تاثیر مشارکت
پنجشنبه 23 خرداد 1398 ساعت 09:01 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر فاطمه | ( نظرات )
من در مشارکت نشان می دهم که در طی این چند سال حضور در کنگره، چقدر آموزش گرفته‌ام و چقدر توانسته‌ام آموزش‌ها را در گفتار و رفتار و کردارم کاربردی کنم و این آموزش‌ها را در قالبِ کلام و صوت به گوش دیگران برسانم .


به نام خالق زیبایی‌ها 


سلام دوستان پوران هستم همسفر عباس
آنتی ایکس مصرفی تریاک، روش درمان DST ، داروی درمان شربت OT ، مدتی است سفر مسافرم متوقف شده، امیدوارم به کمک آموزش‌های کنگره۶۰ مسیر باز شود و او هم سفرش را شروع کند.
" درهای بسته روزی باز خواهد شد؛ مانند قلب هایی که آلیاژ اصلی آنها سیاه سنگ است."

من در خرداد سال ۹۱ وارد کنگره شدم. با اندوهی از غم و گرفتاری و مشکلات فراوان  و بعد از قرار گرفتن در لژیون خانم حجازی، آموزش‌ها را شروع کردم؛  ولی از این آموزش‌ها هیچ چیز دستگیرم نمی شد؛ چون فقط به دنبال آن بودم که بفهمم همسرم چرا بعد از ۲ سال زندگی مشترک تبدیل به یک مصرف کننده شده و من چه کار باید بکنم و مدام گریه می‌کردم .
خانم حجازی عزیز با صحبت‌های دلنشینش به من آرامش می داد، کم کم به من گفت که در لژیون حرف بزن و مشارکت را شروع کن؛ ولی من آنقدر حس هایم خراب بود که اصلاً قبول نمی‌کردم و با خودم می‌گفتم اینها که حرف می‌زنند و مشارکت می‌کنند حالشان خوب است و بدبختی های من را ندارند و از زندگی من خبر ندارند.
یک روزی که خیلی حالم خراب بود و گریه می‌کردم، راهنمایم بعد از اینکه من را آرام کرد، به من گفت: یک روزی می‌رسد تویی که اینقدر گریه می کنی و از زمین و زمان شاکی هستی، خدا را شکر خواهی کرد که همسرت مصرف کننده شده است .
آن روز این حرف برایم خیلی سنگین بود و مرا خشمگین تر کرد؛ که خیلی کار خوبی انجام داده، حتماً خدا را هم شکر می‌کنم؛ ولی با گذشت زمان و صبر و بردباری و با قدم های محکم و استواری که در این مسیر گذاشته ام، به این باور رسیدم که امروز با تمام وجودم خدا را شکر می‌کنم که همسرم یک مصرف کننده شد تا من در مسیر تکامل و آموزش و آگاهی قدم بردارم و خدا را شکر می‌کنم  که اجازه ورود و حضور در کنگره را به من داد تا من هم بتوانم آموزش بگیرم و خدمت کنم .

اما در مورد حس مشارکت؛
اوایل که خانم صبای عزیز می‌گفتند  مشارکت کنید،  خجالت می کشیدم؛ ولی کم کم با خود گفتم اگر می خواهی در این مسیر موفق شوی باید گوش به فرمانِ راهنما باشی. از این رو با سلام و اعلام سفر شروع کردم.
وقتی مشارکت می کنم ، حس خیلی خوبی به من دست می‌دهد و احساس می‌کنم یک فرد مفید برای کنگره هستم و مشارکت کردن را یک تکلیف برای خودم می‌دانم و هر جلسه سعی می‌کنم در مورد دستور جلسه مطالعه داشته باشم که مطلبی که مشارکت می‌کنم در خورِ دستور جلسه باشد و همین طور یک چیزی نگفته باشم.
به نظر من کسی باید مشارکت کند که از قبل مطالعه داشته باشد، به خصوص سفر اولی که در پایان سفر است؛ چون می‌تواند با حس و حالِ خوبی مشارکت کند و این حسِ خوب را به دیگران منتقل کند و سفر دومی هم می‌تواند با مشارکت به جا، کامل و خوبِ خود، به تازه واردین و سفر اولی ها کمک بزرگی کند؛ چراکه خیلی از جواب سوالات یک تازه وارد یا یک سفر اولی که تازه سفر خود را شروع کرده ، در همین مشارکت ها نهفته است و با گوش کردن به مشارکت ها می توانند پاسخ سوال های خود را پیدا کنند و حسِ امیدواری به آنها می‌دهد که اگر این فرد می تواند به این خوبی صحبت کند؛ پس من هم می‌توانم و با امیدواری بیشتر قدم برمی دارد و در جلسات با اشتیاق بیشتر شرکت می‌کند.
من بعد از مشارکت، حسِ مفید بودن دارم و اینکه مطمئن هستم با یک مشارکت درست و به جا و کاملِ من قطعاً تعدادی از همسفران، مشتاق مشارکت می شوند و در آنها هم انگیزه این خدمت پیدا می‌شود .
من در مشارکت نشان می دهم که در طی این چند سال حضور در کنگره، چقدر آموزش گرفته‌ام و چقدر توانسته‌ام آموزش‌ها را در گفتار و رفتار و کردارم کاربردی کنم و این آموزش‌ها را در قالبِ کلام و صوت به گوش دیگران برسانم .
امیدوارم در این مسیر خداوند کمکم کند تا بتوانم قوی تر عمل کنم و مطالعه خود را بیشتر کنم که باعث حرکت بیشتر همسفران شوم، ان شاءالله 
در پایان از خانم فاطمه عزیز بسیار سپاسگزارم که این اجازه را به من داد تا بتوانم این مطالب را بنویسم و خدمت کنم.


تایپ : همسفر حوریه از لژیون یکم
ویراستاری : همسفر الهام از لژیون یکم
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر سکینه1 یکشنبه 26 خرداد 1398 02:24 ق.ظ
خانم پوران عزیز،من هر جلسه شاهد مشارکتهای خوبتان هستم.فرمانبرداری شما قابل ستایش است.امیدوارم امسال در جایگاه کمک راهنمایی بدرخشید.شما مستحق این جایگاه هستید.خیلی خوشحالم که خواهری چون شما دارم و از شما اموزش صبر،گذشت و مهربانی می گیرم.موفق باشید.
مریم حسینی شنبه 25 خرداد 1398 09:51 ق.ظ
خدا قوت خانم پوران عزیز بسیار عالی از حس خود صحبت کردید برای شما و مسافرتان از خداوند بهترینها را ارزومندم موفق باشید
مریم حسینی شنبه 25 خرداد 1398 09:51 ق.ظ
خدا قوت خانم پوران عزیز بسیار عالی از حس خود صحبت کردید برای شما و مسافرتان از خداوند بهترینها را ارزومندم موفق باشید
همسفر حوریه جمعه 24 خرداد 1398 11:15 ب.ظ
خانم پوران عزیز،ممنونم که هستی وبهترین الگوی صبر وتلاش برای من.
صغری همسفر یوسف از لژیون یازدهم جمعه 24 خرداد 1398 10:54 ب.ظ
خانم پوران عزیز همیشه از مشارکت هایی شما لذت میبرم انشا ا.به خواسته هایی خود برسید موفق باشید
همسفر زهرا جمعه 24 خرداد 1398 02:02 ق.ظ
خانم پوران عزیز خدا قوت ،پشتکار و تلاش شما برای بهتر شدن قابل تحسین است الهی در پناه خداوند مهربان موفق و پیروز باشید
لیلا طاهری پنجشنبه 23 خرداد 1398 11:42 ب.ظ
خانم پوران عزیز خداقوت.احسنت برشما که براستی نمونه یک همسفر عاشق هستید.مطمئن باشید که حتما به رهایی وسلامتی مسافرتان روز به روز نزدیکتر میشوید.شما بسیار عالی حرکت کردید وبا مشارکتهای خوب که میکنید نور امید را در دل تازه واردها روشنتر میکنید.موفق وسلامت باشید.من از خدمتهای همیشگی شما سپاسگزارم.
همسفر لیلا سیف پنجشنبه 23 خرداد 1398 10:18 ب.ظ
خدا قوت پوران عزیز شجاعت شما را تحسین می‌کنم که در تمام جلسات مشارکت میکنید آفرین بر شما خواهر گرامی موفق باشید
همسفر مرضیه لژیون یکم پنجشنبه 23 خرداد 1398 03:28 ب.ظ
خواهر مهربان و صبورم همیشه مشارکت های شما نشان از کاربردی کردن آموخته هایتان دارد چون تفکر پشت مشارکت هایتان در درجه اول دیدن خودتان در آن دستور جلسه است و بسیار آموزنده هستند...
شما با صبر و عشقی که در پیش گرفته اید به طور حتم الگوی بسیاری از همسفران برای حرکت در مسیر عشق و صبوری هستید.
برای شما خواهر خوبم تمام خوبی ها را از خداوند می خواهم
خانم حوریه ی عزیزم، الهام جان، خانم فاطمه ی عزیزم سپاس، بهترین ها در مسیر زندگی تان رقم بخورد انشالله
مریم کرمی پنجشنبه 23 خرداد 1398 11:49 ق.ظ
خانم پوران عزیزم،شما برای من الگوی صبر و عشق هستید. مطمئن باشید این حرکت زیبای شما نتیجه زیباتری خواهد داشت. با تمام وجودم آرزو می کنم به همه خواسته های معقول خود برسید و بهترین نعمتهای خداوند روزی شما خواهر مهربانم باشد.
سپاس از عزیزان وبلاگ
مریم کرمی پنجشنبه 23 خرداد 1398 11:49 ق.ظ
خانم پوران عزیزم،شما برای من الگوی صبر و عشق هستید. مطمئن باشید این حرکت زیبای شما نتیجه زیباتری خواهد داشت. با تمام وجودم آرزو می کنم به همه خواسته های معقول خود برسید و بهترین نعمتهای خداوند روزی شما خواهر مهربانم باشد.
سپاس از عزیزان وبلاگ
همسفر فاطمه از لژیون 4 پنجشنبه 23 خرداد 1398 11:33 ق.ظ
سلام خانم پوران عزیز
خدا قوت بهتون میگم بابت صبر وبردباری وانگیزه بسیار بالایی که دارید.
انشالا همواره موفق باشید.
ربابه لژیون پنجم پنجشنبه 23 خرداد 1398 11:02 ق.ظ
خانم پوران عزیز خدا قوت
مشارکتهای شما همیشه عالی است و نشان از این دارد که در جلسات با مطالعه و آمادگی کامل حضور دارید.مطالب شما برای ما همسفران و مسافرتان عامل حرکت و انگیزه خواهد بود تا آموزشهای ناب کنگره را فرا گیریم و انشالله کاربردی نماییم
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic