لژیون مجازی؛ تدبیری هوشمندانه
چهارشنبه 21 اسفند 1398 ساعت 08:00 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر مریم | ( نظرات )
یکی از این تدابیر هوشمندانه، تشکیل لژیون ها و کارگاه های مجازی است.
در این شرایط نا به سامان، افراد زیادی با نشر اخبار غلط و اشتباه و افراد دیگر با خواندن و پخش کردن آن، به آشفتگی‌ها دامن می‌زنند. اکثر آدم ها در غفلت و سرگردانی هستند و سبب تقویت افکار و اندیشه های منفی هستند؛ ولی همسفران و مسافران کنگره 60 به جای استفاده نادرست از فضای مجازی، آن را بستری برای آموزش قرار دادند و بهترین و بالاترین بهره را می‌برند.

بسم الله الرحمن الرحیم
الحمدلله رب العالمین
سلام دوستان سکینه هستم یک همسفر
خدایا شکرت که توفیق خدمت در وبلاگ را عطا نمودی. خدایا شکرت که توفیق خدمت در لژیون مجازی را عطا نمودی.
در این روزهایی که یک ویروس کوچک زندگی همه را مختل کرده و باعث شده که مردم دچار استرس و اضطراب شوند، کنگره60 به لطف تدابیر ارزشمند آقای مهندس با آرامش به کارش ادامه می‌دهد.
یکی از این تدابیر هوشمندانه، تشکیل لژیون ها و کارگاه های مجازی است.
در این شرایط نا به سامان، افراد زیادی با نشر اخبار غلط و اشتباه و افراد دیگر با خواندن و پخش کردن آن، به آشفتگی‌ها دامن می‌زنند. اکثر آدم ها در غفلت و سرگردانی هستند و سبب تقویت افکار و اندیشه های منفی هستند؛ ولی همسفران و مسافران کنگره 60 به جای استفاده نادرست از فضای مجازی، آن را بستری برای آموزش قرار دادند و بهترین و بالاترین بهره را می‌برند.
خدا را شکر که پیوند محبت و زنجیره اتصال در کنگره 60 پابرجاست و با ورود به سایت و وبلاگهای آموزشی به آرامش می‌رسیم و خیالمان راحت است که آنجا، امید به زندگی می‌دهد و ما را به درست و سالم زندگی کردن رهنمون می‌کند.
این ویروس کوچک، برای هر انسانی درسی دارد. ان شاءالله هر کدام از ما آموزشی را که نیاز داریم بگیریم تا رخت خود را ببندد و برود.
به عقیده من، بزرگترین آموزش ویروس کرونا این است که ما به انسان‌های شکرگذارتری تبدیل شویم و قدر لحظات زندگی را بدانیم. شاید به‌دلیل ناسپاسی ها، نارضایتی‌ها و ایمان ضعیف ما، این ویروس نمایان شد و قدرت گرفت؛ اینکه چه روزهایی داشتیم و قدرش را نمی‌دانستیم. سعی کنیم بیشتر کنار هم باشیم. برای یکدیگر وقت بگذاریم و نهایت استفاده را از کنار هم بودن ببریم. 
شکر نعمت،نعمتت افزون کند      کفر، نعمت از کَفَت بیرون کند.
راهنمای بزرگوارم چندین مرتبه در لژیون یادآوری کرده بودند که شاید روزی بیاید که نتوانید به کنگره بیایید، قدرش را بدانید و هر جلسه که می‌آیید فکر کنید آخرین جلسه است که در کنگره حضور دارید. واقعاً تصور نمی‌کردم که چنین اتفاقی بیفتد. انسان فکر می‌کند همیشه در آن نقش و جایگاهی که به او دادند ماندگار است.
به هر حال لطف خداوند و آقای مهندس شامل حالمان شد و لژیون مجازی و کارگاه های آموزشی ایجاد شد. در ابتدا تصور نمی‌کردم که لژیون مجازی بتواند کمک خاصی بکند و حس و حالی بدهد؛ ولی الان می‌بینم انرژی زیادی می‌دهد و حس و حال خوبی را منتقل می‌کند و تا حدودی رفع دلتنگی می‌کند. وقتی صدای دوستان را می‌شنوم و می‌بینم که تکالیفشان را آماده کردند و با ذوق و شوق، سر ساعت آماده آموزش دیدن و آموزش دادن هستند، واقعاً لذت می‌برم.
زمانی که می‌خواهم گوشی را روشن کنم و وارد لژیون مجازی شوم وضو می‌گیرم.
و از خداوند می خواهم توفیق خدمت بدهد و کمکم کند،نکته ای را به زبان بیاورم که  رهجویانم به آن نیاز دارند و من هم چیزی را بشنوم؛که واقعا به آن نیاز دارم.سی دی ها را گوش می کنم،نکته برداری می کنم(مثل لژیون حضوری )و انرژی می گیرم و بعد از تمام شدن  جلسه حس بسیار خوبی دارم.
امیدوارم همه ی راهنمایان و رهجویان کنگره 60 لژیونهای مجازی را جدی بگیرندش مستمر و مداوم داشته باشند تا بتوانند نتیجه ی درستی بگیرند.و لحظه ای فکر کنند که اگر این لزیون ها هم بسته شود،چه کار باید کرد؟؟
خدایا:کمکمان کن،در این شرایط سخت،به دنبال انجام عمل سالم و خیر باشیم و فرمانبردار آقای مهندس باشیم و بتوانیم قلبها و دلها را به یکدیگر نزدیک کنیم و باعث ارامش اطرافیانمان شویم

نگارنده : کمک راهنما خانم سکینه
ویراستاری : همسفر الهام

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نوشین جمعه 23 اسفند 1398 10:06 ق.ظ
سلام ودرود برشما
خانم سکینه عزیزم این ویروس برای من هم درسهای زیادی داشت
به خاطر وجود شما نازنین خدارو شکر
نمی دانم چرا دست به قلم شدن شما دل من را میلرزاند
سپاس
ممنون عالی بود .
در پناه امن الهی باشید .
همسفر بهناز پنجشنبه 22 اسفند 1398 04:29 ب.ظ
خانم سکینه عزیز خدا قوت از مطالب مفیدتان لذت بردم در این شرایط و اوضاع نابسامان هر کس به طریقی برای آرامش دیگران تلاش میکند خصوصا شما کمک راهنماهای گرانقدر انشاالله خداوند یاریتان کند در این امر خطیر و خیرش در زندگیتان جاری باشد
تشکر از تمام وبلاگ نویسان پر تلاش
ربابه لژیون پنجم پنجشنبه 22 اسفند 1398 03:28 ب.ظ
کمک راهنمای محترم خانم سکینه
از شما سپاسگزارم از مطلب خوبتان .انشالله من هم بتوانم بیشتر از قبل شکرگزار باشم و قدر لحظات زندگی را بدانم.انسان وقتی به درجه محرومیت که می رسد تازه متوجه قدر لحظه ها، سلامتی و حتی این نفس کشیدن ها مبشود. لحظاتی را در مکان امن و آرام با اموزش سپری میکردیم و انرژی می گرفتیم .خدایا تو را شکر که چشم من را بازتر کردی تا بهتر محیط پیرامونم را ببینم.
خدایا تو را سپاس که در شعبه وبلاگ فعال و خوبی را داریم که بتوانیم از مطالب عزیزان استفاده کنیم .
همسفر سمانه ۱۷ پنجشنبه 22 اسفند 1398 12:48 ب.ظ
خدا قوت خدمت کمک راهنمای محترم خانم سکینه عزیز
بسیار عالی بیان نمودید و و اینکه شکرگزار بودن را باید همیشه و در همه حال در نظر داشته باشیم و از اقای مهندس بسیار سپاسگزارم که این بستر را فراهم کردند تا ما از آموزشها دور نمانیم و حال خوش را همواره در این شرایط با خواندن و گوش دادن به سی دی ها و راهنماییهای راهنمای گرامی خودمان در لژیون مجازی داشته باشیم.با تشکر از وبلاگ نویسان محترم.
همسفر ربابه لژیون یکم پنجشنبه 22 اسفند 1398 09:51 ق.ظ
خدا قوت خدمت کمک راهنمای محترم خانم سکینه،بسیار مطالب آموزنده و عالی بود سپاسگزارم.به نکات خوبی اشاره کردید ممنونم. برای شما و اعضای کنگره آرزوی سلامتی دارم.
خدا قوت خدمت وبلاگ نویسان محترم
سیده زهرالژیون 2 پنجشنبه 22 اسفند 1398 08:47 ق.ظ
خانم سکینه عزیز ممنون بابت قلم روانتان.چه زیبا دلهارابه هم گره زدیدو مشتاق آموزش درفضای مجازی کردید.ازاین خدمتتان ممنونم.عالی بود.خداقوت
همسفر مرضیه لژیون یکم پنجشنبه 22 اسفند 1398 07:39 ق.ظ
خانم سکینه ی عزیزم بسیار عالی و به نکات زیبایی اشاره کردی، سپااااس
واقعا در باور هیچکس نمی گنجید که روزی نتوانیم در کنگره حضور داشته باشیم، ان شاء الله بنده های شکرگزارتری باشیم و هر چه زودتر به لطف خداوند دیدارها تازه شود.
اعضای محترم و پرتلاش وبلاگ خداوند به شما خیر بدهد و سلامت باشید
همسفر فاطمه پنجشنبه 22 اسفند 1398 06:43 ق.ظ
خانم سکینه عزیزم مقاله ات آنقدر حرف دل بود که دلم می خواهد تک تک اعضا کنگره، نه تک تک مردم کشورم بخوانند و تکانه ای شود که بیدار شویم و شکرگزار تر باشیم. من نیز بر این باورم که باید قدردان تر و سپاسگزارتر باشیم.
سپاسگزار تک تک نعمت هایِ خداوند، سپاسگزارِ هوایی که در آن نفس می کشیم، سپاسگزار چای دافی که بی دغدغه کنار هم می نوشیدیم، سپاسگزار مسافرت هایی که راهی می شدیم و ... .
خداوندا! از دستُ زبانِِ که برآید کز عهده شکرت به درآید.
خداوندا! منتت را شامل حالمان گردان تا سپاسگزار تک تک نعمت هایت باشیم.
کمکمان نما تا آن درس و یا آموزشی که قرار است از این اتفاق بگیریم، به لطف و کرمت دریافت نماییم. آمین یا رب کریم.
همسفرنسیم لژیون بیستم پنجشنبه 22 اسفند 1398 02:10 ق.ظ
درودبه شماکمک راهنماخانم سکینه عزیزومهربان.بسیارعالی شکروقدردانی نعمات خداوندرابیان کردید.پیروزوسلامت باشید...
گروه وبلاگ قدردان زحماتتان هستیم سلامت باشید.
الهه لژیون ۱۲ پنجشنبه 22 اسفند 1398 01:33 ق.ظ
با سلام وخداقوت خدمت خانم سکینه عزیز.
درود برشما مطالب عالی بود لذت بردم.
آرزوی بهترینها برای شما کمک راهنمای محترم.
وبلاگ‌نویسان عزیز دروووووودبرشما ❤
فهیمه۱۸ پنجشنبه 22 اسفند 1398 12:38 ق.ظ
خداقوت خانم سکینه عزیززز بسیااار عالی وبادید مثبت بیان کردین
لذت بردم آرزوی سلامتی وموفقیت براتون دااارم
لیلا طاهری پنجشنبه 22 اسفند 1398 12:35 ق.ظ
خانم سکینه عزیز کمک راهنمای محترم بسیارزیبا وصحیح فرمودید.خدا را هزاران بار شکر که پیوند محبت با این مشکلات زخمی که نشده هیچ. انشالله روزبروز قویتر هم خواهد شد.موفق وسلامت باشید.ممنون از گروه پر تلاش وبلاگ.
همسفر حوریه پنجشنبه 22 اسفند 1398 12:13 ق.ظ
کمک راهنمای محترم خانم سکینه عزیز،به نکات ارزشمندی اشاره فرمودید،بسیار سپاسگزارم واز خداوند برایتان توفیق روز افزون طلب دارم.
پوران همسفرعباس 1 چهارشنبه 21 اسفند 1398 11:40 ب.ظ
خداقوت خانم سکینه عزیز ،کمک راهنمای صبور وفعال وپرتلاش ؛یسیار عابی یود وبسبار عالی بیلن کردید .امیدوارم همچنان شاهد لژیون پربار شما باشیم .
خداقوت به گروه ویلاگ
نسرین.اسیستنت چهارشنبه 21 اسفند 1398 11:20 ب.ظ
خانم سکینه عزیز چقدر زیبا و با وسعت دید راجع به مسائل امروز صحبت کردید وایمان دارم این دید مثبت به کرونا و دوری از کنگره برایمان ارمغانی در خور آموزشهای گرفته خواهد داشت از شما برای یادآوری شکر گزار بودن در همه حال متشکرم.
گروه وبلاگ سرافراز همیشه سربلند باشید
چهارشنبه 21 اسفند 1398 11:08 ب.ظ
فاطمه عبدی لژیون بیست وچهار
سلام راهنمای عزیزم
سخنان شما بسیار شیوا و در عین حال خیلی قابل درک است.
سپاسگزارم از خدواند که به‌ من توفیق داده تا درکنار شما و در لژیون شما بشینم. خدایا شکرت
همسفرسکینه24 چهارشنبه 21 اسفند 1398 11:01 ب.ظ
سپاس بیکران از مدیر گروه وبلاگ ، عزیزان خدمتگزار و الهام عزیزم.
همسفر زهرا چهارشنبه 21 اسفند 1398 09:27 ب.ظ
خانم سکینه ممنون از مطلب خوبتان ،در پناه خداوند سلامت باشید
سمیه چمانه چهارشنبه 21 اسفند 1398 08:48 ب.ظ
خانم سکینه عزیز دقیقا همین طور است و در پشت پرده هر اتفاقی،نکته ای برای آموزش و تذکر و یادآوری هست ،انشالا که به این درک و آگاهی برسیم .
برای شما و اعضای کنگره آرزوی سلامتی دارم و ممنونم از مطالب خوبی که بیان نمودید
خداقوت به همه خدمتگزاران فضای مجازی
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic