منشاءسرطان ؛ بیماری های روان تنی ( وبگردی)
شنبه 14 دی 1398 ساعت 08:00 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر مریم | ( نظرات )

هر شخصی که سرطان می‌گیرد: اول بیماری روان تنی می‌گیرد و بعد سرطان. من در این بیست سال آدم‌های زیادی را دیدم که به خاطر شیمی درمانی مردند. ولی از نظر من سرطان نداشتند و قابل درمان بودند. ولی باور اینکه چون دکتر دارد می‌گوید و واقعاً می‌دیدم که می‌خواهند بمیرند و می مردندوخانواده‌های آنها متلاشی می‌شدند. وقتی جسمی را به تدریج واگذار کردی به خیلی از چیزها و ماهیتها که از امواج هستند .امواج شامل؛خیلی ماهیت‌ها در صور پنهان می‌شود، از امواج رادیویی هست تا امواج بازدارنده و القا و ماهیتهای پنهانی بازپس گیری آن سخت است. درمورخ 1398/6/25 سرکار خانم شانی در پارک طالقانی حضور داشتند و همسفران سوالاتی در مورد علت انواع و اقسام بیماریها پرسیدند و ایشان یک جواب کلی برای علت انواع بیماریها مطرح کردند، که از شما دعوت می‌کنم متن کامل سخنان ایشان را در ادامه مطلب مطالعه فرمائید. ..

اگر شما در کنگره آرامش دارید چون امواج، دانش و کلمات سالم به شما می‌رسد به همین دلیل آرام هستید، از در کنگره که بیرون می‌روید دوباره می‌روید در ریتم زندگی روزمره. آدمهای که هستند، تلویزیون و سریال‌های به درد نخور و تبلیغات مضخرف ماهواره‌ای که شامل این را لاغر کن، این کرم را استفاده کن و میل جنسی‌ات را فلان کن که جزء مقبولات جامعه قرار بگیرید و دوباره همه آن حجم آشغال در درون شما قرار می‌گیرد تا هفته بعد که به لژیون و کلاستان برسید. این را باید به آن آگاه بشوید که اگر هر نوع بیماری در بدن شکل می‌گیرد سرمنشاء آن بیماری روان تنی است که پزشکان می‌گویند سایکوسوماتیک و عصبیه و ذهنیه و جوابی برای آن ندارند (درسال 2020 تعداد 150تا بیماری سایکوسوماتیک به سازمان بهداشت جهانی اضافه شد و اعلام کردند درمانی ندارند) .
هر شخصی که سرطان می‌گیرد: اول بیماری روان تنی می‌گیرد و بعد سرطان. من در این بیست سال آدم‌های زیادی را دیدم که به خاطر شیمی درمانی مردند. ولی از نظر من سرطان نداشتند و قابل درمان بودند. ولی باور اینکه چون دکتر دارد می‌گوید و واقعاً می‌دیدم که می‌خواهند بمیرند و میمردند و خانواده‌های آنها متلاشی می‌شدند. وقتی جسمی را به تدریج واگذار کردی به خیلی از چیزها و ماهیتها که از امواج هستند ( امواج شامل خیلی ماهیت‌ها در صور پنهان می‌شود، از امواج رادیویی هست تا امواج بازدارنده و القا و ماهیتهای پنهانی) بازپس گیری آن سخت است. 
خداوند در قران از شیاطین، جن و نگهبانان ماوراء نام می‌برد. وقتی شما می‌خواهید بیدار شوید و خودتان را پس بگیرید با نیروی مقاوم مواجه می‌شوید. فقط کافیست شما وارد فرایند شناخت آگاهانه خودتان بشوید و بعد تازه جنگ پنهانی شما تبدیل به جنگ ظاهر می‌شود، یعنی حداقل می‌فهمید با چه  چیزی به عنوان زن در حال مبارزه هستید. دیگر اینکه همه‌تان، یعنی پیرو نسل جدید، دنبال لاغری، خوش قیافه بودن، کرم، موی بلوند دندان سفید و ناخن و .. نیستید که همش می‌خواهید مقبول باشید و مورد تائید دیگران باشید. که همش در حسادت، رقابت، درد و رنج با هم باشید. این را باید بفهمید ساده است ماده به موج و موج به ماده، انسان گیرنده،فرستنده و فرستنده، گیرنده است. یک سری چیزها هست بدون این که بخواهید در حال دریافت آن هستی د و یک سری چیزها هم هست که خودتان می‌خواهید که به سمت‌تان بیاید. من کلاً کل کنگره را برای شما تو 5 دقیقه دارم توضیح می‌دهم. این همه مهندس فرمودند و این همه خدا، پیغمبران را فرستاد برای همین، برای چی؟ خداوند می‌گوید: کینه، حسادت، قیاس، نفرت، زنا و مال یتیم و .. چون همه اینها چیزهایی است که شما در شرایط و پالس و ریتمی، خودتان را قرار می‌دهید که آن موجها و آن بیماری‌ها در درون شما وارد بشوند و در درون سلولهای عصبی شما بشینند و ماهیت سلولی شما را تغییر بدهند. مثل آزمایش تغییر کریستالها. بروید در خانه امتحان کنید یک سیب را بگذارید هر روز به او مولانا و قرآن بخوانید و یک سیب را هر روز به او توهین کنید و از حسادت، کینه و نفرت به او بگویید. من امتحان کرده‌ام و دیدم سیب کم کم خشک شد و از درون پوک و خشک شد، گندید و کپک زد. حالا هی می‌نشینید دور همدیگر حرف می‌زنید از این می‌گویید از دیگری می‌گویید از مریضی می‌گویید. کمرت درد می‌کند، از شما می‌پرسند بگویید دارد خوب می‌شود. یعنی؛ در فرایند است و نگویید آره بدتر شده است. من اگر کمرم درد هم بگیرد، به روی خودم نمی‌آورم نه اینکه بگویم قوی هستم به این دید نگاه می‌کنم که این درد، مثل یک در می‌ماند که اگه در بزند بگویم آره در را واز می‌کنم و یک قدم جلو می‌آید و یک قدم بیشتر می‌نشیند. این علم است، عرفان و توهم نیست، حرف‌های قشنگ نیست، فیزیک است. موج و صوت هست. باید تلاش کنید که دیدتان را در تکنولوژی امروز که به سرعت دارد ماهیت‌ها و ساختارهای ما را دارد تغییر می‌دهد، یک قدم جلوتر بیفتیم و تغییر دهیم، وگرنه در آینده خانواده نخواهیم داشت و فیلم‌های وحشتاکی که از سال 3000 تولید می‌کنند، می‌تواند در دنیا اتفاق بی‌افتد، کما اینکه اتفاق افتاده است.
بنیان خانواده در ایران، آمریکا و جاهایی هنوز هست. ولی یک سری کشورهای اروپایی را ببینید اصلاً پدر و مادر معنی ندارد، همه چی معامله و ضابطه است و روابط دردناک شده است. اینها جای تعمق دارد به عنوان یک مادر، به عنوان یک زن و به عنوان یک انسان وظیفه‌مان این است که به محیط پیرامونمان درست نگاه کنیم. هر کسی به اندازه خودش جای جنگیدن دارد. اول بفهمید که در جنگ هستید، اول بفهمید که به کجا گیر کرده‌اید. اگر دستت لک و پیس دارد، به فکر این نباشید که این را درست کنید که خوشگل بشوید، باید به این فکر کنید کجای تفکر من غلط است؟ چه نیرویی دارد به سیستم من وارد می‌شود؟ کجا را دارم اشتباه می‌روم؟ چه آلودگی در درون و بیرون من دارد ساطع می‌شود؟ اگه کمرم ،کلیه‌ام و اعصابم مشکل دارد باید اینگونه به آن نگاه کنم.
یه جای بدن درد می‌کند سریع خوبش می‌کنیم همان نقطه را یک آمپول کورتون می‌زنند و بی‌حس می‌شود و طرف فکر می‌کند زانویش خوب شده است. اگر زانو به این نقطه رسیده است باید فکر کنید چگونه زانو به این نقطه رسیده است. تفکر کردن را در مورد صور پنهان، آشکار، قلبتان، روحتان و ذهنتان را باید آگاهانه کنید. آن موقع یک انسان می‌شوید. 
یکی از بچه‌ها دیشب به من می‌گفت نمیدانم چرا برای خودم وقت نمی‌گزارم. گفتم اتفاقاً کار سختی است که آدم برای آدم ماندن خودش وقت بگزارد. اگر می‌خواهید آدم بمانید، اگر می‌خواهید بفهمید آدم هستید، به معنای توهین نمی‌گویم ولی یادتان باشد، هر کسی که روی دوتا پا راه می‌رود آدم نیست؟بعضی‌ها شیاطین هستند، وجودشان تاریک است، قلب، روح و ذهنشان درونش آلودگی هست.
وقتی یکی پیشرفت می‌کند حالتان بد می‌شود، ناراحت می‌شوید برای این است که آلودگی و تاریکی در وجودتان هست و مریضی به وجودتان می‌آید. وقتی می‌خواهید از کسانی که شما را آزار داده‌اند انتقام بگیرید؛ اول باید پیت بنزین را روی خودتان بریزید. اگر خودتان باشید آدم روی خودش نمی‌تواند بنزین بریزد، اما اگر نیرویی در درونش به واسطه افکارش نشسته باشد، آن نیرو روی تو پیت بنزین می‌ریزد و تو را آتش می‌دهد.
در پایان خانم شانی اشاره نمودند سی‌دی‌هایی که آقای مهندس می‌دهند، بند بند آن نیاز به تفکر دارد و اینگونه نباید باشد که از آن به عنوان مسکن استفاده کنید و فقط تا دو ساعت حال شما خوب باشد. باید روی سی‌دی‌ها تفکر کنید و اگر شما فقط 5 تا از سی‌دی‌های آقای مهندس را گوش کنید و روی آن تفکر کنید زندگی شما دگرگون می‌شود.

منبع؛ وبلاگ همسفران افسریه


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر سمانه ۱۷ چهارشنبه 18 دی 1398 05:35 ب.ظ
خانم شانی عزیز خدا قوت، سپاسگزارم بخاطر مطالب خوب و دلنشین شما که همیشه حرفهایتان به دل من می نشیند واز آن انرژی می گیرم و امیدوارم برکات این خدمات ارزشمند شما همواره در زندگیتان جاری باشد و همیشه پایدار باشید.خانم مریم عزیز ممنون بابت این مطالب خوب و آموزنده.
ربابه لژیون پنجم یکشنبه 15 دی 1398 10:38 ب.ظ
خانم شانی عزیز استاد بزرگوار
من همیشه از سخنان شما لذت میبرم و برای اینکه بتوانم معنای جملات شما را درک کنم باید چند بار بخوانم .از شما بسیار سپاسگزارم که ما را به من وجودی مان آشتی میدهید .خداوند را شاکرم که چنین استادان بزرگواری به ما این آموزشهای ناب را میدهند خداوند به وجودشان سلامتی و عمر پر برکت عطا فرماید.
خانم مریم مثل همیشه عالی بودید خدمتتان پر برکت
ثریا۱۲ یکشنبه 15 دی 1398 11:24 ق.ظ
خانم شانی عزیز بسیار عالی بیان نمودید بسیار آموزنده و دلسوزانه و خالصانه بود .
تمام سعی و تلاشم را میکنم که نکات طلایی که بیان نمودید را اجرایی نمایم .
خدایا شکر شکر شکر که مسیر کنگره را سر راهم قرار دادی
خدایا شکرت که استادانی همچون مهندس خانم انی استاد امین خانم شانی و خانم کماندار هستند و ماهم درپرتو آموزش های آنان هستیم .
باتشکر و سپاس از گروه وبلاگ
نسرین.اسیستنت یکشنبه 15 دی 1398 08:19 ق.ظ
عمق تخریب افکار منفی بر روح و جسم آدمی را ساده تر و زیباتر از این نمیشد به تصویر کشید اینکه چگونه ابلیس و نیروهایش آدمی را به بند کشیده و خلیفه خدا در زمین را به خیل نیروهای خود درمیآورد ابتدا تفکر او سپس روحش و دست آخر جسمش را تسخیر میکند.تمامی این داستان تفصیل لحظه ای هست که ابلیس نیروهای خودرا فراخواند و به آنها گفت:ما نمیتوانیم فرامین الهی را تغییر دهیم ولی با تحریف فرامین خیل عظیمی از انسانهارا به فرمان خود درخواهیم آورد.الهی چنان کن سرانجام کار/ تو خوشنود باشی و ما رستگار
گروه وبلاگ عزیز خداوند عوض خیر به تلاشتان ببخشد
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic