پیمان ؛ نگاهی از جنس نور
چهارشنبه 7 اسفند 1398 ساعت 09:00 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر معصومه | ( نظرات )
هنگام خواندن پیمان پاهایم می‌لرزید؛ ولی شوق وصف ناپذیری داشتم. حس می‌کردم وقت جبران رسیده و به قول معروف دیگران کاشتند و ما خوردیم حالا ما می‌کاریم تا دیگران بخورند.
من با حال خراب وارد کنگره شدم و اکنون به آرامش و حال خوش رسیده‌ام و حالا وقت این رسیده است که این حال خوش را با عزیزانی که وارد کنگره می‌شوند قسمت کنم و بذر عشق و امید در دل آنها بکارم و بابت این خدمت از خدای مهربانم شاکرم که توفیق خدمت را به من عطا فرمودند.

         

 
یا رحمان
سلام دوستان زهرا هستم یک همسفر

از من خواسته  شده که راجع به حس خودم هنگام دریافت شال خوشرنگ تازه‌واردین  مطالبی را بنویسم، به دیده منت می‌پذیرم و امیدوارم به زیبایی بیان کنم و آن حس زیبا را در قالب کلمات به خوانندگان عزیز انتقال دهم.
حسی که موقع دریافت شال داشتم شاید می‌توان گفت قابل توصیف نیست و با کلمات نمی‌شود بیانش کرد؛ اما یک حس غریبی بود. گویا قرار بود یک بار دیگر قالوا بلی بگویم و مسیری را انتخاب کنم که هم بسیار شیرین است و هم سخت. هم خوشحالی عجیبی داشتم و هم در دلم غوغایی بود.
آن روز از صبح که با زنگ موبایلم از خواب بیدار شدم حس می‌کردم جسمم و رفتارم دست خودم نیست. آماده شدم و از منزل بیرون رفتم. در مسیر استرس زیادی داشتم که دیر نرسم؛ اما شکر خدا که به موقع رسیدم و برگه پیمان را امضاء کردم و به همراه دوستان منتظر حضور آقای مهندس بودیم که به همراه خانم آنی کماندار عزیز وارد سالن شدند. برایم خیلی جالب بود که هم آقای مهندس و هم خانم آنی هر دو شال سبز به گردن داشتند.
جلسه با استادی جناب مهندس شروع شد و آقای مهندس با آن صدای دلنشین صحبت کردند. به گفته جناب مهندس در مسیر خدمت باید قوانین کنگره را درنظر داشته باشیم و با حس و حال خوب، تازه‌واردین را راهنمایی کنیم و پیمانی که بسته‌ایم را فراموش نکنیم و همیشه عدالت، معرفت و عمل سالم را سرلوحه اعمالمان قرار دهیم.
هنگام خواندن پیمان پاهایم می‌لرزید؛ ولی شوق وصف ناپذیری داشتم. حس می‌کردم وقت جبران رسیده و به قول معروف دیگران کاشتند و ما خوردیم حالا ما می‌کاریم تا دیگران بخورند.
من با حال خراب وارد کنگره شدم و اکنون به آرامش و حال خوش رسیده‌ام و حالا وقت این رسیده است که این حال خوش را با عزیزانی که وارد کنگره می‌شوند قسمت کنم و بذر عشق و امید در دل آنها بکارم و بابت این خدمت از خدای مهربانم شاکرم که توفیق خدمت را به من عطا فرمودند.
جناب مهندس فرمودند: باید هنگام دریافت شال به چشمهای ایشان نگاه کنیم، وقتی در چشمهای ایشان نگاه کردم، عشق را دیدم، مهر و محبت پدرانه  را دیدم که با همه نگاه‌ها فرق داشت. گویی نگاهی از جنس نور بود.
در آن لحظه، زمان و مکان برایم ناشناخته شد و احساس کردم لحظه‌ای روحم به پرواز درآمد و تجربه شیرینی بود.
امیدوارم بتوانم در این جایگاه مقدس عاشقانه و خالصانه خدمت کنم و با خدمت، روح و جسمم را پاکسازی نمایم و در زمان خدمت، عزیزان دردکشیده زیادی را یاری و جذب کنگره نمایم و شاهد موفقیت و شادی آنها باشم.
معشوق به سامان شد تا باد چنین بادا
کفرش همه ایمان شد تا باد چنین بادا

و در پایان آرزوی سلامتی و طول عمر برای جناب مهندس و خانواده محترمشان دارم و از خدای مهربان خواستارم که همه خدمتگذاران کنگره را در پناه خویش محفوظ بدارند. آمین

نگارنده ؛ همسفر زهرا لژیون دوازدهم 
تایپ مطلب ؛ همسفر فاطمه 
ویراستاری ؛ همسفر الهام 
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر نسترن یکشنبه 11 اسفند 1398 11:35 ق.ظ
سلام خانم زهرای عزیز خیلی به شما تبریک میگم که موفق به دریافت شال کمک راهنمایی تازه واردین شدید وهمچنین به خانم منیره عزیز تبریک میگم سربلند باشید.
همسفر زینب لژیون یکم شنبه 10 اسفند 1398 11:19 ب.ظ
خانم زهرا خداقوت تبریک میگم انشاالله درتمام مراحل زندگی موفق باشید ازخداوندبزرگ برایتان بهتر ها را آرزومند
الهه لژیون ۱۲ پنجشنبه 8 اسفند 1398 03:49 ب.ظ
با عرض سلام وخداقوت خدمت دوست عزیز ومهربونم. زهرا جونم خیلی خیلی برایت خوشحالم واز خداوند برایت بهترین هارو ارزو میکنم .همیشه یک الگوی نمونه و سرشار از عشق برای من بودی واین که همیشه خوش رو و سرشار از آرامش هستی انشالله که در تمام مراحل زندگی موفق و موید باشی .به راهنمای عزیزم خانم منیره تبریک می گویم. سپاس فراوان از وبلاگ نویسان عزیز
پوران همسفرعباس 1 چهارشنبه 7 اسفند 1398 10:34 ب.ظ
خداقوت وتبریک خدمت خانم زهرای عزیز این شال برازندتون امیدوارم د ادامه مسیر موفق باشید ود این جایگاه خوش بدرخشید .
ان شاالا با کلام ونگاه شما تعداد زیادی جذب کنگره شوند وراه خود راپیدا کنند .
خداقوت به گروه وبلاگ نویسان .
سلمازمرادیان لژیون۱۵ شادآباد چهارشنبه 7 اسفند 1398 09:10 ب.ظ
خانم زهرای عزیز خیلی خوب حس خودت را بیان کردی امیدوارم در این جایگاه والای انسانی به خوبی بدرخشی شما یکی از الگوهای خوب کنگره هستید و این شال زیبا برازنده شماست و از وبلاگ نویسان هم تشکر میکنم
همسفر حوریه چهارشنبه 7 اسفند 1398 08:58 ب.ظ
خانم زهرای عزیز،تبرک ویژه دارم خدمتتان.
بسیار عالی ودلنشین حستان را بیان کردید،سپاسگزارم
امیدوارم همیشه در هر جایگاه خدمتی که هستید بدرخشید.
عزیزه 15 چهارشنبه 7 اسفند 1398 07:26 ب.ظ
خانم زهرا تبریک ویژه بابت شال سبز راهنمای تازه واردین خیلی با دیدنتان خوشحال شدم امید وارم در این خدمت خوش بدرخشید
همسفر رعنا چهارشنبه 7 اسفند 1398 04:20 ب.ظ
خانم زهرا همسفر عزیز تبریک صمیمانه مرا نیز بابت این خدمت مقدس بپذیرید.قطعا شما شایسته انجام این رسالت هستید.موفق و سربلند باشید.
وبلاگ نویسان محترم همیشه در برکت و نور باشید.
همسفر فاطمه چهارشنبه 7 اسفند 1398 03:56 ب.ظ
خانم زهرایِ عزیز.
خدمت در جایگاه کمک راهنمایِ تازه واردین بر شما میمون و مبارک باد.
احساستان را هنگام بستن پیمان کاملا درک کردم زیرا من نیز این حال را تجربه کردم. قسم خوردن و بر روی قسم ماندن آن هم در حضور دیده بانان، مسافران، همسفران و نگهبان کنگره 60 نه تنها لرزش پا به همراه دارد بلکه اشک و لرزش تمامی جواره را نیز با خود دارد.
امیدوارم همگی ما در هر جایگاه خدمتی که هستیم بر اساس سه اصل عدالت، عمل سالم، معرفت حرکت نماییم.
خدا قوت خدمت گروه وبلاگ
خدیجه باقری از لژیون ا چهارشنبه 7 اسفند 1398 03:06 ب.ظ
خانم زهرای عزیز به شما تبریک می گویم خیلی خوب حس خودتانرا بیان کردید لذت بردم وآرزوی موفقیت برایتان دارم واز گروه وبلاگ هم تشکر می کنم
همسفر زهرا چهارشنبه 7 اسفند 1398 02:58 ب.ظ
خانم زهرای عزیز
دریافت این شال و کسب این جایگاه خدمتی را به شما تبریک عرض میکنم ،قطعا شما با آرامشی که دارید میتوانید انسانهای بسیاری را به ارامش و درمان کنگره دعوت و جذب کنید ،الهی در این مسیر موفق و پیروز باشید
نسرین.اسیستنت چهارشنبه 7 اسفند 1398 12:59 ب.ظ
خانم زهرای عزیز بسیار زیبا حس ورودتان به خیل خدمتگزاران عاشق انسانیت را به تصویر کشیدید برایتان در این جایگاه حساس توفیق و سلامتی آرزو دارم.
باتشکر از گروه وبلاگ
لیلا طاهری چهارشنبه 7 اسفند 1398 11:02 ق.ظ
خانم زهرای عزیزم خیلی بهتون تبریک میگم.تا عکستونو دیدم گفتم به به چه برازنده.امیدوارم درپناه خداوند همیشه سلامت باشید و در این مسیر همواره عدالت معرفت وعمل سالم مد نظرتان باشد.امید دادن به تازه وارد که ناامید وخسته است بسیار دلنشین است.همیشه پر انرژی باشید.تشکر از گروه زحمتکش وبلاگ.
همسفر سمانه ۱۷ چهارشنبه 7 اسفند 1398 10:38 ق.ظ
خانم زهرای عزیز و دوست داشتنی این خدمت پربرکت را هزاران بار تبریک میگم امیدوارم در جایگاههای بالاتر خدمت کنید الحق که لیاقتش را دارید هر زمان به چهره آرام شما نگاه میکنم آرامش میگیرم انشالله به برکت این خدمتها آرامش ابدی نصیبتان گردد و برکات این خدمتها همواره در زندگیتان جاری باشد.با تشکر از وبلاگ نویسان محترم.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic