تاثیر ورزش در نقش همسفر
چهارشنبه 25 دی 1398 ساعت 06:46 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر فتانه | ( نظرات )
بهترین راهکار که بنیان کنگره برای ما همسفران درنظر داشته‌اند، ورزش می‌باشد که با ایجاد محیطی امن و شاد می‌توانیم به جسم، روان و جهان‌بینی خود کمک بسزائی  نماییم .  
به نام قدرت مطلق 

با توجه به مسابقه همسفران کنگره ۶۰ در رشته ورزش والیبال در تاریخ ۹۸/۱۰/۲۰، خدمت این عزیزان در پارک طالقانی بودیم تا برایمان از تاثیر ورزش در نقش همسفر بودنشان بگویند .  


سلام دوستان فاطمه هستم همسفر میلاد
زمانی که خواست همسفرش شوم، درک درستی از این واژه نداشتم.
هر روز که می‌گذشت با توجه به آموزش‌ها، به مقام باارزش این جایگاه پی می‌بردم و آن زمان بود که سعی کردم به معنای واقعی همسفر باشم.
با خود گفتم: باید قدرت و توانم را افزون نمایم تا بتواند در حلِ مسائل و مشکلات روی من حساب کند.
شانه به شانه اش حرکت کردم. در تمام این سال‌ها شاید به اندازه انگشتان دست در پارک طالقانی حضور نداشتم.
 در برف و باران، در گرمای سوزان تابستان و در سرمای چله زمستان با او همراه می شدم، آن هم با موتور.
سخت بود؛ اما برای بهترشدن حالش هر سختی را به جان می‌خریدم و از طرفی دوست داشتم در هوایی نفس بکشم که سفیر عشق نفس می‌کشد.
دیدنشان حتی برای دقایقی، انگیزه بیشتری به من می داد برای ادامه راه.
تمام حرکات و برخوردهای ایشان برایم درس بود.
یک لحظه می دیدمشان، یک هفته رفتارهایشان را مرور می‌کردم و این مرا بر آن می‌داشت که محکم تر قدم بردارم و صبورتر باشم.
در ابتدا برای اینکه از قافله ورزش عقب نمانم، رشته ورزشی دارت را انتخاب کردم؛ زیرا بنا بر دلایلی از انجام ورزش‌های سنگین معذور بودم؛ ولی اینک به لطف خداوند رحیم در دو رشته ورزشی پارک، دارت و والیبال عضو هستم.
ثمره حضورم، انرژی مضاعفی است که کسب می‌کنم و به خانواده منتقل می‌نمایم.
شادی، شعف، حال خوش برای یک همسفری که زمانی حتی لبخند زدن را نیز از یاد برده بود، بالاترین هدیه می‌تواند باشد و مهمتر اینکه این حال به اطرافیانم نیز القا می‌شود.
سپاس از ایزد منان بابت وجود جناب مهندس و راهکارهای ایشان.

 
  

سلام دوستان سمانه هستم همسفر حمید
حدود یک سال است که در ورزش والیبال فعالیت دارم. از وقتی که وارد این ورزش شدم اکثر اوقات در پارک هستم و بسیار حالم خوب شده است و نشاط خاصی در وجودم است و این ورزش به من در نقش همسفری بسیار کمک کرده تا بتوانم بهتر از قبل باشم و روی صبرم بیشتر کار کنم و لذت بردن در جمع را بیشتر احساس کنم.
 با تشکر از سرپرست عزیز، خانم فتانه که مشوق و راهنمای خوبی برای من هستند تا به این حال خوش برسم و از آقای مهندس کمال تشکر را دارم که برای ما همسفرها هم بستر ورزش را مهیا نمودند تا با نشاط و سرزنده باشیم.


سلام دوستان پریسا هستم همسفر
به نظر من ورزش نقش بسیار خوبی در طولِ سفر، هم برای مسافر و هم برای همسفر ایفا می‌کند، وقتی که یک مسافر سفر خود را آغاز می‌کند، همسفر نیز علاوه بر شرکت در کلاس‌ها و آموزش‌های اساتید، باید برای به دست آوردن سلامتی و نشاط از دست رفته خود، ورزش را چاشنی سفر خود کند.
 ورزش علاوه بر افزودن نشاط و شاداب و سرگرمی، به یک مسافر هم انگیزه خوبی می‌دهد و ‌همین طور همسفرها برای اینکه‌ در طول این حرکت مهم و این سفر سخت و پر فرازونشیب در کنار مسافر باشند و او را همراهی کنند حتماً باید در فعالیت‌های ورزشی شرکت کنند تا برای روحیه و سلامتی خود هم گامی برداشته باشند .

سلام دوستان فاطمه هستم همسفر حمید
اول از هر چیز خدای خود را شاکرم که وارد کنگره شده‌ام و از جناب مهندس دژاکام به خاطر بستر خوبشان سپاسگزارم .
خوشحالم که بعد از ۳۰سال توانستم با وجود کنگره ۶۰ دوباره در رشته ورزشی که بسیار علاقمند بودم ورزش کنم و از مسافرم تشکر می‌کنم که در کنار او توانستم همسفر شناخته شوم و‌ ورزش کنم .
 قبل از کنگره همیشه بی حال و افسرده و ناامید بودم؛ ولی در کنگره و با آموزش‌های خوبش و همین طور ورزش کردن در پارک طالقانی، امید و امیدواری در من زنده شد و خوشحالم که دخترم نیز به‌عنوان همسفر با من در ورزش همراه است.
از خانم پریناز و‌ خانم فتانه عزیزم خیلی سپاسگزارم . شکر شکر شکر
سلام دوستان نوشین هستم همسفر (کمک راهنما)
باید بگویم یکی از صفاتی که هر همسفر باید در خود ایجاد کند خلق و خوی خوب و با تعادل است تا بتواند کانون خانواده را حفظ کند و موجب رشد افراد خانواده شود .
تمرکز و تفکر سالم و شادبودن ابزارهایی هستند که در مسیر پر پیچ و خم زندگی کمک حال ما می‌شوند و این میسر نمی‌شود مگر با جبران تخریب هایی که در اثر بی خوابی ها، ناراحتی‌ها، استرس و اضطراب‌های زیاد در مدت مصرف مسافرانمان به ما تحمیل شده و سیستم عصبی و هورمون ها و مواد شبه افیونی ما را به‌طور کلی از تعادل خارج نمود.
برای جبران این تخریبها، بهترین راهکار که بنیان کنگره برای ما همسفران درنظر داشته‌اند، ورزش می‌باشد که با ایجاد محیطی امن و شاد می‌توانیم به جسم، روان و جهان‌بینی خود کمک بسزائی  نماییم .
امروز در پارک خدا را هزاران بار به خاطر وجود بستری که موجب رشد و سلامتی ما می‌شود شکر کردم و دوباره در این هفته عهد کردم که با تمام توان و به‌طور  منظم از این بستر آموزشی، تفریحی نهایت استفاده را بکنم و این لذت را با هیچ چیز عوض نمی‌کنم .
از خانم آنی کماندار هم که همسفر هستند و درک خوبی از این جایگاه دارند، سپاسگزارم که هر هفته در گروه ایروبیک هستند و انرڑی خاصی را به جمع می‌دهند. این هفته را به خانواده و بیت محترم جناب مهندس دڑاکام تبریک می‌گویم .
همسفران ورزشکار، روزتان مبارک.

سلام دوستان فاطمه همسفر ابوالفضل 
از وقتی که ورزش در کنگره را شروع کردم خیلی صبر و تحملم نسبت به مسافرم بالا رفته و زود از کوره در نمی‌روم. همچنین مسافرم را بیشتر تشویق می‌کنم که او هم برای ورزش به پارک بیاید که باعث شده هردو با هم و باانگیزه صبح زود به پارک بیاییم و همیشه هردو انگیزه هم می شویم برای  ورزش کردن.
خدا را شکر می‌کنم که کنگره باعث شده ورزش کنم و شور و اشتیاق زیادی نسبت به ورزش داشته باشم و همینطور در جهان‌بینی ورزش باعث شده حرف‌هایی که اعتماد به نفس تیم مقابل را پایین می‌آورد را نزنم و همیشه تشویق کنم و همیشه به نظر داور احترام بگذارم.

سلام دوستان ثریا هستم همسفر 
 در ابتدا از خدای بزرگ ممنونم که توانستم به کنگره راه پیدا کنم. دوم از  آقای مهندس تشکر می‌کنم که عنوان همسفر را به ما داده‌اند و از همسفربودن احساس خوشحالی و خوبی دارم؛ چون در کنگره آرامشی پیداکردم که هیچ موقع نداشتم و همین‌طور ورزش یک انرژی خاصی به ما می‌دهد و در طول یک هفته کاملاً شاد و پرانرژی هستیم و قدرت و‌ توان جسمی و فکری ام هم تقویت شده است .

سلام دوستان فاطمه هستم همسفر
در ابتدا خداوند را شاکرم که اذن ورودم به کنگره را صادر کرد تا من هم بتوانم در نقش یک هسفر خدمت کنم.
همانطور که می‌دانیم ورزش باعث شادابی جسم و جان می‌شود. وقتی که من از سلامت جسمی خوبی برخوردار باشم، قطعً روانی آرام نیز دارم و این باعث می‌شود که انرژی خوب برای خانواده صرف کنم.
پس اگر من پرانرژی و شاداب باشم، مسافر و فرزندانم نیز از آن بهره خواهند برد و این مهم باعث می‌شود که یک زندگی آرام و شادی را تجربه کنیم.
در آخر از آقای مهندس تشکر می‌کنم که چنین بستری را مهیا کردند تا ما بتوانیم با آرامش در پارک طالقانی در کنار یکدیگر ورزش کنیم.
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نسرین.اسیستنت پنجشنبه 26 دی 1398 12:31 ق.ظ
خراقوت گروه ورزشکار شعبه هزاران آفرین بر همت بلند و تفکر نیکوی شما که از جسم پرتوان و سالم شما نشآت میگیرد خداوند بهترین و زیباترین هدیه را که همانا محبت خالص شماست به شما عطا کرده تا در پرتو این عشق والا همانی بشوید که امروز هستید:یک همسفر عاشق.
هزاران شادباش به مناسبت این عشق بزرگ
گروه وبلاگ آفرین به این خلاقیت در تهیه گزارش
همسفر سمانه ۱۷ چهارشنبه 25 دی 1398 11:23 ب.ظ
خدا قوت به ورزشکاران عزیز انشالله همیشه این شادابی از ورزش را داشته باشید و موفق باشید و سلامت و این هفته پربرکت را به همه شما بزرگواران تبریک میگم و امیدوارم همیشه پایدار باشید.
مریم نظری چهارشنبه 25 دی 1398 09:10 ب.ظ
خدا قوت و تبریک هفته همسفر خدمت تک تک شما ورزشکاران عزیز
خدا قوت فتانه عزیزم ممنون برای گزارش کاملت
خدا قوت الهام عزبزم
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic