفته شدم. از کنگره و آقای مهندس بسیار سپاسگزارم که این اعتمادبه‌نفس را به من بازگرداندند و باعث شدند خودم را باور کنم. از خدا می‌خواهم تمام انسان‌ها این اعتمادبه‌نفس را داشته باشند و حرکت کنند و بدانند حرکت در جهت مثبت و کار خیر صد در صد کمک خدا را همراه دارند مطابق با جمله‌ای از کتاب ۶۰ درجه آن‌ها که اقدام به حل مسائل می‌نمایند موردحمایت الله قرار می‌گیرند.

 

سلام دوستان فرشته هستم همسفر میلاد و ایمان

 مصرف تریاک و هروئین، روش درمان Dst با شربت ot راهنمای میلاد آقای مجتبی و راهنمای ایمان آقای مرتضی و راهنمای خوبم خانم نسیم، رشته ورزشی مسافرم فوتبال و والیبال و ورزش خودم دارت و شنا، مدت دو سال و هشت ماه است رهاشده‌ایم در ادامه در سفر سیگار باراهنمایی آقا فرهاد مدت یک سال است رها شدند.

برداشت از وادی هشتم "با حرکت راه نمایان می‌شود"

همه خوب میدانیم که وقتی یک انسان مسیری را برای حرکت انتخاب می‌کند اول مقصد خود را مشخص می‌کند بعد تمامی جوانب را که اول تفکر درباره سفر و دوم کاری را که در سفر می‌خواهد انجام دهد می‌سنجد، سپس آرامشی که از این مسیر و سفر می‌خواهد به آن برسد و اینکه تمام خوب و بد سفر را به جان بخرد و مسئولیت خوب و بدش را بداند و به مسیر ادامه دهد تا به مقصد خود برسد و با کمک عقل در انجام کارها عمل کند و دیگر در مسیر حرکت به مقصد نهایی نزدیک‌تر می‌شود. در اینجا وقتی می‌رسیم به وادی هشتم که در مسیر نباید از جاده اصلی خارج شویم و وقتی بیراهه‌ای باشد جلب آن شویم مشکلات خودش را هم دارد چون نیروی منفی و هوای نفس و نیروی شیطانی در کمین نشسته‌اند که ما را از مسیر پاک و راستی و درستی و خدا شناسانه دور کنند و با ترفندی عالی ما را به‌سوی ضد ارزش‌ها بکشانند حال اگر هم غفلت کردیم و مسیر را گم کردیم باید دوباره برگشت و مسیر را یافت و دوباره ازآنجا شروع به حرکت کرد و با توکل بر خداوند منان و کمک و یاری خواستن از خدای مهربان به مسیر ادامه داد. وادی هشتم یعنی قدم را بردارم تا در طول مسیر راه را پیدا کنم و در این راه درست حرکت کنم به مسیری می‌رسم که از آن انشعاب یافته‌ام و باگذشت از سختی‌ها و مشکلات و حتی عشق به آن می‌رسم و به من می‌آموزد که برای مشکلاتم خودم بااراده استوار بایستم و حرکت کنم و از چیزی نترسم و با حرکت مسیرهای بعدی روشن می‌شود و در اینجا چه‌بسا دوستانی هم به کمکم بشتابند مثل تحصیل یا خرید ملک یا هر هدفی دیگر که مدنظر باشد و مواظب بود دچار مسیر ضد ارزشی نشوم و وقتی هم دچار شدم بدانم جبران خسارت هم دارد نباید اشتباهاتی که مرتکب شده‌ام را فراموش کنم و این جبران خسارت را هم برای خودم انجام دهم زیرا هم به خود بدهکارم هم به کسانی که خسارت زده‌ام حالا جامعه یا طبیعت یا دیگران اگر هست جبران انجام شود خداوند همه ما را در مسیر درست رشد و شکوفایی و به‌دوراز ضد ارزش‌ها نگه دارد. با تشکر از همه وبلاگ نویسان محترم و تشکر و سپاس از کمک راهنمای صبور و مهربانم خانم نسیم

 

سلام دوستان فاطمه هستم همسفر پوریا

 آنتی ایکس مصرفی شیشه، قرص، هروئین، روش درمان دی اس تی با داروی اوتی، مدت ۱۰ ماه و نیم هست که سفر می‌کنیم، مصرف فعلی ۳/۶ سی‌سی، رشته ورزشی خودم دارت، به راهنمایی راهنمای خوبم خانم نسیم و راهنمای گران‌قدر مسافرم آقا جلال.

همان‌طور که در این وادی مطرح‌شده "با حرکت راه نمایان می‌شود." می‌توان این‌گونه برداشت نمود که انسانی که دچار یاس و ناامیدی شده و در یک مرحله سکون کرده باید حرکت کند و با حرکتی که انجام می‌دهد راه برایش نمایان و آشکار می‌گردد. وقتی انسان شروع به حرکت می‌کند ایرادها و مشکلات را می‌بیند در جهت برطرف کردنشان اقدام می‌کند و باعث بالا رفتن اعتمادبه‌نفس در او می‌شود و همین حرکات کوچک بوده که انسان‌ها را به اهدافشان رسانده چون وقتی حرکت  می‌کنی به‌مرور راه برایت مشخص می‌شود و می‌توانی قدم بعدی را برداری؛ مانند مسافر و همسفر که حرکت را که ورود به کنگره است آغاز می‌کنند و راه را در پیش می‌گیرند به درمان و رهایی می‌رسند.

همان‌طور که همه بارها شنیده‌ایم که گفته‌شده از تو حرکت از خدابرکت چون نمی‌توان یکجا نشست و حرکتی نکرد و از خداوند یا دیگران توقعی داشت. تمام موجودات و تمام ذرات هستی درحرکت هستند و آب هم اگر در یکجا و در سکون باشد می‌گندد. پس باید مانند رودهای خروشان بود و بالطافت و مقاومت حرکت نمود و مشکلات و موانع را از میان برداشت و درحرکت و راه درست به کمال رسید.


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر نسیم دوشنبه 25 فروردین 1399 10:40 ق.ظ
عزیزانم برای وجود تک تک تان شکر شکر شکر
رهایی،آرامش،موفقیت وسلامتی را برایتان آرزو دارم
گروه وبلاگ بی نهایت سپاس
همسفرسکینه24 دوشنبه 25 فروردین 1399 04:03 ق.ظ
با تشکر از مشارکت دوستان عزیز،ان شاالله بتوانیم با خارج شدن از نا امیدی و پیدا کردن راه درست و پا فشاری روی خواسته هایمان به هدف و مقصد برسیم.
با تشکر از گروه وبلاگ.خدا قوت.
عزیزه 15 یکشنبه 24 فروردین 1399 10:13 ب.ظ
خداقوت به همه ی همسفران لژیون یازدهم مشارکتتان عالی بود استفاده کردم سپاس از راهنمای گرانقدر خانم نسیم موفق باشید
فاطمه لژیون یازدهم یکشنبه 24 فروردین 1399 06:25 ب.ظ
راهنمای عزیز و گرانقدرم خانم نسیم عزیز بابت تمام آموزش های خوبتان از خداوند سپاسگزارم وجود پر مهر شما و آموزش های خوبتان به من و هم لژیونی های عزیزم کمک کرد تا شروع به حرکت کنیم.امیدوارم در ادامه راه خداوند بهترین پاداش ها را نصیبتان کند .
فاطمه لژیون یازدهم یکشنبه 24 فروردین 1399 06:11 ب.ظ
دوستان و هم لژیونی های عزیزم خداقوت. بسیار از مطالبتان استفاده کردم و بابت مشارکتتان ممنون و سپاسگزارم.
گروه وبلاگ تشکر و خداقوت.
همسفر سمانه ۱۷ یکشنبه 24 فروردین 1399 03:51 ب.ظ
خدا قوت به همسفران گرامی لژیون ۱۱بسیار عالی بیان نمودید و استفاده کردم امیدوارم همیشه پایدار باشید با تشکر از وبلاگ نویسان محترم.
پوران همسفرعباس 1 یکشنبه 24 فروردین 1399 03:06 ب.ظ
خداقوت به تک تک لژیون یازدهم وهمچنین کمک راهنمای فعال وموفق سرکار خانم نسبم .
مشارکتها بسیار عالی بود .
خداقوت به گروه وبلاگ .
همسفر نرگس لژیون چهارم یکشنبه 24 فروردین 1399 01:30 ب.ظ
سلام خدمت اعضای لژیون خانم نسیم ممنون از مطالب زیباتون و خداقوت به همه شما دوستان عزیز
فاطمه همسفر یکشنبه 24 فروردین 1399 12:53 ب.ظ
سلام خداقوت به خانم معصومه وخانم های سمیه وخانم فرشته خیلی ممنون بابت مطالب خوبتان خیلی استفاده کردم
همسفر حوریه یکشنبه 24 فروردین 1399 12:08 ب.ظ
خدا قوت وتبریک خدمت کمک راهنمای محترم خاتم نسیم عزیز واعضای لژیون بابت لژیون پر بارشان.
همه مشارکتها عالی است ونشان از کاربردی کردن آموزشهاست.ممنون
نسرین.اسیستنت یکشنبه 24 فروردین 1399 11:21 ق.ظ
رهجویان پرتلاش خانم نسیم هر کدام از شما در مشارکت خود از تجربه حرکت،در مسئله ای که مدتها در آن سکون داشتید گفته اید و همگی با نمایان شدن راه ادامه مسیر داده و به هدف رسیده اید کاربردی کردن یافته ها،نمایانگر دانایی موثر شما در وادی هشتم است از شما بسیار متشکرم
گروه وبلاگ خداقوت
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات