کارگاه آموزشی لژیون در فضای مجازی ؛ لژیون یازدهم
دوشنبه 26 اسفند 1398 ساعت 09:00 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر مریم | ( نظرات )
برای حضور در عصر تکنولوژی هم خدا را شکر می‌کنم، هرچند فضای پرمحبت شعبه و لژیون چیز دیگری است؛ ولی در این شرایط که به شدت نیاز به آموزش‌ها، نیاز به همدلی، نیاز به آرامش و خیلی نیازهای دیگر پررنگ تر شده، حضور مجازی ‌کنار یکدیگر هم غنیمت بزرگی است.

به نام خدا 
سلام دوستان سمیه علیزاده هستم همسفر 
روز خوبی برای شما دوستان آرزومندم.
روزی که مطلع شدم کنگره برای مریضی کرونا تعطیل شد خیلی ناراحت شدم. بعد از چند روز وقتی راهنمای عزیزم دستور آقای مهندس را جهت تشکیل لژیون مجازی در گروه گذاشت خیلی خوشحال شدم، از اینکه از طریق فضای مجازی می‌توانم با خواهرهای گلم و راهنمای عزیزم در ارتباط باشم .
 راهنمای عزیزم مثل همیشه در فضای مجازی فعال و پرتلاش است و روزی که باید سی دی کار کنیم سعی می‌کند تمام هم لژیون ها را دور هم جمع کند تا از کنگره دور نشویم.
تشکر از آقای مهندس و خانواده گرامی ایشان برای این کار زیبا.

سلام دوستان معصومه معصومی هستم یک همسفر
ما در عصر فناوری اطلاعات هستیم؛ عصر تکنولوژی، اینترنت، اطلاعات.
طبیعتاً کلاس‌های حضوری کنگره ۶۰ فرصتی بود که علاوه بر افزایش دانش خود، با کمک راهنمایان عزیز، در کنار دوستان انرژی بیشتری می‌گرفتیم؛ اما با توجه به مسئله جهانی پیش آمده، خوشحالم که سیستم کنگره ۶۰ هم به روز است و بستری فراهم آورده که بتوانیم با شرایط قرنطینه خانگی به صورت آنلاین آموزش‌ها را پیش ببریم.
قدردان همه عزیزانی که در این مسیر تلاش می‌کنند هستم و امیدوارم به زودی همگی در سلامت و آرامش در کنار هم قرار بگیریم.

سلام دوستان سمیه حیدری هستم همسفر
خدا قوت به تمامی خدمتگزاران کنگره ۶۰. 
اول از همه از آقای مهندس به خاطر این نظریه خوبشان در خصوص برگزاری لژیون های مجازی تشکر می‌کنم که در این شرایط هم ما سعادت داشتیم که همواره از آموزش‌های کنگره بهره‌مند شویم.
از موقعی که اعلام کردند به دلیل بیماری کرونا شعبه تعطیل می‌باشد خیلی ناامید شدم تااینکه دستور لژیون های مجازی توسط مهندس مطرح شد و باعث خوشحالی بود، هرچند جلسات شعبه سرشار از انرژی و شور و هیجان بود؛ ولی  در این شرایط سخت، این لژیون های مجازی هم غنیمت است.
در آخر از راهنمای خوبم خانم نسیم تشکر می‌کنم بابت مدیریت خوبشان نسبت به لژیون و آموزش‌هایی که به خوبی در این لژیون مجازی برگزار می‌کنند.

سلام دوستان بیتا هستم یک همسفر
باید راهی یافت برای زندگی را زندگی کردن، نه فقط زندگی را گذاراندن. باید راهی یافت برای صبح‌ها با امید چشم گشودن، برای شبها با آرامش خیال خوابیدن، اینطوری که نمی‌شود، نمی‌شود  که زندگی را فقط گذراند. وظیفه تو زندگی را با تمام و کمالش زندگی کردن است؛ حتی در یک روز خوب، بد، تلخ، شیرین، پرهیاهو، کرونایی...
حق داری که خستگی در کنی؛ اما حق نداری مسیرت را ادامه ندهی.
ما الان در روزهای پرتنش و پرهیاهویی هستیم، بااینکه از کنگره دور شدم؛ اما کنگره مجازی زمانی که ناامید و خسته می‌شوم مرا به زندگی وصل می‌کند، باید زندگی را زندگی کرد.
راستش را بخواهید می‌خواهم آرام بگویم تا زندگی صدای مرا نشنود،
حس خوبی به این روزها، به ارتباط با کنگره از طریق فضای مجازی ندارم و دلم لژیون می‌خواهد، دلم یک بغل می‌خواهد، یک بغل آرامش. دلم دست در دست دوستانم در حال دعا می‌خواهد؛ اما می‌دانم که این نیز می‌گذرد...
زندگی را زندگی می‌کنم و این روزها را می‌گذرانم... به امید لحظاتی مملو از سلامتی برای همه عزیزان.

سلام دوستان فاطمه هستم یک همسفر
این روزها فضای مجازی جایی است که من می‌توانم به خوبی از آموزش‌های کنگره بهره‌برداری داشته باشم تا بتوانم بهتر و بیشتر پیشرفت کنم و اگر تکنولوژی اینقدر پیشرفت نکرده بود واقعاً نمی‌دانم باید چه می‌کردیم، در این روزهایی که از کنگره بنا به دلایل پیش آمده دور هستیم؟!
 من همیشه وقتی وارد فضای مجازی می‌شوم سعی می‌کنم تا بهترین استفاده را از بودن در آن فضا داشته باشم و اینکه وقتی آقای مهندس فرمودند که می‌توانیم آموزش‌ها را از این طریق بگیریم بی‌نهایت خوشحال شدم و امیدوارم که بهترین برداشت‌ها را داشته باشم.  
از خداوند متشکرم که به من اجازه می‌دهد تا از هر طریقی به آموزش‌ها وصل باشم و آنها را در زندگی‌ام کاربردی کنم.
از همه خدمتگزاران کنگره سپاسگذارم که صادقانه و خالصانه خدمت می‌کنند. از راهنمای عزیزم و هم لژیونی های مهربانم هم سپاسگذارم که می‌توانم از آنها آموزش بگیرم.

سلام دوستان نسیم هستم یک همسفر
خداوند را هزاران بار شکر برای نعمت حضور در کنگره که راهگشا و امید ما در همه شرایط بوده، هست و ‌خواهد بود.
اولین روزهایی که شیوع ویروس کرونا اعلام شد، مصادف شد با روز شنبه که جلسه برقرار بود و من بین دو حس متضاد گرفتار بودم. از طرفی برای پسرم و ‌خودم نگران بودم، چه در مسیر و چه در آن فضای شلوغ و از طرفی دلم پیش اعضاء شعبه و لژیون بود و خب ماندن را به رفتن ترجیح دادم؛ اما برای روز سه‌شنبه که مهندس تعطیل اعلام کردند راستش خوشحال شدم؛ چون باز هم نمی‌خواستم بروم و بار سنگین تری روی دوشم بود.
برای حضور در عصر تکنولوژی هم خدا را شکر می‌کنم، هرچند فضای پرمحبت شعبه و لژیون چیز دیگری است؛ ولی در این شرایط که به شدت نیاز به آموزش‌ها، نیاز به همدلی، نیاز به آرامش و خیلی نیازهای دیگر پررنگ تر شده، حضور مجازی ‌کنار یکدیگر هم غنیمت بزرگی است.
اعضاء لژیون همیشه به موقع و با دست پر در گروه حضور دارند و من همین جا از تک تک شان ممنونم و خداقوت می‌گویم.
امیدوارم با ختم به خیر شدن و برطرف شدن موانع، به زودی در سلامت کامل در فضای امن کنگره حاضر شویم.
سپاس ویژه از گروه وبلاگ که بی وقفه تلاشی بیش از قبل دارند، موفق و سربلند باشید.

سلام دوستان صغری هستم یک همسفر
چند هفته‌ای است که به دلیل شیوع ویروس کرونا و اینکه باید در خانه بمانیم، نمی‌توانیم به کنگره برویم و از آموزش‌های حضوری استفاده کنیم؛ اما خدا را شکر که آقای مهندس با دانایی و درایت همیشگی شان این مشکل را هم مرتفع کردند و با چاره ای که اندیشیدند و آن دستور تشکیل لژیون های مجازی بود کاری کردند که ما هر کجا باشیم بتوانیم در کنار هم از آموزش‌ها استفاده کنیم و فاصله ای بین اعضا، آموزش‌ها و مسیر درمان نیفتد.
من هم با وجود مشکلات زیادی که این روزها برایم پیش آمده همه سعی ام را می‌کنم که به موقع در لژیون مجازی حضور داشته باشم و مطالب مربوط را آماده کنم.
با خواندن مطالب، گوش دادن به صحبت‌های عزیزانم و شنیدن صدای آرامبخش راهنمای عزیزم آرام و صبورتر می‌شوم تا انشالله به سلامت از این روزها هم عبور کنیم.
حتی روزهایی که نتوانستم به موقع حاضر شوم حتماً شب ها مطالب لژیون را پیگیری می‌کنم که هم عقب نمانم و هم حس و حال خودم ‌خوب شود و بسیار حرکت عالی و خوبی است.
از آقای مهندس بسیار سپاسگذارم، از راهنمای عزیزم کمال تشکر را دارم که وقت گرانقدر خودشان را در اختیار ما می‌گذارند. با آرزوی سلامتی برای همه عزیزان و‌تشکر از گروه وبلاگ

ویراستاری : همسفر الهام
تهیه و تنظیم : همسفر نسیم و همسفر مریم


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
چهارشنبه 28 اسفند 1398 05:51 ب.ظ
عزیزانم برای حضورتون وهمکاری تون خداروشکر و ممنونم ازتون
خانم نسرین عزیز از کامنت تون خیلی انرژی گرفتم و ممنون
گروه وبلاگ پاینده باشید و موفق
همسفر سمانه ۱۷ سه شنبه 27 اسفند 1398 02:53 ب.ظ
خدا قوت به همسفران گرامی لژیون ۱۱بسیار عالی بود و از مشارکتهای خوبتون لذت بردم امیدوارم همیشه پایدار باشید با تشکر از وبلاگ نویسان محترم.
همسفر شمسیان سه شنبه 27 اسفند 1398 11:37 ق.ظ
خانم بیتایِ عزیز
قلم خوبی دارید.
سپاسگزارم.
بیشتر برایمان بنویسید.
بعضی از کلمات با آدمی ارتباط خوبی برقرارمی کند. نوشته هایِ شما از این گونه اند.
منتظر مطالب خوبتان هستیم.
همسفر شمسیان سه شنبه 27 اسفند 1398 11:37 ق.ظ
سپاس از شما عزیزان.
خوشحالم که در صحت و سلامت بسر می برید. دلم برای تک تک تان تنگ شده است.
سپاسگزارم هم از شما و هم از راهنمایِ عزیزتان که در این موقعیت با ما همراه بودید. امیدوارم بهترین اتفاقات روزیتان شود.
مواظب مهربانی هایتان باشید.
نسرین.اسیستنت سه شنبه 27 اسفند 1398 08:09 ق.ظ
همسفران و راهنمای فعال لژیون یازدهم بسیار عالی و در نهایت دقت مطالب را آماده و تحویل گروه وبلاگ برای ثبت میدهید تلاشتان قطعا آموزش عمیقتری را برایتان در پی خواهد داشت از شما و راهنمای خوبتان کمال تشکر را دارم.
خداقوت گروه وبلاگ
الهه لژیون ۱۲ سه شنبه 27 اسفند 1398 01:28 ق.ظ
سلام ودرودخدمت تک تک دوستان عزیز چقدر مشارکتها عالی بودن ممنون از شما دوستان گل ⚘⚘⚘⚘
آرزوی بهترینها برای تک تک شما عزیزان ⚘⚘⚘⚘⚘
سپاس از گروه وبلاگ عزیز و محترم ❤
پوران همسفرعباس 1 دوشنبه 26 اسفند 1398 09:31 ب.ظ
خداقوت خدمت دوستان عزیزلژیون یازدهم وهمچنین خداقوت به کمک راهنمای موفق سرکار خانم نسیم
بسبارعالی بود ومطالبی که بیان کردید بسبارمفید بود.
خداقوت با گروه وبلاگ نویسان.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات