پیمان ؛ پیروی از اصول و قوانین کنگره ۶۰
دوشنبه 5 اسفند 1398 ساعت 09:00 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر مریم | ( نظرات )
من همسفر فتانه مهدی زاده، در پیشگاه الله، در حضور دیده بانان، مسافران، نگهبان کنگره ۶۰ پیمان می‌بندم از زمان تشکیل لژیون تازه‌واردین، به‌عنوان کمک راهنمای تازه‌واردین در کنگره، حافظ حرمت، اصول و قوانین کنگره باشم و از آنها تخطی ننمایم و همواره با در نظر گرفتن معرفت، عمل سالم و‌ عدالت در کمک به همسفران کوشا باشم. باشد در پیشگاه خداوند همیشه سربلند بمانم. آمین 
با بستن این پیمان با خود عهد بستم که هر کاری در کنگره انجام می‌دهم به پیمانم توجه کنم.

به نام قدرت مطلق 

از روزی زیبا می‌نویسم، از روزی که گلهای سفید با برگ‌های سبز، در جایگاهی تازه قرار می‌گرفتند، آری از اهدای شال سبز به قبول شدگان در آزمون راهنمای تازه‌واردین می‌نویسم.
روز دوشنبه با شور و هیجان خاصی  برای دریافت شال کمک راهنمای تازه‌واردین، از خانه به سمت آکادمی حرکت کردم. تمام طول راه، خاطرات قبل ورود به کنگره و حال بدم را به خاطر ‌آوردم و باز خاطرات ورود به کنگره و تمام حال خوبی هایم را مرور کردم و به پاس حال خوبم، خدایم را شکر و دعاگوی همه خدمتگزاران کنگره بودم. 
وارد سالن آکادمی شدم، سطح انرژی بسیار بالا بود، گویی هوایی تازه موج  می‌زد، شاهد همسفران و مسافرانی بودم به رنگ پاکی، سفید سفید. 
برگه پیمان به ‌دستم دادند و کنار خوبانی قرار گرفتم که عاشق خدمت بودند. آری خدمتی به پاس حال خوبشان، خدمتی به خاطر تشنگی برای آموزش، طوری که چشمانشان از خوشحالی برق می‌زد. 
چندی طول نکشید، گویی موج یک انرژی بزرگ وارد سالن می‌شد، سفیر عشق را می‌گویم، پدر مهربانی. بزرگ مردی که باعث آبادانی زندگی ما شد را می‌گویم. ورودش را احساس کردم و سرم را چرخاندم طوری که با حرکتشان از انتهای سالن تا زمانی که در جایگاهشان قرار بگیرند با نگاهم همراهی شان کردم. 
بعد از سلام و احوالپرسی، اولین کلامی که از زبانشان جاری شد، پیام تبریک بود و تبریکشان بر تمام جان و تن و استخوانم نشست، طوری که مرا عاشق تر برای خدمت ساخت و گامهایم را محکم تر.
با تمام وجود، من و ماهای زیادی به سخنان او و همراهانش گوش فرادادیم و درسهایی گرفتیم برای خدمتی بهتر.
لحظه پیمان فرا رسید. زمانی که پیمان را یک صدا با هم می‌خواندیم، از سرِ شوق اشک از چشمانم جاری شد.
خواندم : 
من همسفر فتانه مهدی زاده، در پیشگاه الله، در حضور دیده بانان، مسافران، نگهبان کنگره ۶۰ پیمان می‌بندم از زمان تشکیل لژیون تازه‌واردین، به‌عنوان کمک راهنمای تازه‌واردین در کنگره، حافظ حرمت، اصول و قوانین کنگره باشم و از آنها تخطی ننمایم و همواره با در نظر گرفتن معرفت، عمل سالم و‌ عدالت در کمک به همسفران کوشا باشم. باشد در پیشگاه خداوند همیشه سربلند بمانم. آمین 
با بستن این پیمان با خود عهد بستم که هر کاری در کنگره انجام می‌دهم به پیمانم توجه کنم. 
بعد از پیمان، در صفی قرار گرفتیم. به صف نگاه می‌کردم که چه طولانی و طویل است و باز لبخند زدم‌ و به خود گفتم: این یعنی اینکه ما همه در خط و خطوط کنگره حرکت می‌کنیم و آن روز نزدیک است که کنگره جهانی شود. 
نوبت من رسید تا با دستان پرتوان جناب مهندس، شال سبز بر گردنم نهاده شود. به حالت تعظیم در برابر سفیر عشق سرم را خم کردم و زمانی که شال را بر گردنم نهادند به چشمانشان خیره شدم، لبخندی زد که این تصویر برایم نمایان شد؛ که گویی مرا راهی کرد تا بر سر درِ باغی بایستم و از خوبی های این باغ و حال خوبش و اینکه درختان این باغ چگونه جان گرفته‌اند برایشان بگویم تا با درمان اعتیاد، تبدیل به درختی سبز شوند برای این باغ (کنگره‌۶۰) و‌ زندگی‌شان. 
 

نویسنده : همسفر فتانه لژیون پانزده
ویراستاری : همسفر الهام

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر فاطمه سه شنبه 6 اسفند 1398 07:31 ب.ظ
خانم فتانه عزیزم.
خدمت در جایگاه مشاور تازه واردین یکی از مهمترین جایگاه هایِ خدمتی در کنگره می باشد. روشن کردن شعله امید در دل آنانی که
در تاریکی به سر می برند و به دنبال نور هستند.امیدوارم مثل همیشه خوب بدرخشی و نور امید را در دل هزاران هزار عزیز روشن نمایی.
سپاس از گروه وبلاگ. خدا قوت
زهرا بیگدلی لژیون 12 سه شنبه 6 اسفند 1398 06:08 ب.ظ
درود و خدا قوت خانم فتانه ی عزیزم.
با خواندن مطالب دلنشینتان حال دلم خوب شد امیدوارم تمامی عزیزانی که آرزوی رسیدن به جایگاه مقدس راهنمایی را دارند به آرزویشان برسند.
دریافت شال راهنمای تازه واردین را به شما تبریک می گویم و امیدوارم در این جایگاه مقدس هم خوش بدرخشید و جایگاه های بالاتر را هم تجربه کنید.
سپاس از گروه وبلاگ.
همسفر بهناز سه شنبه 6 اسفند 1398 01:56 ق.ظ
خانم فتانه عزیز دریافت شال راهنمای تازه واردین را به شما تبریک میگم انشاالله جایگاه های بالاتر روزی شما بشود
با تشکر از وبلاگ نویسان محترم
همسفر حوریه سه شنبه 6 اسفند 1398 12:10 ق.ظ
خانم فتانه عزی بسیار زیبا ودلنشین نوشته اید ،بردل مینشیند چون از دل برآمده است.
امیدوارم همیشه بدرخشید وروزیهای مادی ومعنوی نصیبتان شود.
عزیزه 15 دوشنبه 5 اسفند 1398 09:00 ب.ظ
خانم فتانه عزیزم چقدر خوشحالم برای شما هزاران تبریک بابت راهنمای تازه واردین دریافت شال سبز سپاس از همه خدمتگزاران کنگره که یاریتان کردند تاشما این روزهای قشنگ را تجربه کنید
همسفر ربابه لژیون یکم دوشنبه 5 اسفند 1398 08:12 ب.ظ
خدا قوت و تبریک خدمت خانم فتانه عزیز،امیدوارم که در جایگاههای بالاتر بدرخشی.
خدا قوت خدمت خانم الهام عزیز
دوشنبه 5 اسفند 1398 07:58 ب.ظ
خواهر عزیزم فتانه جان دریافت شال تازه واردین رابهت تبریک میگویم وبرایت آرزوی بهترینها را از خداوند خواستارم این شال بسیار زیبا برازنده شماست و یک تبریک ویژه هم به راهنمای بزرگوارت که چنین رهجوی را پرورش داده
همسفر مینا دوشنبه 5 اسفند 1398 06:17 ب.ظ
فتانه عزیزم از دیدن تصویرت و شال سبزی که بر گردنت انداختی بسیار هیجان زده و خوشحال شدم.خدارا هزاران مرتبه شکر. امیدوارم بالاترین توفیقات را در این جایگاه خدمتی کسب نمایی.
پوران همسفرعباس 1 دوشنبه 5 اسفند 1398 05:34 ب.ظ
خداقوت خانم فتانه عزیز به شما بسبار تبریک می گویم چراکه شما لیاقت این جایگاه را داشتید شما یک همسفر تلاشگر ؛صبور ؛فعال درهمه زمینه ها هستید ؛امیدوارم درادامه راه همچون درخت سرو سر سبز وسربلند باشید وشالها دررنگهای مختلف را تجربه کنید .
خداقوت به گروه وبلاگ نویسان .
خدیجه باقری از لژیون ا دوشنبه 5 اسفند 1398 02:00 ب.ظ
خانم فتانه به شما تبریک می گویم وبرایتان آرزوی جایگاه کمک راهنمایی را دارم و به راهنمای عزیزتان هم تبریک می گویم واز گروه وبلاگ هم تشکر می کنم
لیلا طاهری دوشنبه 5 اسفند 1398 11:53 ق.ظ
خانم فتانه عزیزم.خیلی بهتون تبریک میگم.امیدوارم موفق وموید باشید در این جایگاه شیرین.شال زیبا خیلی برازنده تونه.دراینستا هم عکستونو دیدم خیلی خوشحال شدم.امیدوارم جایگاههای بالاتر رو هم تجربه کنید چرا که از خدمتهایی که میکنیدعشق میبارد.از گروه وبلاگ مچکرم.
همسفر سمانه ۱۷ دوشنبه 5 اسفند 1398 10:54 ق.ظ
فتانه جونم خدا قوت تبریک میگم انشالله جایگاههای بالاتری را تجربه کنید.وقتی دل نوشته پر احساس و دلنشینت را خواندم اشک ریختم که یکی از دلایلش ابن بود که خیلی خوشحالم که در این جایگاه قرار گرفتی دیگر اینکه آنقدر خوب و ملموس آن محیط را توصیف کردی که دلم خواست که من هم در آنجا بودم و از این انرژی و برکت برخوردار می شدم.هزاران بار تبریک میگم الحق که این شال برازنده برشماست.با تشکر از وبلاگ نویسان محترم.
دوشنبه 5 اسفند 1398 10:04 ق.ظ
خانم فتانه عزیز
سال خوشرنگ سبز را که بسیار برازنده شماست را به شما تبریک میگویم در کنار شما بودن بسیار دلنشین است خدا رو شکر میکنم که عاشق خدمت هستید و این را میتوان از چشمان شما کاملا دید. انشالله در این جایگاه مثل همیشه خوش بدرخشید و نسلی امید برای تازه واردین باشید.
نسرین.اسیستنت دوشنبه 5 اسفند 1398 08:20 ق.ظ
خانم فتانه عزیز کسب جایگاه مشاور تازه واردین،کسب رسالت انتقال پیام رهایی و،حال خوش به کسانی هست که نا امید و خسته از تاریکی اعتیاد به کور سوی نور امیدی دلخوش کرده اند واین وظیفه عظیم نصیب شما شده تا کور سوی نور را تبدیل به روشنایی بیکران امید به رحمت الهی کنید.دراین مسیر خدمت برایتان بهترین حمایت الهی را آرزومندم تا انچه حق است بر زبانتان جاری شود.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic