آنچه از سی دی ویروس آموختم ......
جمعه 8 فروردین 1399 ساعت 06:57 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر نوشین | ( نظرات )
 کلا" سه نوع ویروس داریم : یک نوع ویروس در مریضی هست مثل : ویروس ایدز و آنفولانزا و سرماخوردگی و ....
باید بدانیم که ویروس در بیرون کاری انجام نمی دهد و موجود زنده ای نیست و وقتی وارد بدن می شود و وصل می شود به ترکیبات بدن زنده می شود و شروع می کنند به خراب کردند و سیستم را خراب و موجب مرگ می شود .
در ماه مبارک رمضان توسط جناب امین استادی شده ،

-در مورد ماه رمضان نکته ی مهمی که برایم همیشه سوال بود را جواب دادن . اینکه نقطه تحمل را بعضی ها از زمستان آغاز می کنن و در تابستان راحت تر روزه می گیرند و دلیل اینکه باید قبل از ورود به ماه رمضان ، به عناوین مختلف روزه بگیریم یکی از دلایل آن همین بحث نقطه تحمل می باشد . و روزه کله گنجشکی هم که در کنگره رسم هست همین بحث نقطه تحمل می باشد . 

- همیشه استفاده کردن از همه ی پتانسیل ها درست نیست مثلا" من باغی بزرگ دارم، خب، چرا همه رو دعوت نکنم ، خب خیلی هم ، هم فاز و هم حس هستیم ولی کنگره منع کرده که مثلا اگر کسی ویلا در شمال داره و پتانسیل پذیرایی را هم داره نباید اینکار را انجام بدهد .درسته که شما امکانات داری ولی نباید این کار را انجام بدهی و این همان نگاهی هست که ابتدا به یک آبشار زیبایی داری ، زمانی که واردمی شوی و انرژی زیادی به وجود می آید ، شادی زیادی به وجود می آید . ولی در آخر کار از دوزخی سر در می آوریم که معلوم نیست انتهای آن کجاباشد . 

- یک زمانی انسان تلاش را آغاز می کند و زحمت زیادی هم می کشد و از تخصص خود هم استفاده می کند ولی نتیجه ای که به دست می آید نتیجه ی نا مطلوبی هست ، نتیجه به عکس می شود . در کنگره همه در تلاش هستند و چون مسایل مالی وجود ندارد ، خیلی گره ها و کدورتها به وجود نمی اید و به واسطه ی معماری دقیق از کنگره حذف شده و باعث شده مکانی داشته باشیم که از محبت و انرژی هم برخوردار باشیم و رشد کنیم . در صور آشکار امور مالی هست .ولی در صور پنهان عشق و محبت خالص هست .

- حسابگرانه کار نکنید ، مثلا" نگوئید : فلانی این امکانات را دارد با هاش دوست بشوم و وقتی حسابگرانه کار می کنیم ، دچار بلایا و مصیبتها می شویم که اصلا" تصورش را نمی کردیم . عاقلانه کار کنیم ، نه حسابگرانه .

-مهم تر از امکانات و منافع و خواسته هایی که ما داریم آن قوانینی هست که ما در پرتو آن می توانیم با صلح و آرامش زندگی کنیم و می توانیم در این شرایط آموزش ببینیم و آموزش بدهیم و از خیلی آفتها محفوظ باشیم .

- در توانایی های ما زمانی خلل ایجاد می شود که بیهوده به ما رسیدگی شود . سرمای به موقع ، خشکسالی به موقع ، آفتاب سوزان به موقع ، به درخت قوت می دهد .وما در کنگره هم یاد میگیریم که بتوانیم از شرایطی استفاده کنیم ولی نمی کنیم ، تعمدا" نمی کنیم  و همین باعث قدرت در ما می شود . 

- سفر اولی باید به این قدرت برسد که بین رویا و نیاز تفاوت قایل شود . 

- راهنما باید بگردد و آدرس به رهجو بدهد که نیاز رهجو را برآورده کند . ملاک و نشانی که بشود از آن بعنوان قطب نما استفاده کرد که همراه با قوانین باشد . 

- و این را بدانیم که هر کسی تشنه باشد دنبال آب می رود و کسی که به دنبال رهایی و آموزش نیست در واقع به آن نقطه نرسیده  تشنه نشده وگرنه به دنبال آب می رود . 

- تا از خود نگذری به خود نرسی . 

- توجه کردن به خواسته های نامعقول دیگران یا خودمان قدرت و توانایی ما را از ما می گیرد .نشانه هم این هست که وقتی خواسته های نامعقول دیگران را جواب می دهیم توان نه گفتن را از دست می دهیم .

- انسانهایی که خواسته معقول خود بها نمی دهند ماخوذ به آداب خویشتن هستند و اینها هم قدرت خود را از دست می دهند . کسانیکه از حقوق مسلم خود می گذرند و شادی خود را از دست می دهند و باید تمرین کنیم که به این تشخیص برسیم . 

- کلا" سه نوع ویروس داریم : یک نوع ویروس در مریضی هست مثل : ویروس ایدز و آنفولانزا و سرماخوردگی و ....
باید بدانیم که ویروس در بیرون کاری انجام نمی دهد و موجود زنده ای نیست و وقتی وارد بدن می شود و وصل می شود به ترکیبات بدن زنده می شود و شروع می کنند به خراب کردند و سیستم را خراب و موجب مرگ می شود .

-ویروس صد سال و اندی سال هست که کشف شده . 

- یک نوع دیگر ویروس ، ویروس های کامپیوتری هست که همه جای کامپیوتر می رود و همه چیز را ویروسی می کند و موضوع جدی هست . وزمانی که ارتباطی نداری ویروسی هم وجود ندارد . موقعی که کامپیوتر را روشن میکنید و ارتباط می گیری و یا فلش میزاری در کامپیوتر ویروس منتقل می شود . حالا بعضی ویروسها برای اینکه عمل کنند باید ارتباط وصل باشد . بعضی نیاز ندارند و فقط یک بار ارتباط کافی هست برای وارد شدن به سیستم  و تقسیم می شوند ، بعضی ویروسها اطلاعات و دانش و محتویات داخل فایل را منتقل می کنند و بعضی ویروسها هستند که محتویات را خراب می کنند و بعضی ها از درون می خورند . یعنی یا سرقت می کنند و یا از درون تخریب می کنند . 

- یک ویروس هم وجود دارد وآن هم ویروس هایی که در ذهن و اندیشه انسان وارد می شوند . ویروس هایی که وارد قلعه عقل می شوند و این ویروس ها را در جهان بینی به اسم حقه های نفس می شناسیم ، چون اصلا" ویروس حقه هست . شکلی که میآد شکل موجهی دارد و شما قبولش می کنی و میگویی بفرما تو ، بعد میبینی مهمان نبود ، گانگستر بود ، یا سارق بود . شکل خیلی خوبی دارند و وارد ذهن و فکر آدم می شوند ولی وقتی وارد شدند شروع می کنند به خرابکاری و تخریب سیستم .

- این ویروس ها هستند که به همان نسبتی که انسان دریافت می کند به همان میزان توانایی های انسان را مختل می کند . 

- نیاز و خواسته ها،سیستم های امنیتی هستند که اگر به آنها توجه کنیم و بها بدهیم و اجرا کنیم می تواند کار کرد ما را بهتر بکند . البته به این معنا نیست که انسان وسواسی باشد و مته به خشخاش بگذارد ، نه باید یک استاندارد را رعایت  کند . 
توصیه میکنم این سی دی راگوش کنید .

نگارنده : همسفر نوشین 

-می توانید دیدگاه خود را بنویسید
سیده زهرالژیون 2 یکشنبه 10 فروردین 1399 11:07 ق.ظ
راهنمای عزیزم ممنون بابت خدمتتان.اوایل ورود ویروس کرونا وتعطیلی کلاسها من این سی دی راگوش کردم الان دوباره برایم تجدیدشد.کامل وجامع فرمودین.امیدوارم بشخصه بتوانم ویروس افکارم را با آنتی ویروس اموزش و تزکیه وپالایش ناتوان کنم.و برای ماه رمضان ازقبل آماده شوم.ممنون از یادآوری به جایتان.مثل همیشه عالی بود.ولله خیرحافظا وهو ارحم الراحمین
همسفر سمانه ۱۷ یکشنبه 10 فروردین 1399 12:16 ق.ظ
خدا قوت به راهنمای محترم خانم نوشین عزیزم بسیار عالی بود ممنون که این سی دی را به این زیبایی برای ما شرح دادید امیدوارم بتونم حتما در این ایام به این سی دی گوش کنم و ویروسهای ذهن و افکارم را که گاهی اوقات به سراغم می آیند شناسایی کنم و از رشدشان جلوگیری کنم.امیدوارم همیشه پایدار باشید و برکات این خدمتها همواره در زندگیتان جاری باشد با تشکر از وبلاگ نویسان محترم.
همسفر رعنا شنبه 9 فروردین 1399 02:34 ب.ظ
خانم نوشین عزیز به نکات ارزشمندی از سی دی اشاره کردید خصوصا اینکه به خواسته های معقول و نیاز خودمان نیز توجه داشته باشیم.سپاسگزارم. موفق و موید باشید.
وبلاگ نویسان عزیز سپاس از خدمات بی دریغتان.
شنبه 9 فروردین 1399 11:01 ق.ظ
خدا قوت نوشین عزیز کمک راهنما محترم بسیار عالی برداشته و نکته های کاربردی را بیان کردی موفق باشید
همسفر حوریه شنبه 9 فروردین 1399 08:04 ق.ظ
خانم نوشین عزیزم ممنون از برداشتهای عالی ونوع نگاهتان به مطالب،
دسته بندی ویروسها ونوع تخریب ومعرفی آنتی ویروس ها خیلی برایم مفید بود .
فروغ کرمی شنبه 9 فروردین 1399 12:11 ق.ظ
سلام و خسته نباشید به کمک راهنمای عزیز خانم نوشین خدا قوت و احسنت که به این زیبایی بیان کردید خدا قوت به وبلاگ نویسان عزیز
نسرین.اسیستنت شنبه 9 فروردین 1399 12:05 ق.ظ
خانم نوشین عزیز چقدر خوب و عالی نکات کلیدی سی دی ویروس از استاد امین را نوشته اید بنده تا کنون موفق به گوش دادن به این سی دی نشده ام ولی با این خلاصه برداشت شما حتما به آن گوش خواهم سپرد بی نهایت سپاسگزارم.
گروه وبلاگ خدا قوت
عزیزه۱۵ جمعه 8 فروردین 1399 11:14 ب.ظ
خانم نوشین عزیزم ممنونم از مطالب زیبایتان که ب من یاداوری کرد مواظب ویروسهای ذهن و افکارم باشم وسعی کنم بیشتر اموزش بگیرم تا از حسهای منفی دور شوم
همسفر اکرم جمعه 8 فروردین 1399 06:58 ب.ظ
خانم نوشین عزیز، از نکات خوبی که بیان نمودید ممنونم
ان شاالله با کمک آموزش هایی که می گیرم به دانایی و دانایی موثربرسم تا بتوانم از ورود ویروس هایی که به اندیشه و ذهنم می آید جلوگیری کنم .
لیلا طاهری جمعه 8 فروردین 1399 06:31 ب.ظ
خانم نوشین عزیزم دست مریزاد.نکات خوبی یادآوری کردید.امیدوارم که ویروسی نتواند به قلعه عقلمان وارد شود البته با بالا بردن دانایی میتوانیم مانع ورود ویروس به ذهنمان شویم.درود بر شما.
خدیجه باقری از لژیون اول جمعه 8 فروردین 1399 02:58 ب.ظ
خانم نو شین عزیز خیلی ممنونم از مطالب خوبتان امروز خیلی بهتر می توانیم درک کنیم که چگونه یک افکار منفی می تواند مانندیک ویروس به تمام اطرافیان آسیب برساند از گروه وبلاگ هم تشکر می کنم
پوران همسفرعباس 1 جمعه 8 فروردین 1399 01:45 ب.ظ
خداقوت کمک راهنمای فعال وپرتلاش سرکار خانم نوشین ؛بسیار سپاسگزارم بابت مطالبی از سی دی ویروس که دراختیار ما قرار دادید بسبارعالی ومفید بود استفاده کردم .سی دی های اقای امین کلمه به کلمه همه درس واموزش است فقط باید با دقت تمام به سی دیهای اقای امین گوش کنیم .
خداقوت به گروه وبلاگ .
همسفر شمسیان جمعه 8 فروردین 1399 11:14 ق.ظ
خدا قوت خانم نوشین عزیز. ممنون از یادآوری نکات مهم سی دی ویروس.
این که این روز ها باید مواظب ویروس هایِ ذهن و اندیشه مان که از آنها حقه نفس یاد شده، باشیم و خودمان را، ذهنمان را درگیر اخبارهایِ ضدُ نقیض دنیایِ مجازی نکنیم و همچنان در راستایِ آموزش هایِ کنگره حرکت نماییم.
سلمازمرادیان لژیون۱۵ شادآباد جمعه 8 فروردین 1399 09:19 ق.ظ
خیلی ممنون خانم نوسین عزیز که این مطلب بسیار زیبای اقای امین را برای ما همسفر ها کذاشتید سی دی های اقا ی امین همیشه مفید بوده واما ابن سی دی به درد ایی روزها میخور.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic