حس خوش رهایی
پنجشنبه 28 آذر 1398 ساعت 09:03 ق.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر سمیه | ( نظرات )
از حس خوب این رهایی هرچقدر بگویم کم است طوری که باید به رهایی رسیده باشید تا حال خوب من را درک کنید...

به نام قدرت مطلق

سلام دوستان مریم همسفر سجاد

خدا را شکر می‌کنم که در مسیر درمان کنگره 60 قرار گرفتم و به نقطه رهایی از اعتیاد رسیدیم.

کودکی بسیار خوبی داشتم؛ از وقتی خود را شناختم هیچ‌وقت کمبود و یا مشکلی را حس نمی‌کردم. وقتی به سنین نوجوانی هم رسیدم به خاطر ندارم در زندگی استرسی را تحمل کرده باشم به جزء دوران دبیرستان که استرس کنکور و دانشگاه همیشه همراهم بود تا وقتی‌که در آزمون کنکور موفق نشدم. این موضوع باعث ناراحتی و سرخورده شدن من شد و این اولین مشکلم بود که تا آن موقع به نظرم می‌رسید که از این بدتر نمی‌شود.

وقتی ازدواج کردم با توجه به سن و سال کمی که داشتم بسیار سخت به زندگی مشترک عادت کردم. اوایل همه‌چیز خوب به نظر می‌رسید تا اینکه مشکلات شروع شد؛ شب‌هایی که مسافرم به خانه نمی‌آمد و من تنها بودم و از اعتیاد مسافرم بی‌اطلاع بودم.

بااینکه شک داشتم اما دلم نمی‌خواست پیگیری کنم و بفهمم. شاید دوست نداشتم زندگی‌ام به هم بخورد. وقتی دخترم را باردار بودم همیشه تنها بودم و حتی بعد از دنیا آمدن دخترم، باز مسافرم را ندیدم. دلیل تمام این‌ها و بسیاری از مشکلات که با آن دست‌به‌گریبان بودم همین مصرف‌کننده بودن مسافرم بود.

بعد از پنج سال مصرف مواد که هیچ‌گاه من شاهد آن نبودم مسافرم با کنگره آشنا شد، بعد از کلی تحقیق وارد کنگره شد. من کم‌کم در اخلاق مسافرم تغییراتی را شاهد بودم که دلیلش را نمی‌دانستم، عصبانی می‌شد اما کمتر شده بود، بیشتر در خانه می‌ماند که قبلاً از هر فرصتی برای دیر آمدن یا نیامدن به خانه استفاده می‌کرد.

تا اینکه بعد از گذشت دو ماه از سفر مسافرم یک روز اتفاقی حرف‌های مسافرم با راهنمایش را شنیدم و آنجا بود که از مصرف‌کننده بودن او یقین پیدا کردم و حال بسیار بدی پیدا کردم.

وقتی با او صحبت کردم کنگره را به من معرفی کرد و از من خواست تا همسفرش باشم. قبول کردم اما امروز و فردا می‌کردم و زیاد اعتماد نداشتم تا اینکه پنج ماه از سفر مسافرم می‌گذشت و حال من به خاطر بی‌اطلاعی و آگاهی نداشتن‌ بدتر می‌شد و به حال بیماری روحی افتادم. مسافرم دوباره پیشنهاد آمدن من به کنگره را داد و گفت که مطمئن است حال من بهتر می‌شود این بار قبول کردم و انگار اذن ورودم به کنگره 60 صادر شد.

از لحظه ورودم به کنگره انرژی زیادی به من وارد شد و کمک راهنمای تازه واردین امید و انگیزه‌ام را بیشتر کرد. بعد وارد لژیون کمک راهنمای مهربانم شدم که با صبوری خود سعی در آرامش دادن به من و هم لژیونی‌هایم داشت. من تازه اینجا بود که متوجه شدم من هم کلی در درونم تاریکی و ضد ارزش در اخلاق و رفتارم بود که باید اصلاح می‌شد تمام سعی‌ام را کردم که آن‌ها را کنار بگذارم البته نه کاملاً ولی حس می‌کنم تا حدودی موفق بودم.

حال با کمک خداوند مهربان و سفر خوب مسافرم و با کمک‌های کمک راهنمای خوب مسافرم بعد از ده ماه و دوازده روز سفر، به رهایی رسیدیم.

از حس خوب این رهایی هرچقدر بگویم کم است طوری که باید به رهایی رسیده باشید تا حال خوب من را درک کنید. حتی روز رهایی مسافرم حالم کمی مساعد نبود اما وقتی آقای مهندس در پارک می‌خواستند نامه قطع مصرف مسافرم را امضاء کنند وقتی‌که در کنارشان قرار گرفتم چنان حس خوبی و انرژی زیادی گرفتم که تا به آن روز از کسی این‌قدر انرژی نگرفته بودم. خداوند مهربانم را هزاران بار شکر می‌گویم و همهٔ این حس خوب را مدیون خدای خوبم، بعدازآن بنیان کنگره 60 جناب آقای مهندس، کمک راهنمای خوب خودم خانم لیلا و مسافرم عزیزم هستم.

که اگر این‌ها نبودند این حال خوش را هیچ‌وقت تجربه نمی‌کردم و سعی در از بین بردن ضد ارزش‌ها و تاریکی‌های درون خودم نداشتم.

امیدوارم بتوانم خدمت‌گزار خوبی برای کنگره 60 باشم، شاید کمی این‌همه لطف را جبران کنم. احساس می‌کنم بعدازاین همه سختی الآن قدر زندگی که دارم را بیشتر می‌دانم. امیدوارم همه سفر اولی‌ها این حس‌ها را به‌زودی و با صبر و شکیبایی تجربه کنند و به این حال خوش برسند.

دعای بعدی‌ام در حق کسانی که مسافرانشان به کنگره نمی‌آید. خدای مهربان کمک کند و اذن ورود آن‌ها را هم صادر کند تا به آرامش برسند.

رهایی یک قسمت ماجراست و طرف دیگر از این به بعد و در سفر دوم است که ان‌شاءالله با توکل به خداوند و صبور بودن خودم و مسافرم و خدمت کردن به کنگره با موفقیت سپری شود.

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خوشنود باشی و ما رستگار.

 

نگارنده: همسفر مریم از لژیون سوم

تایپ و ویراستاری: همسفر لیلا


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر سمانه ۱۷ جمعه 6 دی 1398 09:32 ب.ظ
خانم مریم عزیز بسیار دلنوشته پراحساس و دلنشینی نوشتید خداوند به قلمتان برکت دهد و شیرینی این رهایی گوارای وجودتان.
همسفرمژگان لژیون3 پنجشنبه 5 دی 1398 07:21 ق.ظ
خانم مریم عزیزودوست داشتنی چقدر حس شیرین رهایی را خوب بیان کردید الهی به برکت کنگره تمام روزهاتون همین جور خوب وبااحساس باشه
عزیزه 15 سه شنبه 3 دی 1398 04:33 ق.ظ
خانم مریم عزیز هزاران نبریک بابت این رهایی شیرین ب شما ومسافرگرانقدرتان خیلی برایتان خوشحالم وتبریک ویژه ب کمک راهنمای محترم خانم لیلای عزیز امید وارم همیشه پیروز وسربلند باشید
سمیه9 یکشنبه 1 دی 1398 01:21 ب.ظ
خانم مریم عزیز این رهایی بر شما ومسافرتان مبارک باشد وامیدوارم در ادامه مسیر از خدمت گزاران کنگره باشید.
مینا شنبه 30 آذر 1398 01:43 ق.ظ
عرض تبریک خدمت همسفر گرامی خانم مریم عزیز و خداقوت و تبریک به کمک راهنمای محترم خانم لیلا.
جمعه 29 آذر 1398 11:39 ب.ظ
خدا را هزاران بار شکروسپاس برای رهایتان.امیدوارم در مسیر سفر دوم بهترین تقدیرها و اتفاقات برایتان رقم بخورد و زین پس زندگی سراسر عشق و محبت را در کنار مسافرتان و دخترنازنینتان تجربه کنید.
مریم همسفر محمد لژیون دوازدهم جمعه 29 آذر 1398 11:19 ب.ظ
درود وخدا قوت سرکار خانم مریم.
هزاران تبریک وشادباش برای شما ومسافرتان.
مستدام باشد این رهایی وگوارای وجودتان باشد شیرینی این رهایی زیبا.
خدا قوت وتبریک به کمک راهنمای محترم سرکار خانم لیلا .
راه همگیتان پرنور موفق وموید باشید.
نسرین.اسیستنت جمعه 29 آذر 1398 08:01 ق.ظ
خانم مریم عزیز رهایی از تاریکی اعتیاد که خود مادر تاریکیهای بسیاری است قدمی بزرگ در مسیر تکامل است پیروزی بر دیو اعتیاد بر شما ومسافرتان و کمک راهنماهای ارجمندتان مبارک باد.بسیار از گروه پرتلاش وبلاگ متشکرم
ثریا ۱۲ پنجشنبه 28 آذر 1398 02:10 ب.ظ
خانم مریم عزیز این رهایی زیبا را خدمت شما و مسافر گرامیان تبریک عرض میکنم .خدا را شکر دوباره شاهد رهایی و حال خوش خانواده دیگر هستیم .
تبریک ویژه هم به کمک راهنمای محترم خانم لیلا دارم ‌.امیدوارم شاهد رهایی بیشتر از شما باشیم .
باتشکر و سپاس از گروه وبلاگ
همسفر فاطمه لژیون سوم پنجشنبه 28 آذر 1398 01:29 ب.ظ
خانم مریم عزیز خدا را شکر این حال خوب را تجربه کردین.امیدوارم در ادامه مسیر به موفقیتهای بسیاری برسیدو مورد لطف الهی قرار بگیرید
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic