اهمیت سایت
دوشنبه 12 اسفند 1398 ساعت 10:20 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر لیلا | ( نظرات )
مدتی به خاطر بیماری که شایع شده است از حضور در جلسات کنگره محروم شده‌ایم البته این هم امتحانی برای آزموده شدن ما کنگره‌ای‌ها است، اهمیت سایت در این روزها بیشتر خودش را نشان می‌دهد چون حضوری نمی‌توانیم به کنگره برویم ولی از طریق دنیای مجازی می‌توانیم در کنار هم برنامه جلسه و لژیون را پی گیری کنیم...

به نام قدرت مطلق

سلام دوستان نجیمه هستم یک همسفر

مدتی به خاطر بیماری که شایع شده است از حضور در جلسات کنگره محروم شده‌ایم البته این هم امتحانی برای آزموده شدن ما کنگره‌ای‌ها است تا ببینیم آموزش‌هایی که گرفتیم چقدر در زندگی‌مان کاربردی کردیم و می‌توانیم عمل کنیم و البته صد هزار مرتبه شکر در زمانی هستیم که علم و فناوری آن‌قدر پیشرفت کرده است که از طریق دنیای مجازی می‌توانیم با یکدیگر ارتباط برقرار کنیم البته آن انرژی را که با حضور در شعبه و دیدن چهره‌های همدیگر می‌گرفتیم را نمی‌توانیم از دنیای مجازی بگیریم ولی به‌قول‌معروف کاچی به از هیچی، باید از لحظه‌ها فرصت بسازیم تا بتوانیم پله‌های ترقی را طی کنیم.

ان‌شاءالله که این مسائل به‌زودی برطرف بشود و ما کنگره‌ای‌ها دوباره بتوانیم به لطف خدا دور هم جمع بشویم و در کنار هم مشغول آموزش دیدن مطالب ناب کنگره و همین‌طور خدمت کردن باشیم.

من از سایت کنگره و این دنیای مجازی خاطره خیلی خوبی دارم چون باعث وصل شدن من و مسافرم به کنگره همین سایت و خواندن دل نوشته یکی از همسفرهای کنگره بود که با خواندن آن دل نوشته دیدم که کس دیگری هم مثل من هست که مشکل من را دارد و با رفتن به کنگره 60 مشکلش حل‌شده است.

با خواندن آن دل نوشته انگار بذر امیدی در دل من کاشته شد. از طریق سایت آدرس کنگره60 و شعبه نزدیک محل زندگی‌مان را پیدا کردم، بعد با شعبه تماس گرفتم سؤالاتی که در ذهنم بود پرسیدم و این‌طوری استارت وصل به کنگره زده شد، الحمدالله.

برای همین من همیشه علاقه‌مند بودم در قسمت وبلاگ نویسان خدمت کنم تا این دینم را به سایت ادا کرده باشم تا ان‌شاءالله کس دیگری مثل من بتواند از طریق سایت با کنگره آشنا بشود و امید ازدست‌رفته‌اش را پیدا کند و روزنه‌ای در تاریکی زندگی‌اش روشن بشود.

اگر انسان‌ها بخواهند پیشرفت کنند باید با علم روز آشنا باشند جناب مهندس هم این را به‌خوبی دریافتند برای همین از شروع سال ۹۸ به سایت و دنیای مجازی خیلی اهمیت دادند و فعالیت در آن را یک نوع خدمت تلقی کردند. اهمیت سایت در این روزها بیشتر خودش را نشان می‌دهد چون حضوری نمی‌توانیم به کنگره برویم ولی از طریق دنیای مجازی می‌توانیم در کنار هم برنامه جلسه و لژیون را پی گیری کنیم.

همان‌طور که مهندس در اطلاعیه جدیدشان فرمودند؛ از طریق دنیای مجازی باید راهنماها و رهجوها در ارتباط باشند؛ راهنماها به رهجوها تکالیف بدهند و رهجوها هم وظیفه‌دارند تکالیفشان را انجام بدهند و به راهنماهایشان بفرستند تا به این صورت مسافر و همسفر با کنگره در ارتباط باشند و از راه دور آموزش‌ها را بگیرند؛ این پیام مهندس در مورد آموزش دیدن از طریق دنیای مجازی شاید کمی سخت باشد ولی انجام آن به نفع ما همسفرها و مسافرها هست که از آموزش دیدن عقب نمانیم.

باشد که از این آزمون هم سربلند بیرون بیاییم.

 

نگارنده: همسفر نجمیه از لژیون 14

ویراستاری: همسفر لیلا


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مریم نظری جمعه 16 اسفند 1398 03:42 ب.ظ
خدا قوت خانم نجیمه عزیز، مقاله شما خیلی عالی و رسا بود و خوشحالم که هم حس هستیم. شما جزو خدمتگزاران عاشق وبلاگ هستیند و در هر گروهی قرار می گیری از عملکردتان راضی هستند.
قدمتهات در راه خدمت استوار
خداقوت عزیزان گروه وبلاگ
فروغ کرمی جمعه 16 اسفند 1398 01:06 ب.ظ
خدا قوت نجیمه عزیز مثل همیشه با آرامش سخنان زیبایت را بیان کردی
همسفر زهرا سه شنبه 13 اسفند 1398 12:24 ق.ظ
خانم نجیمه ممنون از مطلب خوبتان
باید بیشتر شکر گزار بودن در کنگره و آموزش گرفتن در محضر آقای مهندس و آقای امین و کمک راهنمایان باشیم ،خداوند نعمت بودن در کنار این عزیزان را روزی مان کرده تا در بهترین شرایط آموزش بگیریم و حالا که از کنگره دور هستیم همگی این کمبود را حس میکنیم
انشاالله که به زودی شرایط به خوبی تغییر کند و دوباره به بهشت کنگره باز گردیم ،آمین
نسرین.اسیستنت دوشنبه 12 اسفند 1398 10:43 ب.ظ
خانم نجمیه عزیز همه اعضا کنگره مثل شما بزرگوار از شرایط پیش آمده ابراز دلتنگی دارند فراموش نکنیم که درد فراق لذت وصال را بیشتر میکند شاید این فراق مارا به کنگره متصل تر کند آرزوی سلامتی برای همه اعضا کنگره دارم.
همسفر حوریه دوشنبه 12 اسفند 1398 09:00 ب.ظ
خانم نجیمه عزیز،ممنون از مطالب امید بخشتان‌.‌ان شالله موفق وپیروز باشید.
درود بر خدمتگزاران سایت و وبلاگ ها
الهه لژیون ۱۲ دوشنبه 12 اسفند 1398 06:01 ب.ظ
خانم نجیمه عزیز خداقوت مطالبتون بسیار عالی بود وبلاگ نویسان عزیز و محترم خداقوت
همسفر الهام مهدی پور 1 دوشنبه 12 اسفند 1398 04:43 ب.ظ
خانم نجیمه عزیز،ممنون بابت مطالب مفیدی که درباره سایت بیان نمودید،امیدوارم در راه خدمتگزاری در سایت موفق باشید
خدا قوت به وبلاگ نویسان محترم
همسفرسکینه24 دوشنبه 12 اسفند 1398 02:48 ب.ظ
خانم نجمه ی عزیز،بسیار عالی در مورد سایت و احساستان بیان کردید.خدا را شکر که فضای مجازی هست و خدا را شکر که از آن درست استفاده میکنیم.خدمت شما و دوستان دیگر در گروه وبلاگ که بی وقفه خدمت میکنید عرض خدا قوت دارم.خدمتتان پر برکت.
همسفر سمانه ۱۷ دوشنبه 12 اسفند 1398 02:29 ب.ظ
خدا قوت خانم نجیمه عزیز بسیار عالی اهمیت سایت و فضای مجازی را بیان نمودید سپاسگزارم امیدوارم هر چه زودتر این بحران به پایان برسد و همه با هم در کنار یکدیگر باشیم.با تشکر از وبلاگ نویسان محترم.
همسفر فاطمه دوشنبه 12 اسفند 1398 11:01 ق.ظ
خانم نجیمه عزیز بسیار سپاسگزارم بابت مطلب تان.
این روز ها هر چه می خوانم به نظرم تلنگری است برایِ بیدار کردنم و درک بهترِوقایع اطرافم. ما نیز از طریق سایت با کنگره آشنا شدیم و جایِ بسی شکر و سپاس دارد از عزیزان گروه وبلاگ که صمیمانه و بی توقع خدمت می کنند تا شاید پیامشان به گوشِ گمگشتگان راه برسد، جرقه را ببینند تا به نور برسند. ممنون از بازگو کردنِ خاطره تان . باشد که همیشه شکرگزار باشیم انشا
پوران همسفرعباس 1 دوشنبه 12 اسفند 1398 10:50 ق.ظ
خداقوت خانم نجیمه عزیز بسیار عالی بود ومطالبی که درمورد سایت بیان کردید مفید واستفاده کردم .
شما عۻو لژیون دبلاگ نویسان هستید بسیار به شما تبریک می گویم چرا که میبینم دراین عرصه فعالیت خوبی دارید ارزوی موفقیت برای شما را دارم .امیدوارم بتوانم درسهایم را از طریق دنیای مجازی بگیرم .این را باید باور داشته باشم که گاهی ممکن است به اجبار از کنگره دور شوم ولی باید از فرصتها به درستی استفاده کرد .

خداقوت به گروه وبلاگ نویسان .
فاطمه همسفر ابوالفضل دوشنبه 12 اسفند 1398 10:15 ق.ظ
خانم نجیمه عزیز بسیار عالی بود خداروشکر که حداقل از طریق دنیای مجازی می تونیم در ارتباط باشیم.ان شالله دوباره هر چه زودتر کنار هم جمع شیم و از کنار هم بودن لذت ببریم
خداقوت به وبلاگ نویسان
همسفر مرضیه لژیون یکم دوشنبه 12 اسفند 1398 10:11 ق.ظ
خانم نجیمه عزیز بسیار عالی بود و سپاس
خدا را شکر برای وجود سایت و وبلاگ ها
انشالله دوباره در کنار هم آموزش بگیریم و خدمت کنیم
وبلاگ نویسان عزیز خدا قوت
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات