کارگاه آموزشی خصوصی همسفران روزسه شنبه مورخ 98/11/15
سه شنبه 15 بهمن 1398 ساعت 10:36 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر لیلا | ( نظرات )

یازدهمین جلسه از دوره پنجاه و دوم سری کارگاه‌های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه همسفران شعبه شادآباد، روزهای سه‌شنبه مورخ 98/11/15 با استادی همسفر لیلا، نگهبانی همسفر عزیزه و دبیری همسفر الهام با دستور جلسه «OT» رأس ساعت  15:000 آغاز به کار نمود.

سخنان استاد:

سلام دوستان لیلا هستم یک همسفر

در ابتدا خداوند را بسیار شاکرم به خاطر لحظه‌لحظه بودن در کنگره 60، بابت شربت اوتی خدا را شکر می‌کنم و این هفته را به همه مسافرهایی که در قسمت اوتی خدمت می‌کنند و همین‌طور همسفرهای محترمشان تبریک می‌گویم امیدوارم روزی‌شان روزبه‌روز بیشتر شود به خاطر خدمتی که انجام می‌دهند و بازتاب این کار خوبشان را ببینند چون زحمت این کار خیلی زیاد است.

دستور جلسه این هفته  شاید به‌ظاهر ساده باشد ولی پایه و بیس اصلی درمان اعتیاد است. در ابتدا که وارد کنگره می‌شویم درمان اعتیاد را با شربت اوتی شروع می‌کنیم. وقتی خداوند انسان را به زمین خاکی خلق کرد، انسان از بدو ورودش به کره خاکی به دنبال ماده بود که انرژی مضاعفی داشته باشد برای کار بیشتر، تفریح کردن و به‌اصطلاح خودش را سرپا نگه دارد.

و از آنجائی که انسان همیشه سر دوراهی روشنایی‌ها و تاریکی‌ها قرار دارد گشت و این ماده شفابخش را که خداوند در اختیار انسان قرار داده یعنی گیاه خشخاش را به دست آورد. با ورود خشخاش به زندگی انسان، درست است خداوند این گیاه را به‌عنوان شفا برای انسان آفرید که استفاده مفید و مهمی داشته باشد؛ اما این انسان به دلیل استفاده نادرست یا بهتر بگویم سوءاستفاده این گیاه، آمد و بیش‌ازاندازه استفاده کرد در جهت انرژی بیشتر و فکر می‌کرد که شادی بیشتری می‌توانست توسط این گیاه بگیرد و گرفتار شد و بعدها آمدند که تریاک را کنار بگذارند هرویین پا به عرصه گذاشت بعد از هرویین، الکل را پیشنهاد دادند الکل را خواستند کنار بگذارند سراغ شیشه و مواد صنعتی روی آوردند.

زمانی که آقای مهندس شروع  به درمان کردند اصلاً در فکر تأسیس کنگره و رهایی نبودند و خودشان دارویشان را طبق زمان و اندازه مناسب استفاده می‌کنند، وقتی‌که متوجه شدند که می‌توانند برنامه مصرفشان را تنظیم کنند گفتند که می‌توانند به روش تدریجی یا DST مواد را کم کنند و برای پروسه درمان از خود تریاک استفاده کردند، سپس برای درمان سه مرحله زمان مناسب، مقدار مناسب و داروی مناسب اهمیت خاصی داده است؛ و شروع کردند و چند نفر را هم با خودشان هم آوازه کردند و نتیجه گرفتند.

درگذشته همه با خود تریاک یا اپیوم تینکچر سفر می‌کردند که سختی‌ها و دردسرهای بسیاری داشت تا زمانی که آقای مهندس با تلاش زیاد توانستند شربت تریاک را که مسئولین به‌عنوان دارو به دست آورده بودند، مجوز آن را برای کنگره بگیرند تا مسافرها با شربت اوتی سفر کنند و از دردسرهای تریاک راحت شوند.

ما باید بابت این داروی شفابخش شکرگزار باشیم چون قبلاً خیلی دردسر داشت مسافر من سه ماه از سفرشان را با اپیوم سفر کردند، اپیوم هم خود تریاک است و تا آن را تهیه کنند و با ساقی سروکله بزنند و پیدا کنند و با ترازوی دیجیتال با هم تقسیم می‌کردیم و دردسرهای زیادی داشت اینکه بچه‌ها متوجه نشوند و یا اینکه با خورده فروش در ارتباط بود. خدا را شکر که مجوز شربت اوتی گرفته شد و بعد از سه ماه با این داروی درمان خیلی راحت توانست سفرش را ادامه دهد؛ و خدا را شکر دردسرهای زیادی نداشت و فقط باید منظم و نظم داشته باشند. از کلینیک‌ها شربت را تهیه می‌کنند و طبق دستور راهنما اجرا کنند و عملی کنند مطمئناً موفق خواهند بود و در کنار این شربت اوتی، جهان‌بینی خیلی مهم است. همان‌طور که می‌دانیم مثلث درمان اعتیاد جسم، روان و جهان‌بینی است که در کنار جسم که با اوتی درمان می‌شود لازم است جهان‌بینی ما هم تغییر کند و فقط باید گوش‌به‌فرمان راهنما باشد. چه مسافر و چه همسفر باید فرمان‌بردار باشند. همسفر درست است که اوتی مصرف نمی‌کند ولی باید جهان‌بینی‌شان کامل باشد. چون می‌دانیم که ما همسفرها هم بالاخره بهم ریختگی‌هایی داشتیم و داریم سعی می‌کنیم که جهان‌بینی‌ها را که بیشتر از طریق سی‌دی‌ها است تغییر دهیم، کوتاهی نکنیم و گوش‌به‌فرمان راهنما باشیم تا انشاالله در کنار مسافرمان بتوانیم یک همسفر خوبی باشیم و واقعاً بال پروازشان باشیم.

می‌خواهم به‌عنوان یک خواهر کوچک‌تر به سفر اولی‌ها بگویم که سفر را جدی بگیرند، شربت اوتی را کاملاً جدی بگیرند. کاری به مسافرشان نداشته باشند. وقتی راهنما می‌گوید که مسافر را رها کنید واقعاً رها کنید، نه اینکه کنار بگذارید، کار خودتان را مرتب، منظم با عشق و بامحبت انجام دهید.

یوسف گم‌گشته بازآید به کنعان غم مخور، کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور

ای دل غم‌دیده، حالت به شود دل بد من، وین سر شوریده بازآید به سامان غم مخور

دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت، دائماً یکسان نباشد حال دوران غم مخور

این را برای آن‌هایی می‌گویم که سفرشان طولانی شده است و اگر ده سال هم طول بکشد با صبر و حوصله به خواسته‌شان می‌رسند. پس نتیجه می‌گیریم که نباید ناامید شد، خیلی‌ها توانستند از تاریکی‌ها بگذرند پس ما هم می‌توانیم من نوعی نباید هیچ‌وقت ناامید شوم، حال دوران یکنواخت نیست و در حال تغییر است.

 

در ادامه به همسفرانی که در آزمون داخلی شعبه بالاترین نمره را کسب کرده و همسفرانی که با نوشتن بیش از چهل سی دی وارد سفر دوم شده اند توسط اسیستانت محترم شعبه گل نمادین تقدیم شد.

ویراستاری و تنظیم: همسفر لیلا

عکس: همسفر فاطمه

 


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر حوریه سه شنبه 22 بهمن 1398 10:03 ب.ظ
کمک راهنمای عزیز خانم لیلا،ممنون بابت صحبتهای خوب وآموزنده تان.
جلسه بسیار پر از انرژی بود.
مریم همسفر محمد لژیون دوازدهم شنبه 19 بهمن 1398 08:43 ب.ظ
درود وخدا قوت کمک راهنمای محترم سرکار خانم لیلای عزیز.
افسوس وصد افسوس که در جلسه ی استادی شما افتخار حضور نداشتم وبی بهره گشتم از صدای دلنشین ونگاه مهربانتان.
مطالب درج شده ی شما رادر وبلاگ مطالعه کردم مثل همیشه عالی ودخشان بودید وبهره بردم از اندیشه ی بلند وروانی کلامتان.
بانو خدمتت پر برکت راهت روشن وتنت سلامت باد.
عرض تبریک وخدا قوت به تمام عزیزانی که با تحویل چهل سی دی وارد سفر دوم شده اند.
خدا قوت به تمام دوستانیکه عاشقانه در وبلاگ تلاش نی کنند.
موفق وموید باشید.
همسفر افسانه شنبه 19 بهمن 1398 12:39 ب.ظ
خانم لیلا کمک راهنمای عزیز
ممنون بابت مطالب خوبتان
خدا قوت خدمت وبلاگ نویسان
همسفر فتانه جمعه 18 بهمن 1398 07:49 ب.ظ
تبریک به کمک راهنمای محترم خانم لیلا عزیز که در جایگاه استادیتان درخششی زیبا داشتید و خداقوت به نگهبان و‌دبیر محترم .
صحبت هایتان با بیانی ساده زیبا بر دلم نشست . بخاطر وجودتان برای آبادانی این باغ ( کنگره ۶۰) هزاران بار شکر
همسفر فاطمه پنجشنبه 17 بهمن 1398 07:26 ق.ظ
خدا قوت خدمت کمک راهنمای محترم خانم لیلای عزیز.
ممنونم بابت توضیحات شما در باب دستور جلسه.
سپاس از آقای مهندس بابت این معجزه.
خدا قوت خدمت عزیزان وبلاگ.
همسفر سمانه ۱۷ چهارشنبه 16 بهمن 1398 10:24 ب.ظ
خانم لیلا عزیز کمک راهنمای محترم
خدا قوت بسیار عالی بیان نمودید و امیدوارم همیشه پایدار باشید و برکات این خدمتها همواره در زندگیتان جاری باشد.
خدا قوت به وبلاگ نویسان محترم.
همسفرخدیجه م چهارشنبه 16 بهمن 1398 10:09 ب.ظ
خداقوت خانم لیلای عزیز بسیار عالی
مریم کرمی چهارشنبه 16 بهمن 1398 08:14 ب.ظ
خانم لیلای عزیزم، ممنون از صحبتهای خوبتان .خدمتتان پر برکت و روزی هایتان افزون.
خدا قوت به همه عزیزانی که خدمت کردند.مستدام و پایدار باشید.
همسفر نسرین چهارشنبه 16 بهمن 1398 07:18 ب.ظ
استاد راهنمای عزیزم واقعا خدا قوت عالی بودید مثل همیشه مسلط و توانمند از اینکه تو لژیون شما هستم و از شما درس می گیرم خداوند مهربان را شاکرم انشاءالله بتونم رهجوی خوبی برای شما باشم
سمانه همسفر داود چهارشنبه 16 بهمن 1398 10:36 ق.ظ
خدا قوت خانم لیلا عزیزم بسیار عالی بیان نمودید همیشه موفق و شاد باشید.
نسرین.اسیستنت چهارشنبه 16 بهمن 1398 10:16 ق.ظ
خانم لیلای عزیز از اینکه در جایگاه استادی خوش درخشیدید به شما تبریک میگویم تزریق امید برای سفر اولی ها بهترین و موثرترین داروی درمان است و امید در جای جای صحبتهایتان نمود دارد براینان روزی روز افزون از خدمت کنگره از حضرت حق مسئلت دارم.
دست مریزاد گروه وبلاگ
ثریا ۱۲ چهارشنبه 16 بهمن 1398 09:18 ق.ظ
خانم لیلا عزیز خدا قوت جلسه پر انرژی بود ممنون از صحبتهای خوبتان .نکات بسیار کلیدی و مهم به سفر اولی ها توصیه نمودید سپاسگزارم .
شما بسیار بسیار مهربان آرام ومتین هستید شکر که در کنار شما عزیزان هستم وشکر شکر شکر برای وجود پر گوهرتان .با تشکر و سپاس فراوان از گروه وبلاگ.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات