حس خوش رهایی
سه شنبه 13 اسفند 1398 ساعت 09:00 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر شمسیان | ( نظرات )
حس رهایی همان گونه که از اسمش مشخص است، به معنای رها شدن، آزادی، خلاصی، نجات، رهایی از بند اعتیاد، رهایی از تاریکی ها، رهایی از خشم و نفرت، رهایی از ضدارزش‌ها و... 
آری ما رها شدیم و روحمان را به سوی آسمان به پرواز درآوردیم. آنقدر حس و حالم خوب و سرشار از عشق است که نمی‌دانم از کجا بگویم.

سلام‌دوستان  الهه هستم یک همسفر 
مدت ۱۰ ماه و ۲ روز سفر کردیم، به روش  DST با داروی شفابخشOT و خدا را هزاران بار شکر که با دستان پرمهر آقای مهندس عزیز شش روز است که آزاد و رها هستیم وخدا را شکر در حضور استاد عشق قرار گرفتیم وگل رهایی را از دستان پرمهرشان دریافت کردیم.
حس رهایی همان گونه که از اسمش مشخص است، به معنای رها شدن، آزادی، خلاصی، نجات، رهایی از بند اعتیاد، رهایی از تاریکی ها، رهایی از خشم و نفرت، رهایی از ضدارزش‌ها و... 
آری ما رها شدیم و روحمان را به سوی آسمان به پرواز درآوردیم. آنقدر حس و حالم خوب و سرشار از عشق است که نمی‌دانم از کجا بگویم.
اولین حس رهایی را در پارک طالقانی با حضور هم لژیونی ها و راهنمای عزیزم و دوستان دیگر تجربه کردم، چقدر روز خوب و سرشار از عشقی بود. انگار هوا هم با ما خوشحالی می‌کرد، یک روز آفتابی با نسیم خنک. وقتی آقای مهندس برگه رهایی را امضاء می‌کردند در پوست خود نمی‌گنجیدم. با صدای بلند گفتم بچه‌ها رها شدیم و کلی خندیدیم و خوش گذشت. دوست نداشتم آن روز زیبا تمام شود.
قبل رهایی که مسافرم برای آخرین بار می‌خواست شربت OT را نوش جان کند  تزئینش کردم و با شربت OT خداحافظی کردیم. شربت OT سپاسگذارم که حال مسافرم را به تعادل رساندی و با وجود تو به درمان رسید.
 بعد از روز پارک، منتظر روز چهارشنبه  برای گرفتن گل رهایی بودیم. صبح روز چهارشنبه، روزی بارانی که با لطف خداوند پر از رحمت و برکت بود، خود را به آکادمی رساندیم و به خاطر شیوع بیماری اخیر، آقای مهندس جلسه را برگزار نکردند و در اتاقشان گل رهایی دادند و این روز به نظر من با روزهای دیگر فرق داشت و احساس صمیمیت و عشق موج می‌زد. اصلاً دوست نداشتم این روز به اتمام برسد؛ ولی پایان هر نقطه سرآغاز خط دیگری است. 
زمان برگشت به خانه فقط به عظمت و بزرگی خداوند رحمان و رحیم می‌اندیشیدم که چنین روز زیبایی را رقم زد و خوشحالم  بابت شناخت همچون فرشته‌ای در قالب یک انسان که مسبب رهایی ما شد. خدا را هزاران بار شکر به خاطر این حرکت عظیم. یک دنیا سپاس از جناب مهندس حسین دژاکام و خانواده محترمشان و کل اعضای کنگره ۶۰ و تشکر و سپاس از کمک راهنمای عزیز و مهربانم خانم منیره و کمک راهنمای مسافرم آقای مجتبی ایرانپور عزیز که در این سفر در کنارمان بودند و لحظه ای از راهنمایی ما دریغ نکردند و کمک کردند تا من و مسافرم از تاریکی نجات پیدا کنیم و به صلح و آرامش برسیم و در آخر از مسافر عزیزم سپاسگذارم که سفر خوبی داشت و مسبب این روز زیبا شد. مسافر عزیزم رهایی ات مبارک و مستدام باد.

نگارنده : همسفر الهه لژیون دوازدهم
ویراستاری : همسفر الهام
تهیه مطلب : همسفر معصومه


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مریم نظری جمعه 16 اسفند 1398 04:47 ب.ظ
تاباد چنین بادا!
خانم الهه عزیز رسیدن به آرامش و پیروز شدن بر غول اعتیاد و رسیدن به حال خوش را به شما و راهنماهای گرانقدرتان تبریک می گویم.
خداقوت عزیزان گروه وبلاگ
بهبود لژیون۵ شادآباد پنجشنبه 15 اسفند 1398 01:56 ب.ظ
باتشکر از وبلاگ نویسان محترم.
بهبود لژیون۵ شادآباد پنجشنبه 15 اسفند 1398 01:54 ب.ظ
سلام خدا قوت به همسفر عزیزم با وجود تو هر سفری آسان میشود امیدوارم در تمام مراحل زندگی پیروز باشیم
اعظم همسفرروح اله پنجشنبه 15 اسفند 1398 11:58 ق.ظ
عرض سلام و تبریک خدمت شما خانم الهه ومسافرگرامی
عرض خداقوت به کمک راهنمایان محترم آقای ایران پور وخانم منیره ی عزیز
رهائیتان مستدام
همسفر بهناز چهارشنبه 14 اسفند 1398 11:50 ب.ظ
خانم الهه عزیز این جشن زیبای رهایی و وارد شدنتان به دنیای پر از آرامش را به شما عزیز خیلی خیلی تبریک میگم امیدوارم همیشه حال دلتان خوب و عالی باشد در کنار مسافر گرامیتان ، شادو پیروز باشید
تشکر از وبلاگ نویسان محترم
همسفر حوریه چهارشنبه 14 اسفند 1398 03:07 ق.ظ
تبریک با عشق تقدیم شما خانم الهه عزیز،
چقدر حس قشنگی را به من القا کردی واقعا از صمیم قلبم خوشحال وشکر گزار خداوند.
تبریک ویژه دارم خدمت خانم منیره عزیز وآقای مجتبی کمک راهنماهای محترم.
همسفر زهرا چهارشنبه 14 اسفند 1398 02:40 ق.ظ
خانم الهه ،تبریک عرض میکنم این رهایی و جدا شدن از بند تاریکی و آغاز جدید را ،انشاالله در ادامه مسیر هم موفق و پیروز باشید
نسرین.اسیستنت سه شنبه 13 اسفند 1398 10:38 ب.ظ
خانم الهه عزیز وخوشرو رهایی از اعتیاد فقط کنده شدن از مواد و رفتن در اوج رهایی نیست بلکه به دست آوردن بسیاری از دست داده هاست بدست آوردن ایمان از دست رفته،امید از دست رفته،کرامت ازدست رفته،ودر واقع عشق و محبت از دست رفته است.به رسم فرهنگ چند هزارساله مان،مبارکتان باشد همه آنچه که بدست آورده اید.
مبارک باشد بر راهنماهای دلسوزتان.
و هزاران بار مبارک باشد بر کیانای زیبا مادر و پدر رها
عزیزه سه شنبه 13 اسفند 1398 10:09 ب.ظ
خانم الهه عزیز هراران تبریک بابت رهاییتان این رهایی گوارای وجودتان تبریک ویژه به خانم منیره عزیز
همسفر سکینه24 سه شنبه 13 اسفند 1398 08:03 ب.ظ
خانم الهه عزیز،این روز به یادماندنی را به شما،مسافرتان،دختر گل و مهربانتان و خانم منیره عزیز و آقای ایرانپور تبریک میگویم.ان شالله رهایی پر خیر و برکتی داشته باشید و از خدمتگزاران کنگره 60شوید.موفق باشید.
با تشکر از عکاس و گروه وبلاگ.
پوران همسفرعباس 1 سه شنبه 13 اسفند 1398 03:21 ب.ظ
عرۻ تبریک وخداقوت خدمت کمک راهنماهای توانمند جناب اقای ایرانپور وسرکار خانم منیره عزیز بابت زحماتی که برای این رهایی کشیدید بسیار از شما سپاسگزارم وامیدوارم همواره درمسیر خدمت باشید
یک تبریک ویژه خدمت مسافر محترم والهه عزیز؛بسیار خوشحال شدم از اینکه این روز شاد وبه یاد ماندنی را تجربه کردید ان شاالا درادامه راه بهترینها نصیبتان شود وخدمتگزارکنگره باشید .
خدایا شکرت.
خداقوت به گروه وبلاگ نویسان.
همسفر سمانه ۱۷ سه شنبه 13 اسفند 1398 10:51 ق.ظ
خانم الهه عزیز و دوست داشتنی بسیار خوشحال شدم این رهایی گوارای وجودتان باشد به شما و مسافرتان تبریک میگم امیدوارم همیشه پایدار باشید.با تشکر از وبلاگ نویسان محترم.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات