مقاله در باب دستور جلسه(حفظ و بقای کنگره)
یکشنبه 24 آذر 1398 ساعت 02:44 ب.ظ | نوشته ‌شده به دست همسفر فاطمه | ( نظرات )
 و اما ضلع سوم که همان پایه مالی کنگره 60 است، از اهمیت فوق‌العاده بالایی برخوردار است که چه‌بسا اگر نباشد و اگر سست عمل کند، دو ضلع دیگر را هم تحت شعاع قرار می‌دهد؛ولی ازآنجایی‌که نگهبان کنگره 60، انسان بسیار با درایت و باتدبیری است، این ضلع کنگره 60 هم به حول و قوه الهی بسیار تا بسیار محکم، از همان ابتدا تا به امروز عمل کرده است و ان‌شاءالله روزبه‌روز بر قدرتش اضافه خواهدخوب شود.
بسم‌الله الرحمن الرحیم
سلام دوستان عاطفه هستم یک همسفر عضو لژیون سردار

اگر بنایی آباد باشد؛ اما ساکنین آن خراب باشند، بنا هم کم‌کم رو به نابودی و خرابی می‌رود، اما ساکنین آباد در بناهای خراب و ویرانه‌ها، می‌توانند آنها را احیا نمایند.
دستور جلسه گل‌ریزان، جزء دستور جلسه‌هایی است که طی چند سال اخیر به لیست دستور جلسه‌های هفتگی کنگره 60 اضافه‌شده است. وقتی موضوعی ذهن بنیان کنگره، جناب مهندس را به خود جلب می‌کند و بعد به تأیید شورای دیده‌بانان می‌رسد و جایی برای خود در بین دستور جلسات هفتگی باز می‌کند، نشان از اهمیت فوق‌العاده بالای آن موضوع در جهت بالا رفتن سطح علمی و یا حفظ و بقاء کنگره دارد. این دستور جلسه هم دارای اهمیت بسیار بالایی است مثل همه دستور جلسه‌ها.
آقای مهندس، بارها و بارها در سی‌دی‌های مختلف مثلثی را برای حفظ و بقاء کنگره 60 ترسیم کردند، تحت عناوین زیر:
1- علم
2- نیروهای انسانی متخصص
3- پول
هم‌چنین دستور جلسه‌ای تحت عنوان کمک من به کنگره و کمک کنگره به من.
علم کنگره 60 درزمینهٔ درمان اعتیاد، جهان‌بینی، شناخت انسان و نیروهای درونی در سطح بسیار بالایی قرار دارد. این علم، روزبه‌روز در حال چرخش و اضافه کردن شعاع می‌باشد، به‌طوری‌که با استفاده از روش DST امروزه پا از درمان اعتیاد فراتر گذاشته‌شده است و بر روی بیماری‌ها و شناخت بیماری‌های روانی و جسمی کار می‌شود و به موفقیت‌های بزرگی هم رسیده و به‌سوی آینده روشنی برای کمک به بشر قدم گذاشته است.
ضلع نیروی انسانی هم در کنگره بسیار قوی می‌باشد و ما هرساله شاهد قبولی تعداد زیادی از مسافران و همسفران در آزمون کمک راهنمایی هستیم که با عشقِ خالص، منتظر تأسیس لژیونشان و کمک به انسان‌هایی هستند که امروز همانند دیروز خودشان در دنیای تاریک اعتیاد دست‌وپا می‌زنند و به فکر راه درمانی برای خود هستند. دیده‌بانان، ایجنت و اسیستانت، نگهبانان و دبیر و... همگی نیروهای متخصص و آموزش‌دیده کنگره 60 هستند که با عشق و محبت و ایثار، آماده خدمت و یاری‌رساندن به همنوع خودشان هستند.
 و اما ضلع سوم که همان پایه مالی کنگره 60 است، از اهمیت فوق‌العاده بالایی برخوردار است که چه‌بسا اگر نباشد و اگر سست عمل کند، دو ضلع دیگر را هم تحت شعاع قرار می‌دهد؛ولی ازآنجایی‌که نگهبان کنگره 60، انسان بسیار با درایت و باتدبیری است، این ضلع کنگره 60 هم به حول و قوه الهی بسیار تا بسیار محکم، از همان ابتدا تا به امروز عمل کرده است و ان‌شاءالله روزبه‌روز بر قدرتش اضافه خواهدخوب شود.
حساب زمین کنگره 60، تأسیس لژیون مالی و اینک هفته گل‌ریزان هم در پیشرفت ضلع پایه‌های مالی کنگره کمک خواهند کرد و به کار گرفته می‌شوند.
لژیون مالی که امسال، جناب مهندس، نام پرافتخار و بزرگ «سردار» را روی آن گذاشته‌اند، روزبه‌روز در حال قدرتمندتر شدن است و هرسال عضوهای بیشتری از همسفران و مسافران به این لژیون می‌پیوندند و مبالغ زیادی را در این لژیون پرداخت می‌کنند. حق عضویت در این لژیون، مبلغ شش میلیون تومان می‌باشد؛ ولی این مبلغ سقفی ندارد و هر کس به هراندازه‌ای که بخواهد و در حد توانش باشد می‌تواند مبالغ بیشتری را تقدیم کند.
بخشش از مال، جزء بخشش‌های سخت و درعین‌حال لذت‌بخش و مملو از آموزش است که ما این بخشش از مال را در کنگره به خاطر آموزش‌هایی که گرفته‌ایم خیلی راحت‌تر انجام می‌دهیم.
جناب امین دژاکام، در سی دی بخشش فرمودند: انسان اگر از چیزی گذر کند و آن را ببخشد، حتماً خداوند در مقابل آن بخشش، چیز بهتری را به او می‌بخشد، چه‌بسا خیلی بزرگ‌تر و خیلی هم بهتر.
زمانی ما در فکر کمک به کسانی هستیم که آنها را می‌شناسیم و برایمان عزیز هستند،
 حاضر هستیم به خاطر آنها که عزیزانمان و عضوی از خانواده مان هستند، از خیلی چیزهایمان بگذریم و آرامش زندگی‌مان را از دست می‌دهیم تا آنها به آرامش برسند؛ ولی در کنگره ما از خودمان می‌گذریم و می‌بخشیم برای کسانی که آنها را نمی‌شناسیم و حتی شاید در آینده قرار است که وارد کنگره 60 شوند و چه حسی زیباتر از این حس؟ چه بخششی بزرگ‌تر و زیباتر از این بخشش؟
قطعاً در مقابل این بخشش، ما به تکامل‌های بیشتری در همه ابعاد وجودی خود دست پیدا خواهیم کرد.
کنگره باید باشد، باید پابرجا باشد تا انسان‌هایی که دربند اعتیاد هستند بیایند و به درمان برسند. کنگره باید جهانی شود، باید تبدیل به یک آکادمی بین‌المللی شود تا انسان‌های زیادی از سراسر جهان بیایند و به درمان برسند. باید این علم بزرگ کنگره 60 به گوش همه‌کسانی برسد که می‌گفتند: اعتیاد یک بیماری لاعلاج و پیش‌رونده است و هیچ درمانی ندارد و این عمل عظیم تحقق پیدا نمی‌کند، مگر با مشارکت و یاری همه عزیزان.
هرکدام از ما می‌توانیم به‌اندازه وسع خود و کما اینکه با بالاترین توان مالی خود، در این عمل عظیم مشارکت کنیم. ان‌شاءالله همه، در این جشن شرکت می‌کنیم تا با این بخششِ بزرگ حال خودمان خوب شود.
ما می‌بخشیم؛ چون خودمان در همه ابعاد زندگی به این بخشش بزرگ و عظیم نیازمندیم.
به امید یک گل‌ریزان بزرگ و باشکوه.

نگارنده : کمک راهنما همسفر عاطفه لژیون ششم
ویراستاری: خانم الهام
تهیه و تایپ: کمک راهنما همسفر مریم کرمی
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
فرشته لژیون یازده جمعه 29 آذر 1398 12:32 ب.ظ
سلام و خدا قوت خانم عاطفه عزیز کمک راهنمای گرامی خیلی پر محتوا و آموزنده بیان کردین و عالی بودهمیشه موفق باشین
عزیزه 15 پنجشنبه 28 آذر 1398 10:05 ب.ظ
خداقوت خدمت خانم عاطفه عزیزم ممنونم تز مطا لب زیبایتان امیدوارم ماهم بزودی جز لژیون سردارشویم سپاس از گروه وبلاگ نویسان
همسفر رعنا سه شنبه 26 آذر 1398 08:47 ق.ظ
خانم عاطفه کمک راهنمای محترم؛ ممنون از نکات دقیق و مهمی که توضیح دادید.انشااله به لطف و فضل الهی همواره عضو لژیون سردار باشید و خیر وبرکت آن در سراسر زندگی تان جاری باشد.
همسفر رویا لژیون ششم دوشنبه 25 آذر 1398 11:45 ب.ظ
سلام عرض میکنم خدمت خانم عاطفه کمک راهنمای عزیز
ممنونم بابت مطالب زیباتون.
رویا همسفر امیر لژیون6 دوشنبه 25 آذر 1398 11:38 ب.ظ
سلام و خدا قوت عرض میکنم خدمت خانم عاطفه کمک راهنمای عزیزم
خیلی عالی صحبت کردید انشاالله فردا بتونم از مالم بالاترین بخشش و داشته باشم.
سمیه9 دوشنبه 25 آذر 1398 10:15 ب.ظ
سلام وخداقوت خانم عاطفه عزیز.واقعا عالی بود.امیدوارم خدا به شما بهترینها راببخشد وهمیشه به وسعت قلبتان هستی به شماببخش نماید.
همسفر سمانه ۱۷ دوشنبه 25 آذر 1398 04:14 ب.ظ
خدا قوت خدمت کمک راهنمای محترم خانم عاطفه عزیز بسیار عالی بیان نمودید استفاده کردم امیدوارم همواره پایدار باشید و برقرار.
دوشنبه 25 آذر 1398 01:56 ب.ظ
سلام و خدا قوت به خانم عاطفه عزیز کمک راهنمای خوبم خیلی خوب راجب بخشش صحبت کردید و امیدوارم روزی برسد که من هم لیاقتت داشته باشم و وارد لژیون سرداربشم و خدا به شما خیر و برکت و سلامتی و روزی فراوان بدهد
نسرین.اسیستنت دوشنبه 25 آذر 1398 08:53 ق.ظ
خانم عاطفه کمک راهنمای بزرگوار وسپاسگزار الهی از مقاله پر محتوا و پراز عشق برای تعالی و تکامل لذت وافر بردم امیدوارم هرآنکه در آرزوی رسیدن به عشق الهی ست در این مسیر گام اولین را که بخشش است بردارد برای همه سخاوتمندان لژیون سردار آرزوی برکت سرشار معنوی از حضرت حق خواستارم.
تشکر فراوان گروه وبلاگ
همسفر شهناز 6 دوشنبه 25 آذر 1398 06:54 ق.ظ
سلام خدا قوت خدمت راهنمای عزیزم خانم عاطفه بابت مقالعه خوب وکامل وشیواتون امید وارم خداوند این لذت بخشیدن را قسمت همه بکند
همسفر سکینه 24 دوشنبه 25 آذر 1398 02:07 ق.ظ
کمک راهنمای گرامی،خانم عاطفه عزیز،ممنون بابت خدمات خالصانه تان.این روز بزرگ و ارزشمند را تبریک عرض میکنم.در ادامه مسیر،موفق باشید.
مهدی دوشنبه 25 آذر 1398 01:29 ق.ظ
خدا قوت بسیار زیبا و آموزنده بود
اکرم همسفر مهدی لژیون۶ دوشنبه 25 آذر 1398 12:31 ق.ظ
سلام وخدا قوت خدمت استاد عزیزم خانم عاطفه. ممنون از مقاله ای که ارائه دادین انشاالله که زیر سایه شما رهجوهای خوبی باشیم .
سحر دوشنبه 25 آذر 1398 12:20 ق.ظ
با سلام خدمت استاد و راهنمای عزیزم از بیان شیوا و توضیحات جامع شما لذت بردم خدا قوت
یکشنبه 24 آذر 1398 11:14 ب.ظ
سلام وخدا قوت به راهنمای عزیزم خانوم عاطفه ممنونم بابت مطلب خوبتون
همسفر مهدیه از لژیون ۴ یکشنبه 24 آذر 1398 08:24 ب.ظ
سلام وخداقوت به خانم عاطفه عزیز ممنون بابت صحبتهای زیباتون
همسفرنسیم لژیون بیستم یکشنبه 24 آذر 1398 07:35 ب.ظ
سلام وخداقوت خانم عاطفه عزیز.عالی بیان نمودید.ممنون
همسفر لیلا از لژیون شش یکشنبه 24 آذر 1398 03:22 ب.ظ
سلام و خدا قوت خدمت کمک راهنمای خوبم خانم عاطفه واقعا عالی بیان نمودید ان شاالله بتوانیم به درجه بخشش واقعی برسیم
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic