حس پیمان
پنجشنبه 8 اسفند 1398 ساعت 11:00 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر الهام | ( نظرات )
با تمام وجودم احساس کردم که آقای مهندس این موضوع را تاکید می‌کند که حوریه حواست باشد، تو مانند کسی هستی که بر روی پل صراط ایستاده، هم می‌توانی در جایگاه راهنمایی، تازه‌واردینی که به کنگره پناه آورده اند را به سلامت عبور دهی و به بهشت کنگره  هدایت کنی و هم می‌توانی طوری رفتار کنی و حرف بزنی که آنها را به قعر جهنم ناامیدی و دنیای تاریک خودشان برگردانی و از کنگره دور کنی.


یا حی و یا قیوم


انسان‌هایی که پا به زمین می‌گذارند هر یک دارای مأموریتی هستند که بر آن واقف نمی‌باشند.

سلام دوستان حوریه هستم همسفر محمد
خداوندا بابت بودن در کنگره60 و در کنار بهترین بندگانت شکر.
هیچ‌وقت روزی را که با کوله باری از غم و ناامیدی و زخم خورده از آتش اعتیاد وارد کنگره 60، شعبه شادآباد شدم را فراموش نخواهم کرد.
ابتدا فکر می‌کردم اینجا هم مثل جاهای دیگر مورد قضاوت و سرزنش قرار خواهم گرفت؛ ولی وقتی وارد شدم انسان‌های سفیدپوشی را دیدم که بوی فرشته‌های آسمانی را می‌دادند و عشق و محبت در نگاه و کلام و قلبشان موج می‌زد. از همان روز اول و با قرار گرفتن در  لژیون تازه‌واردین، کلی نور امید و امنیت به قلبم تابید و از همان جلسه اول مجذوب کنگره 60 شدم؛ اما به کنگره می‌آمدم فقط برای اینکه مسافرم رها شود و دنبال زندگی خودمان برویم؛ ولی از آنجایی که هیچ کار خداوند بی حکمت نیست، سفرمان بسیار طولانی شد و هر چه آموزش بیشتری گرفتم فهمیدم که هدف از خلقت انسان جز آموزش و خدمت نیست و کجای دنیا این دو موهبت الهی می‌توانست نصیبم شود الا در کنگره؟!
با تشویق های کمک راهنمای عزیزم و خواسته خدمتی که در من به وجود آمده بود تصمیم گرفتم تلاش بیشتری کنم و در آزمون کمک راهنمایی شرکت کنم. حس می‌کردم که پروردگار از قبل جایگاهی را برایم تدارک دیده و مرا دعوت به خدمت مهمی کرده است.
خوشبختانه در امتحان کمک راهنمای تازه‌واردین قبول شدم و اذن خداوند اینگونه بود که آنهایی که قصد آمدن به کنگره دارند با حرف‌ها و راهنمایی های من راهشان را با قدم های جدی تری طی کنند. بسیار خوشحال و شاکر بودم؛ چون فرصتی برایم پیش آمده بود تا عشقی که خداوند در مسیر کنگره به من عطا کرده بود و آن عشق به مخلوق بود را به دیگران هدیه دهم.
و اما روزی که قرار بود شال مقدس و فسفری رنگ کمک راهنمای تازه‌واردین را از دستان مبارک آقای مهندس دژاکام دریافت کنم؛ 
در تاریخ 1398/11/28 حس بسیار عجیبی داشتم، هم خوشحال بودم و هم نگران. هم شاکر بودم و هم مردد که آیا می‌توانم از زیرِ بارِ این مسئولیت بزرگ سربلند بیرون بیایم؟! از طرفی هم با خود می‌گفتم همان کسی که تا اینجا هدایت و حمایتم کرده است خودش هم یاری ام خواهد کرد.
و اما حسی که لحظه گرفتن شال از دستان پرتوان مهندس عزیز داشتم قابل توصیف نیست. با خضوع و خشوع به حضور  ایشان رفتم و بعد از گرفتن شال وقتی به چهره ایشان نگاه کردم، احساس کردم چشمان ایشان انتهایی ندارد و دنیایی است پر از رمز و راز... 
یاد خوابی افتادم که چند سال قبل دیده بودم و دقیقاً آن صحنه برایم تداعی شد.
با تمام وجودم احساس کردم که آقای مهندس این موضوع را تاکید می‌کند که حوریه حواست باشد، تو مانند کسی هستی که بر روی پل صراط ایستاده، هم می‌توانی در جایگاه راهنمایی تازه‌واردینی که به کنگره پناه آورده اند را به سلامت عبور دهی و به بهشت کنگره  هدایت کنی و هم می‌توانی طوری رفتار کنی و حرف بزنی که آنها را به قعر جهنم ناامیدی و دنیای تاریک خودشان برگردانی و از کنگره دور کنی.
در کنار آقای مهندس که همچون پدر مهربان همیشه یاور و دادرس ما هستند حس امنیت داشتم و مطمئن بودم که اگر در این جایگاه به مشکلی بربخورم ایشان با درایت فوق‌العاده خودشان، کسانی را قرار داده‌اند که یاریگر و کمک رسان من باشند و آنها کسانی نیستند جز اسیستانت و مرزبانان مهربان.
و در آخر در آن لحظه پرخیر، از خداوند خواستم که همه اعضای کنگره که دوستدار خدمت هستند توفیق خدمت در این جایگاه روزی شان شود.
از خدای خوبم سپاسگزارم بابت توفیق اذن ورودم به کنگره و قرار گرفتن در جایگاه خدمتی.
از خانم صبای عزیزم سپاسگزارم بابت آموزش‌های نابشان و محبت بی دریغشان. از کنگره 60 و تمام خدمتگزارانش سپاسگزارم که مرا به‌عنوان یک رهجو پذیرفتند. از اسیستانت و مرزبانان محترم سپاسگزارم که همیشه مرا مورد لطف و محبتشان قرار می‌دهند و بسیار از وجودشان می‌آموزم.
با تشکر از همه عزیزان.تهیه و تایپ : همسفر مریم 
ویراستاری : همسفر الهام


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
ثریا ۱۲ یکشنبه 11 اسفند 1398 03:41 ب.ظ
خانم حوریه عزیز رسیدن به جایگاه راهنمای تازه واردین را به شما همسفر گرامی مهربان و خوشروصمیمانه تبریک میگویم .
قطعا لایق این جایگاه هستید امیدوارم به کمک نیروهای الهی در مسیر موفق باشید و افراد بسیاری با کمک شما فرشته الهی بر روی زمین، به سمت بهشت کنگره رهنمون شوند .
انشاالله جایگاههای خدمتی بالاتر را هم تجربه کنید وبرای من هم دعا کنید که خداوند مهربان من راهم جز خادمان کنگره قرار بدهد واذن خدمتم را صادر کند .
موفقیت و پیروزی روز افزون شما دوست عزیز را از قدرت مطلق خواستارم .
با تشکر و سپاس از گروه وبلاگ.
همسفرخدیجه م یکشنبه 11 اسفند 1398 01:50 ب.ظ
خواهرعزیزم حوریه جان مبارک باشد این جایگاه خدمتی پرشگون انشاءالله در ادامه موفق و موید باشی دراین جایگاه زیباتر شده ای
لیلا طاهری یکشنبه 11 اسفند 1398 12:44 ق.ظ
خانم حوریه عزیزم.بسیار بسیار تبریک میگم بهتون وآرزوی موفقیت وسلامتی براتون دارم.ممنون که حس خوبتون زیبا بیان کردید.تشکر از گروه وبلاگ همیشه پرتلاش.
همسفر زینب لژیون یکم شنبه 10 اسفند 1398 12:01 ب.ظ
خانم هوریه عزیزخداقوت این جایگاه را به شما تبریک میگم انشاالله در تمام جایگاه زندگیتان بدرخشید
همسفر بهناز شنبه 10 اسفند 1398 02:17 ق.ظ
عرض تبریک دارم خدمت شما خانم حوریه عزیز بابت جایگاه راهنمای تازه واردین انشاالله در این جایگاه با یاری خداوند سربلند باشید و برایتان جایگاههای بالاتر را از خداوند خواستارم و آرزوی موفقیت برایتان دارم‌
و همچنین عرض تبریک به خانم صبای عزیزم
تشکر از وبلاگ نویسان محترم
همسفر نسیم جمعه 9 اسفند 1398 07:40 ب.ظ
همسفر پرتلاش خدمتگزار و مهربان ، انشالله در این مسیر جدید خدمت سربلند و‌موفق باشید
همسفر مهدیه از لژیون ۴ جمعه 9 اسفند 1398 10:19 ق.ظ
خدا قوت به خانم حوریه عزیز وعرض تبریک بابت این جایگاه وخدمت امیدوارم جایگاه های بالاتر
همسفر زهرا جمعه 9 اسفند 1398 12:26 ق.ظ
خانم حوریه مهربان
دریافت شال تازه واردین و کسب این جایگاه خدمتی را به شما تبریک عرض میکنم قطعا لایق این خدمت بودید و مطمن هستم با مهربانیتان انسانهای زیادی را جذب کنگره خواهید نمود ،در پناه حق موفق و موید باشید
عزیزه 15 پنجشنبه 8 اسفند 1398 07:29 ب.ظ
خانم حوریه عزیزم هزاران تبریک بابت شال سبز واقعا شما لایق این جایگاه هستبد بسیارتابسبار خوشحالم انشالله دراین جایگاه خدمتی خوش بدرخشید
همسفر سمانه ۱۷ پنجشنبه 8 اسفند 1398 06:46 ب.ظ
خانم حوریه عزیزم هزاران بار تبریک میگم الحق که لیاقت این خدمت را داشتید.واقعا با احساس و دلنشین توصیف کرده بودین طوری که مو به تنم سیخ شد و از خداوند خواستم من هم یک روز این جایگاه را تجربه کنم و بتوانم به حال خوش شما عزیزان برسم.با تشکر از وبلاگ نویسان محترم.
خدیجه باقری از لژیون ا پنجشنبه 8 اسفند 1398 06:04 ب.ظ
خانم حوریه عزیز این جایگاه پر خیروبرکت را به شما تبریک می گویم وبرایتان آرزوی جایگاه کمک راهنمایی را دارم و از گروه وبلاگ هم تشکر می کنم
سلمازمرادیان لژیون۱۵ شادآباد پنجشنبه 8 اسفند 1398 03:56 ب.ظ
خانم حوریه عزیز این جایگاه بسیار زیبا وپر از خیر وبرکت را به شما تبریک می گویم برایت ارزوی بهترین ها را از خداوند خواستارم چرا که لایق بهترین ها هستید.ویک خدا قوت به وبلاک نویسان عزیز.
الهه لژیون ۱۲ پنجشنبه 8 اسفند 1398 03:55 ب.ظ
با عرض سلام‌ وخداقوت خدمت خانم حوریه عزیز .این جایگاه زیبا را به شما و کمک راهنمای محترمتان تبریک می گویم برایتان آرزوی بهترینها را دارم . خداقوت به وبلاگ نویسان محترم
همسفر ربابه لژیون یکم پنجشنبه 8 اسفند 1398 03:04 ب.ظ
با عرض تبریک و خدا قوت خدمت خانم حوریه عزیزم
خیلی احساسات را به خوبی بیان کردید سپاسگزارم ،شما لایق این جایگاه هستید چون هم همسفر خوب و صبور و مهربانی هستید و هم خوب حرکت کردید امیدوارم که در جایگاههای بالاتر بدرخشی.
به راهنمای عزیزم هم تبریک میگم.خدا قوت
خدا قوت به وبلاگ نویسان محترم
مریم حسینی پنجشنبه 8 اسفند 1398 10:59 ق.ظ
خدا قوت به وبلاک نویسان عزیز
خدا قوت و تبریک به خانم حوریه عزیز برایتان در این جایگاه بهترینها و موفقیت در مسیر کنگره را ارزومندم موفق و سلامت باشید
پوران همسفرعباس 1 سه شنبه 6 اسفند 1398 04:02 ب.ظ
عرۻ تبریک خدمت خواهر عزیزم خانم حوریه بزرگوار همسفر نمونه ،صبور ،بخشنده ومهربان عملکرد شما یسیار عالی است وشما نه تنها یک همسفر صبور هستید بلکه یک همسر نگونه وبا گذشت هم هستید .
ازخداوند می خوا هم به جان ومالتان برکت دهد تا درجایگاهای مختلف بتوانیدخدمت کنید
خدمت کمک راهنمای عزیزم تبریک عرۻ می کنم وبابت تمام اموزشهایی که درلژیون میدهند سپاسگزارم .
خداقوت به گروه وبلاگ نویسان .
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic