لژیون در فضای مجازی ؛ مشارکت لژیون های 21,22و24
چهارشنبه 21 اسفند 1398 ساعت 08:00 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر مریم | ( نظرات )
دوباره قلب ها از راه دور به هم نزدیک شد و آموزش‌های ناب كنگره روزی ما و مهمان خانه هایمان شد و در فضای مجازی آموزش‌ها را دنبال می‌کنیم و حال من سفر اولی دوباره بهتر شد.
ممنون از آقای مهندس پدر مهربانمان كه در همه حال به فكر همه اعضای كنگره مخصوصاً سفر اولی ها هستند. ممنون از راهنمای خوبم كه برای ما وقت می‌گذارند و از طریق فضای مجازی و آموزش از راه دور به ما كمک می‌کنند. انشاءالله این بحران هم زود می‌گذرد و دوباره در فضای امن و پر ازعشق كنگره دور هم جمع می‌شویم.

یا رحمان
 سلام دوستان فاطمه هستم همسفر لژیون بیست و یکم

ما در کنگره گروهی که هستیم همه همراه و هم حس هستیم و گویی یک جان در دو بدن هستیم و هرگز نمی‌توانیم دور از هم باشیم. به قول آقای مهندس که می‌گویند ما گاهی خانواده خود را؛ حتی خواهر و برادر خود را شاید ماه ها نبینیم و مشکلی هم نباشد؛ ولی اگر یک روز کنگره تعطیل باشد و همدیگر را نبینیم حالمان خوب نیست و احتیاج به محبت و انرژی هم داریم. 
خدا را شکر که ما در کنگره خیلی وقت است که فضای مجازی داریم و آقای مهندس از قبل همه چیز را پیش بینی کرده‌اند.
بعد از تعطیلات همه حالشان گرفته بود؛ ولی از روزی که قرار شد لژیون مجازی داشته باشیم خیلی خوب شد؛ حتی ما می‌توانیم صدای همدیگر را بشنویم و از هم آموزش بگیریم. 
ما در کنگره شعارمان این است که آموزش همیشه ادامه دارد، وگرنه نیروی منفی وارد خواهد شد. به قول معروف 
از گهواره تا گور دانش بجوی 

سلام دوستان نسرین هستم یک همسفر لژیون بیست و دوم
من به شخصه کارگاه آموزشی در فضای مجازی را نمی‌پسندم؛ چون احساس می‌کنم آن انرژی که از حضور در کنگره می‌گرفتم را نمی‌گیرم. در فضای مجازی ممکن است یک مطلب یا یک مشارکت نوشته شود و دیگران برداشت‌های متفاوتی از آن داشته باشند؛ حتی ممکن است یک کلمه ساده باعث یک سوءتفاهم شود.
آرزوی قلبی من این است که درهای کنگره به روی ما باز شود و ما دور هم جمع شویم و از حضور راهنمای عزیزم خانم لیلا آموزش‌های لازم را دریافت کنیم.

سلام دوستان زهرا هستم همسفر لژیون بیست و دوم
در رابطه با آموزش مجازی کنگره باید بگویم که درست است که آن انرژی و حال و هوای خوب دور هم بودن و آن محیطی که برای همه ما مثل سرپناه بود و در آن احساس امنیت، آرامش و نشاط می‌کردیم را ندارد؛ ولی در این شرایط‌ که متأسفانه از این نعمت بی بهره ایم، اگر این روش نبود واقعاً برای خود من مشکل ساز می‌شد؛ ولی با آرزوی اینکه به زودی دوباره بتوانیم وارد آن محیط خوب شویم و حضوری در کنار هم باشیم. من با این تصور که هفته ای دو بار می‌توانم با راهنما و خواهر لژیونی هایم در ارتباط باشم واقعاً حال خوبی دارم و خدا را شکر می کنم.

 سلام دوستان مهناز هستم یک همسفر لژیون بیست و دوم
من سفر اولی وقتی تعطیلی كنگره به گوشم رسید خیلی ناراحت شدم از اینكه از فضای پر از عشق و آموزش كنگره دور هستم. از اینكه نمی‌توانم راهنما و خواهر لژیون هایم را ببینم؛ ولی بعد از چند روز درایت های آقای مهندس و مدیریت بحران شان و درایت و تدبیرهایشان بر روی كار آمد و زمزمه های آموزش از راه دور و آموزش در فضای مجازی بلند شد 
و پیام پر از عشق مهندس مضمون بر اینكه آموزش‌ها در فضای مجازی دنبال شود در تمام شعب كشور ابلاغ شد و چه پیامی قشنگ تر و زیباتر از این.
دوباره قلب ها از راه دور به هم نزدیک شد و آموزش‌های ناب كنگره روزی ما و مهمان خانه هایمان شد و در فضای مجازی آموزش‌ها را دنبال می‌کنیم و حال من سفر اولی دوباره بهتر شد.
ممنون از آقای مهندس پدر مهربانمان كه در همه حال به فكر همه اعضای كنگره مخصوصاً سفر اولی ها هستند. ممنون از راهنمای خوبم كه برای ما وقت می‌گذارند و از طریق فضای مجازی و آموزش از راه دور به ما كمک می‌کنند. انشاءالله این بحران هم زود می‌گذرد و دوباره در فضای امن و پر ازعشق كنگره دور هم جمع می‌شویم.

سلام دوستان لیلا هستم یک همسفر از لژیون بیست و دوم
از اینکه از طریق واتساپ با دوستان باشم خیلی خوشحالم و از مطالبشان و صحبت‌های آنها و کمک راهنمای خوبم  استفاده می‌کنم و از اینکه از این طریق متوجه می‌شوم حالشان خوب است خیلی خوشحال می‌شوم؛ ولی حقیقتش به خاطر این بیماری، من و مسافرم بیشتر دنبال کمک به هموطن هایمان هستیم؛ حتی با کوچکترین کار تا بتوانیم ما هم در این امر سهیم باشیم؛ اما به خاطر مشکل قلبی من و مسافرم که دارو می‌خوریم قبول نکردند که به بیمارستان‌ها برویم تا به‌عنوان داوطلب کمک کنیم. 
من نظرم این است که با حجم زیاد مشکلاتی که وجود دارد، وظیفه خودم می‌دانم به مردم کمک نمایم. ببخشید شاید صحبت‌هایم ربطی به دستورجلسه نداشته باشد؛ اما از اینکه خودم که نزدیک بیمارستانم و می‌بینم هموطن ها از دنیا می‌روند، غم و درد زندگی خودم از یادم رفته و کمک به مردم  را مهم می‌دانم.

سلام دوستان معصومه هستم یک همسفر از لژیون بیست و دوم
وقتی که فهمیدم که به خاطر شیوع بیماری دیگر نمی‌توانم خواهر لژیون هایم را ببینم و از حال و هوای کنگره انرژی مثبت بگیرم تا حال خودم و مسافرم خوب شود خیلی ناراحت شدم؛ ولی بعد متوجه شدم مهربان ترین پدر کنگره آقای مهندس ما را فراموش نکرده و فرمودند که آموزش‌ها را به صورت مجازی یاد دنبال کنیم و فرمودند که در فضای مجازی هم مثل کنگره باید حرمت ها را رعایت کنیم و راس ساعتی که لژیون شروع می‌شود صحبت کنیم و من از این که باز هم در کنار دوستانم می‌توانم از  صحبت‌هایشان انرژی بگیرم خوشحالم و از آقای مهندس ممنونم که این کار را کردند که ما در فضای مجازی هم از آموزش‌ها بهره ببریم.
 سلام دوستان زهرا هستم یک همسفر از لژیون بیست و دوم
دررابطه با آموزش مجازی کنگره، به نظر من بهترین تدبیر اندیشیده شد. هرچند دوری از راهنما و خواهر لژیونی های عزیزم خوشایند نیست؛ ولی همین که در شرایط فعلی ارتباطمان کاملاً قطع نشده خدا را شکر می‌کنم.
ان شاءالله شر این بیماری و مشکلات به زودی زود از سر مردم کم شود و هر کدام از ما کمترین کاری که می‌توانیم انجام بدهیم این است که حتی الامکان در خانه بمانیم و اگر حالمان خوب نیست از طریق همین فضای مجازی با دوستانمان در کنگره ارتباط داشته باشیم تا حال دلمان خوب شود.

سلام دوستان فاطمه عسگری هستم یک همسفر لژیون بیست و چهارم
از وقتی که وارد کنگره شدم بعضی جلسات را برخلاف میلم و با هر دلیلی نمی‌توانستم بیایم، خیالم راحت بود که هر ثانیه اراده کنم کنگره هست؛ ولی الان با شرایطی که به وجود آمده امکان شرکت در جلسات کنگره نیست و واقعاً کمبودش حس می‌شود و واقعاً دوست ندارم ارتباطمان با کنگره قطع شود.
جلسات مجازی هرچند یک کمی سخت تر  است؛ ولی درعوض به همان اندازه و یا بیشتر انرژی بخش است و کاملاً موثر؛ ولی امیدوارم  قسمتم شود که بتوانم بیشتر شرکت کنم.

سلام دوستان فاطمه عبدی هستم یک همسفر لژیون بیست و چهارم
کارگاه های آموزشی مجازی برای من به این معناست که در این روزهایی که بیماری واگیردار در کشور ما شیوع پیدا کرده، هستند عاشقانی که با عشق و تلاش همچنان‌ درصدد‌ ادامه آموزش‌های ما در جهت رشد و تکامل جهان‌بینی ما هستند‌ و چقدر این انسان‌ها باعشق‌ هستند که برای‌ جدانشدن دستهای ما از کنگره 60، جلسات و لژیون‌مان، برای ما بستری فراهم کردند که اگر در این زمان که نمی‌توانیم کنگره برویم؛ ولی همچنان کنگره هست، آقای مهندس و دیگر اعضا‌ء با عشق هستند، راهنما هست و همچنان برای تکامل و رهایی ما دلشان‌ می‌تپد‌ و برای آگاهی ما، برای حال خوب ما در تلاش‌اند.
فرشتگان زمینی؛ آقای مهندس و دیگر زحمتکشان، راهنمای عزیزم خانم سکینه از‌ همگی شما سپاسگزارم. لطف خدای مهربان شامل حالتان

تهیه و تنظیم : همسفر شمسیان وهمسفر مریم
ویراستاری : همسفر الهام


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر الهام مهدی پور 1 شنبه 24 اسفند 1398 02:48 ق.ظ
خداقوت به همه عزیزان،ممنون از نکات خوبی که بیان نمودید
ربابه لژیون پنجم پنجشنبه 22 اسفند 1398 02:55 ب.ظ
همسفران عزیز ار مشارکتهای خوبتان لذت بردم .در این شرایط وجود پر برکت کنگره کاملا حس میشود اما به شکرانه تدابیر به موقع جناب مهندس لژیون های مجازی هم توانست این دلتنگی ها را کمتر نماید .انشالله این دوران به خوبی به پایان برسد و تمامی عزیزان در سلامت کامل باشند.
گروه وبلاگ از شما سپاسگزارم که بی وقفه در حال خدمت هستید .خدا قوت
لیلا طاهری پنجشنبه 22 اسفند 1398 12:49 ق.ظ
همسفران عزیز وعاشق دست مریزاد واحسنت به تک تک شما که قدر شناس کنگره هستید و همیشه در کنار مسافرتان عاشقانه آموزش میگیرید.انشالله این روزها تمام خواهد شد وهمگی اعضای کنگره در شعبات حضور خواهیم داشت.برای همه آرزوی سلامتی وموفقیت دارم و از زحمتکشان وبلاگ نهایت تشکر را دارم.

همسفر حوریه پنجشنبه 22 اسفند 1398 12:08 ق.ظ
خدا قوت وسپاس از مشارکتهای ،انرژی بخشتان،امیدوارم هر چه زودتر ودر سلامتی کامل در کنار هم آموزش دوباره قرار بگیریم .
الهه لژیون ۱۲ چهارشنبه 21 اسفند 1398 09:18 ب.ظ
سلام و درود خدمت تک تک دوستان عزیز سپاس از مشارکتهای شما دوستان عزیز انشالله که به زودی کل خانواده کنگره ۶۰در کنار هم قرار میگیریم ‌❤❤
سپاس از گروه وبلاگ ❤❤
همسفر سکینه24 چهارشنبه 21 اسفند 1398 01:28 ب.ظ
همسفران عاشق و فرمانبردار کنگره60،بسیار از مشارکتتان لذت بردم،آرمین گوی دعایتان هستم،ان شاالله که دیدار به زودی تازه گردد.
خدمتگزاران صدیق و پر تلاش وبلاگ،خدا قوت.
همسفر زهرا چهارشنبه 21 اسفند 1398 01:11 ب.ظ
ممنون از مشارکت تک تک عزیزان ،به امید دیدار همه اعضا در کنگره این روزهای سخت را سپری میکنیم ،در پناه خداوند باشید
همسفر سمانه ۱۷ چهارشنبه 21 اسفند 1398 12:12 ب.ظ
خدا قوت به همسفران گرامی بسیار عالی از مزایای لژیون مجازی گفتید امیدوارم بتوانیم در دنیای مجازی هم آموزش های لازم را داشته باشیم و به امید روزی که دوباره کنار هم در شعبه باشیم و از حضور گرم هم انرژی بگیریم. با تشکر از وبلاگ نویسان محترم.
همسفرنسیم لژیون بیستم چهارشنبه 21 اسفند 1398 12:10 ب.ظ
همسفران عزیز خداوندبه قلمتان برکت بدهد...انشاالله بزودی درکنگره یکدیگرراببینیم وانرژی بگیریم...
پوران همسفرعباس 1 چهارشنبه 21 اسفند 1398 09:39 ق.ظ
خواقوت به همه دوستان عزیز ،بسبار عالی بود وحس وحال دلتنگی وارزوی دیدار دوباره ،بسیار زیبا بیان شد .خداروشکر این فضا هست واین امکان را به ما می دهد گرچه روزها از هم دوریم ولی باز همدیگر را حس می کنیم وبا گوش کرون صدای همدیگر انرژی می گیریم .
برای انجام این عمل عظیم شکر،شکر،شکر
خداقوت به گروه وبلاگ
نسرین.اسیستنت چهارشنبه 21 اسفند 1398 08:46 ق.ظ
همسفران مهربان شعبه شادآباد از اینکه از دیدن روی ماهتان فعلا محروم شده ایم همگی دلتنگیم ودر انتظار و اشتیاق دیدار لحظه ها را سپری میکنیم خدارا شکر که کنگره به ما وعده های به حق خداوند را متذکر شد:در دل هر شری خیری نهفته است و بعد از هرسختی آسانی ست.خداوند صابرین را دوست دارد و پاداشی عظیم در انتظار صابرین است.
عزیزان شکرانه نعمت کنگره و جناب مهندس و خانواده محترمشان با این جدایی بیش از پیش،بر ما واجب شد.
مشارکتهای زیبای شما بوی قدردانی را در فضای مجازی می پراکند.هزاران آفرین بر این روح قدر دان و تشنه آموزش شما.
هزاران آفرین بر گروه وبلاگ پرتلاش شعبه
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic