در هر مشکلی خیری هست
پنجشنبه 22 اسفند 1398 ساعت 03:00 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر الهام | ( نظرات )
آقای مهندس همیشه می‌فرمایند که هر مشکلی که پیش می‌آید حتماً خیری در آن هست و به مشکلات به چشم لعنت خداوند نگاه نکنید. تاکنون برای کنگره هر مشکلی پیش آمده باعث خیر و باز شدن در دیگری بوده است. 


به نام قدرت مطلق


با توجه به بیماری کرونا که در کشور به وجود آمده و موجب محدودیت‌های بسیار و عدم ارتباط انسان‌ها شده، آقای مهندس دستور تشکیل لژیون ها را در فضای مجازی داده‌اند که از این طریق آموزش‌ها ادامه داشته باشد؛ چراکه این روزها خیلی بیشتر از قبل به این آموزش‌ها نیاز داریم.
آقای مهندس همیشه می‌فرمایند که هر مشکلی که پیش می‌آید حتماً خیری در آن هست و به مشکلات به چشم لعنت خداوند نگاه نکنید. تاکنون برای کنگره هر مشکلی پیش آمده باعث خیر و باز شدن در دیگری بوده است. 
درست است که این بیماری باعث محدودیت‌های بسیاری شده و فعلاً امکان حضور در جمع و کنگره را نداریم؛ اما با تشکیل لژیونهای مجازی می‌توانیم به آموزش و درمان خودمان ادامه بدهیم و شاید آن حس و انرژی که از طریق فضای حقیقی و دور هم جمع شدن را در فضای مجازی نگیریم؛ اما اگر همین فضای مجازی هم نبود چه حال و روزی داشتیم یا سفر اولی ها که خیلی به این آموزش‌ها و ارتباطات نیاز دارند بهترین راه حل ممکن بود.
 خاطرم هست حدود نه ده سال پیش که سفر اول بودیم، کنگره در نوروز هم دایر بود و ما خوشحال بودیم که می‌توانیم به کنگره برویم و حالمان خوب بود. قطعاً در این دوره و با شرایط موجود، فضای مجازی می‌تواند برای سفر اولی ها بسیار مفید باشد. 
طبق فرموده آقای مهندس در همان روزهای تشکیل لژیون باید در فضای مجازی هم لژیون تشکیل شود و من خودم طبق روال گذشته سی دی ها را می‌نویسم و هر کاری دارم انجام می‌دهم که در همان ساعت در فضای مجازی حضور داشته باشم و از صحبت‌های راهنمایم و مشارکت اعضای لژیون استفاده کنم.
نکته دیگر اینکه، برگزاری لژیون در فضای مجازی نباید موجب شود که قوانین و نظم کنگره را از یاد ببریم. باید قدردان کنگره و آقای مهندس باشیم که در هر شرایطی به فکر مسافران و همسفران هستند تا به حال خوش برسند.
من خودم تصور نمی‌کردم که یک روزی کنگره نباشد و نتوانیم دور هم جمع شویم، درواقع به بودن نعمت‌ها عادت کرده بودم. خانم صبا همیشه می‌گفتند فکر کنید که اگر آخرین باری باشد که کنگره می‌آیید چه کار می کنید و چگونه عمل می‌کنید؟ امروز در این شرایط و محدودیت‌ها متوجه حرف ایشان می‌شدم. واقعاً باید در هر لحظه و هر جایگاهی هستیم و هر نعمتی که داریم قدر آن را بدانیم و سپاسگزار خداوند باشیم. باید قدر این فرصتی که آقای مهندس در فضای مجازی در اختیارمان قرار داده را بدانیم و از آن خوب استفاده کنیم تا نتیجه بهتری بگیریم. 
 انشاالله به لطف خداوند این روزهای سخت به زودی بگذرند و دوباره مانند سابق دور هم جمع شویم و آموزش و درمان را در هوا و فضای کنگره بگیریم.


نویسنده : همسفر زهرا
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
الهه لژیون ۱۲ جمعه 23 اسفند 1398 10:14 ب.ظ
دروووووود و خداقوت خدمت خانم زهرا عزیز عالی بود ⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘
گروه وبلاگ سپاس سپاس سپاس ⚘⚘⚘
همسفر فاطمه جمعه 23 اسفند 1398 07:06 ق.ظ
خانم زهرای عزیزم، به یقین خیری در این اتفاق نهفته است که از چشم ما پوشیده است و اما برای ما همین بس که سپاسگزارتر شدیم. قدردان تر شدیم. قدردان لحظاتی که عادی شده بود . قدردان آن لحظاتی که کنارهم بودیم.
و باز باید قدردان همین ارتباط هم باشیم و به نحو احسن از خداوند سپاسگزار باشیم که اگر این هم نبود چه می کردیم.
بیاییم لحظه ای به این فکر کنیم. به این که اگر لیون های مجازی نبود چه می کردیم؟ روزهایِ بدون آموزش نیز ما را سپاسگزار تر خواهد نمود.
خدایا تو را بابت تک تک نعمت هایت سپاس.
گروه وبلاگ، خدا قوت.
همسفر سمانه ۱۷ جمعه 23 اسفند 1398 01:33 ق.ظ
خدا قوت خانم زهرا عزیز بسیار مطالب مفید و جامعی را بیان نمودید استفاده کردم امیدوارم همیشه پایدار باشید با تشکر از وبلاگ نویسان محترم.
همسفر مینا پنجشنبه 22 اسفند 1398 09:38 ب.ظ
خداقوت خانم زهرا عزیز. درود بیکران بر شما که حال خوب را حتی در این شرایط تشویش و نگرانی منتقل کردید.
سمیه9 پنجشنبه 22 اسفند 1398 09:18 ب.ظ
خانم زهرا خیلی خیلی عالی بود.حس های خوبی درمن جرقه زده شد.امیدوارم درادامه مسیر بهترین خیرهای وخوبی هابرایتان اتفاق بیفتد.
همسفر حوریه پنجشنبه 22 اسفند 1398 08:49 ب.ظ
خانم زهرای عزیز ممنون از بیان مطالب زیبا ومفیدتان.
از نگرش زیبایتان که یاد آوری خوبی بود برایم سپاسگزارم ،ان شالله که همیشه این قدرت وعلم را داشته باشیم که به هر مساله ای هر چند سخت به دید خیر نگاه کنیم.
نسرین.اسیستنت پنجشنبه 22 اسفند 1398 06:36 ب.ظ
خانم زهرای عزیز به نکات خوبی اشاره نمودید در مشارکتهای مکتوب لژیون خانم صبا خواندم که در زمان تشکیل لژیون مجازی حتی الامکان با شال سفید در لژیون مجازی وارد میشوید این تدبیر خانم صبا نشانه تعهد ایشان به حرمتها و خواست شما عزیزان برای قرار گرفتن در فضای کنگره است آفرین برشما که به مشکل کرونا،به دیده بلا که نمی نگرید آنرا خیری برای پیشرفت میدانید موفق باشید.
گروه وبلاگ واقعا واژه ای برای این خدمت عظیم شما پیدا نمیکنم اجرتان با حق تعالی
همسفر سکینه24 پنجشنبه 22 اسفند 1398 05:10 ب.ظ
خانم زهرای عزیز،عالی بود.درست است که باید در خانه و استفاده از لژیون مجازی از حرمتها و قوانین کنگره سرپیچی نکنیم.و به مشکلات به چشم رحمت نگاه کنیم.
همسفر بهناز پنجشنبه 22 اسفند 1398 04:37 ب.ظ
خانم زهرای عزیز خدا قوت به خوبی صحبت های آقای مهندس را یاد آوری کردید چون در این روزها تمام این حرفها راهگشا و دلگرم کننده است ممنون از شما
خدا قوت به وبلاگ نویسان عزیز
همسفر سکینه24 پنجشنبه 22 اسفند 1398 04:08 ب.ظ
خانم زهرای عزیز،عالی بود.درست است که باید در خانه و استفاده از لژیون مجازی از حرمتها و قوانین کنگره سرپیچی نکنیم.و به مشکلات به چشم رحمت نگاه کنیم.
خدیجه باقری از لژیون اول پنجشنبه 22 اسفند 1398 03:50 ب.ظ
خانم زهرا ممنونم از شما نکته های خیلی خوبی را یادآوری کردید امیدوارم قدر این فرصت که دوباره به ما داده شده را بدانیم بدانیم واز آن بهترین استفاده را بکنیم واز گروه وبلاگ هم تشکر می کنم
ربابه لژیون پنجم پنجشنبه 22 اسفند 1398 03:50 ب.ظ
خانم زهرا
از شما ممنونم بابت نوشته خوبتان .مطالب شما حس امیدواری و صبر و توکل را در دلم زنده کرد. قطعا هیچ کار خدا بدون حکمت نخواهد بود. انشالله قدر تمام لحظات زندگی چه خوب چه سخت را بدانیم و درس لازم را بگیریم.
پوران همسفرعباس 1 پنجشنبه 22 اسفند 1398 01:49 ب.ظ
خداقوت خانم زهرا عزیز ،بسیار عالی بود استفاده کردم .
ما به این باور رسیده ایم که هیچ کار خدا بی حکمت نیست امیدوارم این مرحله هم برای کل هستی پر از خیر برکت باشد و، خداوند وعده داده ؛ان مع العسر الیسرا پس از هر مشکلی اسانی است .ان شآلا بسلامتی
از این مرجله عبور کنیم وبه ارامش برسیم .
سمیه چمانه پنجشنبه 22 اسفند 1398 01:01 ب.ظ
خانم زهرا ممنونم از مطالب مفیدی که بیان نمودید و نکات خوبی که یادآوری کردید ،این نکته که فرمودید برگزاری لژیون مجازی باعث نشود که حرمت ها و قوانین را از یاد ببریم ،مطلب خیلی مهم و حائز اهمیتی هست که یقینا همه ما در پرتو آموزشهای کنگره به این موضوع مهم عمل خواهیم کرد.
و من هم مثل شما آرزو میکنم همه با سلامت و عافیت کامل دوباره در فضای کنگره و در کنار هم از آموزشها بهره ببریم.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic