حس پیمان ؛ نامه أعمال خوبی ها
شنبه 3 اسفند 1398 ساعت 03:30 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر مریم | ( نظرات )
بعد از اتمام پیمان، نوبت دادن شال شد. همگی به صف شدیم. باز یاد روز محشر افتادم که همه به صف هستند و باید نامه اعمال خود را دریافت کنند؛ اما این صف، نامه اعمال خوبیهاست؛ چون همگی خوشحال و سرمست هستیم. همگی ذوقِ گرفتن شال از دستان پر مهر پدر کنگره را داریم

به نام قدرت مطلق الله 

حس و حال امروزم برای دریافت شال کمک راهنمای تازه‌واردین، مثل کسی بود که سال‌های طولانی انتظار فردی را کشیده که از او دور بوده و می‌خواهد بعد از سال‌های طولانی او را ملاقات کند.
وقتی که شوق داشته باشی عزیزتر از جانت را ببینی سعی میکنی کارهایی انجام بدهی که او دوست دارد. لباسی را بپوشی که او دوست دارد. عطری را بزنی که او دوست دارد و من چنین حس خوبی را با تمام وجودم لمس می‌کردم.
صبح زود وقتی از خواب بیدار شدم و نماز صبح را خواندم از خداوند خواستم که خدایا من ظاهرم را سفید کردم تو کمک کن تا باطنم هم مثل ظاهرم پاک و تمیز شود. خدایا کمکم کن خدمت درست را انجام دهم، آن خدمتی که بتوانم حال کسی را خوش کنم و با این خدمت حالم خیلی خوب شود. خدایا تصمیم گرفتم هر خدمتی که از این به بعد انجام دهم به تو صاحب حق تقدیم کنم.
با ذوق خیلی زیاد، شب قبل لباسهایم را آماده کرده بودم و آماده برای رفتن شدم. 
روز قبل حال خیلی بدی داشتم، اوضاع جسمی فوق العاده خراب که حتی توانایی یک قدم را هم نداشتم و با خودم فکر می‌کردم نه به آن دیروز و نه به امروزت! امید و شادی چه می‌کند با حس و حال آدمی...
سر وقت به آکادمی رسیدم. در طول مسیر فقط ذکر می‌گفتم و بهترین ذکری که حالم را خوب می‌کرد " یا حول و لا قوه الا بالله العلی و العظیم" بود. 
سعی می‌کردم در طول مسیر، تصویرسازی‌های زیبایی داشته باشم و با این تصویرسازی خیلی حالم خوب بود. 
لباس‌های زیبای سفیدم را پوشیدم، چقدر در این لباس سفید حس خوبی داشتم. حس سبکبالی می‌کردم؛ مثل کسی که می‌خواهد طواف کند و با معبود خود رازونیاز کند.
در دلم تک تک خواهر لژیونی هایم را یاد کردم که خداوند حافظ و یارشان باشد و مسیر درمان کنگره 60 برایشان هموار شود.
یاد عزیزترین فردی که همیشه از او آموختم و می‌آموزم افتادم؛ سمیرای عزیزم و برایش دعا کردم. یاد اولین روزی که وارد لژیون شدم افتادم و مرا به اسم شکوفه‌های یاس خواند افتادم. امروز رنگ لباسم مثل شکوفه‌های یاس شده بود، انشاالله به خوشبویی آن هم باشم. 
زمانی که پیمان خوانده می شد کمی احساس نگرانی کردم که خدایا من توان این پیمان را دارم که عمل سالم و معرفت و عدالت را انجام دهم؟! یاد امواج منفی افتادم که نیروهای منفی به سراغت آمدند، حتماً توان آن در تو وجود دارد که خداوند این راه را پیش رویت قرار داده است. 
بعد از اتمام پیمان، نوبت دادن شال شد. همگی به صف شدیم. باز یاد روز محشر افتادم که همه به صف هستند و باید نامه اعمال خود را دریافت کنند؛ اما این صف، نامه اعمال خوبیهاست؛ چون همگی خوشحال و سرمست هستیم. همگی ذوقِ گرفتن شال از دستان پر مهر پدر کنگره را داریم. 
سر فرود آوردیم در حضور فردی که به ما انسان بودن را می‌آموزد. راه درست را می‌آموزد؛ پس این تعظیم چقدر دلنشین است.
 بعد از انداختن شال قرار بود که به چشمان نورانی جناب مهندس نگاه کنیم، وقتی به چشمان پرمهر ایشان نگاه می‌کردم چنان انرژی در وجودم به جریان افتاد که گویی به برقی وصل شدم! سبکبار و شاد...
چشمان جناب مهندس به من گفت مبارکت باشد. مسئولیت سنگینی بر دوشت گذاشتم، سعی کن در مسیر درست و عمل سالم حرکت کنی. 
مثل چشمان پدری مهربان که می‌خواهد فرزندش را بدرقه کند و بعد از آن نگاه حس کردم سرش را به نشان تائید تکان داد و من قبول  شدم و مورد تائید مهندس بودم. 
خدایا شکرت، چقدر این لحظه برایم دلنشین بود. همین لحظه را در خواب هم دیده بودم. 
خدایا به خاطر این همه نعمت و این همه عشق و محبتی که در کنگره در جریان است و من از اقیانوس عشق و محبت خودم را شارژ می‌کنم هزاران هزار بار شکر. 
دوست دارم این حس و حال خودم را ذره ذره استفاده کنم. می‌خواهم در درونم ذخیره کنم تا تمام نشود. 
خدایا باز هم از این حس و حال خوب نصیبم بگردان. نصیب تمام سفر اولی ها بگردان، نصیب تمام مادران چشم انتظار رهایی فرزندانشان بگردان. آمین یا رب العالمین

نگارنده : همسفر ربابه لژیون پنجم
تهیه و تنظیم : همسفر اکرم و همسفر مریم
ویراستاری : همسفر الهام


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
زهرا بیگدلی لژیون 12 سه شنبه 6 اسفند 1398 05:52 ب.ظ
خانم ربابه عزیز این جایگاه زیبا و دریافت شال خوشرنگ راهنمای تازه واردین را خدمت شما و تمامی اعضای کنگره تبریک عرض می کنم.
بسیار زیبا حس و حالتان را بیان کردید برایتان آرزوی رسیدن به جایگاه های بالاتر را دارم.
برای دعای قشنگتان بار دیگر آمین می گویم.
سپاس فراوان از گروه وبلاگ.
دوشنبه 5 اسفند 1398 08:02 ب.ظ
خانم ربابه عزیز این جایگاه بسیار زیبا را به شما تبریک عرض میکنم چرا که لیاقت این حایگاه را داری که به درد مندان یاری برسانی و یک تبریک هم به راهنمای بزرگوارت میگویم که همچین رهجویی را پرورش داده
همسفر مینا دوشنبه 5 اسفند 1398 06:19 ب.ظ
خانم ربابه عزیز جایگاه خدمتی جدید رو بهتون تبریک میگم و امیدوارم بیشترین برداشت ها و برکات شامل حالتان شود.
همسفر فاطمه یکشنبه 4 اسفند 1398 02:05 ب.ظ
خانم ربایه عزیز تبریک بابت قرار گرفتن شما در این جایگاه.
امیدوارم خدمت در این جایگاه برای شما خیر و برکت به همراه داشته باشد.
انشاءالله سال آینده شربتی شیرین تر و گواراتر بنوشید که آن هم قرار گرفتن درجایگاه کمک راهنماییست.
خوش بدرخشید و پیروز باشید.
خدا قوت خدمت عزیزان وبلاگ
همسفر فتانه یکشنبه 4 اسفند 1398 10:51 ق.ظ
خانم ربابه عزیزم شما پراز آرامش و انرژی مثبت هستید و حس زیبایتان از وجود و‌انرژی مثبتتان نشات می گیرید . مطمعنن جایگاه های بالاتر در انتظارتان است و همین حال خوب و انرژی مثبتتان باعث جذب تازه واردینی خواهد شد که با ورودشان همیشه دعاگویتان خواهند بود و موج انرژیتان روز به روز عظمت پیدا خواهد کرد .
خداقوت به وبلاگ نویسان عزیز
پوران همسفرعباس 1 یکشنبه 4 اسفند 1398 09:41 ق.ظ
خانم ربابه عزیز خیلی تبریک می گویم وارزوی موفقیت دراین مسیر راازخداوند می خواهم .
عرۻ تبریک وخداقوت خدمت کمک راهنمای موفق خانم سمیرای عزیز دارم .
خداقوت به گروه وبلاگ نویسان
عزیزه 15 یکشنبه 4 اسفند 1398 08:34 ق.ظ
خانم ربابه عزیزم هزاران تبریک بابت این جایگاه راهنمای تازه واردین چقدر خوب اخساستان را بیان نمودیدامیدوارم دراین جایگاه خوش بدرخشید با سپاس از وبلاگ نویسان
مریم حسینی یکشنبه 4 اسفند 1398 08:26 ق.ظ
خدا قوت به وبلاک نویسان عزیز
خانم ربابه عزیز کمک راهنما تازه واردین حست را بسیار با احساس نوشتی و با خواندن ان بسیار ذوق و خوشحال شدم و الحق برازنده این شال هستی و برایت بهترینها را در این مسیر از خداوند خواستارم .
به راهنمایی عزیزمان خانم سمیرا از ته قلبم تبریک میکنم و بابت تمامی آموزشهای نابشان تشکر میکنم و از خداوند بابت تمامی امووزشها و انسانهای خوبش سپاسگزارم موفق باشید .
همسفر حوریه یکشنبه 4 اسفند 1398 01:41 ق.ظ
خانم ربابه عزیز ،بسیار زیبا ودلنشین نوشتید، سخنی که از دل بر آید لاجرم بر دل نشیند.
ان شالاه موفق وپیروز باشیو ودر این مسیر بهترین روزیهای مادی ومعنوی نصیبتان شود.
همسفر سمانه ۱۷ یکشنبه 4 اسفند 1398 12:36 ق.ظ
خانم ربابه عزیز و دوست داشتنی و آرام
تمام مدتی که مطلب پر ازعشقتان را خواندم اشک ریختم و اشک ریختم آن هم اشک شوق و خیلی بابت این خدمت و جایگاه برایتان خوشحالم الحق که لیاقتش را داشتید و امیدوارم با آن بیان آرام ودلنشینتان همسفران زیادی را به کنگره ۶۰ این مکان مقدس وصل کنید که مطمئنا چنین است.به خانم سمیرا عزیزم تبریک میگم بابت تربیت چنین رهجویان خوب و فرمانبردار.با تشکر از وبلاگ نویسان محترم.
نسرین.اسیستنت یکشنبه 4 اسفند 1398 12:29 ق.ظ
خانم ربابه عزیز هزاران بار تبریک صمیمانه ام را برای کسب این جایگاه رفیع خدمت و انسانیت پذیرا باشید شیرینی جذب و رهایی تازه واردینی که با انتقال حس زیبای شما در کنگره ماندگار خواهند شد از هم اکنون گوارای وجود نازنینتان باد.
گروه وبلاگ خدمتگزار خدمتتان مورد قبول درگاه الهی باد
همسفر زینب لژیون یکم یکشنبه 4 اسفند 1398 12:01 ق.ظ
خانم روبابه عزیز تبریک هزاران تبریک امیدوارم درتمام مراحل زندگی موفق باشید
همسفر رعنا شنبه 3 اسفند 1398 04:57 ب.ظ
خانم ربابه عزیز؛توصیف احساسات زیبا و بیان پر محتوای مطلبتان برایم بسیار دلنشین بود از خداوند خواستار این جایگاه برای همه ی عاشقان خدمتگذار در کنکره هستم.موفق و پاینده باشید.
عزیزان گروه وبلاگ خدمتتان سرشار از نور و برکت خداوند.وجودتان سبز و مستدام.
لیلا طاهری شنبه 3 اسفند 1398 03:20 ب.ظ
خانم رباب عزیز.خدا راهزاران هزار بار شکر بخاطر این عمل عظیم.خیلی به شما تبریک میگم.امیدوارم دراین جایگاه که یکی از زیباترین جایگاههاست خوش بدرخشید و موفق باشید.با چه دعای زیبایی روز بیاد ماندنی خود را آغاز کرده اید.انشاللا همه ما در ادامه رو سفید باشیم.گروه پر تلاش وبلاگ خدا قوت.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic