وادی هشتم و تاثیر آن روی من ؛ مشارکت لژیون دهم
شنبه 23 فروردین 1399 ساعت 09:00 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر مریم | ( نظرات )
وادی هشتم در رابطه با اینکه با حرکت راه نمایان می‌شود صحبت می‌کند؛ یعنی تا حرکت نکنیم به هیچ کدام از اهدافمان  نمی‌رسیم.
تا قبل از ورود به کنگره، متأسفانه زود دلسرد می‌شدم و همه کارهایم نیمه تمام می‌ماند. در آرایشگری و نقاشی تاحدودی جلو رفتم و چون به نتیجه نرسیدم، دلسرد شده و ادامه ندادم؛ ولی الان با آموزش‌هایی که گرفتم با قدرت جلو می‌روم و از این قضیه خوشحالم؛ چون وقتی حرکت کردم و در هدفم پافشاری کردم و از همه مهم‌تر نترسیدم و ناامید نشدم، راه برایم نمایان شد و نورِ امید هر روز پر نورتر شد. 

یا علیم
سلام دوستان سهیلا همسفر
آخرین آنتی ایکس مصرفی  مسافرم تریاک و شیره،
مدت ۱۳ ماه سفر کردیم با روش DST، با شربت شفابخش OT، به راهنمایی آقای نوری و راهنمای عزیزم خانم معصومه و مدت ۲ سال ۴ ماه و ۱۷ روز است که به دست پرتوان آقای مهندس رها هستیم.
با حرکت راه نمایان می‌شود. این وادی انسان را به تفکر و به خویشتن خویش می‌برد که آیا در مورد موضوعی فقط تفکر به تنهایی کافی است؟ قدم بعدی چیست؟
باید حرکت کرد و تا حرکتی نباشد و تا قدمی برای حل مشکلاتمان برنداریم مطمئناً به هدف و خواسته‌مان نمی‌رسیم و این امر با گرفتن آموزش‌ها و اجرایی کردن آنها امکانپذیر است.

سلام دوستان رقیه هستم همسفر
آخرین آنتی ایکس تریاک و شیشه، به روش DST، با شربت OT، به راهنمایی آقای علی رضوانی و راهنمای خوب خودم خانم معصومه عزیز، مدت سفر ۱۳ ماه و ۱۴ روز   و الان ۳ سال و ۲ماه و ۱۵ روز است که وارد سفر دوم شدیم.
بعد از گذشت چند وادی که پشت سر گذاشتیم، حال وقت حرکت است؛ چون هیچ چیز در هستی با سکون به انجام نمی‌رسد؛ حتی آب راکد هم می‌گندد. وقتی شروع به حرکت می‌کنی نیروهایی به کمک می‌آیند، اگر به سمت ضدارزش‌ها حرکت کنی نیروهای اهریمنی همراهی می‌کنند و اگر به طرف ارزش‌ها بروی نیروهای الهی رهنمون می‌کنند و این امر با اختیاری که خداوند به انسان داده انجام می‌گیرد.
زمانی که به واسطه مصرف مسافرم در تاریکی بودم، به خودم و خانواده و جامعه خسارت زده بودم که بعد از آموزش در کنگره این را دریافتم که درصدد جبران آن برآیم و این در ابتدا با بخشش خودم و در ادامه با خدمت به خلق خداوند صورت می‌گیرد.

سلام نیلوفر هستم یک همسفر
آخرین آنتی ایکس مصرفی شیشه، روش درمان DST، با شربت OT، به مدت ۱۰ ماه و ۶ روز سفر کردیم، با راهنمایی راهنمای مسافرم مرحوم فریدون جنابی و راهنمای خودم خانم معصومه، رشته ورزشی مسافرم پیاده روی، در حال حاضر ۳ماه و ۳روز است که آزاد و رها هستیم.
 وادی هشتم در رابطه با اینکه با حرکت راه نمایان می‌شود صحبت می‌کند؛ یعنی تا حرکت نکنیم به هیچ کدام از اهدافمان  نمی‌رسیم.
تا قبل از ورود به کنگره، متأسفانه زود دلسرد می‌شدم و همه کارهایم نیمه تمام می‌ماند. در آرایشگری و نقاشی تاحدودی جلو رفتم و چون به نتیجه نرسیدم، دلسرد شده و ادامه ندادم؛ ولی الان با آموزش‌هایی که گرفتم با قدرت جلو می‌روم و از این قضیه خوشحالم؛ چون وقتی حرکت کردم و در هدفم پافشاری کردم و از همه مهم‌تر نترسیدم و ناامید نشدم، راه برایم نمایان شد و نورِ امید هر روز پر نورتر شد. 
من رشته‌ام گرافیک بود و نقاشی کشیدن را هم دوست داشتم و همین‌طور حرفه آرایشگری را هم یاد گرفته بودم. وقتی عزم خود را جزم کردم و به نتیجه رسیدم متوجه شدم که تا حرکت نکنم و ترس داشته باشم در هیچ کدام از کارهایم موفق نخواهم شد و به نتیجه مطلوب نخواهم رسید.
گاهی اوقات دیگران از کارهایم ایراد می‌گرفتند و یا نقاط ضعف مرا گوشزد می‌کردند یا از کارم خوششان نمی‌آمد و در نتیجه اعتماد به نفسم پایین می‌آمد؛ ولی من باز به خود و اهداف آینده‌ام فکر می‌کردم و با خود عهد بسته بودم که خسته نشوم و همین باعث شد که نقاط ضعف خودم را پیدا کنم و روی آنها کار کنم و هر روز بهتر از قبل می‌شدم و امروز هم باید کارم را ارتقاء بدهم؛ هرچند که می‌دانم هنوز کامل نشدم و با تمام وجودم سعی و تلاش می‌کنم؛ چون درسی است که از این وادی گرفتم و زندگی من با آموزش‌ها دگرگون شد؛ چون یکی از نقاط ضعفم همین بود که حرکت نمی‌کردم.
وادی هشتم به ما می‌گوید: با حرکت راه نمایان می‌شود و من این وادی را در زندگی خود به اجرا درآوردم.
شکر شکر شکر

تهیه و تایپ : همسفر سهیلا
ویراستاری : همسفر الهام

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر نسیم دوشنبه 25 فروردین 1399 10:49 ق.ظ
عزیزان لژیون دهم و کمک راهنمای گرانقدر خانم معصومه امیدوارم همگی در مسیر آموزش و آکاهی رهروی موفقی باشید
همسفر سمانه ۱۷ دوشنبه 25 فروردین 1399 02:04 ق.ظ
خدا قوت به همسفران گرامی لژیون ۱۰بسیار عالی بیان نمودید و از مشارکت‌های خوبتون انرژی گرفتم خداوند به قلمتان برکت دهد و پایدار باشید.با تشکر از وبلاگ نویسان محترم.
فاطمه همسفر ابوالفضل 18 یکشنبه 24 فروردین 1399 01:23 ق.ظ
خداقوت به خواهرای گلم بسیار عالی صحبت کردید
خدا قوت به وبلاگ نویسان
همسفرسکینه24 یکشنبه 24 فروردین 1399 01:12 ق.ظ
همسفران عزیز و مهربان لژیون دهم.برداشتهای خوبی از وادی هشتم داشتید.ان شاالله در این مسیر پایدار و ثابت قدم باشید.
گروه وبلاگ خدا قوت
نسرین.اسیستنت شنبه 23 فروردین 1399 08:15 ب.ظ
اصلاحیه:
با عرض پوزش همسفران لژیون دهم صحیح است
نسرین.اسیستنت شنبه 23 فروردین 1399 08:13 ب.ظ
همسفران عزیز لژیدن نهم بسیار به شما و راهنمای خوب شما تبریک میگویم که چنین عمیق وادی ۸ را دریافته و به کار بسته اید و تجربه با ارزش خود را به اشتراک گذاشتید.همواره در وادی حرکت پر تحرک و اکتیو باشید
لیلا طاهری شنبه 23 فروردین 1399 07:51 ب.ظ
خدا قوت عرض میکنم خدمت همسفران لژیون هشتم.انشالله که همه ما بتونیم از مرحله تفکر وحرف به مرحله عمل برسیم تا انشاللا به صلح و آرامش و آسایش برسیم.مچکرم از گروه وبلاگ.
طاهره لژیون دهم شنبه 23 فروردین 1399 04:14 ب.ظ
خدا قوت به خواهرهای عزیزم خانم سهیلا و خانم رقیه و خانم نیلوفر، وادی هشتم را خیلی عالی بیان نمودید، خدا رو شکر با آموزشهای ناب کنگره میتوانیم آنها را در زندگی کاربردی کنیم و از صمیم قلب برای شما سه عزیز آرزوی موفقیت دارم.
پوران همسفرعباس 1 شنبه 23 فروردین 1399 02:09 ب.ظ
خداقوت به تک تک اعۻاء لژیون دهم وهمچنین کمک راهنمای موفق سرکار خانم معصومه ؛مشارکتها بسبار عالی بود .
خداقوت به گروه وبلاگ .
عزیزه 15 شنبه 23 فروردین 1399 12:12 ب.ظ
خداقوت خانم سهیلاوخانم نیلوفروخانم رقیه عزیز ممنونم از مشارکت های عالی وجامع تان بسیار برای من اموزنده وپرباربود سپاس از وبلاگ نویسان
همسفر رعنا شنبه 23 فروردین 1399 12:08 ب.ظ
همسفران عزیز لژیون دهم به نکات آموزنده خوبی اشاره نمودید؛با بهره بردن از متون و آموزشهای کنگره و انتخاب صحیح تلاش و حرکت کردن.سپاس. موفق و پایدار باشید.
عزیزان گروه وبلاگ در پناه حق.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic