از شما چه پنهان ....
یکشنبه 3 فروردین 1399 ساعت 07:00 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر نوشین | ( نظرات )
  البته همچنان زمان خواب و بیداری روی نظم خودش  ادامه داشت ولی کمی ساعتها تغییر کرد وباعث شد که  ، احساس کسالت و بی انرژی بودن به من دست بدهد و متوجه شدم  که حقه یک ذره روی من کارساز شده و متاسفانه بیشتر از هر چیزی بی برنامه بودن در ابتدای صبح باعث کسالت میشد و شهر وجودیم را از تعادل خارج میکرد . خدارو شکر که مدت بهم ریختگی ام بسیار کوتاه بود و چند روز جسته گریخته انجام شد ،  در هر حال بنده با شروع این دستور جلسه مجددا" توانستم برنامه ای مدون برای خودم  تهیه نمایم و اجازه ندهم که این نعمت بزرگ از من گرفته شود . 

"به نام قدرت مطلق الله "

...راستش شما که غریبه نیستید ،

 چند سال پیش بابت این دستور جلسه استاد نشستم و اون روزها واقعا" به خواب شب و بیداری در صبح زود اهمیت خاصی قایل می شدم و با مسافرم هر روز به نماز صبح مسجد می رفتیم و نان تازه می خریدیم و می آمدیم و جاتون خالی صبحانه می خوردیم و روزهایی پر انرژی را شروع می کردیم .و به خوبی یادم هست جرقه ای شد برای برگشتن حافظه ی از دست رفته ام . و این پاداش بیداری صبح زود و خوابیدن شب و خوابهای عمیق بود . که البته بعد از گوش دادن به سی دی جناب امین این امر با روش DST برایم میسر شد . این روند ادامه داشت تا اینکه به دوران قرنطینه بودن در خانه برای ویروس کرونا منجر شد . 

  البته همچنان زمان خواب و بیداری روی نظم خودش  ادامه داشت ولی کمی ساعتها تغییر کرد وباعث شد که  ، احساس کسالت و بی انرژی بودن به من دست بدهد و متوجه شدم  که حقه یک ذره روی من کارساز شده و متاسفانه بیشتر از هر چیزی بی برنامه بودن در ابتدای صبح باعث کسالت میشد و شهر وجودیم را از تعادل خارج می‌کرد . خدا را شکر که مدت بهم ریختگی ام بسیار کوتاه بود و چند روز جسته گریخته انجام شد ،  در هر حال بنده با شروع این دستور جلسه مجدداً توانستم برنامه ای مدون برای خودم  تهیه نمایم و اجازه ندهم که این نعمت بزرگ از من گرفته شود . 

جناب مهندس در سی دی انسان هالو چه زیبا فرمودند : که یافتن دوجور است یکی از وجود به وجود می آید . مثل گردو که از گردو به وجود می‌آید و انسان که از انسان به وجود می آید ....
و دیگری از فکر و عقل ما می تواند به وجود آید . مثل ساختن هواپیما و ماشین و حتی اینکه آینده را چگونه تغییر بدهیم که با فکر و عقل ما انجام می شود . 
خدارا شکر بابت دستور جلسات که به موقع انجام می شود . و مرتبا" انسان به این واسطه از خود  مراقبت انجام می نماید  و از مسیر خارج نمی شود . 

   خدا را شکر بابت وجود کنگره و جناب مهندس و آموزشهای نابش که به ما آموخت که به قوانین احترام بگذاریم .که هر جا نقض قوانین باشد به مشکلات زیادی برخواهیم خورد . 
و باز هم نکته ی زیبای دیگری که در سی دی انسان هالو بود،
 جناب مهندس فرمودند: وظیفه ی ما حل مسایل روزمره و فیزیکی و زمینی خودمان هست و تمام وقت و انرژی ما باید صرف زندگی زمینی شود و نحوه ی آن را درست کنیم و نخواهیم که دائماً در هپروت زندگی کنیم . و در توهم نباشیم و بدانیم که ما وجود داریم و هیچ مرگی برای مانیست و نخواهد بود و باید در واقعیتها زندگی کنیم .

نگارنده: همسفر نوشین 

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
لیلا طاهری چهارشنبه 6 فروردین 1399 01:21 ب.ظ
خانم نوشین عزیز.چه ساده واز دل و چه مفید.ممنون که تجربتونو در اختیار ما گذاشتید.دلتنگتان هستم.به امید سلامتی ودیدار دوباره.عزیزان وبلاگ تشکر.
فاطمه الیاسی چهارشنبه 6 فروردین 1399 01:04 ب.ظ
خانم نوشین عزیز و دوست داشتنی خیلی عالی بود در واقع شاید حال و روز خیلی از ماها این طور باشه تو این روزا ،ولی خدا رو شکر که کنگره شصت را داریم و هر دستور جلسه می‌تونه مارو برگردونه به اون مسیری که باید باشیم.
همسفر رعنا سه شنبه 5 فروردین 1399 04:20 ب.ظ
خانم نوشین عزیز کمک راهنما بزرگوار ممنون از مطرح کردن نکات سی دی انسان هالو و برداشت موثری که داشتید که زندگی کردن در واقعیت. برآن شدم به گوش دادن این سی دی.پایدار باشید.
وبلاگ نویسان عزیز خدا قوت.
همسفر سمانه ۱۷ یکشنبه 3 فروردین 1399 11:48 ب.ظ
خدا قوت به راهنمای محترم خانم نوشین عزیزم
بسیار عالی بیان نمودید و این نکته که باید انرژی خودمان را صرف زندگی روزمره خود کنیم واقعا من به این موضوع از زمانی که به کنگره آمدم پی بردم و دیگر انرژی خود را صرف آینده نیامده و یا گذشته رفته نمیکنم و بیشتر از حال لذت میبرم خداوند به قلمتان برکت دهد بسیار استفاده کردم امیدوارم همیشه پایدار باشید و برکات این خدمتها همواره در زندگیتان جاری باشد با تشکر از وبلاگ نویسان محترم.
الهه لژیون ۱۲ یکشنبه 3 فروردین 1399 07:01 ب.ظ
سلام و درود خدمت خانم نوشین عزیز و دوست داشتنی چقدر از خواندن مطالب شما لذت بردم بسیار عالی خداقوت ⚘⚘⚘⚘خانم نوشین بزرگوار سال نو را به شما عزیز دل و خانواده ی محترمتان تبریک میگویم ⚘⚘⚘⚘⚘
پیروز و کامیاب باشید ⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘
با تشکر از گروه وبلاگ ⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘
همسفر شمسیان یکشنبه 3 فروردین 1399 03:04 ب.ظ
عالی بود خانم نوشین عزیز.
شما که غریبه نیستید این اتفاق در زندگی ما نیز رخ داده است.اماسعی خواهم کرد با برنامه ریزی درست زندگیم را روی غلتک بیندازم. سپاسگزارم
همسفرخدیجه م یکشنبه 3 فروردین 1399 02:54 ب.ظ
خیلی دوست دارم خانم نوشین شما خیلی پربار هستی و لحن شیرین شما دربیان مطالب بسیار تأثیر گذاراست مثل همیشه عالی بودید ممنونم موفق باشید
مریم نظری یکشنبه 3 فروردین 1399 02:14 ب.ظ
خدا قوت خانم نوشین عزیزم. خواهر در توان و مهربانم
واقعاً حقه ی نفس خیلی زیرک است بخصوص هنگام نماز صبح که به زیبایی انسان را گول می زند و باید خیلی هوشیار باشیم.
من خدا را شکر می کنم که همیشه توفیق نماز صبح را نصیبم می کند.
خدا قوت برای خدمت مجدد شما در وبلاگ
من از این بابت خیلی خوشحال هستم.چون شما اولین کسی بودید که به من آموزش داد.
موفق و موید باشی عزیزم.
سیده زهرالژیون 2 یکشنبه 3 فروردین 1399 02:14 ب.ظ
راهنمای عزیزم خانم نوشین نور سحرخیزی و پاداش آن دروجود و سیمای شماهمیشه موج میزند .من نیز درتلاشم که با تلنگر این دستورجلسه برنامه زندگی و خواب و علم آموزی و درخانه ماندن را به زیبایی و پرمحتوایی انجام دهم.از نکات شما راهنماییهای شما در لژیون مجازی وگروه و وبلاگ بسیار سپاسگذارم و دعاگویتان هستم.سایه تان مستدام.ولله خیرحافظاوهو ارحم الراحمین
همسفر فتانه لژیون ۱۵ یکشنبه 3 فروردین 1399 12:23 ب.ظ
خداقوت خدمت کمک راهنما محترم خانم نوشین ، دقیقا من نیز در این شرایط و اوضاع با‌وجود ویروس کرونا و بیکار شدنم دچار بی خوابی شدم و این دستور جلسه تلنگری شد برای اینکه از خوابی در بی خوابی که باعث بهم ریختگی درونیم شده بیدار شده و با مطالعه داشتن و‌نوشتن سی دی ها بتوانم خوابی مفید در پیش بگیرم .
پوران همسفرعباس 1 یکشنبه 3 فروردین 1399 09:28 ق.ظ
خداقوت خانم نوشین عزیز ؛کمک راهنمای دانا وپرتلاش؛بسیار عالی بود وازمطالبی که بیان کردید لذت بردم ودرعین حال درس گرفتم .مشارکتهای شما برایم حس وحال خاصی دارد وهمیشه یک مطلب برای اموزش من دارد .ممنونم برای وجود کمک راهنماهایی همچون شما که علم وتجربیات خود را دراختیار ما قرار می دهید .
از حقه ذره می توانیم درمواردی که با ان مواجه می شویم ونمیتوانیم ان را یک دفعه اصلاح کنیم ازان درجهت پیشبرد اهداف استفاده کرد .
خداقوت به گروه وبلاگ
نسرین.اسیستنت یکشنبه 3 فروردین 1399 08:37 ق.ظ
خانم نوشین عزیز چقدر خوب و درست شزایط امروز را که ممکن است منجر به برگشت بد خوابی شب بشود متذکر شدید. قوی شدن حافظه تان که پاداش سحرخیزی شما بوده خود نمایانگر قانون بهشت و جهنم جاری ست.
امیدوارم همه در سال جدید همت و تلاشمان برای نظم دادن به خواب و امور زندگی باشد.
گروه وبلاگ خداقوت
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic