آموزشهای مجازی ؛ وصل به کنگره
چهارشنبه 21 اسفند 1398 ساعت 05:15 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر مریم | ( نظرات )
با گذشت این چند هفته که از طریق آموزش‌های مجازی به کنگره وصل هستم به این باور رسیده‌ام که چقدر انسان‌های شریفی در پس این مجموعه هستند که حواسشان به منِ فاطمه هست که کنگره هیچ‌گاه دست بیعتش‌ را از دست اعضایی که امیدشان بعد از خدا فقط به کنگره است جدا نخواهد کرد


به نام قدرت مطلق الله 

سلام دوستان فاطمه هستم یک همسفر
چند ماهی بیشتر نیست که به جمع اعضای کنگره  پیوستم. اولین روزی که آمدم با بی میلی تمام وارد کنگره شدم؛ ولی آمدم و خود را ملزم می‌دانستم که فاطمه بیا و شاهد باش، تو در این مکان عشق را تجربه خواهی کرد و عاشق خواهی شد و تقریباً سعی می‌کردم بدون غیبت باشم.
در جلسه حضور پیدا می‌کردم، به عشق لژیون‌ و راهنمایم‌ و خواهر لژیونی هایم و خیلی زود دریافتم که اینجا همان جایی است که من را به فرمان عقل نزدیک می‌کند و به مکانی خواهم رفت که از آنجا انشعاب یافته‌ام و خیلی زود مشتاق کنگره و لژیونم‌ شدم.
همیشه بعد از اتمام آموزشِ لژیون‌، در مسیر برگشت به منزل با خود فکر می‌کردم، خدایا شکرت که کنگره هست و آموزش‌های لژیون هم هست‌ که اینقدر در حال خوب من تاثیر می‌گذارد و گاهی اوقات با خود می‌گفتم: خدایا اگر روزی کنگره را نداشته باشم، آموزشِ راهنما در  لژیونم‌ را نداشته باشم آن وقت چه خواهد شد و دقیقاً مدتی بعد به دلیل شیوع بیماری کرونا اعلام شد که فعلاً باید در منزل از طریق مجازی، آموزش‌های کنگره را از راهنمای خود بگیرید.
اولش برایم کمی عجیب آمد که مگر می‌شود؟‌ چطور به هم وصل شویم؟ چطور می‌شود؟!
ولی الان با گذشت این چند هفته که از طریق آموزش‌های مجازی به کنگره وصل هستم به این باور رسیده‌ام که چقدر انسان‌های شریفی در پس این مجموعه هستند که حواسشان به منِ فاطمه هست که کنگره هیچ‌گاه دست بیعتش‌ را از دست اعضایی که امیدشان بعد از خدا فقط به کنگره است جدا نخواهد کرد. زحمتکشان کنگره 60 همچون مادرانی هستد که تحت هیچ شرایطی فرزند خود را تنها نمی‌گذارند.
درست است که وقتی مجازی کار می‌کنیم  حضور فیزیکی در لژیون نداریم و کنار  راهنما و دوستانمان نیستیم؛ ولی آنچه ما را با هم متحد و یکدل کرده است، دلهای گره خورده ما به یکدیگر است و ایمانی که به کنگره60 (آقای مهندس) داریم و چه بسیار مسافران و همسفرانی که همچنان در این روزهایی که همه به فکر سلامتی خود هستند، آنها به فکر سلامتی روح ما هستند.
مادرم همیشه می‌گوید: در پسِ هر شری‌ خیری هست و خیر این آموزش‌های مجازی برای من این است که در موقع گرفتن آموزش، توضیحات راهنمایم‌ با ویس است‌ و برای من لژیون 24 ساعته شده؛ چون بعد از اتمام لژیون می‌توانم چندین بار صحبت‌ها و آموزش‌های راهنمایم‌ و مشارکت‌ها را گوش بدهم
و من این را لطف خدای مهربان، آقای مهندس، راهنمایم و دیگر زحمتکشان کنگره60 می‌دانم. از خداوند برای تمامی این عزیزان سلامتی و برکت خواستارم‌
و آرزو می‌کنم هرچه زودتر در شعبه خود حضور پیدا کنیم و دست در دست هم بخوانیم؛ 
خداوندا‌ ما در پی هم روان شده‌ایم تا بدانیم آنچه نمی‌دانیم، ‌از هستی و نیستی.
خداوندا‌ تاریکی‌ها را تجربه نموده‌ایم، ما را با روشنایی‌ها آشناگردان تا به فرمان عقل نزدیک شویم و به مکانی برسیم که از آنجا انشعاب یافته‌ایم. 
آمین یا رب العالمین

نگارنده : همسفر فاطمه لژیون بیست و چهارم
ویراستاری : همسفر الهام


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نوشین جمعه 23 اسفند 1398 10:10 ق.ظ
درود برشما و کمک راهنمای خوبتان
خداروشکر .
بله پیوند محبت مارا بهم وصل نگه می دارد .
ربابه لژیون پنجم پنجشنبه 22 اسفند 1398 03:15 ب.ظ
همسفر خانم فاطمه عزیز
از دل نوشته زیبایتان حس خیلی خوبی را گرفتم و خداوند را شاکرم که خدمتگزاران کنگره این چنین عاشقانه مشغول خدمت هستند که باعث وصل شدن رهجویانی مثل شما شوند. این خدمت عشق و محبت و معرفت میخواهد که در کنگره به وفور یافت میشود.
خدا قوت به تمام خدمتگزاران کنگره ۶۰
همسفر سمانه ۱۷ پنجشنبه 22 اسفند 1398 12:29 ب.ظ
خدا قوت به خانم زهرا عزیز بسیار عالی نوشتید انقدر ساده و روان احساستان را به کاغذ آوردید که اشک ریختم و تبریک میگم به راهنمای محترم و مهربان خانم سکینه عزیز بابت چنین رهجویی امیدوارم همیشه پایدار باشید با تشکر از وبلاگ نویسان محترم.
همسفر فاطمه پنجشنبه 22 اسفند 1398 06:53 ق.ظ
خانم فاطمه عزیزم. چه قلم ساده و روانی دارید. چقدر جملاتتان بر دل می نشیند. آفرین بر قلمتان و آفرین بر دانشی که در این زمان اندک آموختید. عالی بود.
باز هم قلمتان را بر روی لوح سفید بلغزانید و برایمان بنویسید. یقینا حس رهاییتان بعد مدت مشخص شده، خواندنی تر خواهد بود. منتظر آن لحظه هستم.
همسفر زهرا پنجشنبه 22 اسفند 1398 01:21 ق.ظ
خانم فاطمه بسیار عالی بود ،شما در این مدت کوتاه خیلی خوب با آموزشهای کنگره عجین شده اید انشاالله در ادامه مسیر موفق و پیروز باشید
ممنون از وبلاگ نویسان
الهه لژیون ۱۲ پنجشنبه 22 اسفند 1398 12:55 ق.ظ
با سلام و درود خدمت خانم فاطمه عزیز چقدر دلم برای دعای کنگره تنگ شد انشاالله که به زودی زود دستهای همدیگرو گره میزنیم وبرای همدیگه دعا میکنیم ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ ❤❤❤
باتشکر از گروه وبلاگ ⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘
فهیمه۱۸ پنجشنبه 22 اسفند 1398 12:30 ق.ظ
خانم فاطمه عزیززززم خداقوت خیلی لذت بردم بسیار دلنشین وعالییی بود ازخداوند برات بهترینهاا روآرزومندم
همسفر حوریه پنجشنبه 22 اسفند 1398 12:19 ق.ظ
خانم فاطمه عزیز،ممنون از بیان تجربیات شیرینتان.چقدر دلم بیشتر تنگ شد برای بودن در کنگره وبودن در کنار شما عزیزان.ان شالله به آرزوی قلبیتان برسید.
پوران همسفرعباس 1 چهارشنبه 21 اسفند 1398 11:29 ب.ظ
خداقوت خانم فاطمه عزیز بسیار،بسیار عالی بود ومطالبی که بیان کردید واقعا لذت بخش بور واستفاده کردم .خداروشکر با ایمان وعشق به کنگره وکمک راهنما باعث شد شما دراین راه موفق عمل کنید .ان شاالا هر چه زودتر با ارامش وسلامتی همه دوستان عزیز از این مرحله عبورمی کنیم وبه هم وصل می شویم .
خداقوت به کمک راهنمای موفق خانم سکینه عزیز
خداقوت به گروه وبلاگ .


نسرین.اسیستنت چهارشنبه 21 اسفند 1398 11:10 ب.ظ
خانم فاطمه عزیز چقدر ساده و بی ریا داستان ورود تان به کنگره و اتصال عاشقانه تان به این مکان مقدس را بیان کرده اید قطعا رمز ماندگاری تان در کنگره بستر مناسب درونتان برای آموزش و عشق ورزی به هستی ست آنکه با خوبی و محبت پیوندی ندارد قطعا خود را با کنگره پیوند نخواهد داد.پیوندتان همیشگی باد.
گروه وبلاگ بسیار ممنون
مرجان چهارشنبه 21 اسفند 1398 09:58 ب.ظ
درود بر شما همسفر گرامی که راه عاشقی را انتخاب کردید ،دلنوشته تان بسیار زیبا بود و بر دل نشست، بهترین برداشتی که میتوان از لژیون مجازی داشت را عنوان کردید این که ۲۴ ساعته در اختیار ماست میتوانیم صدای راهنما و خواهرانمان را بشنویم و برداشتهای بیشتر و بیشتری داشته باشیم ،عالی بود ممنونم
سمیه چمانه چهارشنبه 21 اسفند 1398 09:09 ب.ظ
درود بر شما خانم فاطمه عزیزم همسفر فرمانبردار و شکرگزار،
لذت بردم از خواندن دلنوشته شما و سادگی و صداقت موج میزند در حرفهای شما و به دل می نشیند.
چه خوب که در روزهای اول آشنایی با کنگره خود را ملزم کردید که در جلسات حضور پیدا کنید و به راهنما و لژیون وصل باشید ،چون اولین قدم برای یک همسفر تازه وارد حضور منظم و به موقع در جلسات است و این آرامش و حال خوب امروز شما نتیجه این تصمیم زیبا و عقلانی است.
و آمین برای آرزوی قشنگی که در پایان برای همه اعضای کنگره داشید.
همسفرنسیم لژیون بیستم چهارشنبه 21 اسفند 1398 07:53 ب.ظ
خانم فاطمه عزیزخداقوت.خداروشکرکه اینقدرزیبابه کنگره وصل شدین.بهترینهاروازخداوندمنان برایتان خواستارم...
همسفرسکینه24 چهارشنبه 21 اسفند 1398 06:41 ب.ظ
خانم فاطمه عزیزم،از خواندن دل نوشته ات لذت بردم.آنچه که از دل براید،لاجرم بردل نشیند.بهترین ها را از خداوند منان برایت خواستارم،چرا که لایق بهترین ها هستی.
گروه وبلاگ،خداقوت
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic