مشارکت لژیون پانزدهم(حس خوب در اجرای نقش همسفر)
یکشنبه 22 دی 1398 ساعت 05:14 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر فاطمه | ( نظرات )
کنگره و مسافرم لطف کردند و این نقش و عنوان زیبا را به من هدیه کردند و اگر بگویم بیشترین لذت را از ایفای این نقش در زندگی‌ام می برم اغراق نکرده‌ام؛ ولی آیا این نقش را به درستی ایفا کرده‌ام؟
آیا دیگران و از همه مهمتر مسافرم از بازی من در این نقش لذت می برد و راضی است؟
اینها سوالاتی است که همیشه ذهنم را به خود مشغول می‌کند، به قول یک عزیزی: برای اینکه از بازی خود در این نقش لذت ببریم و به خوبی ایفای نقش کنیم، اولین فاکتور این است که بپذیریم که من هرچقدر هم که عاشق مسافرم باشم باز هم نمی‌توانم او را تغییر بدهم و سعی کنم تغییرات را در خودم ایجاد کنم و حس خوبی از اجرای نقش خود داشته باشم

کمک راهنمای محترم خانم صدیقه : همه انسان‌ها در زندگی خود نقش‌های متعددی را ایفا می‌کنن وبازیگران ماهری هستند؛مثل نقش مادری یا پدری، همسری، فرزندی و... اما نقش همسفری .
کنگره و مسافرم لطف کردند و این نقش و عنوان زیبا را به من هدیه کردند و اگر بگویم بیشترین لذت را از ایفای این نقش در زندگی‌ام می برم اغراق نکرده‌ام؛ ولی آیا این نقش را به درستی ایفا کرده‌ام؟
آیا دیگران و از همه مهمتر مسافرم از بازی من در این نقش لذت می برد و راضی است؟
اینها سوالاتی است که همیشه ذهنم را به خود مشغول می‌کند، به قول یک عزیزی: برای اینکه از بازی خود در این نقش لذت ببریم و به خوبی ایفای نقش کنیم، اولین فاکتور این است که بپذیریم که من هرچقدر هم که عاشق مسافرم باشم باز هم نمی‌توانم او را تغییر بدهم و سعی کنم تغییرات را در خودم ایجاد کنم و حس خوبی از اجرای نقش خود داشته باشم.


همسفر وحیده : به نظر من نقش همسفر خیلی مهم و تاثیرگذار است و نقش مکمل و کامل کننده مسافر را دارد. نوشتن سی دی توسط همسفر روی حس،   انرژی، تمرکز و دقتمان خیلی تاثیرگذار است و همسفرها نقش کمکی را دارند .


خانم معصومه همسفر عباس : گاهی با خودم فکر می‌کنم همسفر بودن؛ یعنی در بند بودن؛ یعنی تحت تفکرات او درآمدن؛ 
اما وقتی در عمل انجام شده قرار می‌گیرم دریایی از حقایق و برداشت‌ها در وجودم ثبت می‌شود.
من در حقیقت، در بندِ عشق بودن را در همراهی با مسافرم کشف کردم و برای بیان این حس، کلیشه‌های فراوانی وجود دارد؛ اما حس ناب من قابل بیان با این کلیشه‌ها نیست و واقعاً کلام قادر به بیان جاری شدن تمام نعمات معنوی از جانب خداوند بر من و مسافرم نیست .


همسفر زهرا : بهترین حسم این است که به مسافرم کمک می‌کنم و او را در این سفر همراهی می‌کنم و ازاینکه توانستم باری از روی دوشش بردارم خدا را شکر می‌کنم که مسافرم را درک می‌کنم تا بهتر و با تمام وجودش سفرش را به پایان برساند. نقش همسفر بهترین و بالاترین حسی است که  در وجودم احساس می‌کنم .

همسفر فرزانه : آن زمان که یک دختر بیست ساله بودم همیشه آرزو داشتم بتوانم هر جوری که شده به آدم‌ها  خدمتی بکنم و همیشه این خواسته را از خدا داشتم؛ ولی نمی‌دانستم خداوند چه مسیری را برای خدمت من به بندگانش انتخاب کرده ووقتی متوجه اعتیاد همسرم شدم تصمیم گرفتم از او جدا شوم ولی یک حسی در درونم مانع می‌شد که تنهایش بگذارم.
بعدها با حضور در کنگره فهمیدم خداوند مرا انتخاب کرده که همسفر مسافر عزیزم باشم و او را در مسیر رهایی یاری کنم. الان که در سفر دوم هستیم خیلی حس خوبی نسبت به خودم دارم و از اینکه همسفر و همراه مسافرم ماندم و او را رها نکردم احساس رضایت می‌کنم. خدا را شکر می‌کنم برای حال خوب امروز خودم و مسافرم و این حال خوب را مدیون کنگره و آموزش‌هایش هستم که باعث شد مشکلات و تخریب های وجود خودم هم از بین برود .


همسفر فاطمه : خدا را شکر می‌کنم که  به کنگره آمدم و یک همسفر شدم. از آن روزی که آمدم حالم خیلی خیلی خوب شده و تازه فهمیدم که همسفر بودن چقدر خوب است. همیشه فکر می‌کردم فقط باید خانه دار باشم و در نقش مادربودن؛ ولی الان اصلاً این طور فکر نمی‌کنم. من بهترین وظیفه دنیا را دارم و همسفر‌ خوانده شده‌ام. 
خدایا شکرت، از خانم صدیقه عزیز که بهترین آموزش‌ها را به من می‌دهند ممنونم و خدا را شکر که آقای مهندس هست و دعا می‌کنم سایه شان همیشه بر سرمان باشد .

همسفر فتانه : امروز روز من و ماهای زیادی است، آری روزت مبارک ای همسفر. چندسالی است که این روز را به تو تبریک می‌گویم و هر سال شوق و ذوقم بسیار می‌شود؛ چراکه تو لایق بهترین تبریک هایی . تو اولین کسی هستی که می‌توانی به خود تبریک بگویی؛ چراکه روزی که در این بهشت پا نهادی تو را اینگونه پیام دادند : 
«همسفر تو بر مرکبی نشسته‌ای که گرچه دیر به مقصد می‌رسی؛ اما سالم و کامیاب خواهی رسید »
آن زمان فکر نمی‌کردم این سفر بهترین سفر زندگی‌ام شود، طوری که برایم ادامه دار شود؛ چراکه کفشی آهنی به پا کرده بودم و چقدر تاول های پاهایم که در واقع از سختی‌های سفر بود را تحمل کردم و به جاده سرسبزش رسیدم که رهایی مان بود . 
دیگر نیاز به آن کفش های آهنی نبود؛ چراکه من با تجربه‌هایی که کسب کرده ام و آموخته های ارزشمندش، اکنون بالهایی دارم برای پرواز؛ ولی تا اوج مرا فاصله هاست و من تشنه و مشتاق یادگیری ...
پس تو را به پاس تمام این خوشبختی و حال خوبت ای همسفر هزاران بار  تبریک .


همسفر معصومه : وقتی که می پذیری در نقش یک همسفر کنار مسافر باشی باید قوی شوی و آنقدر قدرتمند شوی که بتوانی قدرتی دوچندان به مسافرت بدهی، آنقدر قدرتمند شوی که بتوانی در کنار مسافرت باشی نه مقابل او.
همسفر بودن لذتبخش است؛ چون تازه خودت را می‌بینی و تمرین می کنی که خوب باشی برای خودت و برای مسافرت وبه خودت می‌بالی که می توانی حامی کسی باشی که در اعماق تاریکی هاست و همه او را طرد کرده‌اند.
همسفر بودن؛ یعنی گذشت، محبت و عشق به تمام معنا؛ البته اگر همسفر واقعی باشی.


همسفر عزیزه : خدایا سپاسگزارم بابت این سفر که از عمق تاریکی ها تا رسیدن به روشنایی ها، از دانایی تا دانایی موثر.
قبل از کنگره همیشه به‌عنوان مادرِ یک معتاد از من یاد می‌کردند؛ ولی خداوند را هزاران بار شکر که من را لایق این سفر دانست و از آقای مهندس بسیار سپاسگزارم که عنوان همسفر را به ما مادران و همسران افراد مصرف‌کننده  عطا کرد .
واقعاً ازاینکه خود را همسفر معرفی می‌کنم به خود می‌بالم و از مسافرم هم تشکر می‌کنم که اجازه دادند تا همسفرش باشم .
خدایا شکر شکر شکر

همسفر سکینه : وقتی راهنمایم از من خواستند حسم را در مورد همسفر بودن بنویسم، فکر کردم چه بنویسم؛ چون یک مدتی است که حس همسفر بودن ندارم؛ یعنی فکر می‌کنم هیچ کاری نتوانستم چه برای مسافرم و چه برای کنگره؛ حتی برای خودم که حالم خوب باشد انجام بدهم؛ اما چون استادم امر فرمودند باید اطاعت می‌کردم. 
روزی که فهمیدم فرزندم مصرف‌کننده  است به او گفتم تا هروقت به کنگره بروی من هم می‌آیم. من هم مثل خیلی از همسفرها اول به خاطر اینکه مسافرم فکر نکند تنهاست و من پشت او هستم این حرف را زدم و به کنگره آمدم. خدا را شکر سفر اول خیلی خوب بود و مسافرم مرتب می‌آمد و خوب شد؛ اما سفر دوم به علت دغدغه کاری اش کمتر به کنگره می‌آید و این مسئله من را خیلی ناراحت می‌کند.گاهی فکر می‌کنم اگر من نمی آمدم و همسرش همسفرش می شد خیلی بهتر بود. 
در پایان هفته همسفر را به راهنمای مهربانم و  همه همسفران کنگره،  مخصوصاً به همسران همسفر خدا قوت و تبریک می‌گویم.  


همسفر ایران : هفته همسفر را به تمام همسفران عزیز تبریک می‌گویم و از آقای مهندس دژاکام و‌ خانواده محترمشان به خاطر این بستری که برایمان فراهم ساخته‌اند تشکر می‌کنم . از دو راهنمای بزرگوار خانم صدیقه و جناب آقای آبیار کمال تشکر را دارم . از مسافرم اسماعیل تشکر می‌کنم که به واسطه اش نقشی بزرگ به نام همسفر روزی ام گشته که برایم بسیار شیرین و دلچسب است و باعث رشدم می‌شود . 

تهیه و تایپ: خانم فتانه لژیون 15
ویراستاری: خانم الهام لژیون 1
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
فاطمه لژیون یازدهم سه شنبه 24 دی 1398 11:45 ب.ظ
خدا قوت و تشکر از راهنمای گرانقدر خانم صدیقه و رهجوهای مهربانشان.
از مطالبتان استفاده کردم ممنونم.
این هفته را به همه شما عزیزان تبریک می گویم.
عزیزان وبلاگ تشکر و خدا قوت.
همسفر سمانه ۱۷ دوشنبه 23 دی 1398 01:54 ب.ظ
خدا قوت به راهنمای محترم خانم صدیقه عزیز این هفته را به شما ورهجوهای خوبتون تبریک میگم و امیدوارم همیشه پایدار باشید.
لیلا طاهری دوشنبه 23 دی 1398 11:39 ق.ظ
خدا قوت.تبریک هفته همسفر خدمت کمک راهنمای محترم خانم صدیقه ورهجویان عاشق.امیدوارم هر روز بیشتر بدرخشید و موفق وپیروز باشید.خدا قوت وبلاگ نویسان محترم
نسرین.اسیستنت دوشنبه 23 دی 1398 09:24 ق.ظ
خانم صدیقه عزیز به شما و شاگردان پراز عشق حاضر در لژیونتان هفته همسفر را تبریک و تهنیت عرض میکم عشق درمان هر درد بی دواست حال خوب امروز گوارای وجود نازنین همه شما که بهایی سنگین برای امروزتان پرداختید.خداقوت گروه وبلاگ
صعری همسفر یوسف یکشنبه 22 دی 1398 09:51 ب.ظ
خداقوت خدمت خانم صدیقه و همراه نشان بسیار عالی موفق بود این هفته برشما مبارک باد
همسفر مهدیه از لژیون ۴ یکشنبه 22 دی 1398 07:20 ب.ظ
سلام وخداقوت به همسفران عزیز واین هفته مقدس را به همگی شما تبریک
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic