مشارکت مکتوب : لژیون پانزدهم
سه شنبه 27 اسفند 1398 ساعت 08:00 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر فتانه | ( نظرات )
فضای مجازی درواقع گویی نبض کنگره می‌باشد که بسیار زیبا در راستای اهداف کنگره در جریان است. فضای مجازی مرا بیدار می‌کند که کوهی هست که همیشه می‌توان به آن تکیه کرد و نام آن کوه ‌کنگره است. 

با نام و یاد قدرت مطلق

 سلام دوستان فرزانه هستم همسفر علیرضا 
در رابطه با تشکیل لژیون در فضای مجازی باید بگویم با اینکه خیلی در این روزها مشغول تشکیل کلاس‌های مجازی برای دانش آموزانم هستم و برایم بسیار سخت است که سی دی بنویسم و پاسخگوی تکالیف کنگره در فضای مجازی باشم و مشارکت کنم؛ اما خدا را شکر می‌کنم که در این اوضاع هم از آموزش‌های کنگره فاصله نگرفتم و از مطالب لژیون در این فضا بهره می‌برم 
و خدا را بیشتر شکر می‌کنم که مسافرم پس از رهایی، اتصال با کنگره را به خاطر شیوع این بیماری قطع نکرده و آموزش‌ها را در فضای مجازی می‌گیرد و حس و انرژی خوب کنگره از دور به ما منتقل می‌شود.
امیدوارم هرچه زودتر به کنگره برگردیم و حس و انرژی آموزش‌ها و یکدیگر را از نزدیک بگیریم.

سلام دوستان مونا هستم یک همسفر 
در ابتدا که جلسات تعطیل شد زیاد احساس ناراحتی نکردم؛ ولی بعد از گذشت یک هفته حس کردم که آن انرژی که از جلسات کسب می‌کردم را ندارم و دلم برای راهنمای عزیزم و خواهرهای هم لژیونی خودم تنگ شده و با تصمیم برگزاری جلسات غیرحضوری و مجازی خیلی خوشحال شدم و تکاپوی تازه‌ای در من به وجود آمد و به‌عنوان یک تجربه جدید و جذاب به آن نگاه کردم. شاید این دوری و کنج نشینی فرصتی باشد برای بیشتر فکر کردن ما و امیدوارم که از این فرصت‌ها به درستی استفاده کنیم.
کارگاههای مجازی خیلی نکات مثبتی دارد؛ از جمله اینکه ما در منزل یا در محیط کار یا هر جایی که هستیم بدون دغدغه دیر رسیدن یا ترافیک یا هر مسئله دیگر می‌توانیم در جلسات حضور داشته باشیم و یا خیلی ها از صحبت کردن در جمع امتناع می‌کنند و شاید خجالت می‌کشند؛ ولی با این سیستم راحت تر مشارکت می‌کنند و خیلی مزایای دیگر؛ ولی من خودم در جمع بودن را بیشتر دوست دارم و اینکه دست دوستان را بفشارم و رو در رو با آنها صحبت کنم و از چهره راهنمای عزیزم انرژی بگیرم.
به امید به پایان رسیدن این روزها و به آرامش رسیدن همه ما .

سلام دوستان سولماز هستم یک همسفر 
امیدوارم همه اعضای کنگره ۶۰ در صحت و سلامت کامل باشند. خدا را هزاران بار شکر که شخصی به نام حسین دژاکام را داریم که اگر در سخت ترین شرایط هم باشیم باز هم از آن بهترین ها را برداشت می‌کنیم.
ما همیشه فکر می‌کردیم که مشکلات لعنت خداوند است و اما امروزه با آموزش‌های کنگره درک کردیم که شاید هم رحمت خداوند باشد که ما خبر نداریم. اگر امروزه به خاطر این بیماری نمی‌توانیم در کنگره حضور داشته باشیم؛ ولی در فضای مجازی آموزش‌های کنگره به روال خود ادامه دارد.
شاید اولین روزها برایمان خیلی سخت بود که مشارکت کنیم؛ ولی به مرور زمان خیلی خوب توانستیم از این فضای مجازی استفاده کنیم و اعضای کنگره ۶۰ باید دست در دست همدیگر از این فضای مجازی استفاده کافی ببرند و در آخر از خداوند برای آقای مهندس و خانواده محترم آرزوی سلامتی را خواستارم.

سلام دوستان فاطمه هستم همسفر اکبر
خدا را شکر که آقای مهندس نگذاشتند ما از کنگره دور شویم و به ما اجازه برگزاری لژیون مجازی را دادند. بااینکه الان خیلی درگیری دارم و همه کارها به گردن من افتاده؛ ولی باز هم از خواب و استراحت خودم می‌زنم که سی دی بنویسم و عقب نمانم؛ چون بهترین آموزش‌ها را می‌گیرم  و بهترین انرژی‌ها را کسب می‌کنم.
باز هم  شکر می‌کنم که خانم صدیقه همانطور که در لژیون به صورت حضوری  انرژی می‌دادند، همان انرژی را در فضای مجازی از ایشان دریافت می‌کنم. بااینکه ازهم دوریم؛ ولی دلهایمان یکی است و هر روز این دعا را می‌کنم که این ویروس خیلی زود تمام شود و پیش هم برگردیم؛ چون الان واقعاً قدر کنگره را می‌دانم. 

سلام دوستان سکینه هستم همسفر آرمان 
قبل از آمدن این بیماری، اصلاً فکر نمی‌کردم که روزی برسد که همگی نتوانیم به کنگره برویم. با پیش آمدن این موضوع، ممکن بود که تا مدت‌ها هم از آموزش‌ها و هم از راهنما و هم‌لژیونی‌‌های عزیزمان جدا و بی‌خبر بمانیم و بسیار دلتنگ آنها شویم؛ اما با تدبیر آقای مهندس و برگزاری مجازی کارگاه‌ها و لژیون‌ها، هم آموزش همچنان جریان دارد و هم اینکه با شنیدن صدای راهنمای مهربان و دوستانمان از دلتنگی مان کم می‌شود. از آقای مهندس و راهنمای عزیزم و همچنین خدمتگذاران مجازی که زحماتشان بیشتر شده تشکر می‌کنم. 

سلام دوستان فتانه هستم یک همسفر 
فضای مجازی درواقع گویی نبض کنگره می‌باشد که بسیار زیبا در راستای اهداف کنگره در جریان است. فضای مجازی مرا بیدار می‌کند که کوهی هست که همیشه می‌توان به آن تکیه کرد و نام آن کوه ‌کنگره است. 
تفکر عظیم جناب مهندس باز هم حال دلمان را در شرایط سخت بهتر کرد؛ چراکه در هیاهوی فضاهای مجازی که اکثراً خبرهای منفی در آن ثبت می‌شود، فضای مجازی به نام لژیون شکل گرفت که دل ها را به آموزش گرم کند و تو از پس این  آموزش‌ها، دل های دیگر اطرافیانت را شاد و امیدوار گردانی.‌ 
ممنون از راهنمای خوبم که برای ما وقت می‌گذارند. ممنون از همه خواهر لژیونی هایم که در این فضا هستند و باعث می‌شوند جمعمان جمع شود و آموزشمان کامل تر . 
کنگره همیشه زنده است، زنده باد همه اعضای کنگره ۶۰.

ویراستاری : همسفر الهام
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
سلمازمرادیان لژیون۱۵ شادآباد چهارشنبه 28 اسفند 1398 06:41 ب.ظ
خدا قوت به همه عزیزان از مشارکت تک تک شما استفاده کافی را بردم و هم چنین به خانم صدیقه عزیز یک خدا قوت عرض میکنم ویک خدا قوت به وبلاک نویسان عزیز.
همسفر نسیم چهارشنبه 28 اسفند 1398 06:11 ب.ظ
ممنون از کلام پر انرژی همسفران محترم، خداقوت به خانم صدیقه عزیز
ممنون از گروه وبلاگ
همسفر رعنا چهارشنبه 28 اسفند 1398 03:24 ب.ظ
سپاس از مشارکت خوب و پرانرژی همه عزیزان.خانم صدیقه کمک راهنمای عزیز همچنان بدرخشید.
عزیزان گروه وبلاگ از خدمت عاشقانه تان سپاسگزارم.موفق باشید.
پوران همسفرعباس 1 سه شنبه 27 اسفند 1398 07:18 ب.ظ
خداقوت به دوستان فعال درلژیون پانزدهم ،خداروشکر با وجود فۻای مجازی می توانیم از تک تک دوستا ن انرژی کسب کنیم واز مشارکتها استفاده کنیم .
خداقوت خدمت کمک راهنمای فعال وپرتلاش سرکار خانم صدیقه عزیز
خداقوت به گروه وبلاگ .
همسفر سمانه ۱۷ سه شنبه 27 اسفند 1398 01:58 ب.ظ
خدا قوت به همسفران گرامی لژیون ۱۵بسیار عالی بود از مشارکتهای خوبتون لذت بردم امیدوارم همیشه پایدار باشید با تشکر از وبلاگ نویسان محترم.
الهه لژیون ۱۲ سه شنبه 27 اسفند 1398 01:06 ب.ظ
خداقوت و درود خدمت تک تک دوستان عزیز ممنون از مشارکتهای شما همسفر های نازنین خیلی عالی موفق باشید ⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘
با تشکر از گروه وبلاگ ⚘⚘⚘⚘⚘⚘
همسفرسکینه24 سه شنبه 27 اسفند 1398 12:10 ب.ظ
همسفران و دوستان عزیزم،ممنون بابت مشارکتهای و خوب و تاثیر گذارتان.ان شاالله آرزوی قلبی همه برآورده شود و روزی در کنگره دعای شکر گزاری را بخوانیم.
گروه وبلاگ خدا قوت.
همسفر شمسیان سه شنبه 27 اسفند 1398 10:56 ق.ظ
خدا رو شکر که حال دل همه تان خوب است.
خدا رو شکر که آموزش در کنگره تعطیل نمی شود.
از تک تک شما عزیزانم و همین طور از کمک راهنمایتان سپاسگزارم که در این امر همگام و همراه ما بودند و هستند.
برای تک تک تان آرامش آرزو می کنم.
نسرین.اسیستنت سه شنبه 27 اسفند 1398 08:57 ق.ظ
همسفران فعال لژیون ۱۵ از مشادکتهای خوبتان لذت بردم برای شما و راهنمای خوبتان روزهای موفقتر در سال جدید آرزو دارم.
گروه وبلاگ خدا خیر عطایتان کند
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات