حس پیمان ؛ غرور و منیت ، عشق و محبت
جمعه 9 اسفند 1398 ساعت 09:00 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر معصومه | ( نظرات )
وقتی آقای مهندس شال را بر گردنم انداخت، با لبخندی پر از محبت به چشمانم نگاه کرد، انگار که مهر تایید به پیمان نامه ام زد و تمام وجودم به لرزه افتاده بود و یک نوری از آقای مهندس
بر وجودم تابید 

       
یا رحیم 

سلام دوستان سولماز هستم یک همسفر

قلم به دست گرفتم تا حس و حال خوبم را با شما در میان بگذارم.
وقتی ما وارد کنگره می‌شویم و درست حرکت می‌کنیم، وارد سفر دوم می‌شویم و جایگاههای خدمتی را یکی پس از دیگری کسب می‌کنیم که یکی از آنها دریافت شال تازه‌واردین است. حس و حال زیبایی است که هر شخصی خودش باید آن را تجربه کند.
من از سال‌ها پیش این حس و حال بسیار زیبا را در ذهن خودم پرورش می دادم تا اینکه به فضل پروردگار امسال به واقعیت پیوست.
سال گذشته که کمک راهنمایان تازه‌واردین شال خود را دریافت کرده بودند با خودم گفتم ای کاش شال کمک راهنمایان هم این رنگی بود، بااینکه اصلاً به راهنمای تازه‌واردین فکر هم نمی‌کردم تااینکه امسال اسامی قبول شدگان آمد و اسم خودم را در لیست تازه‌واردین دیدم حالم خیلی بد شد و این وضعیت چند روزی ادامه داشت؛ ولی وقتی به خودم آمدم دیدم این شال سبز رنگ را خودم از خداوند خواسته بودم و امسال به خواسته خود رسیدم؛ پس چرا ناراحت باشم؟! اینجا بود که خدای خود را شکر کردم که این جایگاه گرانقدر را نصیبم کرد تا بتوانم به بندگانش خدمت کنم.
وقتی که آقای مهندس در صحبت‌هایشان  فرمودند که برای دریافت شال باید سر خود را خم کنید، با خودم گفتم سولماز از امروز باید غرور و منیت خود را زیر پا بگذاری و با عشق و محبت خالص به کسانی که دردمند هستند کمک کنی تا از تاریکی مطلق به روشنایی برسند و راه درمان اعتیاد را پیدا کنند.
اگر من امروز خوشحال هستم و جایگاههای خوب خدمتی را یکی پس از دیگری کسب می‌کنم همه‌ اینها را مدیون خانم آزاده عزیزم هستم؛ چراکه راهنمای عزیزم بود که همه‌ آموزش‌های کنگره را به من و خواهر لژیونی های عزیزم داد و هرکدام امروز به یک درخت تنومند تبدیل شدیم. 
امیدوارم بتوانیم با خدمت کردن در کنگره، مقداری از زحمات ایشان را جبران نماییم.
خانم آزاده جان، بابت تمام زحماتی که برای ما کشیدی سپاس، سپاس، سپاس. 
همچنین خواندن پیمان نامه در پیشگاه الله و آقای مهندس حال و هوای خاصی دارد که نمی‌توانم با هیچ زبانی توصیف کنم. فقط می‌توانم دعا کنم شما عزیزان سفر دومی این جایگاه را تجربه کنید و حس و حال امسال من را درک کنید.
وقتی آقای مهندس شال را بر گردنم انداخت، با لبخندی پر از محبت به چشمانم نگاه کرد، انگار که مهر تایید به پیمان نامه ام زد و تمام وجودم به لرزه افتاده بود و یک نوری از آقای مهندس بر وجودم تابید.
اینجا جا دارد از آقای مهندس و خانواده محترمشان سپاسگزار باشم که کنگره را با تمام سختی‌هایی که داشتند به اینجا رساندند که ما به کنگره راه پیدا کنیم و این لذت‌های زیبای خداوندی را لمس کنیم.
 جا دارد از مسافر عزیزم آقا مهدی هم تشکر کنم که اجازه دادند من همسفرشان باشم تا از آموزش‌های ناب کنگره بهره‌مند  شوم و امروز به این جایگاه والای انسانی برسم.
همچنین از خانم معصومه عزیز هم سپاسگزارم که به من اجازه داد تا خدمت کنم.
خدا را هزاران بار شکر شکر شکر.

نگارنده ؛ همسفر سولماز 
تایپ ؛ همسفر فاطمه 
ویراستاری ؛ همسفر الهام 
عکس ؛ همسفر فاطمه 
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر سکینه24 یکشنبه 11 اسفند 1398 11:43 ب.ظ
خانم سولماز عزیز،شما یک رهجوی فر مانبردار برای کنگره و راهنمایتان بودید،با بودن در مسیر ارزشها و رعایت حرمتها این سال خوش رنگ را برای خود به ارمغان آوردید،ان شاالله به اذن خداوند و تلاش خودتان شال نارنجی را هم کسب میکنید.
لیلا طاهری یکشنبه 11 اسفند 1398 12:48 ق.ظ
خانم سولماز خدمتتون خیلی تبریک میگم.موفق به دریافت شال زیبا ومعنوی سبز شدید.انشالله جایگاههای بالاتر کسب کنید وهمیشه موفق وسلامت باشید.مچکرم گروه وبلاگ.
همسفر فاطمه شنبه 10 اسفند 1398 11:07 ب.ظ
خانم سلماز عزیز، تبریک بابت دریافت شال راهنمای تازه واردین. یقینا در این جایگاه موفق و سربلند خواهید بود و در آینده ای نزدیک در جایگاه کمک راهنمایی قرار خواهید گرفت. من از هم اینک شما را در حال خدمت در این جایگاه می بینم.
جایگاه تمامی کمک راهنمایانی که از آنان تجلیل شد در قلب ماست. خانم آزاده عزیزم نیز همچنین.
بهترین ها را برای شما آرزو می کنم.
خدا قوت خدمت عزیزان وبلاگ
همسفر زینب لژیون یکم شنبه 10 اسفند 1398 12:08 ب.ظ
خانم سولماز عزیزخداقوت این جایگاه را به شما تبریک میگم انشاالله درتمام مراحل زندگی موفق باشید ازخداوندبزرگ برایتان بهترهاراارزومندم
همسفر حوریه شنبه 10 اسفند 1398 11:47 ق.ظ
تا باد چنین بادا.
خانم سولماز عزیز دریافت شال زیبای راهنمای تازه واردین را به شما تبربک میگویم انشاالله جایگاههای بالاتر را هم تجربه کنید و همواره موفق و موید باشید 
خدا قوت وبلاگ نویسان محترم
همسفر بهناز شنبه 10 اسفند 1398 02:36 ق.ظ
خانم سولماز عزیز دریافت شال زیبای راهنمای تازه واردین را به شما تبربک میگویم انشاالله جایگاههای بالاتر را هم تجربه کنید و همواره موفق و موید باشید
خدا قوت وبلاگ نویسان محترم
همسفر نسیم جمعه 9 اسفند 1398 06:12 ب.ظ
خانم سولماز دوست داشتنی و مهربان بسیار تبریک و شاد باش
امیدوارم تا همیشه بدرخشید
نسرین.اسیستنت جمعه 9 اسفند 1398 02:47 ب.ظ
خانم سلماز عزیز کسب این جایگاه خدمت نشانه حرکت درست و بی وقفه شما در مسیر ارزشهاست.به شما و راهنمایتان خانم آزاده تبریک میگویم و برایتان بهترین برکت معنوی در این جایگاه را آرزو دارم.
باتشکر از گروه وبلاگ
همسفر سمانه ۱۷ جمعه 9 اسفند 1398 02:35 ب.ظ
خانم سولماز عزیز این جایگاه مقدس را خدمت شما تبریک عرض میکنم امیدوارم جایگاههای بالاتر را تجربه کنید و برکات این خدمتهای ارزشمند شما همواره در زندگیتان جاری باشد و همیشه پایدار باشید.با تشکر از وبلاگ نویسان محترم.
الهه لژیون ۱۲ جمعه 9 اسفند 1398 01:11 ب.ظ
با عرض سلام و تبریک خدمت خانم سولماز عزیز و مهربون انشاالله در جایگاهی که قرار گرفتین موفق و پیروز باشید. از خداوند منان بهترینها رو برای شما دوست عزیز خواستارم وبه کمک راهنمای محترمتون تبریک عرض میکنم .عرض خدا قوت خدمت وبلاگ نویسان محترم شاد و پیروز باشید
سید مهدی موسوی لژیون۲۳ شادآباد جمعه 9 اسفند 1398 12:04 ب.ظ
خدا قوت همسفر خیلی عالی بود انشالله در جایگاهی بالاتر خدمت کنید.
خدا قوت وبلاگ نویسان گرامی
عزیزه 15 جمعه 9 اسفند 1398 10:20 ق.ظ
خداقوت خانم سولماز عزیز این جایگاه وخدمت مبارکتان باشد خیلی از دیدن نام شما در لیست تازه واردین خوشحال شدم انشالله این خدمت روزی ماهم بشود
پوران همسفرعباس 1شاداباد جمعه 9 اسفند 1398 09:13 ق.ظ
خداقوت وعرۻ تبریک خدمت خانم سولماز عزیز این جایگاه را به شما تبریک می گویم .ان شاالا دراین جایگاه خوش بدرخشید وباعث وصل خانواده های دردمند با کنگره شوید تد انها هم به این حال خوش برسند .
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic