مشارکت مکتوب لژیون اول و سوم
پنجشنبه 22 اسفند 1398 ساعت 04:00 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر الهام | ( نظرات )
هر تکنولوژی هم معایبی دارد و هم محاسنی که اگر ما بتوانیم از جنبه‌های مثبت هر چیزی استفاده کنیم پیروز می‌شویم و پیشرفت می‌کنیم. درواقع فضای مجازی می‌تواند هم باعث تخریب شود و هم باعث سازندگی که ما الان شاهد سازندگی آن هستیم.یا علیم سلام دوستان ربابه هستم همسفر ناصر 
خدا را شکر می‌کنم که توفیق داد که با شبکه مجازی کنار هم باشیم و از وجود راهنمایم انرژی و حس و حال خوب را دریافت کنیم.
در رابطه با آموزش‌های مجازی کنگره، از اینکه از طریق شبکه مجازی می‌توانم آموزش‌ها را دنبال کنم و بهره لازم را ببرم و صدای دلنشین راهنمای عزیزم خانم صبا و خواهر لژیون هایم را می‌شنوم و از صحبت‌های آنها استفاده می‌کنم خوشحال هستم و از خداوند می‌خواهم که همواره ما را تحت آموزش‌های الهی قرار بدهد.
در فضای مجازی باید به قوانین و حرمت‌ها هم احترام بگذاریم و آنها را رعایت کنیم. راس ساعت در جلسه مجازی لژیون حضور داشته باشیم و اگر امکانش هست شال سفیدمان رابپوشیم و مشارکت کنیم و این نوع حضور حال ما را بهتر می‌کند.
از خداوند ممنونم بابت بودن در کنگره. در این شرایط سخت، پر از استرس و نگرانی، کنگره تنها جایی است که به ما امید می‌دهد.
از آقای مهندس ممنونم که در همه حال به فکر همه اعضای کنگره هستند. از راهنمای عزیزم خانم صبا ممنونم که برای ما وقت می‌گذارند و از طریق فضای مجازی و آموزش از راه دور به ما کمک می‌کنند.
انشاءالله این بحران هم زود می‌گذرد و دوباره در فضای امن و پر از عشق کنگره دور هم جمع می‌شویم.


سلام دوستان ناهید هستم همسفر 
خداوندا هر روز اشتیاق مارا برای آموزش بیشتر و بیشتر کن.
من چندان علاقه زیادی به فضای مجازی و استفاده از آن را ندارم؛ ولی از زمانی که متوجه شدم به دلیل شیوع بیماری کرونا تمامی شعب تعطیل است و نمی‌توانیم در هیچ شعبه و لژیونی حضور داشته باشیم، حال خیلی خوبی نداشتم.
واقعاً به گفته آقای مهندس برای یک سفر اولی، کنگره حکم یک درمانگاه و بیمارستان را دارد و می‌تواند حالش را خوب کند.
خدا را شکر می‌کنم بابت وجود انسان‌هایی که تمام دغدغه‌هایشان حال خوب دیگران است. این عشق و پیوند محبتی که بین اعضای کنگره است وصف ناپذیر است. الان متوجه شده‌ام که این پیوند محبت بین اعضای کنگره و لژیون ها چقدر عمیق است.
از تدبیری که آقای مهندس در لژیون مجازی برقرار کرده‌اند و توانست روی حس و حال ما تاثیرگذار باشد سپاسگذارم. آموزش‌ها از لژیون مجازی باعث شد که بر ترس و ناامیدی هایمان غلبه کنیم و از آموزش‌ها دور نشویم. مشارکت بین اعضای لژیون و صحبت‌های راهنمای گرانقدرم توانست بر دغدغه‌های امروزم غلبه کند.
تشکر و قدردانی می‌کنم از تمام کسانی که در این راه تلاش می‌کنند.


سلام دوستان اکرم هستم همسفر 
خداوندا درود بفرست بر محمد و خاندان پاک او.
وقتی اعلام کردند که یک هفته تمام شعب کنگره 60 تعطیل است خیلی دلم گرفت؛ ولی با کمی تفکر متوجه شدم که چقدر زیبا و عالی بنیان کنگره با تفکر الهی خودشان به فکر انسان‌ها هستند و باز هم با تفکری نو در مقابل مسئله‌ای غیرقابل پیش بینی راه جدیدی گشودند که آموزش‌ها متوقف نشود و تاکید دارند باید محکم تر و قوی تر از قبل باشیم و با تدبیری جدید و شگرف آموزش مجازی را ‌راه‌اندازی کردند که واقعاً یک موهبت الهی است.
بعد از آن دستورجلسات، آنلاین با حضور استاد جهان‌بینی آقای امین، دیده‌بانان محترم و راهنمایان برگزار  شد که آموزش ادامه یابد.
باید این را بدانم که تحت هر شرایطی باید روی خودم تمرکز کنم، آموزش بگیرم و کاربردی کنم تا بتوانم تزکیه و پالایش کنم و از تاریکی وجودم رهایی پیدا کنم و خودم را بهتر بشناسم تا به مخلوقات خدا خدمت کنم و به خالق خود نزدیک شوم و با تمام وجود مخلوقات هستی را دوست بدارم.
آموزش مجازی خیلی جالب و تاثیرگذار است و مثل قبل و حتی بیشتر از قبل تلاش می‌کنم که حداقل15تا 20 دقیقه قبل از شروع کلاس با پوشش سفید حاضر باشم.
آموزش در فضای مجازی باعث شد شکرگذاری بیشتری انجام بدهم و برای همین هزاران بار خدا را شکر می‌کنم.
خداوندا برای وجود آقای مهندس و خانواده محترم ایشان هزاران بار شکر می‌کنم. برای داشتن راهنمایی چون خانم صبا که با تمام وجود و عشق و علاقه و بی وقفه تلاش می‌کنند هزاران بارشکر. برای داشتن کارگاه مجازی از خداوند بسیار سپاسگزارم.
خداوندا هدایتت را آنگونه بر من افزایش ده که به سبب آن، توفیق در کار خویش یابم؛ زیرا که تو بخشنده و کریمی.


سلام دوستان مریم هستم همسفر
لژیون های مجازی می‌تواند بار آموزشی فراوانی داشته باشد و فضای مجازی که شاید قبل از این کارایی مهمی برایمان نداشت به فضایی مهم با بار آموزشی زیاد تبدیل شود. به نظرم این خیلی خوب است که هم در خانه باشیم و در عین حال بتوانیم در این فضا در کنار هم لژیونی ها و راهنمایمان باشیم و در کنارشان آرامش را تجربه کنیم و آموزش بگیریم. درست است که حضور فیزیکی و  در کنار هم بودن انرژی زیادی دارد؛ اما خدا را شکر که این فضا هست تا ما در شرایط بحرانی و سختی باز بتوانیم حضور هم را حس کنیم و با حسمان از لژیون مجازی انرژی دریافت کنیم و این انرژی را در زندگی جاری کنیم. 
به امید اینکه به زودی باز هم بتوانیم در فضای کنگره در کنار هم قرار بگیریم و رفع دلتنگی کنیم. 


سلام دوستان افسانه هستم همسفر
یکی از دستاوردها و دانش بشر اینترنت است و برای استفاده از فضای مجازی باید از اینترنت استفاده کنیم.
شبکه‌های اجتماعی شامل تلگرام، اینستاگرام، واتساپ و ... هستند و این فضا بسیار بزرگتر از آن است که ما فکر می‌کنیم.
هر تکنولوژی هم معایبی دارد و هم محاسنی که اگر ما بتوانیم از جنبه‌های مثبت هر چیزی استفاده کنیم پیروز می‌شویم و پیشرفت می‌کنیم. درواقع فضای مجازی می‌تواند هم باعث تخریب شود و هم باعث سازندگی که ما الان شاهد سازندگی آن هستیم. الان که کل کشور در یک بحران قرار گرفته و ما نمی‌توانیم حضوراً در کنار هم باشیم، می‌توانیم از فضای مجازی و اینترنت استفاده کنیم و در یک ساعت آنلاین باشیم و در کنار هم آموزش بگیریم و از دانش کنگره 60 بهرمند شویم و این تکنولوژی باعث پیشرفت ما بشود.


سلام دوستان مژگان هستم یک همسفر
خدا را شکر می‌کنم که یک بار دیگر توانستم به سخنان آقای مهندس که راجع به دستورجلسه این هفته بود گوش بدهم  و چقدر خوشحالم بابت این همه دوراندیشی که ایشان نسبت به کنگره دارند.
اول که اطلاع دادند کنگره تا اطلاع ثانوی تعطیل است، دلم خیلی گرفت، خیلی زیاد؛ چون انرژی می‌گرفتم و یک جورهایی امیدم بود؛ ولی اطمینان داشتم که آقای مهندس ما را همینطور رها نمی‌کنند تااینکه راهنمای عزیزم خبر از لژیون مجازی را داد و خیلی خوشحال شدم. واقعاً برایمان غنیمت بود، الان وقتی که ساعت شروع کلاس که می‌شود  همان هیجان را دارم و همان انرژی را  می‌گیرم و به این فکر می‌کنم که هیچ چیزی جلودار کنگره 60 نیست؛ حتی ویروسی به نام کرونا که جهان را به تعطیلی کشانده است.
سایه تان مستدام استاد عالیقدر


سلام دوستان بهناز هستم همسفر
در مورد کارگاه‌های آموزشی و لژیون در فضای مجازی، می‌توان به این اشاره کرد که فضای مجازی در این شرایط بحران باعث شد روند آموزش متوقف نشود و آموزشی که همه ما به آن احتیاج داریم مخصوصاً آموزش‌های ناب کنگره که واقعاً گره‌گشای موثری است برای مسافران و همسفران خصوصاً تازه‌واردین که نیاز بیشتری به این آموزش دارند برای رسیدن به آرامش.
خدا را شکر که در این شرایط بحران و قرنطینه، جناب مهندس به فکر همه ما هستند و راه فضای مجازی را در کنگره باز کردند تا همگی بتوانیم با خواندن مطالب دوستان و گوش کردن به صحبت‌های آنها حس و حال خوبی داشته باشیم و از حال همدیگر با خبر باشیم و باز هم بتوانیم از راهنمای گرانقدرمان آموزش و انرژی بگیریم و به کنگره وصل باشیم.
در این شرایط هم باید سعی کنیم رهجوی خوب و فرمانبرداری باشیم؛ البته بماند که لژیون مجازی نمی‌تواند این انرژی را صددرصد برساند؛ اما باز هم غنیمتی است در این روزهای قرنطینه.
من به شخصه خوشحالم که فضای مجازی هست و ارتباطات برقرار است و این هم نعمتی است و باید شکر خدا را به جا آورد.
 دعا می‌کنم به زودی زود بر این شرایط بحران پیروز شویم و دیدارهایمان در لژیون تازه گردد؛ البته این بار قدردان تر از همیشه به کنگره می‌رویم و عاشقانه تر آموزش می‌گیریم و خدمت می‌کنیم. انشااللهمی توانید دیدگاه خود را بنویسید
الهام هستم همسفر لژیون ۴ یکشنبه 17 فروردین 1399 08:05 ق.ظ
خانم مژگان بسیار عالی بود مثل همیشه خدا قوت
همسفر رعنا شنبه 24 اسفند 1398 03:47 ب.ظ
از مشارکتهای آموزنده و مفید همسفران غزیز بسیار سپاسگزارم.خدا قوت.
گروه وبلاگ موفق باشید.
همسفر مینا شنبه 24 اسفند 1398 01:37 ق.ظ
خداقوت به همسفران عزیز بابت مشارکت های خوب و آموزنده شان.
الهه لژیون ۱۲ جمعه 23 اسفند 1398 10:18 ب.ظ
سلام و درود خدمت همه دوستان عزیز از مشارکتهای شما دوستان لذت بردم همگی موفق و پایدار باشید ⚘⚘⚘
سپاس بینهایت از شما وبلاگ نویسان عزیز و محترم ⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘
عزیزه جمعه 23 اسفند 1398 08:49 ق.ظ
خدا قوت به همه ی عزیزان مشارکت کننده خیلی درس گرفتم سپاس از اقای مهندس بابت وجودشان واینکه هیچ کدام از مارا دراین روزهای بحرانی فراموش نکردند
همسفر فاطمه جمعه 23 اسفند 1398 07:16 ق.ظ
سپاس از همه عزیزان.
از تک تک مشارکت ها نکته ای برداشت نمودم و خوشحالم که حال تک تک عزیزانم خوب اظت.
آنقدر غرق نوشته هایتان می شوم انگار در لژیونتان حضور دارم. ممنون بابت انتقال حال خوشتان.
سپاس از گروه وبلاگ
همسفر سمانه ۱۷ جمعه 23 اسفند 1398 01:44 ق.ظ
خدا قوت به همسفران گرامی از مشارکتهای خوب و مفید شما عزیزان لذت بردم و انرژی گرفتم امیدوارم همیشه پایدار باشید با تشکر از وبلاگ نویسان محترم.
مریم نظری جمعه 23 اسفند 1398 12:33 ق.ظ
خدا قوت خدمت تک تک شما عزیزان، آموزش گرفتم.
برای دعای قشنگ شما بزرگواران آمین می گویم.
خدا قوت الهام عزیزم
همسفر فاطمه لژیون سوم پنجشنبه 22 اسفند 1398 10:51 ب.ظ
خدا قوت به همسفران بابت نوشته های خوبتان.❤️
با تشکر از وبلاگ نویسان عزیز
همسفر زهرا پنجشنبه 22 اسفند 1398 10:43 ب.ظ
ممنون از مشارکتهای همه عزیزان ،درد فراق لذت وصال را دو چندان میکند ،قطعا با وجود دوری از کنگره و اموزشها همه تشنه تر از هر زمان دیگری به کنگره بلز خواهند گشت و ببشتر سپاسگزار خواهند بود
سمیه9 پنجشنبه 22 اسفند 1398 09:15 ب.ظ
خداقوت به همه همسفرهای فعال وجویای علم .امیدوارم خداوند اجر خدمتان را به بزرگی دریای بیکران روزیتان گرداند ودرکنگره به جاهای بالاتری برسید.
همسفر حوریه پنجشنبه 22 اسفند 1398 08:51 ب.ظ
خدا قوت به همه عزیزان بابت مشارکتهای خوب وآموزنده.
نسرین.اسیستنت پنجشنبه 22 اسفند 1398 06:27 ب.ظ
همسفران سرشار از محبت و تشنه آموزش مشارکتهای خوبتان،پیام عشق به آموزش را تماما به مخطب انتقال میدهد و چه مبارک پیامی ست از عاشقترین مخلوقات الهی.به همین زیبایی به راهتان پیروزمندانه ادامه دهید که بهترین تقدیرها در انتظار شماست.
گروه وبلاگ خیییییللللی ممنون
پوران همسفرعباس 1 پنجشنبه 22 اسفند 1398 05:21 ب.ظ
خداقوت وممنون از همه دوستان ؛درمورد فۻای مجازی بخوبی توۻیح دادید ومطالب بسبار عالی بیان کردید .امیدوارم همچنان این فرصت دراختیار ما باشد تا بتوانیم از طریق فۻای مجازی با کنگره وهمه ی اعۻاء کنگره در ارتباط باشیم وبتوانیم از مطالب استفاده کنیم .خدایا شکر .
ممنون از لژیون یکم وسوم موفق باشید .
خداقوت به گروه وبلاگ .


 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic