حال و هوای لژیون‌های مجازی ( لژیون پنجم)
شنبه 24 اسفند 1398 ساعت 11:27 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر سمیرا | ( نظرات )
چقدر در هوای کنگره نفس کشیدن به تزکیه ما کمک می‌کرد. باز هم خدا را شکر که به کمک تکنولوژی از طریق امواج در فضای مجازی دور هم جمع می‌شویم تا هدف خود را دنبال کنیم؛ پس وقتی قدم در صراط مستقیم می‌گذاری و حرکت می‌کنی تحت حمایت الله قرار می‌گیری و در این شرایط این حمایت خداوند از ما  کنگره ای ها بوده که در فضای بیکران امواج دور هم بنشینیم و به دنبال رستگاری خود باشیم

یا قاضی الحاجات
سلام دوستان مریم هستم همسفر 
دستور جلسه کارگاههای آموزشی و لژیون مجازی 

در شرایط بحران انسانها باید به دنبال راه کارهای جدیدتری باشند و اقای مهندس  برای متوقف نبودن و دور نشدن از اموزشها مثل همیشه بهترین تدبیرها را اندیشیده اند و لژیون های کنگره را به صورت دیگر برگزار کردند تا در این مسیر آسانتر بتوانیم آموزشها را پیگیر شویم  و  میزبان نور وعلم کنگره حتی در خانه های مان باشیم.
 این چند جلسه ای که در فضای مجازی لژیون داشتیم خیلی خوب بود و توانستیم از صحبتها و راهنمایی های راهنمای عزیزمان استفاده کنیم من که به شخصه از نظر روحی خیلی انرژی می گیرم و از عشق و محبت خواهر لژیونهایم هم استفاده کنم . 
 در انتها از خداوند سپاسگزارم که از فضای کنگره حتی اگر مجازی باشد استفاده می نمایم .
واز خداوند سلامتی و به خیر بودن این بحران  را خواستارم تا دوباره بتوانیم در جمع صمیمی و پر عشق و نورانی کنگره همه حضور داشته باشیم .

سلام دوستان فاطمه هستم همسفر توحید 
شکر خداوند که خالق صوت، نور و حس است و آنها را وسیله انتقال انرژی قرار داد. خدا را شکر که ما به مسیر  پر نور و  روشن کنگره وصل شدیم که امواج محبت در آن دلهایمان را نوازش می‌دهد.
در شرایطی که گویا کره خاکی و زمین پهناور، از یک ویروس چند میکرونی به ستوه  آمده است، می‌اندیشیدم که خداوندا تو خالقی، بی نیازی و ما انسان‌ها سر تا پا نیازمندیم و فقط رحمت خداوند است که می‌تواند انسان‌ها را نجات بدهد.
این روزها حال و هوای لژیون های مجازی است. راس ساعت، گوشی به دست می‌گیریم و منتظر می‌شویم تا صدای  راهنمای عزیزمان را بشنویم و آموزش را شروع کنیم. واقعاًوقتی که صدای  راهنمایم و یا هر یک از خواهرلژیونی ها را می‌شنوم به شوق می‌آیم که در هر شرایطی یادگیری تعطیل نمی‌شود و هر کس به اختیار خود این مسیر را انتخاب  می‌کند و دانایی روزی اش می‌شود. 
چقدر در هوای کنگره نفس کشیدن به تزکیه ما کمک می‌کرد. باز هم خدا را شکر که به کمک تکنولوژی از طریق امواج در فضای مجازی دور هم جمع می‌شویم تا هدف خود را دنبال کنیم؛ پس وقتی قدم در صراط مستقیم می‌گذاری و حرکت می‌کنی تحت حمایت الله قرار می‌گیری و در این شرایط این حمایت خداوند از ما  کنگره ای ها بوده که در فضای بیکران امواج دور هم بنشینیم و به دنبال رستگاری خود باشیم.

سلام دوستان زهرا هستم همسفر 
ابتدا شکرگذار خداوند هستم که شرکت در لژیون مجازی روزی من شد.
روزی که شنیدم کنگره تعطیل شد، خیلی ناراحت شدم و حس و حال خوبی نداشتم؛ چون بعد از چند ماه قرار بود همراه مسافرم درجلسه شرکت کنیم. چند روزی گذشت و تعطیلات هم که طولانی‌تر شد من که سفر اول هستم حال بدتری داشتم، از آموزش ها دور شدم و در کل حال خوبی نداشتم و نیاز به انرژی کنگره داشتم، تااینکه به دستور آقای مهندس قرار بر این شد که لژیون ها در فضای مجازی برگزار شود. باید از آقای مهندس تشکر کنیم که در هر شرایطی به فکر آموزش‌های ما هستند.
خدا را شکر که شرکت در لژیون مجازی روزی من هم شد. با شنیدن صدای راهنمای مهربانم و خواهرهای عزیزم انرژی می‌گیرم و از آموزش‌ها،تجربیات و مشارکت‌های آموزنده و پربارشان انرژی مثبت دریافت می‌کنم.
شکرگزار خداوند هستم که هنوز هم به کنگره متصلم. به امید روزی که مثل قبل در فضای کنگره حضور داشته باشیم. این مسائل باعث شد خیلی بیشتر از قبل قدر کنگره و... را بدانیم.
از آقای مهندس، راهنمای عزیزم خانم سمیرا و خواهرهای گلم سپاسگذارم.

سلام دوستان فاطمه هستم همسفر محسن 
شکر برای وجود کنگره و هزاران شکر برای اذن حضور و خدمت من در این بهشت زمینی.
وقتی فیلم آقای مهندس ۱۰ اسفند منتشر شد مبنی بر تعطیلی شعب و تشکیل لژیونهای مجازی، ناخودآگاه اشکم جاری شد. آن روزها در سردرگمی بودم و با شنیدن صدای گرمشان (سلام دوستان حسین هستم مسافر) ناگهان بغضم ترکید، صدایی که به من امید و آرامش داد، خیلی حالم خوب شد، گریه می‌کردم؛ اما حالم خوب بود تااینکه لژیون مجازی شروع شد.
تجربه خاص و حسی دوست داشتنی بود. با شنیدن صدای راهنمایم قلبم تندتر زد و با مشارکت دوستان خیلی خوشحال شدم و می‌خندیدم و خودم را کاملاً در لژیون احساس می‌کردم و انرژی زیادی گرفتم.
به توصیه راهنمایم وقت تشکیل لژیون مجازی سر سجاده ایم تا همچنان از نور الهی کنگره بهره ببریم، ولو غیرحضوری و این امر، انرژیِ اینگونه لژیونها را چندین برابر می‌کند. 
آرامش و نظم را بعد اتمام لژیون کاملاً حس می‌کنم، مضاف براینکه سعی می‌کنم همچنان ادب حضور در لژیون را رعایت کنم.
قطعاً در هر مسئله‌ای نقاط ضعف و قوتی هست؛ اما برای من نقاط قوتش بیش از نقاط ضعفش است؛ مثلاً اینکه بعد از قرنطینه خانگی، نظم روزانه مان به هم خورد و تشکیل لژیون ها موجب شد تا دوباره با نظم و برنامه‌ریزی ادامه دهم و کمی به روزهای قبل برگردم.
مزیت دیگر، دسترسی آسانتر به مطالب گفته شده در لژیون است. هر زمان بخواهم می‌توانم دوباره و یا چندباره برگردم و مطالب را بخوانم.
با هر بار تشکیل لژیون، با ایمان و امیدی بیشتر از قبل دوباره زندگی را آغاز می‌کنم. به نظرم این همه حالِ خوب برای تقویت سیستم ایمنی نیز می‌تواند مفید باشد.
تشکر ویژه دارم از کمک راهنماهای محترم، به خصوص کمک راهنمای عزیز خودم؛ چون هدایت اینگونه لژیونها به مراتب سخت تر از قبل است، خداقوت می‌گویم و آرزوی سلامتی و آرامش برای همه شما دارم.


سلام دوستان رقیه هستم همسفر 
من هم مثل تمام اعضای کنگره هیچ‌وقت حتی در تصورم هم نمی‌آمد که یک روز نعمت به این بزرگی یعنی مکان مقدس کنگره از ما گرفته شود.
این روزها خیلی به این موضوع فکر می‌کنم که شاید همه ما به اندازه کافی شکرگذار نبودیم که این نعمت از ما سلب شد. شاید حرمت زمین را نگه نداشتیم و  خیال کردیم که تمام این دنیا، خورشید و ماه و ستارگان و... فقط برای رفاه و سعادت ما انسان‌ها به وجود آمده و به سایر موجودات فکر نکردیم و ناسپاسی کردیم.
من با این دید به این موضوع نگاه کردم که این یک امتحان الهی برای تمام انسان‌هاست و امیدوارم که همه ما از آن سربلند و سلامت بیرون بیاییم.
و اما لژیون در فضای مجازی یک تدبیر هوشمندانه از جناب آقای مهندس بود که مصداق بارز این شعر است؛ که خدا گر ز حکمت ببندد دری، ز رحمت گشاید در دیگری.
حال که نعمت حضور در کنگره را نداریم خیلی خوب است که فضای کنگره در فضای مجازی برایمان مهیا شده و کماکان به آموزش‌های ناب کنگره وصل هستیم. من خودم به شخصه خیلی محتاج به این آموزش‌ها هستم و اگر از این آموزش‌ها  دور می‌شدم شاید خیلی بیشتر اسیر نیروهای تخریبی و افکار منفی می‌شدم. وقتی در فضای مجازی، لژیون شروع می‌شود به گفته راهنمای عزیزم خانم سمیرا سر سجاده نماز می‌نشینیم و گویی که اصلاً وارد فضای دیگری شده‌ام و دقیقاً فکر می‌کنم که در فضای کنگره در لژیون قرار گرفته‌ام. خدایا برای این نعمتت هم شکر می‌گویم. 
امیدوارم که این ویروس از گوشه گوشه جهان رخت بربندد و برود و دربهای الهی کنگره، این خانه امن بر روی تمام مشتاقانش باز شود.  الهی امین.
تهیه و تایپ: همسفر ربابه 
ویراستاری: همسفر الهام
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic