حس پیمان
سه شنبه 6 اسفند 1398 ساعت 11:00 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر الهام | ( نظرات )
راه سختی در پیش دارم. با گرفتن این شال، یک مسئولیت سنگینی بر دوشم گذاشته می‌شود؛ زیرا قرار است با صحبت‌ها و  راهنمایی های من یک خانواده به کنگره وصل شوند و راه سفر را انتخاب کنند؛ پس باید خیلی خوب و قوی باشم تا بتوانم کلمات را طوری ادا کنم که یک تازه‌وارد به کلماتم اعتماد کند و کنگره را قبول کند.


به نام خالق زیبایی‌ها 


سلام دوستان پوران هستم همسفر عباس
شاکر خداوند بزرگ هستم که این جایگاه را نصیبم کرد.
روزی که اسامی قبول شدگان آزمون را در کانال کنگره گذاشتند اسم خودم را در جدول قبول شدگان ندیدم؛ ولی مطمئن بودم که اگر برای کمک راهنمایی قبول نشدم برای کمک راهنمای تازه‌واردین قبول شده ام. از این رو جدول کمک راهنمای تازه‌واردین را باز کردم و اسمم را در آنجا مشاهده کردم. خیلی خوشحال شدم و از خدا خواستم کمکم کند در این جایگاه موفق و سربلند باشم.
روزها منتظر بودم تا برای گرفتن شال به ما اطلاع بدهند. روز شنبه ۲۶ بهمن خانم مونا دستیار خانم آنی زنگ زدند و گفتند خود را برای دوشنبه آماده کنید و روز دوشنبه ساعت هشت در آکادمی باشید.
خیلی خوشحال شدم و در پوست خود نمی‌گنجیدم و رفتم برای تهیه پوشش سفید تا خود را آماده کنم.
روز دوشنبه پنج و نیم صبح بیدار شدم و نماز خواندم و سجده شکر به جا آوردم و از خدا خواستم کمکم کند. دیگر خوابم نبرد و خود را آماده  کردم. وقتی به آکادمی رسیدم یک شور و شوقی، تمام وجودم را گرفته بود. خیلی خوشحال بودم و وقتی آقای مهندس، آقای اشکذری و خانم کماندار صحبت می‌کردند با تمام وجودم گوش می‌کردم تا مسائل را خیلی خوب یاد بگیرم؛ چون می‌دانستم که راه سختی در پیش دارم. با گرفتن این شال، یک مسئولیت سنگینی بر دوشم گذاشته می‌شود؛ زیرا قرار است با صحبت‌ها و  راهنمایی های من یک خانواده به کنگره وصل شوند و راه سفر را انتخاب کنند؛ پس باید خیلی خوب و قوی باشم تا بتوانم کلمات را طوری ادا کنم که یک تازه‌وارد به کلماتم اعتماد کند و کنگره را قبول کند. 
تمام جلسه به این رویداد فکر می‌کردم. وقتی آقای اشکذری متن پیمان را قرائت می‌کردند و من هم تکرار می‌کردم که در پیشگاه الله پیمان می‌بندم، پاهایم می‌لرزید و در دلم شوق عجیبی بود. در آن لحظه برای تمام دوستانم و راهنمای عزیزم خانم صبا و راهنمای سفر اولم خانم حجازی عزیز دعا کردم و از خداوند خواستم که به دوستانم کمک کند تا این جایگاه را تجربه کنند. 
حس و حال خیلی خوب و بی‌نظیری بود. اشک در چشمانم حلقه زده بود و کلمات را تکرار می‌کردم و با خدای خود عهد بستم که هیچ‌گاه از حرمت و قوانین کنگره سرپیچی نکنم و همواره در صراط مستقیم حرکت کنم. امیدوارم بتوانم به خانواده‌هایی مانند خودم یاری برسانم تا جذب کنگره شوند و آنها هم به آرامشی که من رسیدم  برسند.
از مسافرم بسیار سپاسگزارم که تاریکیها را تجربه کرد تا راه برایم باز شود تا بتوانم به علم و دانش کنگره برسم و به واسطه این علم و دانش روز به روز به تکامل نزدیک شوم. در لحظه پیمان از خدا و استادان بزرگوار کنگره خواستم که به مسافرم کمک کنند تا راه برایش هموار شود تا او هم بتواند یک سفر خوب و شیرین را شروع کند و در کنار هم این مسیر را طی کنیم تا به نقطه رهایی برسیم.
انسان بزرگ نمی‌شود جز به وسیله نگرشش، شریف نمی‌شود جز به واسطه رفتارش و قابل احترام نمی‌شود جز به سبب اعمال نیکش. امیدوارم با رفتار و کردار و گفتار درست خودم، برای کنگره رهجوی خوبی باشم.
این حس خوب و ناب را تقدیم می‌کنم به همه راهنمایان و همسفران کل هستی. امیدوارم همه همسفران هستی برایم دعا کنند که در این راه موفق شوم.
دربهای بسته روزی باز خواهند شد مانند قلب هایی که آلیاژ اصلی آنها سیاه سنگ است.تهیه و تایپ: همسفر مریم 
ویراستاری: همسفر الهام 
عکس: همسفر فاطمه


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر زینب لژیون یکم شنبه 10 اسفند 1398 12:05 ب.ظ
خانم پوران این جایگاه را به شما تبریک میگم انشاالله درتمام مراحل زندگی موفق باشید ازخداوندبزرگ برایتان بهترهاراارزومندم
همسفر بهناز شنبه 10 اسفند 1398 01:55 ق.ظ
خانم پوران عزیز جایگاه راهنمای تازه واردین را به شما خیلی خیلی تبریک میگم ، خیلی زیبا احساستان را از این جایگاه ابراز کردید واقعا لذت بردم انشاالله در این جایگاه خوش بدرخشید و به واسطه این خدمت بزرگ راه مسافرتان هم به کنگره باز شود و به آرزوی قلبیتان برسید همواره موفق و موید باشید
عرض خدا قوت به دوستان وبلاگ
همسفر نسیم جمعه 9 اسفند 1398 06:10 ب.ظ
هزازان تبریک و آرزوی موفقیت های روزافزون
همسفر ربابه لژیون یکم پنجشنبه 8 اسفند 1398 03:17 ب.ظ
با عرض تبریک و خدا قوت خدمت خانم پوران عزیز،خیلی خوشحالم،شما خیلی همسفر خوب و صبور ی هستید انشاءالله که در جایگاههای بالاتر بدرخشی.سپاسگزارم.
خدا قوت و تبریک خدمت راهنمای عزیزم خانم صبا
خدا قوت خدمت وبلاگ نویسان محترم
الهه لژیون ۱۲ پنجشنبه 8 اسفند 1398 09:07 ق.ظ
با عرض سلام خدمت خانم پوران عزیز این جایگاه شیرین را خدمت شما بزرگوار تبریک می گوییم واز وجود شما در نمایندگی کلی لذت و انرژی میگیرم .برای شما بزرگوار آرزوی بهترینها را از خداوند منعان خواستارم .تشکر ویژه از وبلاگ نویسان عزیز. خدا قوت
زهرا بیگدلی لژیون 12 پنجشنبه 8 اسفند 1398 01:30 ق.ظ
خانم پوران عزیز و دوست داشتنی، دریافت شال راهنمای تازه واردین را خدمت شما تبریک می گویم و آرزو دارم شما را در جایگاه کمک راهنمایی ببینم.
شما یکی از خدمتگزاران صادق کنگره هستید و در زمان خدمت می توان عشق را در وجود شما دید.
شیرینی این جایگاه خدمتی گوارای وجودتان باد.
ممنون از وبلاگ نویسان عزیز.
نوشین چهارشنبه 7 اسفند 1398 10:50 ب.ظ
عرض سلام و ادب
خانم پوران رسیدن به این جایگاه رو به شما تبریک می گم و امیدوارم همیشه در مسیر باشید و به جایگاههای بالاتر برسید
همسفر زهرا چهارشنبه 7 اسفند 1398 02:45 ب.ظ
خانم پوران عزیز بسیار برایتان خوشحالم ،شما نتیجه تلاشتان را گرفتید و قطعا در ادامه به کمک راهنمایی هم خواهید رسید ،انشاالله در این جایگاه خوش بدرخشید و موفق و پیروز باشید
عزیزه 15 چهارشنبه 7 اسفند 1398 02:36 ب.ظ
خانم پوران عزیزم هزاران بار تبریک بابت این خدمت وشال سبز چقدر این جایگاه برازنده شماست خوش بدرخشید دراین جایگاه
همسفر فاطمه چهارشنبه 7 اسفند 1398 11:59 ق.ظ
خانم پوران عزیز تبریک بابت جایگاه راهنمای تازه واردین.
گر چه خدمت هایِ شما حدُ مرزی نداشت و در هر جایگاهی که خدمت می کردید برای همه ی ما درس به همراه داشت.
همیشه الگویی برای من خواهید و من سپاسگزار این هدیه شما هستم.
امیدوارم و مطمئن در این جایگاه نیز خوش خواهید درخشید. موفق و سربلند باشید انشا
همسفر سمانه ۱۷ چهارشنبه 7 اسفند 1398 01:45 ق.ظ
خانم پوران عزیز این جایگاه را به شما هزاران بار تبریک میگم و خیلی خوشحالم امیدوارم جایگاههای بالاتر را تجربه کنید که مطمئن هستم می رسید به آن جایگاهها.همیشه صبر شما برای من الگو بوده و هست امیدوارم مسافرتان هر چه زودتر بیابند و سفرشان را شروع کنند و امیدوارم همه کسانی که از کنگره جدا شدند روزی برگردند. امیدوارم در این جایگاه بدرخشید.
همسفر حوریه سه شنبه 6 اسفند 1398 10:51 ب.ظ
خانم پوران عزیزم.با عرض تبریک به مناسبت جایگاهی که روزیتان شده.
امیدوارم همیشه توفیق خدمت روزیتان باشد.وهمین طور عاشق بمانید.
ممنون از بیان حس زیبایتان.
لیلا طاهری سه شنبه 6 اسفند 1398 10:48 ب.ظ
خانم پوران عزیز.همسفر مهربان صبور باگذشت وامیدوار.بسیار به شما تبریک میگم.این شال برازنده شماست.همیشه من شما را در خدمت میبینم.واین از عشق بی پایان شماست.امیدوارم سلامت باشید وموفق وبه هرآنچه میخواهید برسید.احساسات خود را بسیار زیبا بیان کردید.از گروه وبلاگ مچکرم.
سلمازمرادیان لژیون۱۵ شادآباد سه شنبه 6 اسفند 1398 07:36 ب.ظ
همسفر محترم خانم پوران عزیز این جایگاه بسیار زیبا وپر از خیر برکت را به شما تبریک میگویم برایت ارزوی بهترین را از خداوند خواستارم این شال زیبا برازنده شماست انشا الله یکی از خدمت گذاران خوب کنگره باشید.ازگر‌وه وبلاک نویسان هم سپاس گذارم.
همسفر رعنا سه شنبه 6 اسفند 1398 05:03 ب.ظ
خواهر مهربانم خانم پوران عزیز چه عاشقانه و توام با صبر و تلاش این سفر عشق را طی کردید. به حق شایسته این جایگاه هستید.امیدوارم همواره بدرخشید و جایگاه های والاتری را تجربه کنید.
عزیزان گروه وبلاگ ممنون از خدمات بی دریغ تان.
پوران همسفرعباس 1 سه شنبه 6 اسفند 1398 03:09 ب.ظ
خداقوت خدمت خانمها مریم ،فاطمه والهام عزیز
خداقوت به گروه وبلاگ نویسان
خدیجه باقری از لژیون ا سه شنبه 6 اسفند 1398 02:15 ب.ظ
خانم پوران خواهر خوبم خیلی خوشحال هستم که شما را در این جایگاه می بینم امیدوارم در جایگاه کمک راهنمای هم بزودی روزیتان شود چرا که شما لایق این جایگاه هستید به خانم صبا هم تبریک می گویم واز گروه وبلاگ هم سپاسگزارم
نسرین.اسیستنت سه شنبه 6 اسفند 1398 02:14 ب.ظ
خانم پوران عزیز همسفر خدمتگزار شعبه اشتیاق شما برای خدمت در کنگره ستودنیست چه بسا این اشتیاق شمارا به این جایگاه سوق داد.ازینکه شمارا در شعبه داریم خوشحالم و از باریتعالی برایتان جایگاه بالاتر آرزو دارم.
گروه وبلاگ خداقوت
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic