مشارکت لژیون دوازدهم (بالهای قوی و کنار زدن ابر های سیاه)
چهارشنبه 25 دی 1398 ساعت 07:00 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر فاطمه | ( نظرات )
همسفر در کنگره به کسی اطلاق می‌شود که سابقه مصرف هیچ گونه موادی نداشته باشد و در کنار شخص مصرف‌کننده قرار می‌گیرد. 
این تعریف همسفر؛ اما در خودِ کلمه همسفر هزاران حرف و سخن نهفته است. همسفر، بال پرواز مسافر است و با همین بال ها باید بال پرواز خودش هم باشد؛ یعنی باید در کنار همراهی کردن مسافر خودش هم سفر درونی داشته باشد و هم مراقب سفر مسافر باشد و هم مراقب خشم، نفرت، کینه، حقارت، ازدست دادن اعتماد به نفس و...
همسفر تخریب های زیادی را سال ها با خود حمل کرده و باید یک جایی این بار را زمین بگذارد و کنگره بستری را فراهم می‌کند که از این بار سنگین خلاص شود و با عشق و صلح و آرامش به مسیر خود ادامه دهد.  


سلام دوستان منیره هستم کمک راهنما، یک همسفر
همسفر در کنگره به کسی اطلاق می‌شود  که سابقه مصرف هیچ گونه موادی نداشته باشد و در کنار شخص مصرف‌کننده قرار می‌گیرد. 
این تعریف همسفر؛ اما در خودِ کلمه همسفر هزاران حرف و سخن نهفته است. همسفر بال پرواز مسافر است و با همین بال ها باید بال پرواز خودش هم باشد؛ یعنی هم باید در کنار همراهی کردن مسافر، خودش هم سفر درونی داشته باشد و هم مراقب سفر مسافر باشد و هم مراقب خشم، نفرت، کینه، حقارت، ازدست دادن اعتماد به نفس و...
همسفر تخریب های زیادی را سال ها با خود حمل کرده و باید یک جایی این بار را زمین بگذارد و کنگره بستری را فراهم می‌کند که از این بار سنگین خلاص شود و با عشق و صلح و آرامش به مسیر خود ادامه دهد. 
من این هفته را به تمام همسفران فرشته زمینی تبریک می‌گویم و بهترین ها را برایشان خواستارم. امیدوارم یک هفته خوب و پرانرژی را پشت سر بگذارند.

سلام دوستان مونا هستم یک همسفر
در ابتدا خدای مهربان را شکر می گویم بابت اینکه کنگره را روزی من قرار داد تا بتوانم به عنوان یک همسفر در ابتدا خودم را بشناسم و به نوعی بتوانم با خودم آشتی کنم. همه ما همسفرها به نوعی خودمان را فراموش کرده و مدام خودمان را درگیر مسائل زندگی و مشکلات کرده بودیم. با ورود به کنگره به یاد خودمان هم افتادیم و ذره ذره توانستیم خودمان را بشناسیم.
 اگر هر همسفری بتواند ذره ذره تزکیه و پالایش داشته باشد و قبول کند که خود او هم دارای نقایصی است آن وقت می‌تواند همسفر و بال پرواز خوبی برای مسافر خود باشد. ما هم به نوعی مسافر هستیم و باید با سعی و تلاش این سفر را طی کنیم. 
بال پرواز بودن، همسفر بودن؛ یعنی همراه خوب بودن و نیمه پر لیوان را دیدن. به امید اینکه همه ما بتوانیم همسفران خوبی برای مسافر خود باشیم.

سلام دوستان نیره هستم همسفر علی
من هم خدا را شاکر هستم که عنوان همسفر به من داده شده است. 
نکته مهمی که من در جایگاه همسفر متوجه شدم، رهاکردن مسافر و اصلاح خودم بود. فهمیدم تا زمانی که مسافر را رها نکنم، نه مسافر توان اوج گرفتن دارد نه همسفر.

سلام دوستان مریم هستم همسفر
خدا را هزاران بار شکر که بستر کنگره  برای ما همسفران مهیا  شد تا ما هم در این سفر زیبا کنار مسافران خود قرار گرفته تا از تمام چشم اندازها و زیبایی‌های آن بهره‌مند شویم و در کنار هم به نور برسیم.
ما همسفران نیز به اندازه مسافرمان نیازمند این سفر بودیم و هستیم تا روح و جانمان را از هرچه تاریکی و روزمرگی بیهوده که تسخیرمان کرده بود صفا دهیم. 
ارمغان این سفر زیبا و پربرکت، رسیدن به باورِ خود بود. زمانی که خودم را باور کردم مسافرم را نیز عاشقانه باور کردم. حالا دیگر از تمام لحظه‌هایی که در کنار مسافرم دارم لذت می‌برم. 
برای این روزهای سبز که بوی عطر یاس می‌دهد بیش از پیش قدردان بنیان عظیم کنگره ۶۰ هستم که صلح و آرامش و نور را به ما هدیه داد.
جشن همسفر بر شما همسفران گرامی هزاران بار مبارک باشد.

سلام دوستان اکرم هستم همسفر
من هم از اینکه کنگره سر راهم قرار گرفته واقعاً خوشحالم و خیلی سعی می‌کنم که در تمام مسائل واقعی باشم تا بخواهم وانمود کنم که رفتارم واقعی است. 
خیلی دوست دارم که کنار مسافرم باشم و کمک کنم؛ ولی متاسفانه او همیشه به من می‌گوید من احتیاجی به تو و آمدنت به کنگره ندارم و همیشه من را از آمدن سرد می‌کند.

سلام دوستان زهرا هستم یک همسفر
 خدای خودم را شکر می‌کنم که کنگره ۶۰ را سر راه ما گذاشت و از آقای مهندس حسین دژاکام بی‌نهایت تشکر می‌کنم که بستری مثل کنگره ۶۰ بنیان کرده که ما در آنجا آموزش ببینیم و به آگاهی برسیم و از راهنمای عزیزم خانم منیره که با آموزش‌های ناب می‌فرمایند برای مسافر بال پروازی شوید تا آنها به رهایی برسند هم تشکر می‌کنم. 
 هفته همسفر را اول به آقای مهندس و خانواده محترمشان تبریک می‌گویم. به راهنمای عزیزم خانم منیره و به تمام همسفران کنگره ۶۰ و به خصوص شعبه شادآباد تبریک می‌گویم.

سلام دوستان ربابه هستم همسفر 
من هم به نوبه خودم خدا را شکر می‌کنم که در این مسیر قرار گرفتم تا بتوانم گره های وجود خودم را بشناسم و روی حس هایم تزکیه و پالایش داشته باشم. 
 هفته همسفر را به خانواده آقای مهندس دژاکام و تمام همسفرها و شعبه شادآباد تبریک می‌گویم.

سلام دوستان رویا هستم همسفر مهدی
 این هفته را خدمت آقای مهندس و خانواده محترمشان و سرکار خانم منیره عزیز و تمام همسفران تبریک می‌گویم.  خدا را شاکرم که بستر کنگره را برای ما فراهم کرد تا بتوانیم از آموزش‌های کنگره استفاده کنیم.
امیدوارم یک بار دیگر خداوند این فرصت را به من بدهد که بتوانم در کنگره ۶۰ باز هم در کنار مسافرم، همسفر باشم.
 از استاد عزیزم بی‌نهایت سپاسگزارم برای تک تک آموزش‌هایی که گره گشای زندگی‌ام بود.
از خداوند برای تمام دوستانم آرامش می‌خواهم و این هفته را خدمت همه  تبریک می‌گویم.

سلام دوستان الهه هستم همسفر بهبود
خدا را هزاران بار شکر که به‌عنوان  همسفر در کنگره ۶۰ حضور یافتم. ازاینکه می‌توانم در راه درمان، همسرم را همراهی کنم بسیار خوشحال هستم. مدت ۹ ماه است که سفر می‌کنیم، سفری زیبا که هرگز آن را تجربه نکرده بودیم و این آرامش را مدیون آقای مهندس هستیم. خداوندا هزاران بار شکر به خاطر این حرکت عظیم و وجود آقای مهندس حسین دژاکام.  خداوند به ایشان عمر باعزت عطا فرماید و سایه ایشان بر روی کنگره ۶۰ مستدام باشد.
 هفته همسفر را به تمامی اعضای کنگره ۶۰ تبریک می‌گویم و از راهنمای گرانقدرم خانم منیره کمال تشکر را دارم.

سلام دوستان نسترن هستم یک همسفر
همسفر بودن؛ یعنی بال پرواز بودن؛ البته اول برای خودم و بعد برای مسافرم. 
من وقتی می‌توانم بال پرواز برای مسافرم باشم که بتوانم خودم هم پرواز کنم. وقتی وارد کنگره شدم تازه فهمیدم که من چقدر بیشتر از مسافرم ایراد و تخریب دارم که باید اصلاح کنم و این امکانپذیر نیست مگر با آموزش گرفتن و پالایش روح خودم. 
هیچ چیز در این دنیا اتفاقی نیست و خدا را شاکرم و همین طور از آقای مهندس سپاسگذارم که این راه را برای ما باز کردند تا در مسیر صراط مستقیم حرکت کنیم تا هم خودمان و هم مسافرمان را از پوچی نجات دهیم. 
این هفته را به همه همسفران عاشق تبریک می‌گویم.

سلام دوستان زهرا بیگدلی هستم یک همسفر
من هم به نوبه خودم هفته همسفر را خدمت تمامی همسفران کنگره 60 تبریک عرض می‌کنم و برای همه عزیزان آرزوی موفقیت دارم.
یک تبریک ویژه هم خدمت راهنمای عزیزم خانم منیره دارم و قدردان محبتهایشان هستم.
خدای مهربان را شاکرم که در جایگاه همسفر هستم و فرصتی برایم فراهم است که آموزش بگیرم. 
مسافر من راه خودش را پیدا کرده بود و ظاهراً من به‌عنوان یک همسفر، بال پروازش بودم؛ اما درواقع من به واسطه همین همسفر بودن، به آموزش هایی دست پیدا کردم که برایم از هزاران گنج باارزش تر است و این را مدیون مسافرم هستم و از خداوند می‌خواهم که بتوانم به‌عنوان یک همسفر وظیفه خود را به درستی انجام دهم. 
در پایان آرزوی سلامتی و شادکامی برای آقای مهندس و خانواده محترمشان دارم و عرض تبریک خدمت همسفران عزیز آقای مهندس دارم.

سلام دوستان ثریا هستم همسفر
در زمان‌هایی که در ظلمت و تنهایی به سر می‌بردم و با معبودم راز و نیاز می کردم، همیشه یک سوال از او داشتم که ای خداوند مهربانتر از مادر به فرزندش، ای خداوند حکیم و توانای من، مگر خودت نگفتی که من دعایی را که به صلاح بنده ام باشد مستجاب می‌کنم؛ پس پروردگارم چرا دعای مرا که سلامتی عشقم است را مستجاب نمی‌کنی؟ همسری مهربان، خوش اخلاق، باگذشت دارم که تنها ضعف و مشکلش بیماری است و من صلاحی در این تاریکی و مشکل نمی‌بینم و از طرفی به بزرگی و مهربانی تو ایمان دارم. ایمان دارم که در هر کاری خیری هست فقط از تو می‌خواهم که صبر و درک این مسئله را به من بدهی و خداوند ندا می‌داد که صبر کن، تو باید همسفر باشی و من با تاریکیهای وجودم ندا را دریافت نمی‌کردم...   
جلسه سوم که روی صندلی در کارگاه آموزشی نشسته بودم یک مرتبه جرقه‌ای  در ذهنم زده شد که یادت هست چقدر دعا می‌کردی و می‌گفتی خدایا چرا دعایم مستجاب نمی‌شود و خیریت آن در کجاست؟ 
آن موقع زمانش نرسیده بود که من وارد کنگره شوم و حالا اذن ورود من صادر شده و به‌عنوان یک همسفر باید حرکت کنم و شاهد سلامتی روزافزون همسرم و روشنایی دل و زندگی‌ام باشم.
خدایا بی‌نهایت سپاسگزارت هستم که  جایگاه همسفر بودن را به من عطا نمودی. خدایا کمکم کن تا در این مسیرِ عشق موفق باشم و جزء خدمتگزاران کنگره شوم.
این جشن همسفر را به راهنمای بزرگوار و خدمتگزارم بسیار تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم که بتوانم با خدمتگزار بودنم ذره ای از زحمات ایشان را جبران کنم .
خدمت دوستان عزیزم هم تبریک عرض می‌کنم، ان شاالله که حال خوش و آرامش در دل و زندگی تان مستدام باشد.

سلام دوستان زهرا زارعی هستم یک همسفر
خوشحالم که در زمان و مکان و ساعتی حضور دارم که کنگره بنیان شده و با افتخار می‌گویم من امروز در ابتدای دنیا ایستاده‌ام؛ چون در این مکانِ انسان ساز، به چشمانم تحمل دیدن، به گوشهایم تحمل شنیدن و به لبهایم تحمل سکوت را می‌آموزند.
قبل از کنگره، هم قفس مسافرم بودم. او نه پر پرواز داشت، نه پای رفتن؛ ولی اینک همسفر عشق شدم و بالی برای پرواز و بال هایمان را گشوده ایم و ابرهای سیاه را کنار زدیم و ماموریتی بسیار سخت را با خواست خود و فرمان خداوند آغاز نمودیم.
اکنون نقشِ همراه، پشتیبان و حمایت کننده به من لقب داده شده تا در لحظه‌های سخت به مسافرم امید و
قوت قلب دهم و نقش خود را به امید خدا به درستی ایفا کنم تا رهایی موفقیت آمیز و باشکوه او را عاشقانه تماشا کنم.
همسفر عزیز روزت مبارک و سرت سلامت.

ویراستاری: همسفر الهام

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر سمانه ۱۷ چهارشنبه 25 دی 1398 11:43 ب.ظ
خدا قوت به راهنمای محترم خانم منیره عزیز
این هفته پربرکت را به شما بزرگواران تبریک میگم و امیدوارم برکات خدمات ارزشمند شما در زندگیتان جاری باشد و امیدوارم همیشه پایدار باشید.
نسرین.اسیستنت چهارشنبه 25 دی 1398 11:12 ب.ظ
خانم منیره کمک راهنمای پرتلاش شعبه هفته همسفر را به شما و شاگردانتان تبریک میگویم و اجر وافر برای خدمات ارزشمندی که در شعبه شادآباد داشته اید از خداوند مسئلت دارم وآرزوی توفیق در ادامه مسیر کنگره برایتان دارم. گروه وبلاگ ممنون از گزارشهای خوب شما
مریم همسفر محمد لژیون دوازدهم چهارشنبه 25 دی 1398 10:02 ب.ظ
درود وخدا قوت به راهنما عزیزم سرکار خانم منیره.
خدارا شکر بابت تمام روزهاو لحظه های زیبا.
خدارا شکر بابت صلح وآرامشی که نصیبتان شد.
این جشن بر شما همسفران عاشق هزاران بار مبارک باشد.
زندگیتان سبز راهتان پرنورباد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic