وظایف راهنما و رهجو
دوشنبه 28 بهمن 1398 ساعت 12:00 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر فریده | ( نظرات )
 در کنگره 60 برای تفکر و توجه به رفتار خودمان از اصطلاحی که می‌گوید دوربین را روی خودمان بیاوریم استفاده می‌شود. باید توجه و تمرکز و تفکر را روی ساختار خودمان بگذاریم و آموزش‌ها و دانسته‌هایی را که کنگره 60 در اختیار ما گذاشته یا به عبارتی دانایی ای را که کسب کرده‌ایم از قوه به فعل درآوریم و بدانیم اساس تغییر من همسفر یا رهجو در کنگره عملیاتی کردن دانسته‌ها می‌باشد. 


به نام قدرت مطلق 


سلام دوستان لیلا هستم همسفر مجید
کنگره 60 بر اساس اصل پذیرفته‌شده کمک فرد رهاشده از دام اعتیاد به فرد در حال مصرف مواد مخدر فعالیت می‌کند و با استفاده از روش ابداعی DST و داروی OT توسط آقای مهندس دژاکام توانسته است به درمان اعتیاد دست پیدا کند.
 در کنگره جایگاه و واژه‌های بسیاری وجود دارند که هرکدام مفاهیم عمیقی در درون خود دارند و خودشان را تعریف می‌کنند.
 همان‌طور که از خود واژه راهنما پیداست، راهنما کسی است که راه را ‌نشان می‌دهد. راهنمایان کنگره 60 در مقوله شناخت بیماری اعتیاد که خود متشکل از شناخت مواد مخدر و اثرات آن، شناخت ساختارها و فیزیولوژی اعتیاد و شناخت صور پنهان انسان که براثر بیماری اعتیاد دچار صدمه و آسیب شده‌اند، آگاهی لازم را کسب کرده و دانش کافی را فرامی‌گیرند.
 این افراد در صورت قبولی در آزمون‌های مربوطه و کسب نمره قبولی ازنقطه‌نظر تجربه و علم و دانش، صلاحیت راهنمایی دیگران را دارند و در این زمینه تجربه به‌تنهایی کافی نیست.
اولین خصوصیت بارز یک راهنما عشق و محبتی است که به رهجو دارد و به رهجو انتقال می‌دهد. باید همه‌چیز حساب‌وکتاب داشته باشد و طبق قوانین کنگره عمل شود و از ابتدا برنامه‌ای برای پرورش استاد برای کنگره 60 در نظر گرفته شود و این از اندک وظایف یک راهنما است که باید به آن عمل شود.
 بعد از واژه راهنما به واژه رهجو می‌رسیم. رهجو به معنای جوینده راه است، کسی که جستجو می‌کند تا راه و مسیر رسیدن به تعادل در زندگی و کمال و آرامش را بیابد. 
رهجو باید به روش درمانی کنگره 60 و آموزش‌های آن اعتقاد و باور داشته باشد و با دیدن الگوهای به درمان رسیده، ایمان خود را قوی و مستحکم نماید و ترس و هراس و ناامیدی به دل خود راه ندهد و طبق سه اصل معرفت، عدالت و عمل سالم در صراط مستقیم و دوری از ضدارزش‌ها حرکت نماید.
فرمانبرداری و جایگاه‌های خدمتی کنگره 60 نقش بسیار مهمی در طی کردن مسیر دارند که باید به آن توجه بسیار شود که فاصلهٔ خدمت و خیانت بسیار ناچیز و اندک است. باید حرمت جایگاه حفظ شود در غیر این صورت خیانتی است بزرگ و باید بداند فرمانبرداری و عمل کردن به قوانین، حافظ منافع خود اوست.
 در کنگره 60 برای تفکر و توجه به رفتار خودمان از اصطلاحی که می‌گوید دوربین را روی خودمان بیاوریم استفاده می‌شود. باید توجه و تمرکز و تفکر را روی ساختار خودمان بگذاریم و آموزش‌ها و دانسته‌هایی را که کنگره 60 در اختیار ما گذاشته یا به عبارتی دانایی ای را که کسب کرده‌ایم از قوه به فعل درآوریم و بدانیم اساس تغییر من همسفر یا رهجو در کنگره عملیاتی کردن دانسته‌ها می‌باشد. 
گوشه‌ای از وظایفی که راهنما و رهجو دارند در این قالب شکل می‌گیرد که اگر در صراط مستقیم باشند می‌توانند به درمان انسان‌های دربند اعتیاد کمک شایانی نمایند. زمانی که بتوانیم در هر جایگاه خدمتی، چه راهنما و چه رهجو به وظایف خود عمل کنیم به نتیجه دلخواه در کنگره 60 خواهیم رسید.
خداوند را هزاران بار شاکر و سپاسگزارم که عضو کوچکی از کنگره 60 هستم و در کنگره 60 حضور دارم. همیشه سعی کرده‌ام رهجوی خوبی برای کنگره باشم و زمانی که قوانین و حرمت‌های کنگره 60 را به خواسته‌های خود مقدم شمردم مورد حمایت نیروهای مافوق قرار گرفتم و سبب شد تا خواسته‌های من هم برای کنگره 60 در اولویت قرار بگیرد و عمل کردن به قوانین باعث امیدواری روزافزون در وجود من شد.
امیدوارم که بتوانم قدردان راهنمای عزیز و مهربانم و کنگره 60 باشم تا بتوانم پیام عشق و درمان کنگره 60 را به دیگران انتقال دهم.


تهیه و تایپ : همسفر اکرم
ویراستار : همسفر الهام


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
پوران همسفرعباس 1 سه شنبه 29 بهمن 1398 08:32 ب.ظ
خداقوت خانم لیلا ی عزیز یسیار عالی مطلب راباز کردید وبه خوبی شرح دادید .
شماخود نمونه کامل یک رهجوی فرمانبردار بودید که امروز به فرماندهی رسیدید ؛شما برایم همیشه یک الگوی کامل وخوبی هستید وهمیشه از شما درس می گیرم .
خداقوت به گروه وبلاگ نویسان .
همسفر ربابه لژیون یکم سه شنبه 29 بهمن 1398 10:52 ق.ظ
خدا قوت خدمت کمک راهنمای محترم خانم لیلا،ممنون از مطالبی که بیان فرمودید،سپاسگزارم.
خدا قوت خدمت وبلاگ نویسان محترم
همسفر ربابه لژیون یکم سه شنبه 29 بهمن 1398 10:52 ق.ظ
خدا قوت خدمت کمک راهنمای محترم خانم لیلا،ممنون از مطالبی که بیان فرمودید،سپاسگزارم.
خدا قوت خدمت وبلاگ نویسان محترم
مریم نظری سه شنبه 29 بهمن 1398 08:32 ق.ظ
خدا قوت خانم لیلای عزیزم، مقاله شما خیلی عااالی و بی نقص بود استفاده کردم و آموزش گرفتم.
به راستی که فاصله خدمت تا خیانت بسیار ناچیز است، امیدوارم خدمتگزاران لایق کنگره باشیم و اصول و قوانین کنگره را رعایت کنیم و اجرایی کنیم.
خدا قوت عزیزان گروه وبلاگ
همسفر اکرم سه شنبه 29 بهمن 1398 08:14 ق.ظ
کمک راهنمای عزیز خانم لیلا ، به خوبی وظایف راهنما و رهجو را بیان نمودید .
همان طور که گفتید باید روی خود تمرکز کنم و فرمانبردار باشم تا بتوانم تزکیه و پالایش کنم.
ان شاالله در تمام مراحل زندگی موفق باشید.
وبلاگ نویسان محترم خدمتتان پر برکت.
سمانه همسفر داود سه شنبه 29 بهمن 1398 07:56 ق.ظ
راهنمای عزیزم بسیار عالی عنوان نمودید خدا قوت مثل همیشه انرژی گرفتم از بیان زیبایتان.
همسفر سمانه ۱۷ سه شنبه 29 بهمن 1398 01:26 ق.ظ
خدا قوت به راهنمای عزیزم مثل همیشه حرفهایتان به دل نشست و مثل همیشه ازتون انرژی گرفتم و امیدوارم در ادامه رهجوی خوبی برایتان باشم تا زحمت های بی دریغ شما را بتوانم جبران کنم.خدا قوت به وبلاگ نویسان محترم.
سیده زهرالژیون 2 سه شنبه 29 بهمن 1398 12:51 ق.ظ
خانم لیلای عزیز بسیارعالی فرمودین راهنما انگشت اشاره ای است به راه ارزشها و دوری ازضدارزشها.راه رانشان میدهدو حرکت اصلی بارهجواست که باتمرین وتزکیه وآموزش ودانایی وخیلی پارامترهای دیگر میتواند به مرحله تکامل برسد.ممنون ازگروه وبلاگ
همسفر سکینه24 دوشنبه 28 بهمن 1398 05:27 ب.ظ
کمک راهنمای گرامی،خانم لیلای عزیز،مطالب عالی بود.ان شاالله همیشه تحت حمایت نیروهای الهی باشید.لزیونی پر بار با رهجویانی خدمتگزار داشته باشید
گروه وبلاگ سلامت و پر تلاش باشید.
همسفر حوریه دوشنبه 28 بهمن 1398 03:52 ب.ظ
خانم لیلای عزیز،ممنون از مطلب پرمحتوا وآموزنده تان ،شما یکی از بهترین الگوها هستید در فرمانبرداری واطاعت از رامای عزیزمان.
نسرین.اسیستنت دوشنبه 28 بهمن 1398 02:49 ب.ظ
خانم لیلا کمک راهنمای دانا و بزرگوار کاملا متین فرمودید که واژه ها در کنگره مفاهیم عمیق دارند وبا توجه به این مفاهیم میشود جایگاهها و وظایف و حدود اختیارات را در یافت از بیان عقیده تان سپاسگزارم.
تشکر فراوان از گروه وبلاگ
همسفر مرضیه لژیون یکم دوشنبه 28 بهمن 1398 02:32 ب.ظ
خانم لیلای عزیز، کمک راهنمای محترم بسیار عالی وظایف هر دو جایگاه را بیان نمودید، سپاسگزارم
موفق و موید باشید
انشالله بتوانیم فرمانبرداران خوب کنگره باشیم و در راستای قوانین و حرمت های آن گام برداریم و در ادامه هم بتوانیم درون خودمان را آباد کنیم
وبلاگ نویسان عزیز خدا قوت
لیلا طاهری دوشنبه 28 بهمن 1398 02:05 ب.ظ
خانم لیلای عزیز؛کمک راهنمای محترم بسیار درست فرمودید.خدا قوت.قطعا همه اعضادر چارچوب قوانین حرکت میکنند و در راستای اهداف کنگره خدمت میکنند.به امیدموفقیت روزافزون شما.سپاس فراوان از گروه وبلاگ.
مریم کرمی دوشنبه 28 بهمن 1398 01:30 ب.ظ
کمک راهنمای گرامی خانم لیلای عزیز، ممنون از مطالب خوبی که بیان کردید، همان طور که شما هم اشاره کردید ،فرمانبرداری و تمرکز روی خودمان مهمترین نکاتی است که در هر جایگاهی باید به آن توجه کرد. در پناه خداوند مهربان، موفق و موید باشید.
از گروه وبلاگ متشکرم.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic