OT ؛ دارویی برای بازگشت به چرخه حیات
یکشنبه 13 بهمن 1398 ساعت 05:30 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر فریده | ( نظرات )
وقتی‌که مواد مخدر را یکباره از شخص مصرف‌کننده بگیریم بدن انسان قادر نیست به‌یکباره ترمیم و بازسازی شود؛ ولی با روش Dst و شربت OT، این کار امکان‌پذیر است و آقای مهندس چون این روش را در خود پیاده کرده و علمی که تجربه‌شده باشد سندی بدون نقص است؛ پس شخص مصرف‌کننده می‌تواند در طول 11 ماه به درمان برسد؛ چون در این فرصت تمام سیستم‌هایی که ازکارافتاده است با این روش و داروی درمان اعتیاد دوباره به چرخه حیات خود بازمی‌گردد.


به نام قدرت مطلق


سلام دوستان لیلا هستم یک همسفر
در ابتدا خدا را شکر می‌کنم که یک‌بار دیگر توفیق خدمت را نصیب من کرد و از گروه وبلاگ سپاسگذارم.
دستور جلسه این هفته، OT است. خدا را بابت وجود آقای مهندس، روش Dst و شربت OT شاکر هستم.
همان‌طور که در پروتکل آمده است که متد Dst در کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر در سال 1376 به چاپ رسیده است. در روش Dst؛ دیدگاه و نگرش آقای مهندس دژاکام در مورد درمان اعتیاد کاملاً علمی و عملی مطرح‌شده است که آقای مهندس از سال 1376 با تشکیل سازمان غیردولتی جمعیت احیاء انسانی کنگره 60 پروتکل Dst را با استفاده از تریاک به‌عنوان داروی درمان اعتیاد که بر روی هزاران نفر مصرف‌کننده مواد مخدر نتایج بسیار سازنده و درخشانی داشته است ارائه دادند.
 از سال 1376 تا سال 1386  آقای مهندس توانستند اشکالات و نقاط ضعف این پروتکل را برطرف کنند و از سال 1386 با مذاکرات و بررسی‌هایی با مرکز ملی مطالعات علمی اعتیاد و همکاری‌های مشترک این مرکز و کنگره 60، رسماً آغاز به کار کرد و از آن تاریخ تا الآن پایلوت شربت تریاک (OT) بر روی هزاران نفر مصرف‌کننده مواد مخدر انجام شده و نتایج آن بسیار درخشان بوده است.
با توجه به صحبت‌های مهندس در روز چهارشنبه مورخ 98/11/9 در مورد شربت OT که چه سختی‌ها و مشکلاتی را پشت سر گذاشتند تا به این نقطه برسند و مسافرهای ما به‌راحتی بتوانند از این شربت برای درمان اعتیاد خود استفاده کنند؛ آیا جای شکرگزاری ندارد؟ شربت OT هدیه‌ای مقدس از طرف خداوند برای خروج از تاریکی اعتیاد برای مسافران کنگره 60 بوده و این داروی شفابخش، جسم آسیب‌دیده مسافران را ترمیم می‌کند، باید حریمش را حفظ کنند و با تمام توان طبق پروتکل و دستورات راهنما عمل کنند تا به درمان قطعی اعتیاد برسند
وقتی‌که مواد مخدر را یکباره از شخص مصرف‌کننده بگیریم بدن انسان قادر نیست به‌یکباره ترمیم و بازسازی شود؛ ولی با روش Dst و شربت OT، این کار امکان‌پذیر است و آقای مهندس چون این روش را در خود پیاده کرده و علمی که تجربه‌شده باشد سندی بدون نقص است؛ پس شخص مصرف‌کننده می‌تواند در طول 11 ماه به درمان برسد؛ چون در این فرصت تمام سیستم‌هایی که ازکارافتاده است با این روش و داروی درمان اعتیاد دوباره به چرخه حیات خود بازمی‌گردد.
همان‌طور که در کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر، جسم انسان را به کارخانه تشبیه شده است، ما در جسم انسان با یک ماده و یا کارخانه سروکار نداریم بلکه با انبوهی از کارخانه روبرو هستیم که جسم در حالت طبیعی مواد زیادی را تولید می‌کند؛ ولی در اثر مصرف مواد مخدر همهٔ آنها ازکارافتاده است.
حالا این روش و این دارو، معجزه خود را نشان می‌دهد و شخص مصرف‌کننده‌ای که خواستار رهایی از اعتیاد باشد با استفاده از این روش و این داروی درمان می‌تواند در مدت 11 ماه به رهایی و درمان اعتیاد برسد؛ چون ‌به یکباره مواد از شخص گرفته نمی‌شود بلکه شربت OT به‌صورت تدریجی و با تشخیص راهنما و  با ضریب 0.8 افزایش و کاهش می‌یابد و به 0.3 سی‌سی در روز می‌رسد و بعد از آن به قطع مصرف می رسد و تمام سیستم‌های ازکارافتاده در این مدت 11 ماهه خود را ترمیم و بازسازی می‌کنند.
در پروتکل آمده است؛ تریاک دارای مجموعه‌ای از ترکیبات و آلکالوئیدهای قدرتمند دارویی نظیر آرام‌بخش، ضددرد، ضدافسردگی، نشاط‌آور و غیره است که می‌تواند پوشش‌دهنده کامل عوارض سندرم محرومیت با خماری ناشی از قطع مصرف هر نوع ماده مخدر باشد.
یکی از نکات مثبت این شربت این است که مصرف‌کننده‌ها به مواد افیونی خیلی راحت به مصرف این ماده منتقل می‌شوند و چون شناخت از این ماده دارند از مصرف آن به‌راحتی احساس رضایت می‌کنند. این دارو خواص درمانی بسیار پیچیده و بی‌نظیر داشته، بدون آنکه عارضه منفی به‌جا بگذارد؛ حتی این داروی درمان (OT) از ترکیبات دارویی ساخته‌شده است که هر یک می‌تواند نقش درمانی خاصی را در بازسازی سیستم‌های تخریب‌شده جسم داشته باشد.
تریاک، علاوه بر آلکالوئیدهای مؤثر دارویی دارای موسیلاژ، پکتین، مواد آلبومینوئیدی، موم، کائوچو، رزین، املاح معدنی، کلسیم، پتاسیم به حالت‌های سولفات‌ها، فسفات‌ها و استاتها و مواد قندی دارای اسید کلونیک و اسیدلاکتیک و مواد خنثی نظیر مکونین و پرفیروزین می‌باشد و به همین دلیل دارویی که هم‌اکنون تحت عنوان اپیوم تینکچر یا همین شربت تریاک OT در اختیار مصرف‌کننده‌های ما قرار دارد ، باعث شده تمام ترکیبات و آلکالوئیدها به صورت کامل و در هم حل‌شده و با بهترین، ارزان‌ترین، سالم‌ترین، بی‌خطرترین و قوی‌ترین داروی درمان اعتیاد به هر نوع مواد مخدر باشد. امیدوارم همهٔ ما قدر این داروی درمان را بدانیم و از آن نهایت استفاده درست و علمی را داشته باشیم.
بابت وجود این داروی درمان اعتیاد که به‌حق، مدیون زحمات بی‌دریغ، ایستادگی و تلاش آقای مهندس است صمیمانه سپاسگزارم و طول عمر باعزت و توفیق روزافزون را برایشان از خداوند خواهانم. همین‌طور این هفته را خدمت خدمتگزاران پرتلاش قسمت OT در کلینیک‌ها و شعبات کنگره60 تبریک و خداقوت عرض می‌کنم.


نگارنده: همسفر لیلا، کمک راهنمای لژیون سوم
تهیه و تایپ : همسفر ربابه 
ویراستاری : همسفر الهام

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر افسانه شنبه 19 بهمن 1398 12:51 ب.ظ
خدا قوت خدمت راهنمای عزیزم خانم لیلای عزیز
ممنونم بابت مطالب خوبتان
خدا قوت به گروه وبلاگ
همسفر فاطمه پنجشنبه 17 بهمن 1398 07:30 ق.ظ
کمک راهنمای محترم، خانم لیلای عزیز، ممنون از مقاله آموزنده تان و شکر بابت این معجزه تلخ ولی سازنده.
خداوند به جناب مهندس عمر با عزت عنایت فرماید.
سپاس از گروه وبلاگ.
همسفر سکینه 24 چهارشنبه 16 بهمن 1398 04:56 ب.ظ
کمک راهنمای گرامی خانم لیلای عزیز،خیلی خوب در مورد روش دی اس تی و شربت اوتی صحبت کردید.سپاسگزارم.خدا را بابت شربت شفا بخش،کنگره و وجود آقای مهندس شکر.
همسفر سمانه ۱۷ سه شنبه 15 بهمن 1398 11:13 ق.ظ
خدا قوت خدمت کمک راهنمای محترم خانم لیلا عزیز
بسیار عالی این شربت شفابخش را برایمان توضیح دادید و مقدس بودن این شربت را باید همه درک کنیم که از تاریکی اعتیاد ما را نجات داده‌است.سپاس از وبلاگ نویسان محترم.
سمیه9 سه شنبه 15 بهمن 1398 12:51 ق.ظ
خانم لیلای عزیز کمک راهنمای گرامی واقعا خیلی عالی بود.از زحمات بی دریغ شماممنون وسپاسگزارم وامیدوارم که همیشه تندرست باشید .
سمانه همسفر داود دوشنبه 14 بهمن 1398 04:43 ب.ظ
بسیار عالی خدا را هر لحظه شکر به خاطر کنگره عزیز .خدا قوت خانم لیلا عزیز و وبلاگ نویسان عزیز.
مریم کرمی دوشنبه 14 بهمن 1398 01:06 ب.ظ
خانم لیلای عزیزم، ممنونم از مقاله خوب و کاملی که ارائه کردید.در پناه خداوند، موفق و سربلند باشید.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic