نقش والای همسفر ( لژیون هفدهم )
پنجشنبه 19 دی 1398 ساعت 07:00 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر مریم | ( نظرات )
دیده ایم که در فیلم ها و نمایشنامه ها و در صحنه های تئاتر که زندگی ما هم یک صحنه بازی است، نقش های سخت و حساس را به ماهرترین بازیگران می‌دهند، اینجاست که شایسته است که به خود ببالیم، حتماً ما همسفران انسان‌های توانمندی بودیم که توانسته‌ایم از این دوران سخت به خوبی بیرون بیاییم که خداوند این نقش را برعهده ما نهاده است.
من امروز می‌خواهم بگویم با وجود تمام سختی هایی که در دوران تاریکی ها کشیدم بسیار خوشحالم که به سبب اعتیاد همسرم با کنگره 60  آشنا شدم . شاید برای دریافت هر خوبی باید بهایی را پرداخت کرد و بهایی که من برای آشنایی با کنگره پرداخت کردم، گذر از دوران تاریک اعتیاد بود و وعده خداوند را كه بعد از هر سختی آسانی است را درك كردم وخداوند را برای این عمل عظیم شكر شكر شکر

یا رحمان
سلام دوستان لیلا هستم همسفر مجید (کمک راهنما)
خداوند را شاكر و سپاسگزارم كه بودن در كنگره ٦٠ روزی ام شد و عضو كوچكی از كنگره هستم. جشن همسفر را به تمامی همسفران كنگره ٦٠ تبریك می گویم. 
انسان‌ها برای هر نقشی که در طول زندگیشان پذیرفته‌اند؛ مثل نقش مادری، فرزندی، شاگردی، استادی، همسری و همسفری وظایفی را به‌عهده گرفته‌اند که باید بتوانند آنها را به درستی انجام دهند. لازمه اجرا و ایفای خوب این نقش ها، آموزش است. ما باید آموزش ببینم، تجربه كسب كنیم تا بتوانیم نقشهایمان را به خوبی ایفا کنیم.
به نظر من، كنگره ٦٠ با آموزش‌های نابش بستری را فراهم كرده كه ما در تمام این موارد به درستی عمل كنیم و موفق باشیم واین بستر برای همه نیست و همسفران در كنگره ٦٠ از این نعمت برخوردارند.
دیده ایم که در فیلم ها و نمایشنامه ها و در صحنه های تئاتر که زندگی ما هم یک صحنه بازی است، نقش های سخت و حساس را به ماهرترین بازیگران می‌دهند، اینجاست که شایسته است که به خود ببالیم، حتماً ما همسفران انسان‌های توانمندی بودیم که توانسته‌ایم از این دوران سخت به خوبی بیرون بیاییم که خداوند این نقش را برعهده ما نهاده است.
من امروز می‌خواهم بگویم با وجود تمام سختی هایی که در دوران تاریکی ها کشیدم بسیار خوشحالم که به سبب اعتیاد همسرم با کنگره 60  آشنا شدم . شاید برای دریافت هر خوبی باید بهایی را پرداخت کرد و بهایی که من برای آشنایی با کنگره پرداخت کردم، گذر از دوران تاریک اعتیاد بود و وعده خداوند را كه بعد از هر سختی آسانی است را درك كردم وخداوند را برای این عمل عظیم شكر شكر شکر

سلام دوستان ملیحه هستم یک همسفر 
من مادری هستم که فرزندش اعتیاد دارد و از بیماری فرزندم رنج می‌برم و به خدا پناه می‌برم و امیدوارم هرچه زودتر  سلامتی خود را به دست آورد.
 من سه سال است که به کنگره می‌آیم و از خدا می‌خواهم که از آموزش‌های کنگره درس بگیرم و صبرم را بیشتر کنم و امیدوارم که فرزندم دوباره از تاریکی ها برگردد و نجات پیدا کند.

سلام دوستان سمانه هستم همسفر حمید
من به اصرار مسافرم وارد کنگره شدم و بعد از گذشت چند ماه که آمدم جذب کنگره شدم و از اینکه خداوند مرا برای این جایگاه بسیار ارزشمند انتخاب کرده بود خوشحال بودم و با تمام وجود سعی کردم آموزش‌های ناب کنگره را گوش کنم و تا حدودی کاربردی کنم و بال پرواز مسافرم باشم تااینکه به رهایی رسیدیم. درست است که الان مسافرم به کنگره نمی‌آید و سفر سیگار را شروع نکرده؛ اما من به لطف نیروهای الهی جایگاهی را که خداوند به من عنایت کرده است را حفظ کردم و به تلاشم ادامه می‌دهم و مطمئن هستم که وعده خداوند دروغ نیست و نتیجه تمام تلاش‌های مرا می‌دهد، هرچند شاید گره‌هایی داشته باشم که فعلاً در این مرحله متوقف شده‌ام؛ اما از بودن در این جایگاه لذت می‌برم و از خدمت کردن هرچند ناچیز، انرژی می‌گیرم و از خداوند می‌خواهم که صبرم را زیاد کند تا بتوانم از پس مسائل برآیم و برای جایگاه همسفری، خداوند را شاکرم و در آخر این هفته عزیز را به همه همسفران گرامی تبریک می‌گویم .

سلام دوستان آرزو هستم همسفر  
روزهای سختی را می‌گذراندم، بااینکه می‌دانستم مسافرم مصرف‌کننده است؛ ولی به رویش نمی آوردم. دوست نداشتم احترام از بینمان برداشته شود، به خاطر همین بارها و بارها به مشکل خوردم؛ حتی تا مرز جدایی هم پیش رفتیم و خدا نخواست و هربار برگشتم که بسازم، از نو بسازم؛ اما چون مسافرم در تاریکی ها غرق بود اصلاً مرا نمی دید یا حتی متوجه من نمی شد و شاید هم دوست داشت که عوض شود و نمی‌توانست. کلاً دوماه خوب بود و باز همان آدم قبلی ...
بالاخره بعد از ۸ سال به واسطه دوستش وارد کنگره شد. خداراشکر می‌کنم که با کنگره آشنا شد. بعد از چند ماه و با آموزش‌های خوب و ناب کنگره، کم کم خوب شد. واقعاً بعد از ۱۳ سال، تازه، طعم خوش آرامش، زندگی کردن، حال خوب، حرف زدن‌های خوب مسافرم را شنیدم. واقعاً کنگره قشنگترین حس ها را به ما داد. کنگره در این مدت کوتاه خیلی چیزها به من یاد داد. صبر کردن، تحمل کردن و خیلی چیزها .
خداراشکر می‌کنم که با کنگره آشنا شدم و به آرامش رسیدم . برای آقای مهندس و خانواده محترمشان عمر طولانی و با عزت از خداوند خواستارم. ان شالله بتوانم برای کنگره مفید باشم و کمک کنم.

سلام دوستان ناهید هستم همسفر
با ورودم به گنگره 60 از لحاظ روحی و روانی خیلی بهتر شدم.
 امیدوارم مسافرم وارد گنگره شود و بهبود یابد. علاقه و باورم به کنگره بیشتر شده است.

سلام دوستان سمانه هستم همسفر داوود  
همسفری و یاری رساندن به مسافران در کنگره ۶۰ برای رسیدن به رهایی، بهترین حس و سفر دنیاست؛ چون هم به خودمان و هم به مسافران کمک خواهیم کرد تا از بند ضد ارزش‌ها و نیروهای منفی یکی یکی رها گردیم و به بند الهی متصل گردیم و هم به دیگر انسان‌ها.
 ما هم کنار مسافرمان باید گره ها و بندهای درون مان را بهتر بشناسیم و آنها را پالایش کنیم و به گنج‌های درونمان پی ببریم و به خدا نزدیکتر شویم. این رهاشدن از بندهای درونی و سفر در کنار مسافران، سفر را برای ما هم لذتبخش تر می‌کند. هیچ سفری بدون آذوقه و وسایل نمی‌شود،  ما هم در طی این سفر به ابزارهایی نیاز داریم که آموزش‌های کنگره و گوش به فرمانِ راهنما بودن خیلی به ما کمک خواهد کرد تا در مسیر درست حرکت کنیم و به بیراهه نرویم و  راه را برای خودمان و مسافرمان طولانی تر و سخت تر نکنیم. این سفر بالا و پایین های بسیاری دارد که باید با استفاده از آموزش‌های کنگره از آنها به خوبی گذر کرد و به دیگران هم کمک کرد تا از مسیری را که طی کرده ایم راحت تر عبور کنند و به هدف و مقصود نهایی برسند. لذت بردن از این سفر بستگی به عملکرد  و تلاش خودمان دارد، هرچقدر بیشتر به کنگره وصل باشیم زیباییهای سفر را بیشتر درک خواهیم کرد و انرژی بیشتری از سفرمان خواهیم گرفت و سفر پربارتری خواهیم داشت و بالعکس. امیدوارم یاری رسان خوبی باشم و بتوانم به انسان‌های دیگر هم کمک کنم و سفرها را یکی پس از دیگری به خوبی طی کنم و به مقصد نهایی با حال خوش برسم و هم بال پروازی برای مسافرم باشم و هم خودم را تزکیه و پالایش کنم.

تهیه و تایپ : همسفر رقیه
ویراستاری : همسفر الهام


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
داوود همسفر سمانه لژیون شانزدهم شنبه 21 دی 1398 12:46 ب.ظ
با سلام و خداقوت و عرض تبریک هفته همسفر بخصوص همسفر خودم که ایمان دارم ایمان دارم عاشق ترین همسفر دنیاست،فقط تلاش میکنم گوشه ای از عشقی که واسه من خرج کردی رو جبران کنم،البته هدفم جبران تمام خطاهای گذشته است،به امید لحظات زیباتر
مریم همسفر محمد لژیون دوازدهم جمعه 20 دی 1398 11:59 ب.ظ
درود وخدا قوت به کمک راهنما گرامی سرکار خانم لیلا ورهجوهای گرامیتان.
موفق وموید باشید.
همسفر مهدیه از لژیون ۴ جمعه 20 دی 1398 01:48 ق.ظ
خداقوت به همه خانمهای ممنون بابت دلنوشته های زیباتون
مریم نظری پنجشنبه 19 دی 1398 11:15 ب.ظ
خدا قوت خدمتت تک تک شما عزیزان و تبریک میگم هفته همسفر را خدمت همه ی همسفرها
واقعا ما همسفرهای کنگره ۶۰ باید قدر و ارزش همسفر بودمان را بدانیم چون همسفر از مقام والای برخوردار است.
خدا قوت به خانم رقیه عزیزم برای تهیه گزارش و خانم الهام عزیزم
همسفر سکینه 24 پنجشنبه 19 دی 1398 08:26 ب.ظ
خدا قوت خدمت کمک راهنمای گرامی،خانم لیلا و اعضای لژیون 17.خدا را شکر برای حال خوبتان.به امید رهایی سفر اولی ها.روزتان مبارک.
با تشکر از عکاس و وبلاگ نویسان شعبه.
همسفر سمانه ۱۷ پنجشنبه 19 دی 1398 08:08 ب.ظ
خدا قوت به راهنمای عزیزم و به خواهر لژیون های عزیزم
امیدوارم به خواسته دلتان برسید و خدمتتان پر برکت باشد و همیشه از خدمتگزاران کنگره باشیم.ممنون از خانم رقیه و خانم الهام عزیز و خانم مریم عزیز.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات