مشارکت مکتوب لژیون چهارم و ششم
شنبه 24 اسفند 1398 ساعت 05:00 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر مریم | ( نظرات )
آموزش‌های مجازی که جایگزین آموزش‌های حضوری در کنگره شده است، برایم بسیار آموزنده و پربار است. ‌همانند قبل کارهایم را انجام می‌دهم تا سر ساعت آنلاین باشم و از آموزش‌ها و مشارکت‌های دوستانم استفاده کنم و همیشه سعی می‌کنم که سی دی را به دقت گوش دهم و بنویسم تا بتوانم به نحو احسن مشارکت کنم و این آموزش‌های مجازی در من حسی را به وجود آورده که حس نمی‌کنم از کنگره دور هستم و خدا را شکر می‌کنم که آنقدر سیستم پیشرفت کرده که اگرچه حضوری در لژیون نیستم؛ ولی از طریق مجازی، آموزش‌ها را می‌گیریم .

یا مونس
سلام دوستان نرگس هستم یک همسفر لژیون چهارم
خدمت آقای مهندس خداقوت عرض می‌کنم و از ایشان بسیار سپاسگزارم که با درایت خودشان، در این روزهای دور از کنگره، بستری برای ما فراهم کردند که آموزش بگیریم و همین‌طور خدمت راهنمای خوبم خانم مریم خداقوت عرض می‌کنم که در این فضای پر از اضطراب و نگرانی، به ما کمک می‌کنند که ساعتی از این دغدغه‌ها خارج شویم و در فضای مجازی به‌صورت آنلاین آموزش‌ها را دریافت کنیم و از همه مهمتر، انرژی زیادی می‌گیریم. از پشتکار و سعی و تلاش ایشان خیلی ممنونم.
تنها ایراد این فضا، ندیدن چهره مهربان راهنمایمان و مرزبان های محترم و سایر اعضای کنگره است و امیدوارم که بتوانم از این مرحله هم آموزش‌های لازم را  کسب کنم و برای رسیدن به تکامل و انجام مأموریتی که برای آن انتخاب شده‌ام به کار ببندم. به امید سلامتی برای همه و پایان این بیماری و دیدار دوباره شما.

سلام دوستان فاطمه هستم یک همسفر لژیون چهارم
در مورد برگزاری لژیونهای مجازی باید عرض کنم که این آموزش‌ها برای من بسیار خوب و مفید است و روزی که لژیون برگزار می‌شود انرژی زیادی دریافت می‌کنم و درس های جدیدی از زندگی یاد می‌گیرم و از برقرای این لژیونها خیلی خوشحالم؛ زیرا کمی غمِ دوری از کنگره را برایم کمتر می‌کند و برای این موضوع بسیار خداوند را شکر می‌کنم.
زمانی که در لژیون با راهنما و خواهر لژیونی هایم در ارتباط هستم بسیار خوشحال می‌شوم. از خانم مریم، راهنمای عزیزم بسیار تشکر می‌کنم که وقت می‌گذارند و در لژیون آموزش‌های مفیدی را در اختیار ما قرار می‌دهند و باعث می‌شوند که ساعتی را از فکر مسائل منفی و اضطراب خارج شویم و به یادگیری مشغول باشیم و افکارمان را به سمت مسائل مثبت سوق بدهیم.

سلام دوستان آمنه هستم یک همسفر لژیون چهارم
خداوند را شکر می‌کنم که یکی از اعضای کنگره 60 هستم و از راهنمای خوب خودم خانم مریم عزیز تشکر می‌کنم.
از زمانی که لژیون در فضای مجازی برگزار می‌شود خیلی خوشحالم و واقعاً حس و حال خوبی پیدا می‌کنم و این عمل، نشان دهنده این است که ما در هر شرایطی که قرار داریم آموزش باید پابرجا باشد. انسان با اعمال و افکار و اندیشه درست، به درجات بالا و بالاتر دست خواهد یافت و این در پرتو آموزش صحیح امکان پذیر خواهد شد.
از گروه وبلاگ متشکرم که فرصت مشارکت را در اختیارم قرار دادند.

سلام دوستان لیلا هستم یک همسفر لژیون ششم
در ابتدا خداوند را شاکرم که از آموزش‌های کنگره در هر لحظه بهره‌مند می‌شوم و اما آموزش‌های مجازی که جایگزین آموزش‌های حضوری در کنگره شده است، برایم بسیار آموزنده و پربار است. ‌همانند قبل کارهایم را انجام می‌دهم تا سر ساعت آنلاین باشم و از آموزش‌ها و مشارکت‌های دوستانم استفاده کنم و همیشه سعی می‌کنم که سی دی را به دقت گوش دهم و بنویسم تا بتوانم به نحو احسن مشارکت کنم و این آموزش‌های مجازی در من حسی را به وجود آورده که حس نمی‌کنم از کنگره دور هستم و خدا را شکر می‌کنم که آنقدر سیستم پیشرفت کرده که اگرچه حضوری در لژیون نیستم؛ ولی از طریق مجازی، آموزش‌ها را می‌گیریم و در پایان از آقای مهندس بابت دوراندیشی به موقعشان بابت تشکیل فضای مجازی کمال تشکر را دارم و از راهنمای خوبم خانم عاطفه بابت زحماتشان هم کمال تشکر را دارم. ان شاالله به زودی زود همگی با سلامتی در کنار هم خواهیم بود. آمین

سلام فرشته هستم یک همسفر لژیون ششم
آموزش مجازی، درواقع یادگیری و آموزش از راه دور است. کلاس‌های کنگره که به صورت مجازی برگزار می‌شود محدودیت مکانی ندارد و این امکان را به ما می‌دهد که همیشه در کلاس ها حضور داشته باشیم و تمام آموزش‌ها را به طور کامل از راهنما دریافت کنیم و تمام آنچه که راهنما از ما می‌خواهد را به طور کامل پیگیری و انجام دهیم و در اسرع وقت تحویل دهیم؛ چون زمانی که تصمیم می‌گیریم در جلسه‌ای شرکت نکنیم تکالیف آن جلسه می‌ماند برای زمان دیگر؛ ولی الان به این صورت نیست و همگام با لژیون و آموزش‌های راهنما پیش می‌رویم.
در این نوع آموزش، راهنما و رهجو به صورت آنلاین در تعامل هستند و این تعامل از طریق متن و صوت و چت انجام می‌شود.

سلام دوستان کبری هستم همسفر لژیون ششم
به نظر من کنگره از یک دانشگاه هم بهتر است که در آن همه چیز را به ما آمورش می‌دهد، آموزش درست زندگی کردن با خانواده و با اطرافیان و الان در این بحرانی که بوجود آمده که همه چیز باید تحت کنترل باشد تا این زنجیره پاره نشود و آقای مهندس فکر خیلی خوبی کردند و فضای مجازی را درست کردند که از این آموزشها دور نشویم و به نظر من در این موقعیت خیلی مفید است و ما را قوی و آرام می‌کند. چون در این بحران تنش در خانواده ها زیاد است.

ویراستاری : همسفر الهام
تهیه و تنظیم : همسفر مریم و همسفر عاطفه


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نوشین جمعه 1 فروردین 1399 09:42 ب.ظ
ممنونم خداقوت
همسفر شهناز لژیون 6 دوشنبه 26 اسفند 1398 10:16 ب.ظ
خدا قوت خدمت همسفران لژیون 4و خواهر لژیونیهای خوب بسیار عالی مثل همیشه
همسفر شهناز لژیون 6 دوشنبه 26 اسفند 1398 10:15 ب.ظ
خدا قوت به همسفران لژیون 4وهم لژیونیهای خوب خودم بسیار عالی مثل همیشه
همسفر لیلا لژیون شش دوشنبه 26 اسفند 1398 05:43 ب.ظ
سلام و خدا قوت به همه عزیزان و تشکر از مشارکت های خوبتان
عاطفه دوشنبه 26 اسفند 1398 05:34 ب.ظ
خداقوت به همه عزیزان
ممنون بابت مشارکتهای زیبایشان
زهرا بیگدلی لژیون 12 یکشنبه 25 اسفند 1398 05:41 ب.ظ
خدا قوت دوستان عزیز مطالب بسار خوبی را مطرح کردید از شما سپاسگذارم.
خداقوت گروه وبلاگ
پوران همسفرعباس 1 یکشنبه 25 اسفند 1398 11:27 ق.ظ
خداقوت به تک تک دوستان ؛ممتوت از مشارکتهای تک تک عزیزان بسیار عالی بود.
خداقوت به گروه وبلاگ .
همسفر حوریه یکشنبه 25 اسفند 1398 01:16 ق.ظ
خدا قوت خدمت همسفرهای محترم وخدمتگزار
از مشارکتهایتان استفاده کردم بسیار سپاسگزارم
الهه لژیون ۱۲ یکشنبه 25 اسفند 1398 12:31 ق.ظ
درووود وخداقوت خدمت تک تک دوستان عزیز چقدر از خواندن مشارکت های شما دوستان لذت بردم عالی بود
پیروز و کامیاب باشید ⚘
گروه وبلاگ سپاس سپاس سپاس ⚘
نسرین.اسیستنت یکشنبه 25 اسفند 1398 12:26 ق.ظ
رهجویان خوب لژیون چهارم وششم به راهنماهای خوبتان خانم مریم و خانم عاطفه تبریک صمیمانه دارم برای تعلیم شاگردان حق شناس و شکرگزاری چون شما.امیدوارم همینطور محکم و مستمر قدمهایتان را به سوی آموزش بردارید و موفق باشید.
گروه وبلاگ متشکرم
همسفر سمانه ۱۷ یکشنبه 25 اسفند 1398 12:09 ق.ظ
خدا قوت به همسفران گرامی لژیون ۴و۶ بسیار عالی بود از مشارکتهای خوبتون لذت بردم امیدوارم همیشه پایدار باشید با تشکر از وبلاگ نویسان محترم.
مریم کرمی شنبه 24 اسفند 1398 10:39 ب.ظ
خدا قوت خدمت همسفرهای عزیز، ممنونم از مشارکتهای خوبتان. در پناه حق باشید.
همسفر مهدیه از لژیون ۴ شنبه 24 اسفند 1398 09:31 ب.ظ
سلام وخداقوت به خواهر لژیونیای عزیزم آمنه وفاطمه ونرگس ممنون بابت مشارکت زیباتون درمورد دستور جلسه وهمچنین از لژیون ششم خداقوت وخسته نباشی ممنون از وبلاگ نویسان
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic